Gönderen Konu: Özlem, sizin hayatınızın neresinde?..  (Okunma sayısı 7350 defa)

Ynt: Özlem, sizin hayatınızın neresinde?..
« Yanıtla #90 : 09 Eylül 2010 - 03:49:20 »

Çevrimdışı w-lion

• Bizden Biri
artık dahada ortasında,daha içinde.. hiç benden uzağa gitmeyecek biryerde..

Özlem Tekin

« Yanıtla #90 : 09 Eylül 2010 - 03:49:20 »

« Yanıtla #91 : 13 Aralık 2010 - 14:53:30 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
Bilgisayar bozulmuştu geçen Cuma günü,Cumartesi günü Kelebek'te de Özlem'le ilgili bir haber vardı "Nerede Görüldüler" kısmında..Unuttum söylemeyi,rötarlı da olsa,söyliyim,başlık ne kadar alakasız olsa da...

Özlem Tekin;Taksim'de bar çıkışı yalpalayarak yürürken (görüldü)...
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

« Yanıtla #92 : 13 Aralık 2010 - 18:36:05 »

Çevrimdışı teytey

• Bizden Biri
oha istanbul a geldi demek e bi ziyaret etmek gerek :D
İzin verilen 400 karakter

« Yanıtla #93 : 31 Ocak 2011 - 23:53:44 »

Çevrimdışı SeRoX.v2

• Bizden Biri
  • I'm Right While I'm Wrong
Bu soruya sanırım 7-8 yıl önce farklı bir cevap verirdim, şimdi farklı bir cevap veriyorum. Olgunluğun getirisi bana göre. Şu an sadece Türkiye'de ve dünyada sesini ve müzikal kalitesini önemsediğim bir müzisyen.

« Yanıtla #94 : 01 Şubat 2011 - 14:46:15 »

Çevrimdışı FIRATESER

• Bizden Biri
  • ...FIЯΔŦ...ЄЅЭЯ...
Komidinimin üstünde son bi kaç aydır. Diğer albümlerin arasında...
Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today...

« Yanıtla #95 : 01 Şubat 2011 - 14:50:13 »

Çevrimdışı SeRoX.v2

• Bizden Biri
  • I'm Right While I'm Wrong
Komidinimin üstünde son bi kaç aydır. Diğer albümlerin arasında...

Bu ne ya, bi komiklikler, şakalar falan (=

« Yanıtla #96 : 09 Şubat 2011 - 16:04:45 »

Çevrimdışı hovarda

• Özcü
eski özel yerinde olmadıgı kesin..
Yag yag yagmur Her yer camur!

« Yanıtla #97 : 02 Mart 2011 - 00:04:39 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
Şu bir kaç hafta içindeki Özlem Tekin etkinlik duyurularının atması bende piskolojik bir sorun yaşattı :)
Özlem'in Tv programlarına çıkaması iyi ama sanki sık çıkınca herkes tarafından sevilecekve bir Hande Yener olacakmış gibime geliyor ve sık çıkmasını istemiyorum,radyoda sık çalınca herkes tartafından dinlenecek ve bir Tarkan olacağından korkuyorum,aşk şarkıları söyleyince bir Şebnem Ferah olacağından korkuyorum,programlarda uslu uslu oturunca bir Bengü olacağından korkuyorum,filmlerde boy gösterince bir Hülya Avşar olacağından korkuyorum...
Bu aralar çok mu korkağım ne?
O bir yana Özlem'in çok popüler olamasından hakikaten korkarken,bir arkadaşıma Özlem'den bahsedince onunda olumlu cevap vermesinden mutlu oluyorum.
İşimin gücümün Özlem olmasından korkuyorum.
Özlem bazen sıradan bir insanmış gibiyken,bazen ulaşılmaz bir rock star oluveriyor.
Bazen Özlem'i cıvık cıvık pop hayranlı kadar çok seviyorum bu yüzden de korkuyorum.
Korkularımla yüzleşiyorum şu an :)

« Yanıtla #98 : 06 Ağustos 2011 - 02:54:03 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
15 gündür takıldığım bir bar var,iş bitiminde gidip tek kadeh içip sonra kalktığım.Bu geceyi saymazsak,en son gittiğimde oradaki çalışanlardan birisinin gözleri sürekli bende.Böyle durumlarda o bakıyor diye siz de bakarsınız ya istemdışı da olsa,ben de aynen öyle yaptım.Sonra kasaya yönelip hesabı ödeyecekken yanıma geldi.Buralı olup olmadığımı sordu,buralı olduğumu söyledikten sonra,neden sorduğunu sordum.Buralı olan herkesi tanıdığını veya en azından aşina olduğunu,ama beni daa önce hiç görmediğini gerekçe gösterdi.Teşekkür edip çıktım.

Bu gece gece gittim aynı bara.Aynı kişi orada,aynı bakışlar üzerimde.Hoş geldiğimi söyledi,hoş bulduğumu belirttim.Ben haricinde bir çift sevgili vardı.Malum ramazan,içki içenlerin sayısında gözle görülür bir seyreklik mevcut.Votka portakal söyledim,ki en sevdiğim votka karışımıdır.Getirdi.Sonra 5-10 dakika gözden kayboldu ve tekrar gelip karşımdaki boş masaya oturduğunda elinde votka portakal vardı.İçkisini kaldırdı,ardından ben.Konuşmadan kaçamak bakışlarla birbirimizi hatmettik.Sonra bir çift sevgili daa girdi içeriye.Bunun tanıdığı kişilermiş.Çalan müzikler;Teoman,şebnem ferah,Koray Candemir,Demir Demirkan gibi müzisyenler.

Müzikler çalarken,ben de muhabeti nereden açacağımı buldum.Çağırdım yanıma,"efendiler götürsün seni" dedim içimden."Özlem Tekin çalmıyorsunuz hiç" dedim."Yok mu?" Bakıp geldi,üzgün olduğunu hiçbir parçasının bulunmadığını söyledi.Vay efendim,geldiler mi bana.O dakikadan sonra bi kere bile dönüp ondan tarafa bakmadım."SenÖzlemçalmazsanbendesenlekesişmemprotestosu"na başladım ve o andan itibaren yarım saate yakın hiç göz göze gelmemeye çalıştım,zor da olsa başardım.Tam bu esnada "Nefes Bile Almadan" bitmek üzereydi ki,iki parça arası geçişlerden "Kimse bilmez ömür boyu..." diye yükselen ve salt devam eden Özlem'in sesini duydum ve eşlik etmeye başladım.Şarkının "...seni gördüm göreli aşka dilendim" kısmında ilk defa göz göze geldik ve kadehimi ona kaldırarak,ardından tebessümle teşekkür ettiğimi dillendirdim.Belli ki Özlem Tekin'in hayatımın neresinde olduğunu o yarım saat içinde anlamış olacak ki,"Kimse Bilmez"in ardından durmaksızın sırasıyla "Aşka Dair","Beni Yakan Aşkın" ve "Değmez"i de çaldı.Üçüncü parça çalarken,bara sonradan giren çift,buna "asdfghdsa...Özlem Tekin aşkı da nerden geldi" dediğinin akabinde-bu esnada ben onu izliyorum-gözlerini bana çevirdi ve ben de karşılık olarak gülümsedim.

Özlem'in ardından istiklal caddesi çıktı ve ben hesap ödemeye doğru yürüdüm.Hesabı ödedim,Özlem çaldığı için teşekür ettim,bıyıkaltı gülüp adımı sordu,soyadımı da söyledim.Şimdi facebooktan eklemiş.Profiline göz attım,duvarında 3 saat önce "seni gördüm göreli aşka dilendim" yazıyor.

Kıssadan hisse : Özlem neresindesin hayatımın,ben neresindeyim hayatların?
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

« Yanıtla #99 : 09 Ağustos 2011 - 14:08:12 »

Çevrimdışı fıstığım

• Üye
  • **
  • --sclhzmt--
Şu bir kaç hafta içindeki Özlem Tekin etkinlik duyurularının atması bende piskolojik bir sorun yaşattı :)
Özlem'in Tv programlarına çıkaması iyi ama sanki sık çıkınca herkes tarafından sevilecekve bir Hande Yener olacakmış gibime geliyor ve sık çıkmasını istemiyorum,radyoda sık çalınca herkes tartafından dinlenecek ve bir Tarkan olacağından korkuyorum,aşk şarkıları söyleyince bir Şebnem Ferah olacağından korkuyorum,programlarda uslu uslu oturunca bir Bengü olacağından korkuyorum,filmlerde boy gösterince bir Hülya Avşar olacağından korkuyorum...
Bu aralar çok mu korkağım ne?
O bir yana Özlem'in çok popüler olamasından hakikaten korkarken,bir arkadaşıma Özlem'den bahsedince onunda olumlu cevap vermesinden mutlu oluyorum.
İşimin gücümün Özlem olmasından korkuyorum.
Özlem bazen sıradan bir insanmış gibiyken,bazen ulaşılmaz bir rock star oluveriyor.
Bazen Özlem'i cıvık cıvık pop hayranlı kadar çok seviyorum bu yüzden de korkuyorum.
Korkularımla yüzleşiyorum şu an :)
    bu kadar net anlatılabilirdi:)   hissedilen öz aşkı aynı olunca;kelimeler cümlelere,cümleler de paragrafa aynı şekilde dönüşüyor galiba:)
--sclhzmt--   --sclhzmt--    --sclhzmt--

« Yanıtla #100 : 22 Eylül 2011 - 18:02:32 »

Çevrimdışı Sınır

• Aktif Üye
  • Hiç.
O benim ''Deliler Defterim''de. 
..

« Yanıtla #101 : 22 Eylül 2011 - 18:56:25 »

Çevrimdışı Cloudy

• Üye
  • **
  • Damn.communitY
Özlem Tekin mi?
Özlem Tekin benim için en tepedeki.
En ulaşılmaz olan.
Ama ulaşınca çok samimi bir ikili olacağımızı düşündüğüm insan.
Yapay olmayan.

Kız arkadaşımdan ayrılma sebebim.
A secret code carved ...

« Yanıtla #102 : 22 Eylül 2011 - 19:59:51 »

Çevrimdışı soner16

• Daimi Üye
  • cesedine tukursem mi?
ah bide ben bilsem hayatimin neresinde onu o kadar çok seviyorum ki :)))

« Yanıtla #103 : 09 Şubat 2012 - 20:24:15 »

Çevrimdışı kargaşa

• Üye
  • **
karganın gözlerindeki yansımada.
karga.