Gönderen Konu: Akıllı Telefonlar VS Normal Telefonlar  (Okunma sayısı 5685 defa)

Akıllı Telefonlar VS Normal Telefonlar
« : 26 Haziran 2012 - 14:44:46 »

Çevrimdışı SeRoX.v2

• Bizden Biri
  • I'm Right While I'm Wrong
Evet, tartışma konusu.

Siz hangisini tercih ediyorsunuz?

Akıllı telefonlar cephesinde Iphone, BlackBerry, Samsung Galaxy gibi türler varken, normal telefonları hepiniz biliyorsunuz. Akıllı telefonlar, bir çok özelliği içinde barındırmasına rağmen hala sarj sorununu halledememişlerdir, çoğu dokunmatiktir ve hassastır.

Ben ilk akıllı telefon deneyimimi Nokia X6 ile yaptım. Attım onu bi kenara, sonra aileme verdim gitti. Gittim kendime tuşlu bir samsung aldım, devam ettim. Arada BlackBerry kullandım. Klavyeli telefon bana göre değildi. Sonra yine Iphone aldım ve duvara atıp parçalıyordum neredeyse. Sanırım dokunmatikten de nefret ediyorum. Onu da attım kenara. Böyle çok iyi. :D Ben eski kafalıyım sanırım telefon konusunda. Telefon benim için konuşmak ve mesajlaşmak.

Özlem Tekin

Akıllı Telefonlar VS Normal Telefonlar
« : 26 Haziran 2012 - 14:44:46 »

Ynt: Akıllı Telefonlar VS Normal Telefonlar
« Yanıtla #1 : 26 Haziran 2012 - 18:29:28 »

Çevrimdışı teytey

• Bizden Biri
Ben dokunmatik telefonları kullanamıyorum,alışamadım alışamayacağımda sanırsam .
Akıllı telefonlar bana çok uzak yani ,sistem çok değişmezse( piyasada tuşlu telefon falan kalmazsa mazallah :D ) almayı da düşünmüyorum. Bİ TELEFONA DA 1000 TL DEN FAZLA PARA VERMEYİ ÇOK GEREKSİZ BULUYORUM.
İzin verilen 400 karakter

« Yanıtla #2 : 26 Haziran 2012 - 18:54:34 »

ARGo_

• Ziyaretçi
netbookları kaldıracaklar yakında bu telefonlar yüzünden.. aslında hiç gerek yok telefonda bu kadar özelliğe bana alo desin mesaj yazsın yeter.. 3310 bile kullanırım fark yapmaz :) 

« Yanıtla #3 : 04 Aralık 2012 - 23:47:19 »

Çevrimdışı SeRoX.v2

• Bizden Biri
  • I'm Right While I'm Wrong
...telefon benim için konuşmak ve mesajlaşmak...

demişim yukarıda. Elbette hala öyle de. Maalesef değişen şartlar yüzünden dediğimi yutmak zorunda kaldım. Mailleşmeler, yazışmalar falan derken akıllı telefon kesinlikle şart yani. Özellikle bana şu sıralar yaren olan tek şey.

En son iphone vardı, onu da verdim bizimkilere. Gittim, dell streak tablet telefon aldım, öküz gibi bir şey ama bilgisayar gibi maşallah. Takır takır. Her işimi bilgisayar ihtiyacı duymadan hallediyorum. Ayrıca diğer akıllı telefonlara göre sarjı inanılmaz fazla gidiyor. Tavsiye ederim. Yalnız iphone5 kullandım bir gün boyunca, arkadaştan aldım hatsız olarak, deneme amacıyla tabi. Cillop gibi telefon. Her an gönlüm kendisine kayabilir. :D

« Yanıtla #4 : 05 Aralık 2012 - 00:11:30 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Son üç yıldır Nokia 5800 xpressmusic kullanıyorum. Bugün akıllı telefon almaya epey bir hevesim vardı,hatta almak için teknoSa'ya bile gittim ama kıyamadım benim emektara. :D

Hem gerekte yok aslında her türlü işimi görüyor hala telefon, 3G-WİFİ hatta GPS bile kullanabiliyorum daha ne olsun...
Bozulunca alırım en akıllısından bi tane :p

« Yanıtla #5 : 05 Aralık 2012 - 09:24:39 »

Çevrimdışı halil

• Bizden Biri
dokunmatik sevmiyorum

radyosu mp3 vs. ve iyi foto çeken tuşlu tüm telefonlar kabulümdür

arkadaşlarla bir arada iken akıllı telefonlarıyla ilgilenmeleri i tüm sohbetlerimizi etkiliyo.

bişey anlatırken akıllı telefonundaki aptal oyunlara kanalize olmuş boş boş yüzüme

bakıyor,sohbet edemez oldum...şikayetçiyim

eski sevgilim yeni sevglisini benimle aldattı

« Yanıtla #6 : 05 Aralık 2012 - 10:00:55 »

Çevrimdışı hüma

• Bizden Biri
  • öz üm
arada üst modelleri istesemde şimdilik 5800 expressmusıc den  memnunum,dokunmatiğin en güzel yani tuş sesinin tık tık gibi sesin çıkmaması :)
Şikayetim VAR!!!........

https://twitter.com/huma_oz

https://instagram/huma_ozz

NORVEÇ❤❤❤

ANT🔴⚪GS💛❤🌟🌟🌟🌟

« Yanıtla #7 : 29 Ocak 2013 - 00:27:47 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
İlk akıllı telefonum; Motorola Razr.
Sözde s3 almaya gitmiştim ama karizmasına dayanamayıp Razr'ı alıverdim :)

« Yanıtla #8 : 29 Ocak 2013 - 00:52:14 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
Allah sizi inandırsın ben hala Akıllı Telefonun ne olduğunu anlamış değilim.
Telefonum gayet akıllı ama bilemiyorum ki...

« Yanıtla #9 : 29 Ocak 2013 - 16:53:51 »

Çevrimdışı soner16

• Daimi Üye
  • cesedine tukursem mi?
ilk akilli telefonum Iphone4s ti , aldim bana 10gun dayandi sonra gittim parami geri istedim verdiler tabi onun yerine Samsun Galaxy s2 aldim ve suan gayet mutluyum :D

« Yanıtla #10 : 29 Ocak 2013 - 19:02:38 »

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!
Ben dokunmatik telefonları kullanamıyorum,alışamadım alışamayacağımda sanırsam .
Akıllı telefonlar bana çok uzak yani ,sistem çok değişmezse( piyasada tuşlu telefon falan kalmazsa mazallah :D ) almayı da düşünmüyorum. Bİ TELEFONA DA 1000 TL DEN FAZLA PARA VERMEYİ ÇOK GEREKSİZ BULUYORUM.

1000 TL çok makul yani? =)

Hiç kullanmadım akıllı(!) telefon. Kullanırsam nasıl davranırım bilmiyorum.
Düşlerinde bile göremez işler, düşlerin gördüğü işleri.
http://twitter.com/#!/gizeeemm

« Yanıtla #11 : 01 Şubat 2013 - 19:18:57 »

Çevrimdışı teytey

• Bizden Biri

1000 TL çok makul yani? =)

Hiç kullanmadım akıllı(!) telefon. Kullanırsam nasıl davranırım bilmiyorum.

1000 makul,1001 değil :)
İzin verilen 400 karakter

« Yanıtla #12 : 14 Nisan 2013 - 14:50:11 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Sony Xperia Ion ve Xperia SL hakkında fikri olan ?
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #13 : 14 Nisan 2013 - 15:21:43 »

Çevrimdışı FIRATESER

• Bizden Biri
  • ...FIЯΔŦ...ЄЅЭЯ...
Telefonu ne için kullandığınıza bağlı olarak değişecek bir durumdur. Bana saçma gelen, akıllı telefonun kullanabilecek kadar aklı olmayanların, sırf moda diye bu telefonları alıp gösteriş unsuruymuş gibi kullanmaları.
Blackberry 9800 torch kullanıyorum ben. Daha üstün modeller de var piyasada. Bana gereken mail desteği ve internet kullanımı gibi konularda fazlasıyla ihtiyacımı giderdiğinden başka bir telefon almayı hiç düşünmüyorum.  Zamanında Nokia5110 ile de çok mutluydum:)
Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today...

« Yanıtla #14 : 16 Nisan 2013 - 15:19:36 »

Çevrimdışı Nitrogliserin

• Deneyimli Üye
Aah ah,nerde o eski telefonlar  böhü Lisedeykene "yılan" oyunu pek revaçta idi,hatta 3-5 zibidi bir araya gelipy turnuva yapardık."Kendi kendini yeme" deyimini o yıllarda yaşadım sayılır,len ben sana aşağı git diyorum böcük var orda.Hariçten puan alcaz ama yok,yılan işte laf anlamıyo.

Hali hazırda kullandığım "blehbörü" telefonun arkasında "Curve" yazıyo,"Teknosa"ya gittiğimizde "Kirve" diye telaffuz etmemle cümle ahalinin yarılması bir olmuştu,espiri olsun diye dememiştim halbuki   :weirdface: :weirdface:

Dokanmatik telefonlara ne hikmetse ısınamadım,samimi gelmiyo bana.Böyle bi içten pazarlıklı,bi de ben Cem Yılmaz'ın son gösteri sinemasına gittimdi.Özetlemiş duygularımı adam  ::::: Telefonda "tıkırtı"yı severim ben,bastın mı tuş sesi gelecek ve o tuşu hissedeceksin arkadaş :happy:

Vel hasılı,iş için kullanılmayacaksa şayet ne gerek var takla atan telefon almaya."Yok efendim" deyip örnek vericektim ama özelliklerini de bilmiyorum ki  :höö:
Kişiliğim, hayatım hakkında konuşabilirsiniz.Fikir yürütebilirsiniz.Beni öyle böyle sanabilirsiniz.
Ama emin olamazsınız.Sizin hakkımdaki yorumlarınız sanmalarınız benim gerçekte ne olduğumu değiştirmez.
Baktığım yeri söyleyebilirsiniz ama ne gördüğümü asla!