Gönderen Konu: 08 Mayıs 2007/Çukurova Üniv. Bahar Şenliklerinde ÖZ  (Okunma sayısı 7927 defa)

Ynt: 08 Mayıs 2007/Çukurova Üniv. Bahar Şenliklerinde ÖZ
« Yanıtla #60 : 06 Mayıs 2007 - 13:53:13 »

Çevrimdışı obezdoktor

• Yepyeni Üye
  • *
    • Antihalukweb!!!
pek bir hareketlilik yok sanırım burda... neyse bakalım son güne kadar ulaşan olur inş.
YaŞaMaK ZoR Bu BeDeNDe!...

Özlem Tekin

« Yanıtla #60 : 06 Mayıs 2007 - 13:53:13 »

« Yanıtla #61 : 06 Mayıs 2007 - 13:54:31 »

Çevrimdışı so_cold

• Yepyeni Üye
  • *
arkadaslar bende adaNAdayım we kesinlikle kacırmayacagım bu konseri gerekirse sabahtan 5e kadar beklerim.bende makina ve kamera war ve kesinlikle cekip siteye iletecegim.burdaki tekinist arkadaslarla iletisime gecmek isterim organize bişeyler yapalım pankart falan ne gerekiyorsa halledelim tekinist olarak kıyaslama yapanlara kendimizi gösterelim. saat 15.00 te bende cafe beldede olcam..

Not: Bulusma yeri için değişiklik yapmak isterseniz arkadaslarımın cafesindede bulusabiliriz.Onlar da konserde yerlerini alacak eğer dilerseniz Kum Cafe'de (Baraj yolu 6. durak arasında gözükür zaten) olmazsada istediğiniz yerde buluşalım önemli olan öz . . .

« Yanıtla #62 : 06 Mayıs 2007 - 14:01:38 »

Çevrimdışı [SPoiLeD]

• Üye
  • **
ya ewet kesinlkle buluşma yeri ayarlayalım kulisde tanıdıgı olan biri olacak mı yani bize yrdmcı olan biri ben karrton ları aldım pankart için ;) ne yazmalıyım fikir üretebilirsiniz :D ha bi de ben biraz araştrdm prowa olmayabilrmişde
kime nee !! karman corman hytmdan..ben mutluysam..bir kadeh $araP bir neFes duman bir sıcak ßakı$ bana yeteeer =) özzZZ

« Yanıtla #63 : 06 Mayıs 2007 - 14:04:13 »

Çevrimdışı obezdoktor

• Yepyeni Üye
  • *
    • Antihalukweb!!!
bir kaç kişi vardı dostum ama onlarda yazmadı daha birşey. bir arkadaşımızla msn de görüştüm kız arkadaşıyla gidicekmiş bizimle olamicak...

tarkan coll da akşam üstü gelirse orda olcak bana ulaşıcak gelicek olursa, onunla da özel msj yoluyla irtibata geçmiştim...

kamera ve fotoğraf makineleri çoğaldı hade bakalım:)))

arkadaşlar buluşma yeri  cafe belde ( iller bankasından balcalıya dönen yol üstünde adnan kahveci bulvarı üzerinde, THAT'S IT Bar ın az aşşağısındadır. )

saat 15 uygunsa ona göre belirtin sizlerde...

üstüste mesaj atmıyoruz düzenle butonunu kullanın...
özdry
« Son Düzenleme: 06 Mayıs 2007 - 14:18:08 Gönderen: özdry »

« Yanıtla #64 : 06 Mayıs 2007 - 14:09:34 »

Çevrimdışı [SPoiLeD]

• Üye
  • **
ya yanlş anlama amaa üni de buluşsak daha ii olmazmı :D hem biletlere de saldırmış oluruz ya menajerin ismini bile bilmiyrm bilsem belki addan yırtar gireriz konşma imkanı dogar :( bizi kim tanıştırcak... bi de bnm cephede şöle bi olay war kawga cıkartırım :P ya pof biri bizi tanıştırmayacakmı ?
kime nee !! karman corman hytmdan..ben mutluysam..bir kadeh $araP bir neFes duman bir sıcak ßakı$ bana yeteeer =) özzZZ

« Yanıtla #65 : 06 Mayıs 2007 - 14:20:04 »

Çevrimdışı obezdoktor

• Yepyeni Üye
  • *
    • Antihalukweb!!!
ünide bulmamız çok zor olabilir o kalabalıkta. cafe belde de toplanır otobüse atlar gideris ordan  hep beraber. o açıdan süledim o şekilde. biletler 17 de satışa çıkıyor. ama yarın gidip bakıcam nolur durum bilmiyorum...

menejerini tanıyan yok şuan sanırım. ama pankart filan yaparsak bir görüşme şansı yaratabiliriz. bende kasıcam kulise girmeye:=))  kafanı yorma bir şekilde dalarız :=))

buluşma saat erken derseniz uyar bana sorun deil.

ayrıca pankart olayını cafe belde deyken hallederiz. saten benim eski çalıştım yer karşısında ki kırtasiye, genelde de orda oluyorum ordan alırız malzememizi hazırlarız öyle gideriz...

« Yanıtla #66 : 06 Mayıs 2007 - 14:23:01 »

Çevrimdışı özdry

• Gold Üye
ooo arkadaşlar faaliyetler başlamış.. umarım kulise yada provalara girersiniz... ama olmuyosada bence konserin tadını çıkarın..foto video hepsini bekliyorzzz  :alkıs:
CESEDİNE TÜKÜRSEM Mİ....

« Yanıtla #67 : 06 Mayıs 2007 - 14:24:01 »

Çevrimdışı DerinSu

• Aktif Üye
  • Onun için uyandım bugün...Belki bi gün O da sever
arkadaslar Özlem çok yoğun
soundchek'e geç geliyor ve kimseyi kabul etmiyor.hatta belki gelmiyor bile...
konser bitimi de hiç zaman kaybetmeden gidiyor
hiç boş zamanı olmadığı için kimse ile ilgileneceğini sanmıyorum
ama genede sansınızı deneyin
ve insallah görüsürsünüz de foto ve videoları biran önce bizimle paylasırsınız ;)
either exist as you are or be as you look

« Yanıtla #68 : 06 Mayıs 2007 - 14:31:17 »

Çevrimdışı obezdoktor

• Yepyeni Üye
  • *
    • Antihalukweb!!!
yoğun olabilir... ama bence sitesinden gelen üyelerle bir 5-10 dk sohbet edebilir resim çekinebilir imza vwerebilir... bu ona bir zarar getirmez sonuçta...

konser resimleri ve videoları yakın zamanda aktarılır.
 girmek görüşmek resim çekinmek için bişiler yapıcaz artık:=)))

« Yanıtla #69 : 06 Mayıs 2007 - 14:34:18 »

Çevrimdışı [SPoiLeD]

• Üye
  • **
ya ben ztn iki tane aldım ozmn :D kafama göre yaziim dikkt cekici olsun:D ya obezdoktor sen halledrrsin ;) haykodaki gibi bundada bii baş kahraman oluwer be :D millet bak gelin ;) eeer olursa süprizim olcak :P buluşma

« Yanıtla #70 : 06 Mayıs 2007 - 16:03:22 »

Çevrimdışı obezdoktor

• Yepyeni Üye
  • *
    • Antihalukweb!!!
arkadaşlar buluşma  saati 13 e alınmıştır... yer aynı!  cafe belde...

kalabalık olucaz gibi, herkes cafeye gelsin hazırlığımızı yapalım ordan alana gidices direk.
« Son Düzenleme: 06 Mayıs 2007 - 17:11:29 Gönderen: özdry »

« Yanıtla #71 : 06 Mayıs 2007 - 18:14:09 »

½gamze½

• Ziyaretçi
yaaa uf ben 8 inde istanbula gidiyorum daha önce yada sonra olsaydı hiç dinlemez basar giderdim hele mersin konserinden sonra HARİKAYDI bi kere daha

« Yanıtla #72 : 07 Mayıs 2007 - 16:18:24 »

Çevrimdışı [SPoiLeD]

• Üye
  • **
pooff az kaldı millet koşun koşunn özze :D

yrn giremicem siteye umarım herkes sa.1de kafe belde de olur bu adana icin ilk buluşma olcak .... sanırım b usefer bi buluşma aayarlayabilcezz  inşaalak..özz 'e dogruu ...
« Son Düzenleme: 07 Mayıs 2007 - 17:23:31 Gönderen: kanatsız melek »

« Yanıtla #73 : 09 Mayıs 2007 - 10:00:38 »

Çevrimdışı Memocan

• Deneyimli Üye
  • Kır zincirleri utansın cümle alem
veee sonunda ÖZZ üm geldi Adana ya :D :D  :alkıs:  :alkıs:  :çiçek: ama şöyle bi durum vardı ki ÖZZ de önce önce Direct-t grubu çıktı adamlar bildiğiniz gece 10 a kadar inmedi yaw  :s dellendim sonra ÖZZ çıktı kıyafet saçlar muhtesemdi  :alkıs: :alkıs:  "değmez" le başladı konser :D ben bi saat sonra çıkmak zorunda kaldım ayrıntı veremicem çok ama fotoğraflar ı bekliyorum belki öyle yardımcı olabilirim gelemeyenlere :D ama çok ümitlenmeyin arkadaslar yerim kötüydü :s iyi çekemedim :s ama tadı damağımda kaldı yaw  :cry1:  :cry1:  süperdiiiiiiii  :alkıs:  :alkıs: neyse ben çok konuştum gene :D diğer gidenlerde belki daha iyi bişeyler vardır :D
Hiç bi kere hayat bayram olmadı ya da
Her nefes alışımız bayramdı....

« Yanıtla #74 : 09 Mayıs 2007 - 19:05:26 »

Çevrimdışı marjinal kız

• Deneyimli Üye
  • Nasihat kesmez bizi,bize tecrübe gerek!
ÖzLeM'in yarısını içip sonra şişeyi atıyomuş gibi yapıp,öndekilerin üzerine döktüğü su şişesi var ya; İşte o şişe bendeeeeeeeee :alkıs:  ve ben konser bitiminde kulise daldım resmen ama kulisin içinde aşağı doğru inen bi merdiven vardı,ordan inerken yakalayıp dışarı attı beni salak korumalar :ıy:  Hayatımda hiç bu kadar güzel bi su içmemiştim ya :D Özlem'in suyunun tadı bi başka :dill  nası aldın derseniz konser bitiminde sahneye çıktım :dill görevliyle anlaşıp konsere ücretsiz girdim, lan herşeyi yaptım ama bi kulise girip özlemle tanışamadım ama denedim en azından :dill    :şok:çok mutluyum çooooooooooook, özlemin terini silip yere attığı peçeteyi bile aldım :holey:
bir sis var önümde hiç bilinmeyen,bir ses var içimde yolu gösteren...