Gönderen Konu: 08 Mayıs 2007/Çukurova Üniv. Bahar Şenliklerinde ÖZ  (Okunma sayısı 7945 defa)

Ynt: Çukurova Üniv. Bahar Şenliklerinde ÖZ
« Yanıtla #45 : 22 Nisan 2007 - 15:33:57 »

Çevrimdışı x159

• Üye
  • **
bir adanalı olarak : :alkıs: :alkıs: :alkıs: :alkıs: :alkıs: :alkıs: :alkıs: :alkıs: :alkıs: :alkıs: :alkıs: :çiçek: :çiçek: :alkıs:

Özlem Tekin

« Yanıtla #45 : 22 Nisan 2007 - 15:33:57 »

« Yanıtla #46 : 23 Nisan 2007 - 22:01:48 »

Çevrimdışı deniz21

• Daimi Üye
özlem erciyes üniversitesinin sanırım 11. bahar şenliğine gelmişdi çok iyi bir performans  göstermişti sora daha gelmedi yahu umarım gene gelir ildışına çıkmak çok güç oluyor
yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür ve bir orman gibi kardeşcesine

« Yanıtla #47 : 24 Nisan 2007 - 12:21:16 »

Çevrimdışı DerinSu

• Aktif Üye
  • Onun için uyandım bugün...Belki bi gün O da sever
bu senlikte bulunma ihtimalim de %50 :s
either exist as you are or be as you look

« Yanıtla #48 : 24 Nisan 2007 - 14:14:26 »

Çevrimdışı Memocan

• Deneyimli Üye
  • Kır zincirleri utansın cümle alem
peki arkadaslar noldu bi buluşma olcak mı??
Hiç bi kere hayat bayram olmadı ya da
Her nefes alışımız bayramdı....

« Yanıtla #49 : 01 Mayıs 2007 - 13:00:57 »

Çevrimdışı marjinal kız

• Deneyimli Üye
  • Nasihat kesmez bizi,bize tecrübe gerek!
peki arkadaslar noldu bi buluşma olcak mı??
ya tekinistler ne biçimsiniz be, şebo geçen yıl geldiğinde şeboistler toplanıp hilton'a şebonun yanına gidip tanışmışlardı konser bitimi. konserde de pankart açmışlardı. tekinistlerde ses seda yok :P  yazık özlem'e ya şebo gibi koyu hayranları yok benden başka! ben kulise giricem walla! P P
« Son Düzenleme: 01 Mayıs 2007 - 13:03:15 Gönderen: marjinal kız »
bir sis var önümde hiç bilinmeyen,bir ses var içimde yolu gösteren...

« Yanıtla #50 : 01 Mayıs 2007 - 13:06:14 »

furkiii

• Ziyaretçi
ya tekinistler ne biçimsiniz be, şebo geçen yıl geldiğinde şeboistler toplanıp hilton'a şebonun yanına gidip tanışmışlardı konser bitimi. konserde de pankart açmışlardı. tekinistlerde ses seda yok :P  yazık özlem'e ya şebo gibi koyu hayranları yok benden başka! ben kulise giricem walla! P P

birincisi laflarına dikkat et..
ikincisi burda kıyaslama yapmanın bi anlamı yok..
üçüncüsü sen sanırım daha yenisin,tekinistleri tanımıyosun..biraz siteyi dolaşman tanıman için yeterli olacaktır..bana sorarsan tanımadan boşuna bu tip yorumlar yapma..

« Yanıtla #51 : 01 Mayıs 2007 - 13:08:34 »

Çevrimdışı zburnu31

• Bizden Biri
  • adamı deli etmeyin
boş ver furkiiii acemi alışacak

« Yanıtla #52 : 01 Mayıs 2007 - 13:41:27 »

Çevrimdışı DerinSu

• Aktif Üye
marjinal kız
sen tersten mi görüyon ?
kıyaslamaya gerek yok ama madem kıyaslama yapıyosun
otur ağla her şey ortada çünkü

« Yanıtla #53 : 01 Mayıs 2007 - 13:47:37 »

Çevrimdışı ßurçin

• Emekli Mod
    • tık tık

istersen toplanıp senle tanışmaya gelelim :D ikna ederiz o zaman :D haddini bil ...

Konuya devam ...

« Yanıtla #54 : 03 Mayıs 2007 - 19:08:46 »

Çevrimdışı TarkanColl

• Üye
  • **
  • Don't leave me alone...
    • TarkanColl.com
Konser 8 Mayıs'da.

« Son Düzenleme: 03 Mayıs 2007 - 21:11:03 Gönderen: özdry »

Ynt: 08 Mayıs 2007/Çukurova Üniv. Bahar Şenliklerinde ÖZ
« Yanıtla #55 : 03 Mayıs 2007 - 22:42:00 »

Çevrimdışı obezdoktor

• Yepyeni Üye
  • *
    • Antihalukweb!!!
merhaba arkadaşlar bende adana dan...

konserde olucam şahsen arkadaşlarımla filan... ve kulise girmeye çalışıcam...

konser bildim kadarıyla 8 mayıs ta. özlem tekin den önce direct grubu sahne alacak.

biletler öğrenci 4 ytl sivil 7 ytl olucak bildim kadarıyla bütün konserlerde.

bilet satışlarına gelincede, yine geçen seneki uygulamalara nazaran bildim kadarıyla akşam kimin konseri varsa gündüsden gişede satışa çıkıyor biletler. bir sonraki günün konser biletini alamıyorsunuz. oyüzden gidecek olan arkadaşlara tavsiyem erken gitmeniz bilet kuyruğuda çok oluyor. ve burdaki şenliklere dışardan da insanlar geldiği için nerden baksak konserden 2 saat önce 5000 kişilik amfi ağzıan kadar dolmuş oluyor. yani 8 mayıs sabahı sabahtan ışınlanmak lazım alana:=))

eğer ki bende fotoğraf makinesi temin edebilirsem elimden geldiğince resim çekicem ve video yada alıcam şarzım yetti sürece...

özlem tekinin imza günü veya söyleşisi olcakmı bilmiyorum duymadım daha henüz... bu sene saten çok fasla reklam olayına girmemişler geçen senelerdeki olaylardan dolayı anlaşılan dışardan pek insan gelmesi istenmiyor...

marjinal kız ında kıyaslama layına niye bukadar takıldınız anlamadım:=)) haklı olarak düşüncesini dile getirmiş. evewt burdaki şebo konserinde baya bir şebocular toplanıp etkinlik yapmıştı.  oda kendi adına tekinsit ci olarak adana da neden böyle birşey yok diyerekten düşüncesini yazmış. farklı yerlerde veya diğer büyük şehirlerde etkinliklere katılınılıyor olabilir ama şuana kadar gözlemlendiği üzerede burda pek bir bu konser için tekinistcilerden aktiflik yok görünüyor... neyse fasla takılmayın bu konuya yaws:=))

ben konserde olucam...
buluşma olursada aranızda olurum seve seve.

görüşmek üzere...
« Son Düzenleme: 03 Mayıs 2007 - 22:42:48 Gönderen: obezdoktor »
YaŞaMaK ZoR Bu BeDeNDe!...

« Yanıtla #56 : 03 Mayıs 2007 - 22:50:08 »

Çevrimdışı özdry

• Gold Üye
öncelikle hoşgeldin obezdoktor
verdiğin bilgiler için teşekkürler.. umarım foto çekip konserdende bir kaç şarkı bile olsa kaydedip bizle paylaşırsın...marjinalkız adlı üyenin söyleyişindeki tarz ve tavırdır burda herkesi rahatsız eden... ve ayrıca adana'dan çok fazla üyemiz yok.. yani toplanıp gitme gibi bir durum söz konusu değilse böyle bir mesaj yazmakta gereksiz..
konsere giden olurmu bilmiyorum ama zaman azalmaya başladı.. adana için  son 5 gün   :alkıs:
« Son Düzenleme: 03 Mayıs 2007 - 22:51:34 Gönderen: özdry »
CESEDİNE TÜKÜRSEM Mİ....

« Yanıtla #57 : 03 Mayıs 2007 - 23:03:06 »

Çevrimdışı obezdoktor

• Yepyeni Üye
  • *
    • Antihalukweb!!!
rica ederim... elimden geldince bildim bilgileri aktardım.

walla makine olursa kesinlikle zaten çekicem resim veya video olsun. yarında bu söyleşi veya imza günü olayını bir araştırim bari...

burda youn olcak bakalım nasıl örences bilmiyorum. çünkü burdaki şenli yapan şirket diğer illerdeki 4 üniversiteninde şenliğini aldığı için ne şekilde bilgi alabiliris bakalım.

tabii tarz ve tavır biraz yanlış ama onada hak vermek lasım doğal olarak... üç beş kişide olsak toplanıp gidilebilir. illaki 50 kişi olmaya gerek yok. gidip eğlenmene bakacaksın, gelen gelir gelmeyende pişman olur yane:=)) biz keyfimize bakalım yeter... ben dicem bir görüşme ayarlansın bir şekilde kaç kişi olursak olalım gidelim derim.  zaten gelcek olanlarda tek gelmez yine bir topluluk olmuş oluruz yane.  sonuçta o amfi dolcak ve herkes fan değil veya fan olmayanlar gidemes diye bişi de söz konusu değil...

ben şüle bir şey yazim buluşmayla ilgili olarak ozaman; 8 mayıs günü saat 15:00 de buluşalım.

yer olarakda. üniversiteye yakın bir yer sölicem inş. bulursunuz. orda buluşduktan sonra otobüse atlar gideris alana. ama ki söyleşi ve imza günü filan varsa onu öğrenim ona görede değişebilir buluşma saati. ben 5 gün boyunca girip takip edicem. gelen gelir katılır aramıza... hep beraber gideris dinleriz eğleniriz...

adnan kahveci bulvarı üstünde cafe belde de buluşalım. ( iller bankasından balcalıya döndükten sonraki yol adnan kahveci bulvarı oluyor. that's it barın aşşasında cafe belde de arkadaşlar.) saat 15 de orda olurum. orda beni tanırlar saten özlem tekinin fan sitesinden gelcekler olcak diyede sülerim. gelecek arkadaşlarda özlem tekin fan dan geldik derse beni saten gösterirler size...

görüşmek üzere...

« Yanıtla #58 : 04 Mayıs 2007 - 00:40:11 »

Çevrimdışı DerinSu

• Aktif Üye
hadi bakalım bulusun
kaynasın
konserde bulunun
resim ve videolari bizimle paylaşın ;)

« Yanıtla #59 : 04 Mayıs 2007 - 21:31:41 »

Çevrimdışı obezdoktor

• Yepyeni Üye
  • *
    • Antihalukweb!!!
etkinlik çerçevesinde aldım son bilgileri aktarim arkadaşlar...

biletler sabit 7 ytl den satışa sunulcakmış. ve o akşam kimin konseri varsa sadece o kişinin bileti satılacak. ayrıca bilet satışlarıda gişelerden saat 5 de başlayacakmış. ( bu çok kötü bir durum aslında ama bilet fiyatı biraz yüksek olduğu için fasal kalabalık oluşmaz dicem ama yinede hane burdaki insanlara göre pahalı gelebilirde gene sorun yaşancak anlaşılan... ) gişede baya bir kuyruk olacağa benziyor... gelcek olanlar varsa mutlaka iletişime geçelim arkadaşlar.  ben makine temin ettim tarkan coll nickli üyemizdede varmış onunlada özel msj yoluyla irtibata geçtim. kulise girmeye kasıcaz artık görüşmek için.:=))  eğer ki siteden birileride menejerini filan tanıyorsa onlar da fan larla görüşme sağlatabilirler özlem tekinde istedikten sonra...

diceklerim bundan ibaret. konser günü öğleye kadar takip edicem forumu gelen olmazsa erkenden kendim gidicem walla:=)) sonra resimleri gördükten sonra naz yapmayın kendinize kızmayın:=))

buluşma  konser günü saat 15: de CAFE BELDE olarak izah etmiştim... that's ıt bar ın az aşağısında üniversite yolu iller bankasını döndükten sonraki yol üstünde sağ köşede arkadaşlar.