Gönderen Konu: [Sinema] Mavi Pansiyon  (Okunma sayısı 27970 defa)

[Sinema] Mavi Pansiyon
« : 11 Ekim 2010 - 12:37:23 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
HERŞEY 10 NUMARA OLACAK

Bodrum'un Gümüşlük beldesinde, 'Mavi Pansiyon' isimli sinema filminin çekimlerine 10.10.2010 tarihinde saat 10.10'da başlandı.

DFI ve Bartu Film ve Prodüksiyon Ajansları'nın işbirliği ile çekilen sinema filmini ünlü yönetmen Nezih Ünen yönetiyor. 10.10.2010, 10.10'da çekimlerine başlanan filmde Özlem Tekin, Fadik SeviN Atasoy, Veysel Diker, Tan Sağtürk ve Nail Kırmızıgül oynuyor.

Ünlü yönetmen Nezih Ünen, yaptığı açıklamada, "Çekimler için bugünü seçtik. Bu günün uğurlu olduğuna ve kinetik enerji verdiğine inanıyorum. Romantik dram olan filmimizde kaliteli oyuncularımız rol alıyor" dedi.

Oyunculardan Nail Kırmızıgül ise "Bize yönetmenimiz Nezih Bey bu tarihin önemli olduğunu söyledi ve biz de 10'cu ayın 10'nunda saat 10.10'da çekimlere başladık. Güzel bir film olacağına inanıyorum" dedi. Fadik Sevim Atasoy ise filmin senaryosunun çok güzel olduğunu belirterek, "Böyle önemli bir günde filmin çekimlerine başlamamızın uğurlu gelecegine inanıyorum" dedi.

Daha sonra çekimlere başlayan ekip hummalı bir çalışmanın içine girdi.

http://www.haberoku.net/haber/65523--hersey-10-numara-olacak.html
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

Özlem Tekin

[Sinema] Mavi Pansiyon
« : 11 Ekim 2010 - 12:37:23 »

Ynt: [Sinema] Mavi Pansiyon
« Yanıtla #1 : 11 Ekim 2010 - 12:54:40 »

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!
Nerden çıktı bu film yahu?  :höö:
Düşlerinde bile göremez işler, düşlerin gördüğü işleri.
http://twitter.com/#!/gizeeemm

« Yanıtla #2 : 11 Ekim 2010 - 13:16:34 »

Çevrimdışı mavitilki

• Aktif Üye
hepimize hayırlı uğurlu olsun konser olacak diye daha çok bekleriz .

« Yanıtla #3 : 11 Ekim 2010 - 13:23:43 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
Hülya Avşar,son albümü "Kişiye Özel"i çıkarttığında,o albümü sadece çıkarmış olmak için çıkarttı.Ne bir konser verdi,ne albüm lansmanı yaptı.Albümünü araç olarak kullandı,amaç olarak değil.Ardından,sinema teklifleri,program teklifleri vs.ler aldı.Sanat kökenlerine baktıgımızda her ne kadar farklı dallarda boy gösteriyor olsalar da,Özlem,bence Avşar'ın stratejisini uyguluyor kendisine.Yoksa,hadi Kaledeki Yalnızlık'ın çekimlerini bittikten aylar sonra bile lansman yapmayan bir sanatçı,bu sessizliğin ardından lansman haberi vereceğine yeni bir sinema projesiyle bizleri selamlamakta inat ediyor.Bunun daa mantıklı bir açıklaması var mı bilmiyorum,ama sonuç bu bence.Albümünü amaç,değil de araç olarak kullandığı izlenimini veriyor insanlara,fanlerine.
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

« Yanıtla #4 : 11 Ekim 2010 - 14:44:42 »

Çevrimdışı teytey

• Bizden Biri
yazıklar olsun diyorum içimden tek gelen bu..küçük çocuğu kandırırsınız ya hani çikolatayla falan şu an bize yapılan aynısı bir albümle susturdu bizi bravo ya =))
İzin verilen 400 karakter

« Yanıtla #5 : 11 Ekim 2010 - 15:50:06 »

Çevrimdışı gümüş

• Bizden Biri
bu ne ya  :höö: hani üçüncü klip hani konser. daha kaledeki yalnızlık bile vizyona girmedi oldumu bu flim şimdi
BENİM GÜZEL HATALARIM VAR

« Yanıtla #6 : 11 Ekim 2010 - 17:16:16 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
Eh, baydı. Hayırlı olsun Özlem'e.
Kalbim pusula, sen kuzey!

« Yanıtla #7 : 11 Ekim 2010 - 18:26:28 »

Çevrimdışı FIRATESER

• Bizden Biri
  • ...FIЯΔŦ...ЄЅЭЯ...
çok güzel bir haber! daha çok sinema filmi, daha çok dizi ve daha çok tiyatro istiyorum özlemden. heykele de el atmıştı hatta bir ara. onu da geliştirip, sergi falan açması lazım artık. artan zamanında da 1-2 reklam jingle'ı yapar. belki böylece aslında müzisyen(!) olduğunu unutturmaz bilen bilmeyen herkese...

Ve üzülerek söylüyorum ki, artık bu saatten sonra özlem Tr'nin en iyi rock albümünü yapsa bile, eski popülaritesini asla yakalayamaz. Biz de bir zamanlar Özlem diye biri vardı, sağlam şarkı söylerdi diye hatırlarız. Gazeteciler de, hali hazırda yazdıkları '' Özlem Tekin diye biri vardı, sahi  ne oldu ona?'' gibi yazıları yazmaya devam ederler...

Bir yandan üzülüyorum, bir yandan da kendi düşen ağlamaz diyorum...Dediği gibi '' Bana Bi'şey olmaz''
« Son Düzenleme: 11 Ekim 2010 - 18:36:43 Gönderen: FIRATESER »
Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today...

« Yanıtla #8 : 11 Ekim 2010 - 18:38:06 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
"Birde iyi yanında bakalım" diyemicem.

Kötü bir haber.
Konserler olsaydı,albüm tam anlamıyla tanıtılsaydı ve Kaledeki Yalzınlık vizyona girseydi iyi bir haber olabiliridi ama değil ne yazıkki!

« Yanıtla #9 : 11 Ekim 2010 - 20:33:05 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Ne kadar kızsak boş, Özlem'de kendince bir yol tutturmuş artık...

Buradan resimlere ulaşabilirsiniz;

http://www.haberhurriyeti.com/HaberResimleri/Buyuk/450pansiyon.jpg

Ben Özlem'i seçemedim neyse çokta önemli değil   UI

« Yanıtla #10 : 11 Ekim 2010 - 20:43:24 »

Çevrimdışı özdry

• Gold Üye
heee demek bu projeden dolayı susmuş özlem birazda... evininde dibindedir set :D stokluyo filmleri ÖZüm ya :D
bu anca artık 2011de falan vizyona girer  
Oyuncu ÖZlem TEKİN !!!!
« Son Düzenleme: 11 Ekim 2010 - 20:44:02 Gönderen: özdry »
CESEDİNE TÜKÜRSEM Mİ....

« Yanıtla #11 : 11 Ekim 2010 - 20:49:17 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Daha dün akşam vegaya dediğim çıktı demek:)Neyse umarım güzel bi iş çıkar ortaya.
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #12 : 11 Ekim 2010 - 21:50:10 »

Çevrimdışı mavitilki

• Aktif Üye
ortaya çıkacak iş umurumda bile değil benim oyuncu özlem tekin in hayranı da değilim zaten.

« Yanıtla #13 : 11 Ekim 2010 - 21:55:20 »

Çevrimdışı drown

• Cool
ortaya çıkacak iş umurumda bile değil benim oyuncu özlem tekin in hayranı da değilim zaten.

Tabii ki beklenti meselesi ben özlemin kendisine hayran olduğum için benim için pek sorun teşkil etmemekte:)
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #14 : 11 Ekim 2010 - 22:00:40 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
Birde şöyle düşünüyorum;

Kadın istediğini yapar (nokta)
Var mı ötesi yav?
Zorla şarkı söyletecek,konser verdirek halimiz yok ya.
Ama ben şarkılarını söylemesini,albüm yapmasını yani şarkıcı olan Özlem'i seviyorum o ayrı.
Ne kadar sinirlensemde bi reklamda sesini duyduğum için sevinecek kadar seviyorum Özlem'i.
Filminide ilk günden izlicem ne olursa olsun.