Anket

RockA'nın "Ölürüm Sana" yorumuna kaç puan?

5/5
2 (28.6%)
4/5
1 (14.3%)
3/5
1 (14.3%)
2/5
1 (14.3%)
1/5
1 (14.3%)
0/5
1 (14.3%)

Toplam Oy Verenler: 7

Gönderen Konu: Tarkan  (Okunma sayısı 38107 defa)

Ynt: Tarkan
« Yanıtla #270 : 15 Ocak 2008 - 16:15:53 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Ya kötülüyecek bişey yok bence ortada trt vakası zaten trt nin suçu...Millet çemiyor bence tarkanı...

Özlem Tekin

« Yanıtla #270 : 15 Ocak 2008 - 16:15:53 »

« Yanıtla #271 : 16 Ocak 2008 - 20:17:24 »

Çevrimdışı vegateryan

• Genel Moderator
  • that's what she said
    • ÖzbeÖZ
http://www.youtube.com/watch?v=4WoU4IAPBl4
klipte, dansı biraz abartmamış mı :s
Chocolate, Chocolate, Chocolate Aaaack

« Yanıtla #272 : 18 Ocak 2008 - 13:22:35 »

Çevrimdışı MarMan

• Deneyimli Üye
  • !!! AzgıN ŞeytaN & GelGit Tanrısı !!!
Hem de ne abartma hele o omuz kaldırıp indirmesi yok mu bazı hareketler direkt justin kopyası justini bayağı iyi izlemiş tarkancığım heralde tarkan zannediyor ki türkiye henüz justini dinlememiştir türkiye abd den daha geriden takip ediyodur piyasayı falan diye düşünüyor ki bize kendi hareketlerim diye justin kopyacılığını yutturmaya çalışıyor ayrıca klip başlı başına bir felaket nerde o eski klipler nerde bu klip berbat ötesi hatta
:} Düş Ağrısı {:

« Yanıtla #273 : 18 Ocak 2008 - 18:22:28 »

Çevrimdışı d-she seyhtan

• Üye
  • **
tarkan'ın neyini bu kadar abartıyorlar anlamıyorum bence abartılacak bi yanı yok o kadar yakışıklı da diil bence.özellikle metamorfazdaki son hali iğrenç olmuş. saçlarını kestirmesi gömlek kravat falan tıpkı arabeskçi tarzı ıyy :P

« Yanıtla #274 : 19 Ocak 2008 - 11:21:58 »

Çevrimdışı kanatsız melek

• Gold Üye
ben yinede bu kadar ağır eleştirilere gerek olmadığını düşünüyorum..belli bir kitle tarafından hayran kalınan "serdar ortaç" ve türevlerinden çok daha iyi çok daha kaliteli çok daha kendini kanıtlamış olduğu kesin..
tabi ki yinede zevk meselesi..
son albümdeki imajıda abartmaya pek gerek yok diye düşünüyorum ben..
Tarkan ilk defa imaj değişikliği yapmıyor ki!
hep aynı mı kalsın.. bu benim açımdan iğrenç.. (:
saygılar efem..
Tesadüflerle başlar her şey.

« Yanıtla #275 : 29 Ocak 2008 - 16:17:12 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
albümde bir şarkı var ki çıkışı onunla yapsaymış keşke ben bu vay anam vay ı pek de sevmedim.
HOPHOP
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

« Yanıtla #276 : 14 Şubat 2008 - 13:20:44 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin

« Yanıtla #277 : 08 Mart 2008 - 01:44:27 »

Çevrimdışı Q_ZEN

• Emekli Mod
bence de bu dans muhabbeti onun dans karıyerıne kara bi leke olarak kalacak...
ii olmamış bu albüm için dans faaliyetleri bence...
klipte, hakkaten gözleri tırmalayıcı cinsten klasik, kendine yakışmayan figürlerle dolu...
hey gidi günler… göz yaşım sel

« Yanıtla #278 : 05 Nisan 2008 - 09:39:43 »

furkiii

• Ziyaretçi
Alıntı
Tarkan, Meksikalı pop şarkıcısı Thaila ile düet yapmaya hazırlanıyor.

Gloria Estefan’ın kocası Emilio Estafan’la çalışan Thaila ile stüdyo çalışmaları sırasında biraraya gelen Tarkan, yeni albümünden ingilizce bir parçayı güzel şarkıcıya dinletti.

Meksikalı şarkıcı da Tarkan’a ’Birlikte düet yapalım’ teklifinde bulundu.

« Yanıtla #279 : 05 Nisan 2008 - 11:07:33 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #280 : 05 Nisan 2008 - 11:28:53 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
oh..oh..iyiymiş valla..Latin rüzgarı ve türk lokumu(tarkan mı:?:)
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

« Yanıtla #281 : 05 Nisan 2008 - 16:00:47 »

Çevrimdışı Q_ZEN

• Emekli Mod
Meksikalı şarkıcı da Tarkan’a ’Birlikte düet yapalım’ teklifinde bulundu.

eem, şeey... :hı: düetiniz birlikte olmasa nasıl olur acaba :hı: :ehem:
:höö: sadece bi teklifti yaa.. tamam kızmayın.. sizde haklısınız.. dogru ya, düet dediğin birlikte olur zaten :hı: :ı-ı: benimki de laf mı yani şimdi dimi.. :hıh:  :sorry: :dill :D hehe

birlikte düet yapalım demiş.. muahahaha hehe
mantık hatası var işte orda.. (furki sen alınma sakın mesajıma.. senin alıntı yaptıgın haberi verenler alınsın bi zahmet.. :hıh: :nanik: )

« Son Düzenleme: 05 Nisan 2008 - 16:02:08 Gönderen: Q_ZEN »
hey gidi günler… göz yaşım sel

« Yanıtla #282 : 10 Nisan 2008 - 10:44:24 »

furkiii

• Ziyaretçi
Alıntı
Tarkan 'Metamorfoz' albümünün ikinci klibini 'Pare Pare' adlı slow şarkısına çekti.

Maslak'ta bulunan Ata Stüdyoları'nda 48 saatte tamamlanan klibin yönetmenliğini Altan Dönmez yaptı.

Megastar bu kez tek başına kamera karşısına geçerken, klibin sade görüntülerden oluştuğu öğrenildi.

Tarkan'ın önceki kliplerinin aksine sadece sahnede şarkı söyleyerek tamamladığı klibin montajı Tarkan'ın bu hafta sonu Londra'da vereceği konserin ardından yapılacak. 

« Yanıtla #283 : 12 Nisan 2008 - 15:58:37 »

Çevrimdışı nazlican

• Yepyeni Üye
  • *
tamam başarılı olabilir kendi çapında da o dudaklarını öne doğru büzüp seksi ya da etkileyici olmaya çalışıyo ya,artık bu durumu değiştirse diyorum.daha ii olmaz mı?tarkanı bildim bileli böyle.kliplerde falan özellikle...gerçi kendi tercihidir ama biraz bıkmadı mı izleyici de bundan?:D

« Yanıtla #284 : 13 Nisan 2008 - 13:46:03 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
23 Nisan Çocuk Şenliği’ni bu yıl ekranda çocuklara yönelik bir konserle kutlamayı planlayan TRT, riskli bir karar aldı ve yılbaşı gecesi TRT’den aldığı ücretle çok tartışılan Tarkan’ı beraberinde ünlü isimlerle ekrana çıkarmaya karar verdi…

TRT'nin Ankara Televizyonu Müdürü Kürşat Özkök, "Biz Yılbaşı gecesi Tarkan'la yakaladığımız başarının devamını getirmek ve 23 Nisan tarihinde Tarkan'ı çocuklarla canlı yayında buluşturmak için çalışma içerisindeyiz. TRT'nin 30 uncu yıl kutlamalarıyla ilgili olarak 18 yıl aradan sonra ilk defa böyle bir organizasyonu gerçekleştireceğiz" dedi.

TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin'in talimatıyla hazırlıklarını sürdürdüklerini dile getiren Özkök, "Tarkan'la birlikte Athena, Hepsi gurubu ve Murat Boz gibi bir çok sanatçı, 23 Nisan'da yayınlayacağımız özel programda yer alacak. Bu organizasyonla birlikte 17 Nisan tarihinde Antalya'da bir cadde kapattık. Bu cadde üzerinde 40 ülkeden gelen çocuklar karnaval niteliğinde günler öncesinden yürüyüş yapacaklar" açıklamasını yaptı.