Gönderen Konu: Bilgisayar Oyunları ...  (Okunma sayısı 17762 defa)

Ynt: Bilgisayar Oyunları ...
« Yanıtla #165 : 24 Nisan 2013 - 21:43:26 »

Çevrimdışı comalies

• Deneyimli Üye
Eski oyunlarla oynayış bakımından pek benzerlik yok. Yani eski oyunlardaki gibi bulmacayı çöz ilerle şeklinde gitmiyor -genellikle-, daha çok olaylardan kendini kurtarıp ilerliyorsun. Hikayenin anlatılışı falan güzeldi. Oynamanı tavsiye ederim eğer bu tür oyunları seviyorsan sıkılmazsın.
people are crazy and times are strange
i'm locked in tight, i'm out of range
i used to care, but things have changed

Özlem Tekin

« Yanıtla #165 : 24 Nisan 2013 - 21:43:26 »

« Yanıtla #166 : 26 Nisan 2013 - 08:42:12 »

Çevrimdışı by_haxan

• Yönetici
  • anonymous
    • http://www.ozlemtekin.biz
bir deniyeyim bakalım ya... prince of persia tarzı sanırım..
SAFKAN TEKİNİZM...

Eskilerden.... Çok Eskilerden değişmeyen tek şey  Sadece SAFKANTEKİNİST'lik kaldı...

« Yanıtla #167 : 12 Haziran 2013 - 10:58:58 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye

Yakın bir zamanda.......

Oyundan kareler

Diablo 3: Cinematic Trailer

http://www.youtube.com/watch?v=8scZZfU9Zh8&feature=fvwrel

http://www.youtube.com/watch?v=EgbUSsblCSQ

http://www.youtube.com/watch?v=UeS-ZO0CskE&feature=related

Diablo III (Beta) - İlk 10 Dakika

http://www.youtube.com/watch?v=G0UBxgll47s

Yakın bir zamanda çıkmasını beklediğim bir oyun.. Umarım diğer serileride 10 yılda bir çıkmaz Diablo 10 çıkınca herjhalde mezarda olacam...:)))

Bilgisayar oyunu anlamında son zamanlardaki en büyük hayal kırıklığı... :( O kadar para bayıldığıma pişman oldum açıkçası. Diablo II'nin tekrar oynanabilirliğinin zerresi bile yok bu oyunda. Uzun zaman oldu sileli. Bilgisayar sürümü çok güzelmiş gibi bir de konsollara çıkartıyorlarmış. Pes doğrusu!
Kalbim pusula, sen kuzey!

« Yanıtla #168 : 21 Haziran 2013 - 22:54:44 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye

Sadece PlayStation 3 için çıkmış ve Türkçe desteği olan bir oyun. Bugün aldım, daha tam olarak ısınamadım ama güzel bir hikâye beni bekliyor gibi ki bir oyunda benim için her şeyden daha önemlidir. Herkesin şiddetle tavsiye ettiği bir oyun vallahi.

« Yanıtla #169 : 26 Haziran 2013 - 12:34:36 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye

Sadece PlayStation 3 için çıkmış ve Türkçe desteği olan bir oyun. Bugün aldım, daha tam olarak ısınamadım ama güzel bir hikâye beni bekliyor gibi ki bir oyunda benim için her şeyden daha önemlidir. Herkesin şiddetle tavsiye ettiği bir oyun vallahi.

Allah'ım, ne dehşet bir oyundur bu, ne sürükleyici bir hikâyedir! Hollywood yapımı bir klasiği çok satan bir kitapla harmanlayıp oyun formatında sunmuşlar adeta! Uzun zamandır bir bilgisayar oyunuyla konuştuğumu hatırlamıyorum! Aşkın başka bir boyutu olsa gerek!

« Yanıtla #170 : 09 Temmuz 2013 - 15:53:44 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye

Fiyatı 49TL'ye düşünce dayanamadım, aldım. Akşam evde ziyafet var. (Yarın da mülakat var, kim girecekse?!)

« Yanıtla #171 : 09 Temmuz 2013 - 17:42:31 »

ARGo_

• Ziyaretçi
Mortal Kombat: Komplete Edition PC

Alıntı
2011 yılında PS3 ve Xbox 360 için yayınlanan Mortal Kombat, geçtiğimiz gün PC için de satışa sunuldu.

NetherRealm ve Warner Bros işbirliği ile geliştirilen Mortal Kombat ilk olarak PS3 ve Xbox 360 için piyasaya sürülmüştü. Daha sonra Sony’nin yeni nesil el konsolu PS Vita’yı piyasaya sürmesiyle birlikte bu platformda da boy gösteren Mortal Kombat, şimdi de PC’lerimize konuk oluyor.
Konsollardan 2 sene sonra PC için piyasaya sürülen Mortal Kombat Komplete Edition, Steam üzerinden 29.99$’lık etiket fiyatıyla satışa sunuldu. Oyunun satışa çıkması akabinde Warner Bros, oyun için birde video yayınladı.

Mortal Kombat Komplete Edition’da, PS3 ve Xbox 360’da sonradan DLC yoluyla oyuna ekleyebildiğimiz tüm karakterler oynanabilir olacak. Yani yeni karakterler için ekstra bir ücret ödemek zorunda kalmayacağız. (PS3'e özel olarak sunulan Kratos, oyunun PC versiyonunda da olmayacak)
Hatırlanacağı üzere Mortal Kombat, PC’lerimizde en son 1997 yılında yayınlanan Mortal Kombat Trilogy isimli yapım ile boy göstermişti. Mortal Kombat Trilogy, PS1, N64 ve PC için satışa sunulmuştu. Bakalım aradan geçen 16 senelik zaman dilimi, oyunun satış rakamlarına nasıl yansıyacak.
Bu arada ufak bir hatırlatmada bulunalım. Mortal Kombat Komplete Edition şu an sadece Steam üzerinden satışa sunuldu.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=w_Ma4sAfn3s

« Yanıtla #172 : 15 Temmuz 2013 - 09:21:24 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
Sıradakiler: Yeni gelecek SFIV güncellemesi, Project X Zone ve Batham: Arkham Origins. Bir de belki MGS: The Legacy Collection.

« Yanıtla #173 : 17 Temmuz 2013 - 08:43:27 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye

Oyun budur! Üç firmanın kahramanlarının birbirine girdiği muhteşem bir yapım! Namco X Capcom'ın varisi. Tabi bu oyunu oynayabilmem için bana önce bir 3DS XL lazım. Onun için de kredi kartı... Olacak, olacak.

« Yanıtla #174 : 17 Temmuz 2013 - 13:03:51 »

Çevrimdışı hüma

• Bizden Biri
  • öz üm
 şu aralar L.A Noire
Şikayetim VAR!!!........

https://twitter.com/huma_oz

https://instagram/huma_ozz

NORVEÇ❤❤❤

ANT🔴⚪GS💛❤🌟🌟🌟🌟

« Yanıtla #175 : 12 Ağustos 2013 - 08:36:03 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye

Japoncasını önceden iki kere bitirdiğim, geçenlerde hayranları tarafından İngilizceye çevrildiğini görüp edindiğim ve 2-3 hafta boyunca sıkmadan, bıktırmadan, usandırmadan kendini oynattıran oyunumu dün üçüncü kez bitirmiş oldum. Konuyu anlayarak oynamak daha başka oluyor tabi.

« Yanıtla #176 : 12 Ağustos 2013 - 14:15:11 »

« Yanıtla #177 : 13 Ağustos 2013 - 08:33:41 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
Ben niye bilgisayarda hiç oyun oynamıyom ki!!!

"Doğru" oyuna rasgelmemişsindir ya da belki de gerçekten oyun nosyonu senin ilgini çekmiyordur ama benim bir tezim var: Çocukluğunda saklambaçtır, ip atlamadır, birdirbirdir, yakalamacılıktır oynadıysan ve oynamayı sevdiysen bilgisayar oyunları da illa ki bir yerinden seni yakalayacaktır. Biraz zamanlama, biraz oyun türü meselesi. Ayrıca "bilgisayar oyunu" deyince "bilgisayarda oynanan oyun" diye şartlanmamak da lazım. El konsolları var (el tetrisinin torunları), onlar mesela daha ilgi çekici olabilir. Adeta bir Fransız filmi gibi ağır ilerleyen hikâyelere, alışması zor kontrollere, sinir bozucu zorluk seviyelerine sahip bilgisayar oyunlarına saatlerce bilgisayar ekranı karşısında bağlanıp kalmaktansa renkli karakterlere, kafa yormayı gerektirmeyen hikâyelere sahip adeta atıştırmalık tadında küçük ve hafif el konsolu oyunlarına yönelmek daha doğru olabilir.

« Yanıtla #178 : 02 Eylül 2013 - 09:16:16 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye

Oyun budur! Üç firmanın kahramanlarının birbirine girdiği muhteşem bir yapım! Namco X Capcom'ın varisi. Tabi bu oyunu oynayabilmem için bana önce bir 3DS XL lazım. Onun için de kredi kartı... Olacak, olacak.

Bu akşam son bölümü de bitirerek oyunu tamamlıyorum. Sonra:

"Crossover" oyunlar pek çekici geliyor.

« Yanıtla #179 : 09 Eylül 2013 - 21:28:55 »

ARGo_

• Ziyaretçi