Gönderen Konu: Bilgisayar Sorunlarınıza Çözüm (Teknik Servis)  (Okunma sayısı 24717 defa)

Bilgisayar Sorunlarınıza Çözüm (Teknik Servis)
« : 18 Temmuz 2006 - 10:51:47 »

Çevrimdışı by_haxan

• Yönetici
  • anonymous
    • http://www.ozlemtekin.biz
Bilgisayarınızdaki Her türlü sorunu buraya yazabilirsiniz...  

En kısa zamanda sorunuz cevaplandırılacaktır... elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışıcaz...

hepimize hayırlı olsun...  :76
« Son Düzenleme: 04 Nisan 2010 - 23:18:44 Gönderen: cyberjack »
SAFKAN TEKİNİZM...

Eskilerden.... Çok Eskilerden değişmeyen tek şey  Sadece SAFKANTEKİNİST'lik kaldı...

Özlem Tekin

Bilgisayar Sorunlarınıza Çözüm (Teknik Servis)
« : 18 Temmuz 2006 - 10:51:47 »

Ynt: bilgisayar sorunlarınıza çözüm(teknik servis)
« Yanıtla #1 : 19 Ağustos 2006 - 07:59:46 »

mehhmet

• Ziyaretçi
msn hep seni buyle konularda rahatsız ediyorum hasan burdanbi tesekkur edeyim

ilk sorunun su vinap yukledim 5.1 bi sure sonra sorun vermeye basladi sildim tekrar yukledim gine hata veriyo ve pc kitleniyo bunun nede ni ney vinap neden benim pcde calişmiyor sarkiyi actimda donuyo ve bencereler kapaniyo  :höö: bende şimvi media playeri kullaniyorum onda yeni bir sarki ekledimde acık kloser sayfalari kapaniyo  :höö:

« Yanıtla #2 : 19 Ağustos 2006 - 11:33:45 »

m_akin_e

• Ziyaretçi
 evde elekrikler kesildiginde masaüstü bilgisayarım açılmıyor  :şok:  :D :D

şaka bi yana geçenlerde arkadaşlarla IP numarası üzerinden birbirimizin bilgisayarına girmeye çalıştık,, pek beceremedik,, burada uygun programları tavsiye edebilimisin,, ve bir de açıklama ,, şimdiden teşekkürler

« Yanıtla #3 : 19 Ağustos 2006 - 11:40:21 »

ARGo77

• Ziyaretçi
evde elekrikler kesildiginde masaüstü bilgisayarım açılmıyor  :şok:  :D :D

şaka bi yana geçenlerde arkadaşlarla IP numarası üzerinden birbirimizin bilgisayarına girmeye çalıştık,, pek beceremedik,, burada uygun programları tavsiye edebilimisin,, ve bir de açıklama ,, şimdiden teşekkürler
prorot

« Yanıtla #4 : 19 Ağustos 2006 - 13:54:30 »

Çevrimdışı by_haxan

• Yönetici
  • anonymous
arkadaşlar bir bilgisayara ip numarasını bilerek girmenin benim bildiğim 17  yolu var ama kesinlikle programın adı dahil burda hack unusuru taşıyacak bir bilgi asla verilemez...!!!!! sitemize aykırı bir durumdur...

mehmet senin probleme gelince winampın klasik hatalarından biridir bu, bilgisayarında winampı silerken nasıl bir yol izliyorsun bu çok önemli bana bunu bir söylersen çözüm bulucam...

SAFKAN TEKİNİZM...

Eskilerden.... Çok Eskilerden değişmeyen tek şey  Sadece SAFKANTEKİNİST'lik kaldı...

« Yanıtla #5 : 19 Ağustos 2006 - 14:03:24 »

mehhmet

• Ziyaretçi
arkadaşlar bir bilgisayara ip numarasını bilerek girmenin benim bildiğim 17  yolu var ama kesinlikle programın adı dahil burda hack unusuru taşıyacak bir bilgi asla verilemez...!!!!! sitemize aykırı bir durumdur...

mehmet senin probleme gelince winampın klasik hatalarından biridir bu, bilgisayarında winampı silerken nasıl bir yol izliyorsun bu çok önemli bana bunu bir söylersen çözüm bulucam...
program ekle kaldirdan siliyorum ve bir geriye birklasör kaliyo vinap diye onuda fareyle siliyorum

« Yanıtla #6 : 19 Ağustos 2006 - 14:52:15 »

Çevrimdışı ozz_witch

• Bizden Biri
  • tanıdık yanlızlık... evelallah tanıştık evvelden..
yaa bilgisayarda sorun yaşamaktan nefret ediyorum yaaaaa
:dewil tek bir canın var cehennem dibinde  :dewil <br />                                         wampreeee:<br /><br />Sitenin Cadısı

« Yanıtla #7 : 19 Ağustos 2006 - 14:58:28 »

mehhmet

• Ziyaretçi
winapla ilgili sorun yasayan arkadslar sorunumu hasanim cözdu baska olan varsa durun anlatayim
başlat+çalıştır+regedit yazip entere basiyosunuz ve kayıt defteri duzenliyici acıliyor
daha sonra duzen+bul tıkliyorsunuz acılan pencereye winap yaziyosun sonrakini bul diyosunuz winap hakkinda ne bulus siliyosunuz bu işlemi biraz tekrarliyosun sonra winap yeniden kuruyosunuz ve artık sorun yok :dans: :dans: :dans: :dans:

« Yanıtla #8 : 19 Ağustos 2006 - 15:03:59 »

Çevrimdışı by_haxan

• Yönetici
  • anonymous
yanlız winap değil :D

winamp :D
SAFKAN TEKİNİZM...

« Yanıtla #9 : 19 Ağustos 2006 - 15:37:25 »

Çevrimdışı deepdream

• Aktif Üye
bu salak autocad cızımlerı yanlıs yapıo uymuyo hesap ayarlarımı bozuldu ne kırıcam walla sınırden adam kovcak benı ısten hala cızemedım :D
Forum kurallarını okuyunuz
ben okudum ve hala okuyorum !!!
sadece olanlara anlam weremıyorum...

« Yanıtla #10 : 20 Ağustos 2006 - 02:46:51 »

m_akin_e

• Ziyaretçi
essential tool un türkçe kullanma klavuzu,, ya da nasıl kullanabilecegimizi anlatırsanız ,, müteşekkir oluruz

« Yanıtla #11 : 21 Ağustos 2006 - 09:29:49 »

Çevrimdışı by_haxan

• Yönetici
  • anonymous
akın sen bir ara uğra bana kardeşim...
SAFKAN TEKİNİZM...

« Yanıtla #12 : 21 Ağustos 2006 - 11:18:46 »

ARGo77

• Ziyaretçi
benim ram yuvalarından biri çalışmıyor yaaa ne olmuş olabilir..oksitlenm e filan bişeyler mi oldu ram takıyom görmüyo diğerlerinde görüyoo..

« Yanıtla #13 : 21 Ağustos 2006 - 11:59:51 »

Çevrimdışı by_haxan

• Yönetici
  • anonymous
büyük bir ihtimalle o ram yuvan arızalanmıştır.  diğerleri görüyorsa başka bir şey düşünemiyorum.
peki tek denedin mi yani diğer yuvalara takmadan sadece o yavaya ram takarak denemeyi?
SAFKAN TEKİNİZM...

« Yanıtla #14 : 21 Ağustos 2006 - 17:21:14 »

ARGo77

• Ziyaretçi
büyük bir ihtimalle o ram yuvan arızalanmıştır.  diğerleri görüyorsa başka bir şey düşünemiyorum.
peki tek denedin mi yani diğer yuvalara takmadan sadece o yavaya ram takarak denemeyi?
ewt yaa denedim o yuvaya üç tane farklı ram teker teker takarak denedim..çalıştırdığımda açılmıyodu bide ses çıkartıyodu..diğer iki yuvadada denedim onlarda açılıyoordu..kesin ya bi şekilde gitti o yuva neysee..