Gönderen Konu: Funda yavaş rock yapsın! (Sabah)  (Okunma sayısı 7074 defa)

Ynt: Funda yavaş rock yapsın! (Sabah)
« Yanıtla #30 : 01 Şubat 2008 - 21:50:11 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
su an mesgulum ama bende bişiler yazmak kadını ... etmek istiyorum
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

Özlem Tekin

« Yanıtla #30 : 01 Şubat 2008 - 21:50:11 »

« Yanıtla #31 : 01 Şubat 2008 - 21:58:00 »

Çevrimdışı -tarzan-

• Bizden Biri
  • tekinist
rahşan hn. merhaba. Özlem tekin hakkında yazmış olduğunuz tahrik edici ve gerçek dışı yazınız hakkında size mesaj yazmak zorunda hisettim kendimi. Özlem tekinin uzun zamandır rock yapmadığını ifade etmişsiniz.Bu konuyu siz değil BİZ hayranları biliriz. Takip etmeden, bilmeden ve yapmış olduğu konserleri izlememiş biri olarak bu konuda yapmış olduğunuz tahrik edici yorumları doğru bulmuyoruz.Suçlamalarınızın özle alakası bulunmamaktadır. Bu büyük çalıştığınız gazetede bu sataşmaların yakışmadığını düşünüyoruz.Özlem tekin bu ülkede ticari kaygı gütmeden gönül müziği yapan ender sanatçılardan biridir. Hiç denenmemiş müzik tarzlarını tutmayacağını bilerek bile denemiş ve sadece kendisini anlayan bizim gibi hayranları için bu işi yapan müzik için adanmış bir sanatçıdır. Volvox döneminde kendisini Şişlide sayısız kere dinlemiş biriyim.Bizde o dönemleri arzuluyoruz.Özlem tekin ne isterse o müziği,ve oyunculuğu yapar.Biz nereye giderse hayranları olarak yanında oluruz.Bu hayranlık ülkemizde nasip olanacak bir durum değildir.Toplumun okuduğu bir gazetede topluma açık bir yerde bir sanatçıya laf uzatmak kimsenin haddi değildir.Size hakettiğiniz lafları birileri çıkıp söyleyecektir.Kaleminizde yazan kişi Özlem tekinse düşünerek araştırarak ve ne olduğunu bilerek yazmak zorundasınız.Söyledikleriniz bir yorum değil sataşmadır.Amacınızı şahsım adına tahrik edici yöntem kullanarak gündem olma isteği çindeki biri olma hevesi  ile bağdaştırıyorum.Şebnem Ferahla yakın olduğunuz yazınızda belli olmakta olup ,özlem hayranlarının Şebnem ferahı çok sevdiklerini biliniz.sağlam rock yapmayı bilmeyen biri ve ticari amaç için müzik yaptığını düşündüğünüz Özlem tekinin 5 albümünü tüm konserlerini şarkı sözlerini iyi izleyip gerçek bilgileri edinirseniz doğruyu bulacaksınız. tabiiki Sataşma hevesinizden kurtulup, gerçeği araştırırsanız.ARAŞTIRMADAN YAZAN BİRİ OLMAK SİZE YAKIŞMIYOR.

bende attım yukarıdaki yazdıklarımı.Adres için teşekkürler Furki.

« Son Düzenleme: 01 Şubat 2008 - 22:00:31 Gönderen: -tarzan- »
SANAT SANAT İÇİNDİR.

« Yanıtla #32 : 01 Şubat 2008 - 23:23:28 »

Çevrimdışı amanda

• Özcü
rahşan hanım bu magazin " polemik" olayını iyice abarttık sanki. rock camiası biraz daha kalitedir. ama ucuz popçular arasında ki "o sana böyle dedi bu bunu ima etti" olayını özlem tekin şebnem ferah arasına da bulaştırmaya çalışmışsınız. saçma ve komik olmuş. yeni yeni rock dinlemeye başlayan 12-13 yaşlarında ki çocuklar arasında  "şebnem özlem den daha iyi , özlem şebneme bin basar" muhabbeti için de bence biraz olgun kaçıyosunuz.

bu günkü yazınızda " özlem KIZIMIZA" dediğiniz rock felsefesini anlayamamış sözünüze çok güldüm. valla iyi oldu. şu sıralar herkes de bi rock felsefesi yorumculuğu.. arabeskçi-popçu bayanlar , "kocam beni aldatıyo seda hanııım" programlarının daimi yorumcu konukları... ciddi şüphe etmeye başladım acaba rock, çiçekli abiye elbiseni giyip arkana roman kemancıları alıp "arap saçına döndüm hobaa" diyip tüm gündüz kuşağı ucuz programlarını gezen nsanların olayı mı?

ayrıca özlem tekin türkiye'nin en çok konser veren rockçılarındandır. eğer iki tıklayıp baksaydınız anlaması gayet rahat olurdu. album yapmayalı 3 yıl olmasına rağmen hala konserlerine devam ediyor. ha yılda 2 album yapmaması onun kendi tercihidir ve biz de bunu istiyoruz. sadece bol para kırmak isteseydi sanırım böyle yapardı. siz bunu da karıştırmışsınız. kendisi her albumunde türkiye de ilkleri yapabilecek kadar sağlamdır.

volvox için bahsettiği de bunun henüz erken olduğudur. daha önceki röportajlarında böyle bi birleşmenin bi konseriçin olabileceği ama daha ilerde olursa çok daha güzel olacağını söylemiştir. maddi amaçlar GÜTMEDİKLERİ içinde bugün yerine daha ilerde olmasının daha hoş olacağını anlatmıştır.

istediğimi düşünür yazarım diyebilirsiniz ama başlıkta "özlem tekin anlamamış" diye girerek son cümlelerinizi de gayet itici bi şekilde yazdığınız için biraz ciddiye aldım. siz bence daha bi kendi alanınıza kayın en azından özlem tekin gibilerini rahat bırakın.

( bu arada internette isminizi yazıp biraz araştırınca sis bar volvox dönemlerini bilmeniz biraz ilgincime gitti ama neyse..)

biraz abartmışmıyım?
zaten canım sıkılıyodu
olsun artık..

« Yanıtla #33 : 02 Şubat 2008 - 00:53:24 »

Çevrimdışı crowling

• Deneyimli Üye
Tepkimiz büyüsün arkadaşlar...
Oppss!

« Yanıtla #34 : 02 Şubat 2008 - 02:36:08 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Şu an itibariyle tepkimi koymuş bulunmaktayım umarım dikkate alır pek umdum yok ama ...
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #35 : 02 Şubat 2008 - 11:11:35 »

furkiii

• Ziyaretçi
tepkimizi koymamız bence çok iyi oldu arkadaşlar..umarım bundan sonraki yazılarında birilerini bu denli acımasızca eleştirmeden önce tam araştırmasını yapıp iyice düşünür..bir gün özlem'in ticari kaygıyla suçlanacağı hiç aklıma gelmezdi ki buna düşünecek olan son isimlerden birisi zaten kendisi..tepkimizi yanıtsız bırakmaz ve köşesinde yer verirse gerçekten çok iyi olacak..

bu arada unutmayalım bugün 13:00'da mtv'de özümüz var.. :D

« Yanıtla #36 : 02 Şubat 2008 - 12:03:27 »

Çevrimdışı d-she seyhtan

• Üye
  • **
bende mail attım tepkimi gösterdim kendisine. peki bu rahşan hangi günler yazıyor sabah gazetesinde?

« Yanıtla #37 : 02 Şubat 2008 - 13:03:48 »

furkiii

• Ziyaretçi
bende mail attım tepkimi gösterdim kendisine. peki bu rahşan hangi günler yazıyor sabah gazetesinde?

salı ve perşembe günleri yazmaktaymış günaydında..

başlamak üzere..:D

« Yanıtla #38 : 02 Şubat 2008 - 13:22:20 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
Programı kaydediyorum ben; ama kırpmak için bayağı yardıma ihtiyacım olacak çünkü Skin'i, Kalpsiz'i falan da hep kaydediyorum bölük pörçük olmasın diye. Anlayan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Albüm cidden geliyo bu sefer heralde obaaa :D
Kalbim pusula, sen kuzey!

« Yanıtla #39 : 02 Şubat 2008 - 13:28:14 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Valla şu an izleyemiyorum o yüzden çok makbule geçicek super sonic saolasın :D
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #40 : 02 Şubat 2008 - 13:43:05 »

Çevrimdışı d-she seyhtan

• Üye
  • **
şuan izliyorum bu ne tatlılıktır ya çok şeker özlem onun bi kez daha hayranı oldum. bu arada o da bnm gibi justin hayranıymış bunu da öğrenmiş oldum(:  sevgilisi cem öcala da kanım ısındı özlem'e yakışıyo

« Yanıtla #41 : 02 Şubat 2008 - 13:57:04 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
Video tam 1.41 GB oldu biri yardım etsin de insanlara faydam dokunsun yav :D
Kalbim pusula, sen kuzey!

« Yanıtla #42 : 02 Şubat 2008 - 14:03:26 »

Çevrimdışı Lost-AnqeL

• Aktif Üye
Güzel Programdı..Ben bu tarz $arkılar bekliyordum zaten özlem'den..Skin i bildim bir tek ama :D Makaslama olayına güldüm :d ki bayağı bir yer makasLanmı$-biçimlenmiş..
Onun İçin ÜzüLdüm..
Belki Birgün O)Da Sever..

« Yanıtla #43 : 02 Şubat 2008 - 14:05:53 »

furkiii

• Ziyaretçi
müthişti çok tatlıydı,bayıldım yine..böyle bir tatlılık,böyle bir güzellik olamaz,mest etti beni yine ya..:D

supersonic kaydettiğin için çok teşekkürler..benim bildiğim yöntem,en genel yöntem yani windows movie maker;ancak o da kaliteyi düşürmekte ve bildiğim kadarıyla video kesmeyi sağlayan başka programlar da var..eğer onlar veya başka yöntemler hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlar varsa ve arkadaşımıza yardımcı olabilirlerse çok müteşekkir oluruz..=)

« Yanıtla #44 : 02 Şubat 2008 - 15:36:56 »

Çevrimdışı amanda

• Özcü
ilk 10-15 dakkayı kaçırdım ama devamı güzeldi