Genel > Oyuncu Özlem Tekin

Kim O? (2007)

<< < (2/27) > >>

gümüş:
çok başarılı buldum özlemi.sahnede çok rahattı neredeyse hiç şaşırmadı diyebilirim.rolüne çok yakışmış bu kadar başarılı olması belkide oyunculuğu çok sevdiği ve kabiliyeti iyi olduğu içindir.ilk tiyatro deneyimi olduğu için bu kadar başarılı olması çok güzle bence orda en çok alkışı özlem haketti.ve bu oyunla bir çok kapı özleme açıldığını düşünüyorum.herkese kanıtlamıştır kendini diğerlerinden farklı olduğunu.izlerken sanki karşımda sevdiğim rock sanatçısı değilde yıllarıdır tiyatro oynayan bi oyuncu duruyodu.ve ona karşı sevgim bir kat daha arttı.her insanın çok başarılı olduğu bi konu vardır ama özlem hem şarkıcı olarak hem oyuncu olarak çok başarılı.

gümüş:
pazartesi günü galası vardı yanlış hatırlamıyosam bi haber yokmu yaw  :s

vegateryan:

--- Alıntı ---Senaryosunu Ray Cooney ve Gene Stone'in yazdığı, Ragıp Yavuz tarafından beyaz perdeye uyarlanan "Kim O" adlı tiyatro oyunun galası Profilo Kültür Merkezinde yapıldı. Nedim Saban'ın yönettiği ve usta oyuncu Metin Serezli ile birlikte Kim O" adlı tiyatro oyunuyla hamile bir genç kızı canlandıran Tekin'in performansı büyük beğeni aldı.

Özlem Tekin Sahnede Doğuruyor

Alternatif Rock'ın güçlü seslerinden Özlem Tekin,usta oyuncu Metin Serezli ile birlikte oynadığı "Kim O" adlı tiyatro oyunu geçtiğimiz akşam perdelerini tiyatro sevenlere açtı.

Senaryosunu Ray Cooney ve Gene Stone'in yazdığı, Ragıp Yavuz tarafından beyaz perdeye uyarlanan "Kim O" adlı tiyatro oyunun galası Profilo Kültür Merkezinde yapıldı. Nedim Saban'ın yönettiği ve usta oyuncu Metin Serezli ile birlikte Kim O" adlı tiyatro oyunuyla hamile bir genç kızı canlandıran Tekin'in performansı büyük beğeni aldı. Cem Yılmaz ile "Hokkabaz" filmi, Şener Şen ile "Mucizeler Komedisi" adlı müzikalde birlikte oynayan Özlem Tekin, ünlü tiyatro ustası Metin Serezli'nin kapısında, 9 aylık hamile bir biçimde beliren sorumsuz bir genç kızı canlandırıyor. Oyunun ilk yarısında hamile kıyafetleri giyen Tekin, ikinci yarısında ise doğumunu yapmış olarak izleyici karşısına çıkıyor. Oyunun bir bölümünde Metin Serezli'nin üzerini çıkartmaya çalışan Tekin, usta tiyatrocu tarafından reddediliyor.

Gala sonrasında konuşan Ünlü Oyuncu Mekin Serezli, Özlem Tekin'in oyunculuğu hakkında, "Ben Özlem'e zaten bayılırım. Ve muhteşem bulduğum için özlem burada benimle oynuyor zaten" dedi. Oyuna 35 günde hazırlanıldığını belirten Serezli'ye Tekin, "Birde bana sor o 35 günü... Çok zor çokkk..." şeklinde yanıt verdi. Hemen turneye çıkacaklarını belirten ikili, "Cuma günü turnemize başlıyoruz. Balıkesir, Bursa, İzmir ve Manisa'ya gideceğiz. Ocak, Şubat ve yaz aylarında da tüm anadolu'yu gezeceğiz" şeklinde konuştular. Ünlü rockçı Tekin ise, "Çok fazla zorlandım bu oyuna hazırlanırken ve ben daha önce de müzikalde oynadım ama bu çok zor" şeklinde konuştu.
--- Alıntı sonu ---

gümüş:
güzel habermiş. özü göremiycez diye üzülenlere iyi bir haber oldu bu.ama acaba ist yine oynarlarmı

vegateryan:
Özlem Tekin çok sempatik Önceki gece Özlem Tekin ve Metin Serezli'nin birlikte oynadğı 'Kim O?' isimli oyunu, Profilo Kültür Merkezi'nde izledim. Metin Serezli konusunda zaten söylenecek bir şey yok. Allah ona sağlıklı ve alkışlar arasında uzun ömürler versin. Özlem Tekin ise gerçekten çok çalışmış. Oyunculuk işine iyice sarılmış. Oyun, günümüz kadın erkek ilişkilerine çok sevimli ve içten yaklaşıyor. Özlem Tekin ise dediğim gibi canını dişine takıp, tüm gücüyle asılıyor rolüne. Oyunculuğu her geçen gün daha iyiye gidiyor. Ahh bir de artık albüm yapsa tam süper olacak.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git