Gönderen Konu: Albüm Tanıtımı Yapılmıyor  (Okunma sayısı 2229 defa)

Ynt: Yeter artık yaaa.......
« Yanıtla #15 : 06 Aralık 2005 - 19:13:08 »

Çevrimdışı zy'ndan

• Bizden Biri
  • Akıllı Ol Çarşı Burda!
bizde bu önyargı oldukça biras zor ama inşallah dediğin gibi olur...ejder in msjını herkes biras daha dikkatli okursa...
ne biliiim işte walla benim içime dert oldu.. :ühüh.
 :çiçek: :çiçeeK:
..:: OZ^Y ::..

Özlem Tekin

« Yanıtla #15 : 06 Aralık 2005 - 19:13:08 »

« Yanıtla #16 : 23 Aralık 2005 - 15:35:02 »

aslı

• Ziyaretçi
bence bir sanatçı ne kadar tanınıyosa o kadar basitleşiyo bırakın özümüz farklı kalsın

« Yanıtla #17 : 23 Aralık 2005 - 16:02:49 »

Çevrimdışı zy'ndan

• Bizden Biri
  • Akıllı Ol Çarşı Burda!
sanatçının tanınması diil nasıl tanınması önemli bence...
..:: OZ^Y ::..

« Yanıtla #18 : 23 Aralık 2005 - 16:42:52 »

Çevrimdışı LittleHercules

• Daimi Üye
bence bir sanatçı ne kadar tanınıyosa o kadar basitleşiyo bırakın özümüz farklı kalsın

kesinlikle katılıyorum.. öz'ü öz'lemeyi seviyorum!
Yarın senin tek hazinen dolayısıyle git kuralını koy KENDİNE oyna!!!

« Yanıtla #19 : 25 Aralık 2005 - 01:25:25 »

Çevrimdışı satriani

• Supertramp
  • efilnikufesin
yaa arkadşlar biz zaten ÖZ'ümüzü biliyoruz seviyoruz takip ediyoruz yani gigaoz'un dediği gibi bence biz bize yeteriz...daha başkaları bilmesede olur...     
bide şoyle düşünün...klip defalarca hergün karl da yayınlanıyo ve herkes artık dinliyo ÖZ'ü...bu iyi bişii mi sizce...valla ben sahsen kıskanıyorum onu..
mesela iki gün önce cinayet şarkısını bi kıro'nun ağzından duydum yalan yyanlış soyluyo acayip canım sıkıldı moralim bozuldu tartıstım ve neredeyse kavga edecektim hiç tanımadığım bi adamla...ki eğer o kadar çok göz önünde olursa ve oyle olurolmaz herkese ulasırsa şarkıları böylesi durumları benim gibi daha birçok tekinist yaşayacak... yarın bir gün sizin başınıza da benimki gibi bi olay gelse ne kadar hoşlanırsınız bundan...eminim ki hiçbir tekinist'in hoşuna gitmeyecektir... :ehmm:
Q_ZEN kardeşim öncelikle şunu söölemek isterim hani hep deriz ya müzik evrenseldir die işte aynen öyle, neden kronun biri özlem dinlemesinki yada dinleyemezmi hatta keşke daha çok kro dinlese özlemi, emin ol senin bu düşünceni özlemede söölesen oda benim sana söölediğimi sölicektir,(keşke daha çok kro dinlese)
ya şööle düşün bide özlemi bi amerikalı dinleince ii güzel oluoda kronun biri dinleince neden utanılacak bişey oluo,galiba sen müziği seviyelendirmeninin yada sınıflandırmanın doğru olduğunu düşünüosun( umarım yanılıorumdur)
ya kısacası herkes her müziği dinleyebilir ,kroymuş,kekoymuş,barzoymuş, bunun hiç bi önemi olmamalı

bilinçsiz bi dinleyici olduktan sonra hiç bişein hiç bi önemi yok.o yüsden bazı ayrımlar  şartlaşıo bu durumda... :ıslık1:
ya olcayım müziğin bilinçlilikle yada bilinçliksizce ne alakası var ki müzik sonuçta bi zevk aracı ise yeryüzünden bihaberdar ot gibi yaşayan  bi adamda müzikten zevk alabilir bu özlem tekin de olur, ibo da olur megadeth te, demekki  Q_ZEN in yolda gördüğü o kronun hoşuna gitmiş özlemin cinayet şarkısı gidemezmi yani bu senin benim hoşumuza gitmesi kadar doğel bişey bence,artı yoldaki o kronun bilinç seviesini neye dayanarak ölçüosun onu merak ettim açıkcası?
« Son Düzenleme: 20 Nisan 2007 - 15:38:58 Gönderen: furkiii »
I\'m going slightly mad

« Yanıtla #20 : 03 Ocak 2006 - 18:56:59 »

Çevrimdışı tatlı_bela

• Yepyeni Üye
  • *
klipleri tüm kitlenin seyredememesi gerçekten bir bakıma iyi en azından tv den duyupta yalan yanlış şarkılarını sölemezler ne kadar sinir bi durum :ıy:

ewet yalan yanlış duyup değişik biçimde söylemeye başlıyorlarçok gıcık b drum :şişt: :şişt: :şişt:

« Yanıtla #21 : 05 Ocak 2006 - 20:58:20 »

Çevrimdışı hande06

• Aktif Üye
  • My nAMe İs CAdı------
evet ya çok basitleşyo tanındıkça
..güzel vücutlar boş suratlar benimse yenmiş tırnaklarım titrek ellerim var..hem kırıcı hem kırılgan yordun beni gönülçelen..
kill me,love me,feel me,tell me,live me
http://tr2.monstersgame.net/?ac=vid&vid=34006421 SATANİST YiYEN SADİST KEDİ  (yana tıkla gör)

« Yanıtla #22 : 05 Ocak 2006 - 21:32:27 »

Çevrimdışı Q_ZEN

• Emekli Mod
ya olcayım müziğin bilinçlilikle yada bilinçliksizce ne alakası var ki müzik sonuçta bi zevk aracı ise yeryüzünden bihaberdar ot gibi yaşayan  bi adamda müzikten zevk alabilir bu özlem tekin de olur, ibo da olur megadeth te, demekki  Q_ZEN in yolda gördüğü o kronun hoşuna gitmiş özlemin cinayet şarkısı gidemezmi yani bu senin benim hoşumuza gitmesi kadar doğel bişey bence,artı yoldaki o kronun bilinç seviesini neye dayanarak ölçüosun onu merak ettim açıkcası?
çünkü o adam az çok mahalleden tanıdıım bi adamdı...
ona göre ölçmüştüm...
ama arkadaslar konu dağılıyo bu sekilde karsılıklı sohbet havasına girdik...
ayıp oluyo diğer arkadaslara...
neyss konu dağılmasın diye diyorum ( olmazsa içinizde kalırsa özel mesaj yoluyla içinizi dökebilirsiniz...)

hadi konuya devam...

hey gidi günler… göz yaşım sel

« Yanıtla #23 : 06 Ocak 2006 - 02:22:34 »

Çevrimdışı ßurçin

• Emekli Mod
    • tık tık

evt belki doğru ama ..şu da bi gerçek ki kararında olan şeyler yararlıdır ...

« Yanıtla #24 : 20 Ocak 2006 - 21:57:50 »

Çevrimdışı firuze

• Üye
  • **
evet kesinlikle kararında olan herşey daa yaralıdır
sonsuza kadar öz!

« Yanıtla #25 : 20 Ocak 2006 - 22:01:34 »

m_akin_e

• Ziyaretçi
albüm gerçekten tanıtılmıyor , ögrenmek için ama fazla ugraş istemiyor bence gözönünde olmaması faydalı

« Yanıtla #26 : 20 Ocak 2006 - 22:26:41 »

Çevrimdışı değmez

• Deneyimli Üye
bence özzün yaptığı normal, fazla televizyona çıkmaması bence güzel bir tek dream tvye çıksın orda yapsın reklamını yeter bence,bizde özz fanları olarak reklamını yaptıkmı olay biter...
HaYAt AdLı BeLgEsElDe SüRüNgEn RoLünDeYim

« Yanıtla #27 : 21 Ocak 2006 - 17:30:06 »

Çevrimdışı vojberk

• Deneyimli Üye
bence klıbin bi anlamı yok ben özz sesine aşıgım ama kendisinede ben kendisini canlı olarak izlemeyi seviyorum tv görünce dokunmak istiyorum ama dukunamıyorum ve hayal kırıklıgına ugruyorum çöküyorum en iyisi bu
SABRETMEK BEKLEMEK DEGILDIR MÜCADELE ETMEKTIR

« Yanıtla #28 : 21 Ocak 2006 - 17:55:10 »

Çevrimdışı emiliya

• Üye
  • **
  • özlem asıgım sana
yeter artık yaaaaaa turkıyeye gelıp ozlem konserıne gıtmek ıztıorummmmmm.
ben aşık olmazdım ama senin aşkın bir başka...

« Yanıtla #29 : 21 Ocak 2006 - 19:48:34 »

Çevrimdışı darkaven

• Üye
  • **
  • MSN: cnr@k.ro
bendeeeeee
Üzülmeye değmez...