Müzik > Yabancı Rock

Marilyn Manson

(1/71) > >>

ßurçin:
diskografi :

Lest We Forget 2004

Golden Age of Grotesque 2003

Holy Wood 2000

Last Tour On Earth 1999

Mechanical Animals 1998

Antichrist Superstar 1996

Smells Like Children 1995

Portrait of an American Family 1994

Brian Warner'dan Mr. Manson'a

Marilyn Manson, gerçek adıyla Brian Warner, 1969' da Canton Ohio'da epey dindar bir ortamda dünyaya geldi. Ufak tefek zayıf Brian hemen her gün mahallede ki çocuklardan dayak yiyordu. 8 yaşındayken komşunsuun tacizine uğramıştı, ailesi de ona yardim amacıyla onu pahalı bir katolik okuluna gönderdiler. Bu sayede Brian daha da nefret edilen bir  çocuk haline geldi. Her gün katolik dini üzerine dersler görüyor, çıkışlarda da dövülüyordu ve evde sapık bir büyükbabası vardi. Brian içinde biriken tüm öfke ve tepkiyle müziğe yöneldi.

"Eğer o zaman müziği keşfetmeseydim şimdiki dururumum çok daha farklı olurdu ve büyük ihtimalle çok daha karanlık. Jeffrey Damher ve Richard Ramirez gibi seri katillerin yaşamlarını okudum ve onları anlayabiliyorum. Onların nereden geldiklerini ve ne yaşadıklarını  anlıyorum ve aramızdaki fark benim bir dereceye kadar kendimi ifade edecek bir çıkış yolu bulmuş olmamadan başka birşey değil. Onlar bunu yapamadılar. Belki de yaptığımız tek şey bir yardim ve ilgi çağrısıdır yalnızca, tek fark ise bu çağrının aldığı biçim." demiş Manson.

dipnot: bu konu sitede mevcuttu fakat sildim silmemin sebebi ise konu içinde yapılan geyiktir ..  :sorry:

gigaoz:
oke benim yazdığım mesaj nerde onudamı sildin neyse tekrar yazayım barii

Marilyn Manson amerikanın IQ seviyesi en yüksek insanıymış doğrumu acep ??

C_myrna:
marlyn manson'ın bi şarkısına taparım
eminim çoğunuz duymamıştır ya...
this is the new shit-goldfrapp remixi alison mükemmel vokalleriyle şarkının sonunnda insanı uçurup götürüyor(ömrümde bu kadar güzel küfreden bi kadın daha duymadım,görmedim ben :D)
electroclash seviyorsanız kesin indirin limewire'de mevcut bulunmaktadır bu rmx

Freedevil_sf:
Bayılıyorum Bu Adama. Süpper Bi Adam Yaaaa. Tam Manyak. Benlik Yane  :alkıs:

gigaoz:
valla pek akıllı birine benzemiyo dünya dışı bi varlık gibi

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git