Gönderen Konu: opeth  (Okunma sayısı 3124 defa)

Ynt: opeth
« Yanıtla #15 : 15 Ağustos 2008 - 02:18:18 »

Çevrimdışı porcelainxheart

• Üye
  • **
yeniler face of melindda deliverence ve harvest le başlayın derim
ve tabiki porcelain heart nickmden anlaşıldıı üzere:D
çok pis fanlarıyımdr mikaele taparımm ooff offf:D:D

Özlem Tekin

« Yanıtla #15 : 15 Ağustos 2008 - 02:18:18 »

« Yanıtla #16 : 19 Şubat 2009 - 16:08:30 »

« Yanıtla #17 : 06 Eylül 2009 - 02:52:50 »

furkiii

• Ziyaretçi
yeniler face of melindda deliverence ve harvest le başlayın derim
ve tabiki porcelain heart nickmden anlaşıldıı üzere:D
çok pis fanlarıyımdr mikaele taparımm ooff offf:D:D

porcelain heart güzel şarkıdır..=) mikael'i vokal olarak ben de beğeniyorum,hatta opeth'i grup olarak beğendiğimden daha fazla..=) kimi zaman fazla depresif gelse de ve eskiden daha çok seviyor olsam da yine de dinlerim opeth'i..hope leaves'i ben de çok severim,özellikle de "once undone,there is only smoke burning in my eyes to blind" demesini mikael'in ve ek olarak da closure,atonement ve tabii en son watersheed albümlerini,aslında eski opeth ile 2008'deki albümleri arasında fark var,mikael'in vokali daha softlaşmış gibi ama yine de temel olarak hâlen aynılar,bazen de bu kadar melankoli canımı fazlasıyla sıkmıyor değil..=)

« Yanıtla #18 : 23 Mayıs 2010 - 23:12:42 »

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!

Opeth Kariyerinin 20. Yılını Kutluyor

İsveç'in en eski ve en saygı duyulan metal gruplarından biri ve birçok müziksever için metal müziğin Pink Floyd'u kabul edilen Opeth, 2010 yılında müzik kariyerinin 20. Yılını kutluyor…

20. yılı şerefine grubun en başarılı albümlerinden biri olan "Blackwater Park" albümü şimdi CD + DVD'lik özel Legacy Edition versiyonu müzikseverlerle buluşuyor. CD'de daha önce orijinal albümde yayınlanmayan çok özel bir bonus şarkı yer alıyor.

Opeth'in "The Leper Affinity" şarkısı ilk kez canlı versiyonu ile bu albümde! Albümün DVD'sinde ise; orijinal albümün 5.0 audio mikslenen kayıtları ile albümün yapılışı sürecini anlatan çok özel bir belgesel "Making of Blackwater Park" yer alıyor. DVD'de 2000 yazında İsveç'de Fredman stüdyosunda kaydedilen özel görüntülerin yanı sıra grupla yapılmış röportajlar yer alıyor.

Grubun beyni ve vokali Mikael Åkerfeldt müzik kariyerlerinin 20 yılı için şöyle diyor:

"Buna inanamıyorum… Lanet olsun, 20. yılımızı kutluyoruz! 20 yıl! 16 yaşından beri, tam 20 yıldır bu grupla birlikteyim… Çılgınca bir şey bu! Hatırladığım kadarıyla hiç bir albüm için özel bir etkinliğimiz olmadı ve hiçbir albümün çıkışını resmi şekilde kutlamadık. Sanırım şimdi bunun tam zamanı, sizce de öyle değil mi? Şimdi dünya çapında 6 konserlik bir konser serimiz olacak. Bu konserler için, hayranlarımıza beklentilerin çok üzerinde ve süper özel konserler olacağını söyleyebilirim…"

Bu özel albümün yanı sıra Opeth 20. yılını kutlamak için farklı ülkelerdeki çok değerli konser alanlarında gerçekleşen 6 çok özel konser düzenledi. Grubun İsveç'te Stockholm'de, Almanya'da Essen'de, Fransa'da Paris'te, İngiltere'de Londra'da ve Amerika'da ise New York'ta gerçekleşen her bir konserde iki setten oluşan bir performans sergilendi. Konserin ilk bölümünde grubun 2001 yılında yayınlanan beşinci ve efsanevi albümü B l a c k w a t e r P a r k' ta yer alan şarkılar çalınırken, ikinci bölümde ise toplamda 9 stüdyo albümü bulunan grubun geniş kataloğundan seçilen şarkılara yer verildi.
Düşlerinde bile göremez işler, düşlerin gördüğü işleri.
http://twitter.com/#!/gizeeemm

« Yanıtla #19 : 16 Ocak 2011 - 17:24:27 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
10 Eylülde İstanbul'da.Ayrıntıları araştırınız.
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

« Yanıtla #20 : 28 Şubat 2011 - 01:37:03 »

Çevrimdışı SeRoX.v2

• Bizden Biri
  • I'm Right While I'm Wrong
10 Eylülde İstanbul'da.Ayrıntıları araştırınız.

Gidilir, görülür, kafa sallanır.

« Yanıtla #21 : 08 Nisan 2014 - 23:50:04 »

Çevrimdışı DooMsDaY

• Gold Üye
Yeni albüm, 17 Haziran’da Roadrunner Records’dan çıkacakmış

http://www.roadrunnerrecords.com/news/opeth-pale-communion-20140408

01. Eternal Rains Will Come
02. Cusp Of Eternity
03. Moon Above, Sun Below
04. Elysian Woes
05. Goblin