Gönderen Konu: Özlem Tekin Official Twitter sayfası  (Okunma sayısı 85611 defa)

Ynt: Özlem Tekin Official Twitter sayfası
« Yanıtla #570 : 08 Aralık 2012 - 02:33:31 »

Çevrimdışı leyla

• Bizden Biri
Umarım bir daha görmeyiz kendisini oralarda. Eğer bıraktıysa yerinde bir karar olmuş sevindim.
bu cool mertebesine nasıl ulaşılıyor yahu çok cool ben de istiyorum :D

Özlem Tekin

« Yanıtla #570 : 08 Aralık 2012 - 02:33:31 »

« Yanıtla #571 : 08 Aralık 2012 - 02:47:17 »

Çevrimdışı leyla

• Bizden Biri
Son zamanlarında cıvımıştı oyunlar falan filan, iyi oldu bıraktığı.
Onun sayesinde bende bırakmış oldum :)

HAYAT SOKAKLARDA GENÇLER.
sonuna kadar katılmakla birlikte haberleri birinci twettn aldığımız için üzgünüm..

« Yanıtla #572 : 08 Aralık 2012 - 12:47:04 »

Çevrimdışı kenny

• Deneyimli Üye
    • twitter
Özlem olmadan twitter sıkıcı ayrica tweetlerini silmiş. Neden boyle bir sey yaptığını anlayamadım.
tekinizM

« Yanıtla #573 : 23 Aralık 2012 - 17:35:56 »

Çevrimdışı serpil

• Özcü
    • http://www.facebook.com/pages/%C3%96ZLEM-TEK%C4%B0N/167872739935249
Twitırda kalkmıs biri sebnemin sesi daa iyi 3 oktavlık özlemin sesi 1.5 oktavlık olduğundan söz ediyor karsılastırma yapıyo özlemin sesi tam olarak kaç oktavlık bileniniz var mı? Ben zannetmiyorum özlemin sesi 1.5 oktav olucanı
Magazin malı güllü dallı motorlar gibi koca aramıyorum ki olum ben bu şarkılar niye!

« Yanıtla #574 : 23 Aralık 2012 - 19:35:12 »

Çevrimdışı SeRoX.v2

• Bizden Biri
  • I'm Right While I'm Wrong
Ve siz de çocuk gibi twitter üzerinden laf yetiştiriyorsunuz. Oktav bir insanın sesinin güçlü olmasına veya güzel olmasına hiçbir etkisi yoktur. Şebnem Ferah'ın 3 oktav olmasına zaten imkan yok.

Saatim Çalmadan veya Hoşçakal şarkılarını dinleyerek bu anlaşılır zaten.

Bunu okuyabilirsiniz.

http://www.ozlemtekin.biz/forum/index.php?topic=16552.0

« Yanıtla #575 : 23 Aralık 2012 - 20:01:48 »

Çevrimdışı serpil

• Özcü
Ve siz de çocuk gibi twitter üzerinden laf yetiştiriyorsunuz. Oktav bir insanın sesinin güçlü olmasına veya güzel olmasına hiçbir etkisi yoktur. Şebnem Ferah'ın 3 oktav olmasına zaten imkan yok.

Saatim Çalmadan veya Hoşçakal şarkılarını dinleyerek bu anlaşılır zaten.

Bunu okuyabilirsiniz.

http://www.ozlemtekin.biz/forum/index.php?topic=16552.0

ne alaka cocuk gibi laf yetistirmek seni de gördük türkrock.com da baya bi tartışmaya girmissin ne haber! seninki de özlemi savunmak benimki de, o dedigin linke cok önceden baktım da fakat orda özlemin sesinin kaç oktavlık olduğu belirtilmemis

Magazin malı güllü dallı motorlar gibi koca aramıyorum ki olum ben bu şarkılar niye!

« Yanıtla #576 : 23 Aralık 2012 - 21:30:31 »

Çevrimdışı SeRoX.v2

• Bizden Biri
Evet, zamanında benim de ergenliklerim olmuştu. Kabul ediyorum. Fakat üniversite bitirmiş insanlarsınız. Twitterda biri laf söylemiş, üstüne çocuk gibi atışmalar, laf sokmalar. Hayır yani, ortada done bile yok. Sadece laf sokmalar. Özlem'i böyle savunacaksanız sosyal ortamda, kalsın lütfen.

Turkrock dediğin zamanlar 5-6 yıl öncesine tekabül ediyor, ki orası bir tartışma forumu. Aynen burası gibi. Sosyal platform değil.

« Yanıtla #577 : 24 Aralık 2012 - 09:14:32 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Problemlerinizi özel mesaj yoluyla halletmek çok zor değil, yapabilirsiniz güveniyorum.
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #578 : 24 Aralık 2012 - 10:33:01 »

Çevrimdışı serpil

• Özcü
Peki bu senin yazdığın nedir serox çocukca iğneleme yapmalar,insanın sinirini bozan anlamsız yorumlar,hoşuna gitmiyorsa burda yorum yazıp karın ağrısı olma! Bırak istedigimiz gibi tavrımızı ortaya koyalım bu bizim sorunumuz

nerenin sosyal platform olduğunu olmadığını bana mı ögretiyosun yapma ya!

Problemlerinizi özel mesaj yoluyla halletmek çok zor değil, yapabilirsiniz güveniyorum.

burası tartısma yeriymis ya konuyu tartısıyoruz arkadasım bi de sunu diyeyim yazdığım son yorumu silmeye hakkıınız yok madem siliyosunuz her 2 tarafı da silmeniz gerekirdi aramızda problem falan da olsaydı zaten mesaj atardım

kusura bakmayın ben bi soru soruyorum fakat bu arkadas her defasında soruyu farklı algılayarak cevap veriyor benim de burda anlatmam gerekiyor problem cıkması kacınılmaz fazla da uzamasın lütfen! 

« Yanıtla #579 : 24 Aralık 2012 - 10:39:34 »

Çevrimdışı SeRoX.v2

• Bizden Biri
Hoşuma gidip gitmemesi sorun değil. Zira alakası yok. Sadece konu hakkındaki düşüncem. Yaptığınızı çocukluk olarak görüyorum, o kadar. Twitterda, facebookta, laf sokarak birilerine bir şeyler anlatılmaz. Bırak o çocuk Şebnem Ferah'ı 3 oktav bilsin, daha iyi vokal olarak bilsin...vs. Laf sokunca düşüncesini mi değiştirdin? hayır. Çocuk daha da bağlandı düşüncesine hatta.

Yanlış anlama olmasın. Tavrınızı nasıl ortaya koyup koymadığınıza dair ültimatom vermiyorum. Beni germez. Sadece yapmamanızın daha iyi olacağını düşünüyorum, o kadar. Ayrıca evet, neresinin sosyal platform olduğunu öğretme ihtiyacı duydum. Pek bilmiyorsun gibi geldi bana. Arkadaşça bir yaklaşımdı.

Ayrıca Murat bir şekilde haklı. Ben yaptığınız eylemi eleştiriyorum ve çocukça buluyorum diyorum. Sen buna karşılık olarak bana kişisel eleştiride bulunuyorsun. Olayı kişiselleştiriyorsun. Böyle bir amacın varsa foruma yazma, direkt özel mesaj at. Daha iyi olur.
« Son Düzenleme: 24 Aralık 2012 - 10:40:34 Gönderen: SeRoX.v2 »

« Yanıtla #580 : 24 Aralık 2012 - 11:32:02 »

Çevrimdışı serpil

• Özcü
Oncelikle yazdigin yorum direk beni ilgilendiriyordu bu sebebten sana cvp verdim yoksa kimseyle kisisel bi sorunum yok hem yazdigin yorumda arkadasca bi elestiriden öte aşagilama ile basliyor sinir bozucu yok ergenmis vs bu hos degil begenmiyorsan bunu daha  yalin ve dalga gecmedende anlatabilirsin ve hangi konuya bisey yazsam karsima sen cikiyorsun ayni sinir bozucu uslup benim soyledigim tek sey su ben boyleyim begenmiyorsan ben yokmusum gibi davran ama işi dolayli yoldan arkadaslarina laf sokmaya getirme ve elestirdigin ergenlerle ayni konuma dusme senden rica ediyorum ve cok seyde istemiyorum ben yokmusum gibi davran boylece bende senin kirici uslubundan kurtulmus olurum

« Yanıtla #581 : 24 Aralık 2012 - 23:13:19 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Bundan sonraki konuyla ilgisiz ve kişisel hakaret içeren mesajlar itinayla silinecektir.

« Yanıtla #582 : 25 Aralık 2012 - 00:03:39 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
Hesap şirketin elinde midir nedir,kimseyle muhatap olmuyoruz artık.
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

« Yanıtla #583 : 25 Aralık 2012 - 00:20:15 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Bu hesabı bizden biri kullanıyor ama kim?

https://twitter.com/ozlemtekinbiz

« Yanıtla #584 : 25 Aralık 2012 - 00:50:08 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Peki bu senin yazdığın nedir serox çocukca iğneleme yapmalar,insanın sinirini bozan anlamsız yorumlar,hoşuna gitmiyorsa burda yorum yazıp karın ağrısı olma! Bırak istedigimiz gibi tavrımızı ortaya koyalım bu bizim sorunumuz

nerenin sosyal platform olduğunu olmadığını bana mı ögretiyosun yapma ya!

burası tartısma yeriymis ya konuyu tartısıyoruz arkadasım bi de sunu diyeyim yazdığım son yorumu silmeye hakkıınız yok madem siliyosunuz her 2 tarafı da silmeniz gerekirdi aramızda problem falan da olsaydı zaten mesaj atardım

kusura bakmayın ben bi soru soruyorum fakat bu arkadas her defasında soruyu farklı algılayarak cevap veriyor benim de burda anlatmam gerekiyor problem cıkması kacınılmaz fazla da uzamasın lütfen! 

Bu senin Sercan ile arandaki problem, burada kimse bunları okumak zorunda değil. Burada tartıştığınız konunun da zerre Özlem ile ilgisi yok o yüzden mesajını silerim üzgünüm. Sercan'ın mesajını silmememi taraflı olarak görmüyorum. Sadece Sercan orada çok güzel bir noktaya parmak bastığı için silmedim mesajı. Fakat muhtemelen o mesajı kimse anlamayacak.  Her neyse tekin alinin de dediği gibi bundan sonra konuyla alakasız her mesaj silinecektir.
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.