Gönderen Konu: www.ozlemtekin.biz  (Okunma sayısı 54557 defa)

Ynt: www.ozlemtekin.biz
« Yanıtla #150 : 16 Eylül 2006 - 11:23:15 »

Çevrimdışı igves

• Daimi Üye
  • Ay karardı Tam da günah işlemenin zamanı...
gözümüz buna da alışırr......
"Gel sevişelim gitsin Sonumuz zindan"
https://twitter.com/SevgiGozaydin

Özlem Tekin

« Yanıtla #150 : 16 Eylül 2006 - 11:23:15 »

« Yanıtla #151 : 16 Eylül 2006 - 13:39:56 »

Çevrimdışı wanessa

• Üye
  • **
  • {YIKINTI}
ben acayip beğendim tebrıkler
RABBİM SEN BİZİ ÖZLEME KAWUŞTUR!

AMİN!

« Yanıtla #152 : 16 Eylül 2006 - 13:40:40 »

Çevrimdışı gigaoz

• Emekli Mod
  • Armanın Peşinde Adanmış Hayatlar.
    • OZ
Güzel GÜzel Elinize Sağlık Adminlerim de Bİras Pas Tutumuş Temizlik Şart Sİtede Nerde Temizlik Ekibi   :ıslık:  :aşk:
₯___ώ ћ € я € ע € я     |      μ á Y    я ٥ á μ___₯

« Yanıtla #153 : 16 Eylül 2006 - 13:52:32 »

Çevrimdışı faso19

• Aktif Üye
  • YaLNıZıM YaPaYaLNıZ...
    • olmaz mıııı....?????
ben admine de özel msj yoladım ama yine söyleyim geçen tasarımda Türkçe olan yerler ingilizceye dönüşmüş bunu beğenmedim diğer yerler gayet iyi olmuş eline sağlık yapanların...
İLAHİ AZRAİL SEN ADAMI ÖLDÜRÜRSÜN....

« Yanıtla #154 : 16 Eylül 2006 - 14:05:51 »

Çevrimdışı gigaoz

• Emekli Mod
  • Armanın Peşinde Adanmış Hayatlar.
    • OZ
Arkadaşlar Bunlar Olağan Şeyler Olayın Tam İç YÜzünü Bende Bİlmiorum Ama Sebebsiz Yere Kimse Sİteden Uzaklaştırılmaz Vardır Bİ Sebebi.Ama Önemli Olan Buraya Kimse Arkadaş veya Sıkı Dostluk Edinmek İçin Gelmio Öz İçin Burda Herkes. Problemi Olan Arkadas veya Sitede Rahatsızlık Verdiği DÜşünülen Arkadaş Sİteden Uzaklaştırılır Ama O Uzaklaştırıldı Vay O Benim Arkadaşım Siteden Nası Atılır O Gİderse Bende Gİderim Derse Olmas.  Herkes Sİteden Üyeliğinin  Sİlinmesini İsterse Sİtenin Amacı Nerde Kalıo ? Buraya Neiçin Geldiğinizi Unutmayın. Amacınız Farklıysada Burası Uygun Sİte Deil... Tek Amaç İçin Burdayız Üyelerle veya Arkadaşlarınızla Olan Olayları Burda GÜndeme Getirmeyin Derim  SAYGILAR ...
₯___ώ ћ € я € ע € я     |      μ á Y    я ٥ á μ___₯

« Yanıtla #155 : 16 Eylül 2006 - 14:46:11 »

Çevrimdışı Q_ZEN

• Emekli Mod
Forum kuralları madde:27

Yönetim tarafından forumdan uzaklaştırılmış hiçbir üye için "bu niye atıldı, yazık oldu, bu haksızlık" tarzı yorumlar yazamazsınız. Görüldüğü yerde silinir. Bu konuda ısrar edenlerin üyeliği askıya alınır. Kimi silip silmeyeceğimizi size sorsaydık zaten siz yönetic olurdunuz.

arkadaşlar lutfen forum kurallarına uyalım...
hey gidi günler… göz yaşım sel

« Yanıtla #156 : 16 Eylül 2006 - 15:05:02 »

Çevrimdışı cyberjack

• Kurucu
yukarıda yazmış olduğum mesajı kimse iplememiş, unutmayın  ki atılanlar iplemedikleri için atıldı.bu tür yorumları buraya değil BANA mesajla yazın dediğim halde hala inatla buraya yazıyorsunuz.

daha siz ve atılanlar bu siteye üye olmadan önce binlerce mesajı olan onlarca kişi burda yöneticileri iplemedikleri için atıldılar. onların arkasından ağlayan onlarca kişide yorum yazan moderatörlerde atıldılar.

kimseye yaptığım işin doğru olup olmadığını sormadım sormayacağımda.

her zaman demişimdir; istemeyen girmez olur biter

bu site özlem tekin hayran sitesidir etrafta birçok muhabbet sitesi bulunmakta ortam arayan o sitelere gitsin . biz Özlem Tekin için burdayız ,,

bu başlık t asarım başlığı son kez uyarıyorum. atılmak isteyenler farklı mesajlar yollayabilirler

« Yanıtla #157 : 16 Eylül 2006 - 16:24:50 »

Çevrimdışı cyberjack

• Kurucu
yukardaki mesajdan sonra yorum yapanlar atılmıştır...

konu site tasarımı:

« Yanıtla #158 : 16 Eylül 2006 - 16:42:44 »

Çevrimdışı özdry

• Gold Üye
tekrar tekrar sölücemm harika olmuş sitenin bu hali....süperrr yanii. teşekkürler..herşey ÖZlem içinn...
CESEDİNE TÜKÜRSEM Mİ....

« Yanıtla #159 : 16 Eylül 2006 - 17:26:04 »

Çevrimdışı pikachuuuuu

• Yepyeni Üye
  • *
cyberjack elimizden gelen bişey olursa seve seve yaparız yanındayız herşey özlem tekin(yani platonik aşkım) için!!!
« Son Düzenleme: 16 Eylül 2006 - 17:27:03 Gönderen: pikachuuuuu »
özleme aşığııımmmm........ÖZLEM SENİ DİNLEMEDEN 5DK. BİLE GEÇMİYO YAA TÜM RESİMLERİN VE ALBÜMLERİN VAR AMA ONLAR YETMİYO ARTIK BEN SENİNLE BULUŞUP TANIŞMAK İSTİYORUM EĞER DUYUYORSAN SESİMİ LÜTFEN CEVAP VERRR!!! (marcionobre@hotmail.com)

« Yanıtla #160 : 17 Eylül 2006 - 03:45:27 »

Çevrimdışı Freedevil_sf

• Aktif Üye
Bu Temayı Oldum Olası Sevmişimdir. Rock Müzikle İlgili Sitelerinin Biricik Temasıdır :D Forumun Tepesine de Temaya Uygun Ufak Bir Banner Koyulsa Mükemmel Olur :)

Aaa Bir de Sitede Üyeliği Silinmiş Bir Çok Üye Var :) Ancak Mesajları Sitede Hala Duruyor Ve Biraz Kötü Duruyor :) Üyeleri Silmek Yerine Kullanıcı İsimlerine Ban Atıp,Sonrasında "Atıldı" Gibisinden Bir Üye Grubu Yaratıp,Bu Gruba Hiçbir İzin Vermeyip,Atılan Üyeleri Bu Gruba Alsanız Daha Hoş Olur Bence :) Ben İşe Biraz Daha Estetik Katıp Bu Üye Grubunun Üzerine de Bir Çizik Attım :P :D Kendi Forumumda Atılan Üyem (Neyseki Henüz 1 Tane :D ) Forumda Gayet Estetik Duruyor :D :D :D Normal Üye Gibi Görünüp Üzeri Çizilmiş Bir Atıldı Yazısıyla Görünüyor Mesaj Attığı Yerde.

Eh Tabi Çok Gerekli Değil Ama Ben Yine de Söyleyeyim Dedim :P
Müşteri Daima Haklıdır :P

« Yanıtla #161 : 17 Eylül 2006 - 21:45:10 »

Çevrimdışı GOKCE

• Aktif Üye
Yeni site cok guzel olmus gercekten super :}

« Yanıtla #162 : 18 Eylül 2006 - 15:02:14 »

Çevrimdışı cyberjack

• Kurucu
yukarıda yazmış olduğum mesajı kimse iplememiş, unutmayın  ki atılanlar iplemedikleri için atıldı.bu tür yorumları buraya değil BANA mesajla yazın dediğim halde hala inatla buraya yazıyorsunuz.

daha siz ve atılanlar bu siteye üye olmadan önce binlerce mesajı olan onlarca kişi burda yöneticileri iplemedikleri için atıldılar. onların arkasından ağlayan onlarca kişide yorum yazan moderatörlerde atıldılar.

kimseye yaptığım işin doğru olup olmadığını sormadım sormayacağımda.

her zaman demişimdir; istemeyen girmez olur biter

bu site özlem tekin hayran sitesidir etrafta birçok muhabbet sitesi bulunmakta ortam arayan o sitelere gitsin . biz Özlem Tekin için burdayız ,,

bu başlık t asarım başlığı son kez uyarıyorum. atılmak isteyenler farklı mesajlar yollayabilirler

Konuya devam:

« Yanıtla #163 : 18 Eylül 2006 - 15:06:55 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
  • Ben yüksekteyim...sen Alçak...
site tasarımı süper olmus...
ellerinize sağlık
(sadece bu galiba yazabileceğimiz sey..yada duymak istenilen...napalım..helal olsun yine de siteye kattıklarımız.ari katkımızı inkar etmeyin arkamızdan)

« Yanıtla #164 : 18 Eylül 2006 - 15:08:55 »

Çevrimdışı cyberjack

• Kurucu
site tasarımı süper olmus...
ellerinize sağlık
(sadece bu galiba yazabileceğimiz sey..yada duymak istenilen...napalım..helal olsun yine de siteye kattıklarımız.ari katkımızı inkar etmeyin arkamızdan)

site tasarımı berbat olmuş diyebilirsin dahadoğrusu bu başlığa tasarımla ilgili iyi kötü herşey yazılabilir ama ben on sefer atyılmış adamlarla ilgili bu başlığa yazmayın dediğim halde aklınca meydan okuyup kafa tutanlar yine atıldı

konuya  devam: