Anket

RockA'nın "Ölürüm Sana" yorumuna kaç puan?

5/5
2 (28.6%)
4/5
1 (14.3%)
3/5
1 (14.3%)
2/5
1 (14.3%)
1/5
1 (14.3%)
0/5
1 (14.3%)

Toplam Oy Verenler: 7

Gönderen Konu: Tarkan  (Okunma sayısı 38129 defa)

Ynt: Tarkan
« Yanıtla #105 : 04 Haziran 2006 - 20:54:40 »

Çevrimdışı melosh

• Deneyimli Üye
  • 'tatlı cadı'
falla bişiy diimi?tarkan bu albümde batmış bi durumda sadece 25.000 satmıi :öö: :öö:
yazık falla yazık ne diim :ı-ı: :ı-ı:
bi biskrem versem  :pışık: :pışık:

Özlem Tekin

« Yanıtla #105 : 04 Haziran 2006 - 20:54:40 »

« Yanıtla #106 : 04 Haziran 2006 - 20:56:06 »

Çevrimdışı deepdream

• Aktif Üye
yok yaaa bıtermı tarkan adı yeter falla?
ıkı sarkı yazar bı ahmetle remıx bı volkanla remıx bıde hasanla al sana kasette 10 sarkı:D adam ısını bılıo walla
Forum kurallarını okuyunuz
ben okudum ve hala okuyorum !!!
sadece olanlara anlam weremıyorum...

« Yanıtla #107 : 04 Haziran 2006 - 20:58:04 »

Çevrimdışı siRonA132

• Üye
  • **
haklısın yaaa albüm berbattan biras daha iii zaten  :cry1: yapmıcaktı ing albüm falan... :öö:
Dont ask me how i am if you dont care. Be honest with me and i'll be nice to you regardless of what you have to tell me. I have nothing to hide and if you do... sort it out and chase that guilt away! "It takes more energy to love than to hate, so hate wisely." by Me as far as i know, if you heard it elsewhere, please tell me. :)

« Yanıtla #108 : 04 Haziran 2006 - 20:59:21 »

Çevrimdışı deepdream

• Aktif Üye
anlamıstır ama artık ıng album yapılmayacagını satmamasının yanında azerbeycan ıran dınlerse.... oooo :D
Forum kurallarını okuyunuz
ben okudum ve hala okuyorum !!!
sadece olanlara anlam weremıyorum...

« Yanıtla #109 : 04 Haziran 2006 - 21:08:13 »

tanu_ozz

• Ziyaretçi
ya neyinize ingilizce albüm yaa.bir şeyi yapıosun insanlar beğendimi hemen tarz değiştirmeye bakarlar.tarkanın türkçe şarkılarını sevdik biz türkçe şarkılarını istioz.yabancı müzik zaten bol bol var hemde çok güzel hepsi.ama türkiyede düzgün pop yapan bikaç kişi var en iiside tarkan.oda yabanclığa özeniyo.bu ingilizce albümle kendine yazık etti valla.o türkçe yapsın gene tek şarkılık bile yapsa 100 binlerce satar eskisi gibi.ama ingilizce filan boşversin

« Yanıtla #110 : 05 Haziran 2006 - 01:15:45 »

m_akin_e

• Ziyaretçi
ya neyinize ingilizce albüm yaa.bir şeyi yapıosun insanlar beğendimi hemen tarz değiştirmeye bakarlar.tarkanın türkçe şarkılarını sevdik biz türkçe şarkılarını istioz.yabancı müzik zaten bol bol var hemde çok güzel hepsi.ama türkiyede düzgün pop yapan bikaç kişi var en iiside tarkan.oda yabanclığa özeniyo.bu ingilizce albümle kendine yazık etti valla.o türkçe yapsın gene tek şarkılık bile yapsa 100 binlerce satar eskisi gibi.ama ingilizce filan boşversin
dımı ama yok efendim kontrolü bana ver bebek,, opss pisstts i did ,, gibi nedir abi,, tamam güzel bazı şarkılar var ama onlarıda dinliyoruz,, Türkçe miz gibi bir dilimiz var,, bizi alıp götüren,, vurgularıyla,, güçlü yanıyla,, bak bi mısraa ,, tarkanla ilgili degil ama,, güzellige bakın ,,
   hasret kaldım gözlerinin rengine,,aman amann gül yüzüne vurmuş gece,, off off bunu başka hangi dil anlatabilir,,

« Yanıtla #111 : 11 Temmuz 2006 - 13:41:23 »

Çevrimdışı handebalioglu@e-kolay.net

• Deneyimli Üye
bence tarkan türkiye nin popstarına yakışan müzikler yapıyor
ŞUNU ÖĞRENDİM HAYATTA HİÇ KİMSE İÇİN AĞLAMAYA DEĞMEZMİŞ...

« Yanıtla #112 : 13 Temmuz 2006 - 14:07:39 »

Çevrimdışı Q_ZEN

• Emekli Mod
gecenlerde ki ankarada ki konserınde mıllet pet şişe yağdırmış tarkana :D :D guya sevgı gosterısıymış.. :D :D
hey gidi günler… göz yaşım sel

« Yanıtla #113 : 14 Temmuz 2006 - 15:18:09 »

Çevrimdışı handebalioglu@e-kolay.net

• Deneyimli Üye
ayy aman ne sevgi gösterisi tarkan hem dyduğuma göre pet şişe attıkları için sinirlenmiş
ŞUNU ÖĞRENDİM HAYATTA HİÇ KİMSE İÇİN AĞLAMAYA DEĞMEZMİŞ...

« Yanıtla #114 : 14 Temmuz 2006 - 15:49:41 »

Çevrimdışı dolores

• Üye
  • **
kıbrısa konsere gelmıstı özlemden 1ay soora galıba ıste bu yıl 2006 da bısım evden taaaaaaaaaaa jasmın courttakı konserı dınledık nası tarıf edım taxım meydanından lutfı kırdara kadar:)daa da usak olabıler

« Yanıtla #115 : 14 Temmuz 2006 - 16:23:26 »

Çevrimdışı satriani

• Supertramp
  • efilnikufesin
tarkankalkardalsark ardalsarkartarkanka lkar    :ıy:( iğrençti)   :dill hehe hehe

yaf adamın müzii neim ilgilendirmio benide ( e neyazıom ozman dimi :D) şeker bi adamyaf  hele kibarie olayından sora
daha bi  kanım ısındı bu kardeşe
yaf  cidden ben nasıl gittim tarkan konserine  :höö:  :dill( aaaah sem ah) :D
I\'m going slightly mad

« Yanıtla #116 : 14 Temmuz 2006 - 17:01:57 »

Çevrimdışı crayz

• Aktif Üye
  • ANTALYA TEMSİLCİSİ
tarkanın müziği güzel ama Türkiyede her sanatçıyı acımasızca eleştriyolar sanki bir sürü yurtdışına açılan sanatçımız varmış gibi yerinden boş boş konuşulunca ben sinir oluyom : ) ii müzik yapıyo

ayy aman ne sevgi gösterisi tarkan hem dyduğuma göre pet şişe attıkları için sinirlenmiş
bende sinirlenirdim !!! insanların arasına dalıp dövmemiş bi kaçını sadece yapmayın demiş haklıda ..!!!
:)))

« Yanıtla #117 : 15 Temmuz 2006 - 16:33:01 »

Çevrimdışı anjelikgülay

• Yepyeni Üye
  • *
  • susma konuş hadi anlat büyük insan
ya evet tarkanla özü karşılaştırmak olmaz bence ........tarkanda çok iii bi ses ya görünü olarak bence süperrr ve yoluuu çoook açıkkk ...... :yeehu :yeehu :yeehu :yeehu :OK :OK.
bomboştu uzun zamandır kalbim evim buz gibi elleriim........... .......

« Yanıtla #118 : 15 Temmuz 2006 - 16:40:17 »

Çevrimdışı DooMsDaY

• Gold Üye
Konserine gidip şıkıdım şıkıdım oynamak daha sonada Taaaarrrrkaaaaannnn diye bağırmak istiyorum...   :dans: :nanik:

:D :D  :happy: :D :D
      ▌▐

« Yanıtla #119 : 16 Temmuz 2006 - 16:36:47 »

Çevrimdışı LiBeRTa_BoY

• Aktif Üye
  • Aşk İçin aaaaAşk Bende Sapına Kadar Var O Ayrı
o yapmak istediğini yapmak istemeyen mi var ki  :D hasta oluyom bu adama yaff :pala
öZzz camdan atlarım vallaha buluş bizimle
SeN oLMaDaN YaŞaM NeYe YaRaRKi CaN oLMaDaN BedeN NeYe BaĞLaRKi HeWeS DeĞiL YaRiM SeVDa BeNiMKi BiR FıRTıNa GiBi GeÇeRMi SaNDıN