Gönderen Konu: SABAH Gazetesi/2.Aralık.2006-Oben BUDAK/MÜZİKLERİN EFENDİSİ  (Okunma sayısı 1889 defa)

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
  • Ben yüksekteyim...sen Alçak...
ASİ KRALİÇE DURULDU (MU?)

Yeni reklam filminde varlıkla yokluk arasındaki denge'yi arayan ,Rock müziğin asi kızı,
oyunculukta da başarılı olunca müziği az da olsa geri plana attı.

Onun hakkında ne zaman bir yazı yazılsa "rock müziğin asi kızı" tanımlaması kullanılır.Tıpkı Sertab 'la ilgili bir yazıda "Seezen Aksu'nun eski vokalisti ya da Madonna hakkında bir yazıda "skandallar kraliçesi" ibaresinin kullanılması gibi.Günümüzde artık başarılı bir oyuncu da olsa bu tanımlama hala onun peşinden geliyor.Rock'ın kraliçeliğinden filmlerin aranılan isimleri arasına geçiş yapan Özlem Tekin'in FHM çekimlerinden sonra artık bir de "seksi" olarak anılacağı kesin!
Özlem Tekin o alternatif günlerini (gençlikte hepimizin geçtiği devreler) geride bırakıp,birçok yeni yetme stara öncülük ettikten sonra
şimdilerde yeni bir kariyer daha elde ediyor.Başrolerle başlayan dizi oyunculğu Cem Yılmazın son filmi Hokkabaz 'a taşıdı..Şimdilerde Antalya'da Burhan Öçal'la başrolunü
paylaştığı bir diziyle uğraşırken müziğin geri plana atılmış olmasından çok da rahatsız değil.Sonuç olarak genelin korsana yönelmesinden dolayı iyice düşen album satışlarından sonra böyle düşünmesi de gayet doğal.Şu an piyasada olan Sınav filminin albumunde yer alan şarkıları onun geçen sene çıkarttığı albumden alınma,ama bunları yeni şarkı zannedenler çoğunlukta.Müziği bırakmış falan değil ama biraz askıya aldığı  bir gerçek.

ÖZLEM TEKİN ORMANI
Allahtan oyunculukta da başarılı da en azından ondan yararlanıyoruz."Kendi hayatıma çok önem veriyorum.Sırf Özlem Tekin daha da iyi bir yerlere gelsin diye günümü rezil edemem" diyen müzisyenin onu hiç yalnız bırakmayan hayranları Hokkabaz ın çekildiği Tekirdağ yöresinde ÖZLEM TEKİN ORMANI yapmak üzere kolları sıvadılar.
TEMA Vakfıyla yapılan görüşmeler sonucunda belirlenen alanda Özlem Tekin için 2000 ağaç dikilecek.Bu ağaçların Özlem Tekin'i sevmenin bir bedeli,onların hayatına kattıkları için küçük bir teşekkür olarak anılmasını istiyorlar.Özlem'in hayranlarının tek faaliyeti  bu değil.Bir diğer grup da yakın gelecekte onun Barbie bebekleri aratmayan OZZ Bebeklerini satışa sunmakla uğraşıyor.Aşk Herşeyi Affeder mi den beri sürekli değişen görüntüsünün yansıtıldığı bu bebekler gerçekten de çok eğlenceli.
Bu kadar gelişme sonunda "yeni album nerede acaba" diye soruyorsanız onun için biraz erken olduğunu belirtmeliyim.Ama bu seksi fotoğrafların devamı nerede diye sorarsanız "FHM"nin aralık sayısı diye yanıtlayabilirim sizi.

OBEN BUDAK/Müziklerin Efendisi
SABAH GAZETESİ / 2.Aralık.2006
« Son Düzenleme: 02 Aralık 2006 - 10:05:49 Gönderen: pyroxevil »

Özlem Tekin

Ynt: SABAH Gazetesi/2.Aralık.2006-Oben BUDAK/MÜZİKLERİN EFENDİSİ
« Yanıtla #1 : 02 Aralık 2006 - 11:48:34 »

Çevrimdışı e.d.a

• Özcü
  • sebepsiz ve sonuçsuz,denek hayatım!!
ımm ben daa yeni kalktım gidip alsım geldi,foto war mı piki
bak bu tren devrilir,bağırır bu raylar
o sahte o kart düzene....

« Yanıtla #2 : 02 Aralık 2006 - 11:52:47 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
FHM den 3 resim var...kapaktaki poz,koltukta uzandığı poz,sandalyede oturup yukarı baktığı poz var...

« Yanıtla #3 : 02 Aralık 2006 - 12:01:22 »

Çevrimdışı ÖzZ

• Yepyeni Üye
  • *
cok guzel yazı olmus. bu yazıyı yazan Sabah gazetesi yazarına Öz hayranlarının adını duyurdugu icin sonsuz tskler hemen gidip SABAH alıyoruz bunun karsılıgında =)
Yoldan çıktım elinde burdan artık dönüş yok ki
geriye zorla değil ya bile bile...

« Yanıtla #4 : 02 Aralık 2006 - 12:05:14 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
OBEN de bizden..o da çok seviyo özlemi..tek fark OBEN Özlemle beraber sinemaya fala gidebiliyo..arkadaşlar yani..

« Yanıtla #5 : 02 Aralık 2006 - 12:09:07 »

Çevrimdışı ÖzZ

• Yepyeni Üye
  • *
oda  ne demek oyle =( ben de istiom sinemaya gitmekk!!  bu yazıyı okur mu kiii :D
Yoldan çıktım elinde burdan artık dönüş yok ki
geriye zorla değil ya bile bile...

« Yanıtla #6 : 02 Aralık 2006 - 18:35:54 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
bu arada haberim yok ama benim özz bebekleri satışa sunmaya çalışıyomuşuz.. :56
valla ben Oben e bebeklerden hiç bahsetmediydim..özleme yollamıştım bi tane resmini ,o söyledi oben e heralde    :dill :D

« Yanıtla #7 : 02 Aralık 2006 - 19:51:11 »

furkiii

• Ziyaretçi
güzel bi yazı olmuş..obeni tuttum ben..=))

« Yanıtla #8 : 02 Aralık 2006 - 20:27:35 »

Çevrimdışı özdry

• Gold Üye
bu arada haberim yok ama benim özz bebekleri satışa sunmaya çalışıyomuşuz.. :56
valla ben Oben e bebeklerden hiç bahsetmediydim..özleme yollamıştım bi tane resmini ,o söyledi oben e heralde    :dill :D

ya evet bende bu haberi duyunca acayip mutlu oldum... ormanımızdan söz etmiş Oben, pyrox'un bebeklerinden.. çok güsell yaaaa.....
yalnız bişi ilgimi çekti hokkabaz tekirdağdamı çekildi.. çanakkale değilmiydii...neseeeeeeeee çok güselll bi haberrrrrdii
« Son Düzenleme: 02 Aralık 2006 - 20:28:25 Gönderen: özdry »
CESEDİNE TÜKÜRSEM Mİ....

« Yanıtla #9 : 02 Aralık 2006 - 20:53:21 »

Çevrimdışı e.d.a

• Özcü
  • sebepsiz ve sonuçsuz,denek hayatım!!
bende aldım,öle başlıkta özlem tekin ormanı yazısını görünce çok mutlu oldum yaaa
bak bu tren devrilir,bağırır bu raylar
o sahte o kart düzene....

« Yanıtla #10 : 02 Aralık 2006 - 21:58:17 »

Çevrimdışı DooMsDaY

• Gold Üye
Çok sevindirici bir haber bu pyro... Eğer istersek neler yapabileceğimizinde bi kanıtı ama yarım deil TAM istersek...
      ▌▐

« Yanıtla #11 : 02 Aralık 2006 - 23:44:59 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici

yalnız bişi ilgimi çekti hokkabaz tekirdağdamı çekildi.. çanakkale değilmiydii...neseeeeeeeee çok güselll bi haberrrrrdii

şimdi,filmde çanakkaleye gidiyolardı..yolda geçti ya film daha çok..ben o bölgenin tekirdağ olduğunu şurdan anladım..
bizim orman tekirdağ ilinde malkara ve keşan ilçeleri (ilçedir heralde) arasında kalıyor...filmde de düğünün olduğu köy ün adı "Engelli" idi ,hatırlarsınız...bi dolmuş gördüm filmde, üzerinde  ENGELLİ-KEŞAN yazıyodu..demekki Engelli Keşana bağlı bir köy,dolmuş işlediğine göre Keşan'a...
  :dill

gerçi bu kadar ispatlı anlatmama gerek yoktu..Özlem'e sordum ,evet oralarda çekildi film dedi.... :dill :D :56

« Yanıtla #12 : 02 Aralık 2006 - 23:50:28 »

Çevrimdışı özdry

• Gold Üye
şimdi,filmde çanakkaleye gidiyolardı..yolda geçti ya film daha çok..ben o bölgenin tekirdağ olduğunu şurdan anladım..
bizim orman tekirdağ ilinde malkara ve keşan ilçeleri (ilçedir heralde) arasında kalıyor...filmde de düğünün olduğu köy ün adı "Engelli" idi ,hatırlarsınız...bi dolmuş gördüm filmde, üzerinde  ENGELLİ-KEŞAN yazıyodu..demekki Engelli Keşana bağlı bir köy,dolmuş işlediğine göre Keşan'a...
  :dill

gerçi bu kadar ispatlı anlatmama gerek yoktu..Özlem'e sordum ,evet oralarda çekildi film dedi.... :dill :D :56

hakketteenn yaa güsel açıklamışssın... teşekkürler pyrox... ben bu detayı atlamışım...nese zaten konuda bu haber ve  güsel gelişmeler
CESEDİNE TÜKÜRSEM Mİ....

« Yanıtla #13 : 03 Aralık 2006 - 00:27:07 »

Çevrimdışı witchblade

• Yepyeni Üye
  • *
Pyro, gazeteyi alamadım. yok mu fotograf?

« Yanıtla #14 : 03 Aralık 2006 - 01:56:33 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
FHM deki bu pozlar vardı gazetede...