Gönderen Konu: Özlem Tekin Official Twitter sayfası  (Okunma sayısı 85552 defa)

Ynt: Özlem Tekin Official Twitter sayfası
« Yanıtla #630 : 16 Şubat 2013 - 16:38:42 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Ayşe Saran'la birlikte acıklı rock yapanları eleştiriyorlar şu sıralarda... :p

Özlem Tekin

« Yanıtla #630 : 16 Şubat 2013 - 16:38:42 »

« Yanıtla #631 : 19 Şubat 2013 - 16:06:24 »

Çevrimdışı serpil

• Özcü
    • http://www.facebook.com/pages/%C3%96ZLEM-TEK%C4%B0N/167872739935249
En iyi düette Özlem de var isteyen burdan oy verebilir

http://www.turkiyemuzikodulleri.com/categories.asp?id=12
Magazin malı güllü dallı motorlar gibi koca aramıyorum ki olum ben bu şarkılar niye!

« Yanıtla #632 : 19 Şubat 2013 - 17:51:13 »

Çevrimdışı halil

• Bizden Biri

verdim oyumu,oy oy oy
eski sevgilim yeni sevglisini benimle aldattı

« Yanıtla #633 : 19 Şubat 2013 - 21:18:58 »

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!

Amaan Kral'mış.. Ne lüzum var..
Düşlerinde bile göremez işler, düşlerin gördüğü işleri.
http://twitter.com/#!/gizeeemm

« Yanıtla #634 : 19 Şubat 2013 - 21:31:06 »

Çevrimdışı halil

• Bizden Biri
Amaan Kral'mış.. Ne lüzum var..

zenginmiş fakirmiş halkmış Kral'mış diyosun varoş yoksul fakir diyosun

ama özlemin adı geçiyo, n'aber :D

eski sevgilim yeni sevglisini benimle aldattı

« Yanıtla #635 : 19 Şubat 2013 - 22:12:39 »

Çevrimdışı 11:14

• Gold Üye
  • Durma öyle...
Öyle twitlerle sağa sola bok atmakla olmaz bu işler. Adam gibi sözünü yazarsın, besteni yaparsın. Bangır bangır çalar radyolar şarkılarını, rotasyonun damına koyar videoların, cevabını öyle verirsin zavallı kuşlara, canı kırıklara...

Albüm arefesinde "ucuz" reklam peşinde koşmanın manası yok. Kimse de iplememiş netekim. Bir ben görüldüğü üzere .lol.

Özlem'e dair hislerimi şahane özetliyor bu şarkı!

.bye.

« Yanıtla #636 : 19 Şubat 2013 - 22:23:02 »

Çevrimdışı erol91453

• Deneyimli Üye
  • hhttps://www.youtube.com/watch?v=kYdHNrGox0I
    • OZLEMTEKİNVEVO
Sadece duette de degil bikac yerde var bide wn az bes kisiye oy veriliyo

Sonsuz Bir Aşk Soundtrack Klibi
https://www.youtube.com/watch?v=kYdHNrGox0I

« Yanıtla #637 : 19 Şubat 2013 - 23:31:31 »

Çevrimdışı mavitilki

• Aktif Üye
Öyle twitlerle sağa sola bok atmakla olmaz bu işler. Adam gibi sözünü yazarsın, besteni yaparsın. Bangır bangır çalar radyolar şarkılarını, rotasyonun damına koyar videoların, cevabını öyle verirsin zavallı kuşlara, canı kırıklara...

Albüm arefesinde "ucuz" reklam peşinde koşmanın manası yok. Kimse de iplememiş netekim. Bir ben görüldüğü üzere .lol.

Özlem'e dair hislerimi şahane özetliyor bu şarkı!

.bye.

her adam gibi beste yapanın şarkılarını çalsaydı radyolar hayat da bayram olurdu sanırım radyolarda tvlerde bangir bangir çalınmanın kıstasının guzel beste filan olmadıgını en azından Türkiye'de işlerin öyle yurumedigini bunun bir kalite olmadıgını hele özlemin album oncesi hiçbir zaman boyle reklam filan islerine yeltenmeyecegini sen de biliyorsun nöbetçi seboist arkadasım:)))ici dısı birdir özlemin ne hissediyorsa onu söyler birileri sallasın diye kasmaz reklam filan umrunda olsa icinde slow sarki olmayan boyle bir album hazırlamaz zaten:))bu arada uzun zamandır gorusemedik nasılsın:))
« Son Düzenleme: 19 Şubat 2013 - 23:36:39 Gönderen: mavitilki »

« Yanıtla #638 : 19 Şubat 2013 - 23:50:40 »

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!
zenginmiş fakirmiş halkmış Kral'mış diyosun varoş yoksul fakir diyosun

ama özlemin adı geçiyo, n'aber :D

Geçmesin işte, gereği yok. Geçiyorsa da uğraşmanın gereği yok. =)

Bu arada sosyal medya kullanmanın amacı sadece reklam yapmak olsaydı bizlerin orada bir işi olmazdı. Sonuçta hepimiz oradan düşüncelerimizi dile getiriyoruz çoğu zaman da çok sert eleştiriler yapıyoruz. Oradaki Özlem Tekin hesabı da aynı bizim kullandığımız gibi şahsi bir hesap, kadın eleştirisini yapacak tabi. Kimsenin üzerine alınmasına gerek yok ki zaten O'nun da umurunda değil görüldüğü üzere.

Neyse umut güzel şey her daim taşımalı.. =)
Düşlerinde bile göremez işler, düşlerin gördüğü işleri.
http://twitter.com/#!/gizeeemm

« Yanıtla #639 : 19 Şubat 2013 - 23:55:44 »

• Gold Üye
  • Durma öyle...
her adam gibi beste yapanın şarkılarını çalsaydı radyolar hayat da bayram olurdu sanırım radyolarda tvlerde bangir bangir çalınmanın kıstasının guzel beste filan olmadıgını en azından Türkiye'de işlerin öyle yurumedigini bunun bir kalite olmadıgını hele özlemin album oncesi hiçbir zaman boyle reklam filan islerine yeltenmeyecegini sen de biliyorsun nöbetçi seboist arkadasım:)))ici dısı birdir özlemin ne hissediyorsa onu söyler birileri sallasın diye kasmaz reklam filan umrunda olsa icinde slow sarki olmayan boyle bir album hazırlamaz zaten:))bu arada uzun zamandır gorusemedik nasılsın:))

Eyvallah birader, yolunda işler... Şebnem'in albümü bekliyorum ben işte böyle sessiz sakin...

"Bana Bi'şey Olmaz"la yeterince piyasaya yürüdü Özlem. 90'lardaki kadar çalındı belki de radyolarda. "Sen Anla"yı daha bu akşam izledim Powertürk'te.

10987... muazzam bir albümdü, "Değmez" ve "Cinayet" Kral'da olmasa bile Powertürk'te yeterince döndü diye hatırlıyorum. En son Türkiye turnesine de o albümle çıktı. Yapınca oluyor demek ki!

(KralPop Tv'de  "İki Zavallı Kuş" dönüyor şu an 23:51)

Sosyal medyayı da mantıklı kullandığı vakit ki gerçekten de "iyi şarkılar" yaptıysa kefeni yırtacaktır. Yoksa "kemik kitle"nin alacağı albümle olmuyor bu işler. Sonra kültür merkezlerinde 5-10-15-20 liraya oturmalı konserler veriyor. Oluyor mu?! Olmuyor.

« Yanıtla #640 : 20 Şubat 2013 - 00:04:44 »

Çevrimdışı mavitilki

• Aktif Üye
Degmez muhtesem bir şarkıydi gercekten bircok rock sarkicisinin ruyasinda bile goremeyecegi bir sounda sahipti ve klibi hiç donmedi sen anla ise hiçbir kanalın kayıtsız kalamayacağı derecede sevilmişti zaten sanal alemde özlemin yorumuna kayıtsız kalmak zordu o şarkıda yoksa aynı şarkıyı yıllar önce Levent yüksel de söylemişti özlemin halinden gayet memnun düğünü düşünüyorum her zamanki gibi cok yayınlanan sen anla dayanamam gibi şarkılarla aynı formüle yaslanan bir ezbercilik hazircilik yapmayacağını son albümden tuyolarla bize belli etti son konsere gelince çook güzeldi bence orta yaşlı bir dinleyiciye değmezi söyletmek ergen bir kitleye ask nağmeleri tekrarlatmaktan daha zor olsa gerek:)) baya da oluyor sanki:))
« Son Düzenleme: 20 Şubat 2013 - 00:05:51 Gönderen: mavitilki »

« Yanıtla #641 : 20 Şubat 2013 - 00:18:40 »

• Gold Üye
  • Durma öyle...
Olay "orta yaşlı" dinleyiciye şarkılarını söyletmek değil, o dinleyicinin çocuğuna bu şarkıları ulaştırmak! Nesilden nesile aktarmak!

Meslekten de bilirsin, sahip olduğumuz hakları, özgürlükleri yarınlara bırakamazsak silinir gideriz. O yüzden 35-40 yaşında biri "Değmez" söylemiş bu beni heyecanlandırmaz ama 15 yaşında biri yanımdan "Uyandığımda yer gök siyah, uyandığımda duvarlar kan, ruhumda ağır bir günah, vahşet dolu yüzler yine berbat bir sabah..." sözlerini mırıldanarak geçerse "La ergene bak ergene! Dünkü bebenin ne günahı olcak ruhunda!" demem gider durdurur, bu şarkıyı nereden bildiğini sorarım zira "Tarlalar" kendisinden büyüktür ve bu çocuk bir şekilde ulaşmayı başarmıştır bu şarkıya...

Evet, böyle...

« Yanıtla #642 : 20 Şubat 2013 - 00:31:53 »

Çevrimdışı mavitilki

• Aktif Üye
Aynı fikirdeyim büyük şarkıları 15 yaşındaki cocuklara söyletmek mesele hakikaten ben de sebepsiz savaş mırildanan bir ergendim bir zamanlar tattigi ilk heyecanı dunyanın en büyük askı sanan ilk ihanetle dunyası yıkılıp hayata küsen ve buna uygun şarkılar seçen bir ergen olmak da vardı:))neyse hunlardan beri süregelen bu tartışmalara gerek yok:))umarım çıkacak albümler hepimizin beklentisini karşılar

« Yanıtla #643 : 20 Şubat 2013 - 09:57:47 »

Çevrimdışı özdry

• Gold Üye
yawww yorumlara bak maşşallahh tam öğretmensiniz hee :D herkes yapamaz öğretmenlik  kesinlikle doğru...
CESEDİNE TÜKÜRSEM Mİ....

« Yanıtla #644 : 20 Şubat 2013 - 10:35:52 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
yawww yorumlara bak maşşallahh tam öğretmensiniz hee :D herkes yapamaz öğretmenlik  kesinlikle doğru...

Aynen Şebnem–Özlem tartışmasını bile modernize etmişler :D Ne güzel düzeyli düzeli atışmışlar.