Gönderen Konu: Türk Müzik Eleştirmenlerinde "Özlem Tekin Anlaşılmıyor" Klişesi!  (Okunma sayısı 12612 defa)

Çevrimdışı SeRoX.v2

• Bizden Biri
  • I'm Right While I'm Wrong
Bu ay eğer imkanı olanlar Blue Jean ve headbang dergilerine bakabilirler mi? Bakalım Öz hakkında herhangi bir haber var mı? Twitterda her iki derginin de son sayı tivitlerini okudum. Özlem'in Ö'sü bile geçmiyor dergi içeriğinde anladığım kadarıyla.

Özlem albüm çıkarmış falan, çok da tın. Justin Bieber'ı kapak yaparız. Mayıs ayında da tüm dergiler şebocuğumuzla süslenir zaten.

Özlem Tekin

Çevrimdışı drown

• Cool
Twitterda biri tamamen bir Özlem Tekin fanının kıskançlık patlaması yazmış bu yazı için :D
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

Çevrimdışı leyla

• Bizden Biri
ben sadece kapağa baktım yoktu içeriği bilmiyorum o dergiyi okumuyorum artık özlem olsaydı alacaktım bu ay ama artık o da tamamen ambargo listemde.. geçen ay aylin kapatı bu ay özlemi beklerdim açıkçası dediğin gibi mayısı da şebnem süsleyecek :S

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
Önceki akşam yayınlanan "Uçankuş" programına konuşan Niran Ünsal şunları söyledi:

"Sezen Aksu evini dergaha çevirmiş. Etrafındakilerle yaşıyor ve asla kendisine kimsenin rakip olmasına izin vermiyor. Herkesin, eteğinin altına girmesini istiyor. Onun eteğinin altına girmeyen, onun sözünü dinlemeyen olursa onu yok ediyor, engelliyor. Ben ona biat etmedim diye benim de önümü kesti, bir dönem kliplerimi kanallarda yayınlatmadı. Onun yanında yer alanlardan kimisi ya kaza geçiriyor ya ölüyor. Bir kez evine gittim ve hemen arkasından benim de köpeğim kayboldu.

Ergenokondan iiçeri alınsın bu Sezen :/:/:/:/:/
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

Çevrimdışı halil

• Bizden Biri
Önceki akşam yayınlanan "Uçankuş" programına konuşan Niran Ünsal şunları söyledi:

"Sezen Aksu evini dergaha çevirmiş. Etrafındakilerle yaşıyor ve asla kendisine kimsenin rakip olmasına izin vermiyor. Herkesin, eteğinin altına girmesini istiyor. Onun eteğinin altına girmeyen, onun sözünü dinlemeyen olursa onu yok ediyor, engelliyor. Ben ona biat etmedim diye benim de önümü kesti, bir dönem kliplerimi kanallarda yayınlatmadı. Onun yanında yer alanlardan kimisi ya kaza geçiriyor ya ölüyor. Bir kez evine gittim ve hemen arkasından benim de köpeğim kayboldu.

Zerrin Özer,Yıldız Tilbe,Yeşim Salkım,Bendeniz,Niran Ünsal durumu dile getirenler!

Sezen'in kaymağını kimlerin yediğini zaten biliyosunuz.
eski sevgilim yeni sevglisini benimle aldattı

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
doğru söyleyin lann bilen söylesin herkeş duydun bakkk....iki yabancı sarkısına teoyla düet konusunda şebnem yine özleme şike mi yapmış...
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

Çevrimdışı serpil

• Özcü
    • http://www.facebook.com/pages/%C3%96ZLEM-TEK%C4%B0N/167872739935249
doğru söyleyin lann bilen söylesin herkeş duydun bakkk....iki yabancı sarkısına teoyla düet konusunda şebnem yine özleme şike mi yapmış...

evey yeni mi duyuyorsun teoman özlemle yapacakmıs düeti tam anlaşacaklarken şebnem araya girmiş düeti kapmış :)) malesef ki doğru bu şivırcım
Magazin malı güllü dallı motorlar gibi koca aramıyorum ki olum ben bu şarkılar niye!

Çevrimdışı erol91453

• Deneyimli Üye
  • hhttps://www.youtube.com/watch?v=kYdHNrGox0I
    • OZLEMTEKİNVEVO
evey yeni mi duyuyorsun teoman özlemle yapacakmıs düeti tam anlaşacaklarken şebnem araya girmiş düeti kapmış :)) malesef ki doğru bu şivırcım

Zaten anlamalıydık o şarkıda bişeyler eksik bi kimya tutmamış. Teomanla Şebnem tek bi şarkıya düet yapmış o şarkı da olmamış ne yazıkki
Sonsuz Bir Aşk Soundtrack Klibi
https://www.youtube.com/watch?v=kYdHNrGox0I

AnarchyTR

• Ziyaretçi
Gençler,hangi medya içinde yer alıyoruz? hangi hükümetlerle çalışma halindeyiz bunları bileceksiniz,Türk kültüründen uzak,bilakis ona düşman işbirlikçiler aracılığıyla bu klipler yayımlanmaz.Özlem Tekin yayımlanması için Türkçe medya gereklidir.Türk basını gereklidir,imkansızlıkları imkana çevirecek olan sizlersiniz,kendi sitelerinizi oluşturun,kendi fanzinlerinizi yazın,sistem gazetelerinde aramayın Özlem'i.Özlem'i Türkçe'de bulacaksınız.amerikan televizyonu justin bieber yayımlar.Bu ülkenin herşeyi Türk olması gereklidir.duyu organlarına hitap etmeyen müzik olamaz.insan olmayan müziği anlamaz.Türkçe Rock Sonsuza Değin!

ARGo_

• Ziyaretçi
İlahi okursa olabilir bak :))

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
iki yabancı cok tutmuştu tam tek başıma albümünün oldugu sıralar da bu projede yer alsaydı süper olurmuş..teomanda tam mallık yapmıs..ben de niye özlem teomana laf sokuyo sürekli diyodum

Çevrimdışı teytey

• Bizden Biri
Öyle bir şeyi Özlem'in ağzından duymadan inanmam ve ayrıca Özlem Teoman'ın ilk 2 albümünde düet ve geri vokallerde eşlik etmişti zaten bir daha neden düet yapsınlar ki ? Başka vokal mi kalmadı yani.
İzin verilen 400 karakter

Çevrimdışı erol91453

• Deneyimli Üye
  • hhttps://www.youtube.com/watch?v=kYdHNrGox0I
    • OZLEMTEKİNVEVO
Gençler,hangi medya içinde yer alıyoruz? hangi hükümetlerle çalışma halindeyiz bunları bileceksiniz,Türk kültüründen uzak,bilakis ona düşman işbirlikçiler aracılığıyla bu klipler yayımlanmaz.Özlem Tekin yayımlanması için Türkçe medya gereklidir.Türk basını gereklidir,imkansızlıkları imkana çevirecek olan sizlersiniz,kendi sitelerinizi oluşturun,kendi fanzinlerinizi yazın,sistem gazetelerinde aramayın Özlem'i.Özlem'i Türkçe'de bulacaksınız.amerikan televizyonu justin bieber yayımlar.Bu ülkenin herşeyi Türk olması gereklidir.duyu organlarına hitap etmeyen müzik olamaz.insan olmayan müziği anlamaz.Türkçe Rock Sonsuza Değin!

tamamına olmasa da bi kısmına katolıyorum kardeşim tamam hepimzin enternet sitesi olmayabilir fakat hapimizin mail adresimiz var.Mail hala ülkede en ço kullanılan iletişim araçlarmdan toplu halde sesimzi  gerekli yerlere duyurabileceğimize inanıyorum
Sonsuz Bir Aşk Soundtrack Klibi
https://www.youtube.com/watch?v=kYdHNrGox0I

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Öyle bir şeyi Özlem'in ağzından duymadan inanmam ve ayrıca Özlem Teoman'ın ilk 2 albümünde düet ve geri vokallerde eşlik etmişti zaten bir daha neden düet yapsınlar ki ? Başka vokal mi kalmadı yani.

Aynen ya kim neresinden uydurmuş bunu..??  :D

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
Zeki Ateş özel gecesine Özlem çağrılmadı diye olay cıkarmıştık burda bir sürü komplo teorisi dönmüştü.. Bu izole edilme meselesini abarttığımızı düşünüyorum Özlem'de var biraz..   

.         
« Son Düzenleme: 07 Ekim 2015 - 18:52:18 Gönderen: ShiverVol2 »