Gönderen Konu: 08 Mayıs 2007/Çukurova Üniv. Bahar Şenliklerinde ÖZ  (Okunma sayısı 7975 defa)

Ynt: 08 Mayıs 2007/Çukurova Üniv. Bahar Şenliklerinde ÖZ
« Yanıtla #75 : 09 Mayıs 2007 - 19:51:20 »

Çevrimdışı özdry

• Gold Üye

Çü'de Bahar ve Spor Şenliği

Rock Grubu Dırect-t ve Ünlü Rock Müzik Sanatçısı Özlem Tekin, Çukurova Üniversitesi (Çü) 3. Bahar ve Spor Şenlikleri Kapsamında Üniversiteli Hayranlarına Unutulmaz Bir Gece Yaşattı. 
Rock grubu Dırect-t ve ünlü rock müzik sanatçısı Özlem Tekin, Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) 3. Bahar ve Spor Şenlikleri kapsamında üniversiteli hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.
Amfi Tiyatro'da düzenlenen konserde, ilk önce sahneye Dırect-t grubu çıktı. Amfi tiyatroyu dolduran binlerce öğrenci Dırect-t grubuna hep bir ağızdan eşlik eti.
Yaklaşık 1 saat sonra Dırect-t grubunun ardından ünlü rock sanatçısı Özlem Tekin hayranlarıyla buluştu. 2 saat sahnede kalan Özlem Tekin'in şarkılarına öğrenciler de eşlik ederek unutulmaz bir gece yaşadı.

bu kadar anlatıyorsunuz arkadaşlar fotoğraf falan yokmu hatta video???

CESEDİNE TÜKÜRSEM Mİ....

Özlem Tekin

« Yanıtla #75 : 09 Mayıs 2007 - 19:51:20 »

« Yanıtla #76 : 09 Mayıs 2007 - 19:57:46 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
  • Ben yüksekteyim...sen Alçak...
Hayatımda hiç bu kadar güzel bi su içmemiştim ya :D Özlem'in suyunun tadı bi başka :dill   :şok:çok mutluyum çooooooooooook, özlemin terini silip yere attığı peçeteyi bile aldım :holey:

abartın biraz isterseniz.. :D :D

bi tane mi resim var koca konserden hala..saçının rengi çok güzel belli olmus bak bu resimde :D
bu arada üzerinde koskoca "izinsiz kopyalanamaz " damgalı resmi de alıp koymussun ya derye helal olsun..  :56
« Son Düzenleme: 09 Mayıs 2007 - 20:00:11 Gönderen: pyroxevil »

« Yanıtla #77 : 09 Mayıs 2007 - 20:16:16 »

Çevrimdışı katilobidik

• Yepyeni Üye
  • *
yetmez mi bir resim :s bence yeterde artar bile ::bye  siteden 2 arkadaşta biri dijital makinede olmak üzere diğeride telefondan olan çekimlerle resimler mevcut.  ayrıca görüntülerde mevcut. ama arkadaşlar yaşadıkları bazı olumsuzluklardan dolayı paylaşmayı nje derece düşünürler bilemicem. ( ben olsam paylaşmazdım  :nanik: )

özlemtekin.biz  üyeleri olarak 8 kişi alandaydık. saat 4 de buluşmaya başladık ve giriş kuyruğunda hep beraber toplaştık. direc-t konseri sırasında önlere inemedik ön sıraların davetiyeli olmasından dolayı. ama özlem tekin sahneye çıktığında sağ köşeye en aşağıya inmeyi başardık. konser sırasında pankartımızla özleme ulaşmaya çalıştık bizi görsün diye ama gördümü görmedimi bilemicem. zaten konser önceside görüşme çabalarımız boşa çıktı. sitedende bir arkadaşımızında yardımıyla görüşmeye çalıştık ama bazı gereksiz mevzuulardan ve ortaya dökülen çok fasla kaprislilikten dolayı görüşemedik... ( SAĞOL BURAK ABİ!!!  :ıy: ) güvenliği maalesef geçemedik... prova sonrası gitarist burağın bizi beklediği söylenmişti ama kulis çıkışında yakalayamadık maalesef. insan bir beklerdi yane 2 dk daha :cry1:  özlem tekin bu türlü hayranlarına karşı daha ılımlı davranır diye bekliyorduk ama oda çok fasla umursamadı gibi geldi bana... saten ortamda az ve öz bir kişi sayısı var ve bu şekilde davranılması bir garip geldi. bu durumlarda hayranlarından çok eksi yönde tepkiler alabilir ve almıştırda düşünceme göre... çok şen şakrak ve iyi bir insan olarak muhabbetci seyircisine hayranlarına karşı nasıl davranacağını bilen biri olarak görmüştük ama konser öncesi ve sonrasında bu düşüncelerim tamamıyla değişti...

neyse gelelim konsere....

önce direc-t sahne aldı. direc-t gayet iyiydi sahnede gerçekten. özlem in yaşamış olduığu ses sistemi sıkıntısı ise biraz gölge düşürdü gibi geliyor bana. çünkü baya bir sıkıntı yaşattı sahnede kendisine... oyüzden direc-t in sahne performansı insanları daha çok etkiledi. konser herşeye rağmen iyiydi yine ve güzel bir akşam geçirdik herşeye rağmen. baya kalbalıktı konser, ee şenlik içinde olunca normal tabii :dill

yakın zamanda resim ve görüntü gönderirler inş. arkadaşlar.  ben şahsen göndermeme kararı aldım...

« Yanıtla #78 : 09 Mayıs 2007 - 20:18:13 »

furkiii

• Ziyaretçi
neden böyle bi karar aldın..yaşanan olumsuzlukların bunla ne tip bi ilgisi var..merak ettim..

« Yanıtla #79 : 09 Mayıs 2007 - 20:32:22 »

Çevrimdışı özdry

• Gold Üye
valla haberi aynen yazdım resmi ben değil haberler.com kopya etmiş.. sadece sitenin linkini vermedim.. ordakide aynı haber nasılsa. ben o açıdan kopya diye düşünmüyom..  :dill
bu olumsuzluklar siteyle ilgili  değildir diye düşünüyorum ben.. özlemin umursamaz tavrı falanmı etkiledi ne...herneyse paylaşan paylaşır paylaşmayanda kendine saklasın çektiklerini... konsere gitmemiş bile olsak elimizde bi foto ve haber mevcut
« Son Düzenleme: 09 Mayıs 2007 - 20:33:23 Gönderen: özdry »
CESEDİNE TÜKÜRSEM Mİ....

« Yanıtla #80 : 09 Mayıs 2007 - 20:37:13 »

Çevrimdışı kanatsız melek

• Gold Üye
hehe hehe hehe
görüntüleri veya fotoğrafları vermemekle kimi ne için cezalandırdıklarını düşünüyorlar çözemedim...
çok güldüm ama :D :D :D
Tesadüflerle başlar her şey.

« Yanıtla #81 : 09 Mayıs 2007 - 20:52:21 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
  • Ben yüksekteyim...sen Alçak...
arkadaşlar konser sırasında özlemin yanında olan biri olarak  en azından ben onu anlıyorum..soundcheckt-otel-konser trafiğinde o kadar çok koşturmaca var ki..bi de konserlerin ünivrsite kampuslerinde olmasının verdiği bi sıkıntı var.dogru dürüst bi kulis olmadığından özlem konser sırasında gelip,biter bitmez ayrılıyor ordan..
ankara konserine gelenler bilir özlem nasıl karşıladı kuliste herkesi,yeri dar bu şenlik konserlerinde,kimse darılıp gücenmesin bence..kaprisin zerresi yok özlemde,emin olun ...
« Son Düzenleme: 09 Mayıs 2007 - 20:53:01 Gönderen: pyroxevil »

« Yanıtla #82 : 09 Mayıs 2007 - 21:16:43 »

Çevrimdışı Memocan

• Deneyimli Üye
  • Kır zincirleri utansın cümle alem
bence de pyrox haklısın..şenliklerde zor anlar yaşıo sanatçılar.. :s ÖZZ herşeye rağmen harikaydı ses sistemi falan hiç sorun değil çok tatlıydı bi de ya herzamanki hali :D tabi buarada resim konusuna gelince ben siteye atıcam atmicak olan arkadaslara dicek söz bulamıorum çünkü burası sonuçta ÖZZ paylaşım sitesi.. fan sitesi herkes üzerine düşeni yapmalı..
Hiç bi kere hayat bayram olmadı ya da
Her nefes alışımız bayramdı....

« Yanıtla #83 : 10 Mayıs 2007 - 11:54:20 »

Çevrimdışı marjinal kız

• Deneyimli Üye
  • Nasihat kesmez bizi,bize tecrübe gerek!
ya arkadaşlar ben bi sürü foto çektim,pc.ye geçiriim yollicam merak etmeyin, bunun için kavga da etmeyin, biz tekinistler kardeşiz :)
bir sis var önümde hiç bilinmeyen,bir ses var içimde yolu gösteren...

« Yanıtla #84 : 10 Mayıs 2007 - 12:36:51 »

Çevrimdışı yavuztoprak

• Yepyeni Üye
  • *
Çukurovada'ki Özlem Tekin konseri gerçekten çok mükemmeldi, hem görsel açıdan hemde müziğin kalitesi açısından beklentilerimizi fazlasıyla karşıladı diyebilirim. Gelemeyen arkadaşlar çok şey kaçırdı. İnşaallah tekrar gelir konser vermeye Özlem...

« Yanıtla #85 : 11 Mayıs 2007 - 02:40:30 »

Çevrimdışı setocan

• Yepyeni Üye
  • *
  • mariachi
arkadaşlar adanadan büyülenmiş bi şekilde yazıyorum konser harikaydı senfoni süper olmuş kaçırmayın bence
vahşet dolu yüzler yine berbat bir sabah

« Yanıtla #86 : 11 Mayıs 2007 - 22:07:16 »

Çevrimdışı katilobidik

• Yepyeni Üye
  • *
ben birilerini cezalandırmak niyetiyle filan söylemedim. özlem tekinin orda site üyelerini görmesine rağmen ona ulaşmaya çalışılmasına rağmen umursamazca davranışından dolayı bir tepki verdim sadece kendi adıma. özlemin umursamaz tavrı özellikle fazlasıyla etkiledi... birde gitarcına ulaşmamıza rağmen konser bitiminde bir tek kelime etmeden gitmesi üzdü doğrusu.

sonuçta ist. dışında bir şehire konsere gelmişsin. ve orada alanda seni takip eden seven ayrı yer de tutan fanlarında olucak ve onlarda nacizane görüşmek isteyecektir. kırk yılda bir gelmişsin ve eğer fanlarını sana değer veren fan üyelerini düşünmemesi bence yanlış...   ayrıca çü ünv. nin amfisi gayet güzel ve şenlik içerisinde güvenlik tedbiri sağlam alınmış kuliside oldukca geniş rahat bir ortamdır.

neyse olan oldu bitti dicek bişey yok. ama hiç beklemedim bir tepkiyle karşılaştım özlem tekin tarafından. ben nacizane bunu belirtmek istedim kendi adıma. konser ufak tefek çıkan ses sistemi olumsuzluklarına rağmen güzeldi zaten ona lafımız yok yane...

« Yanıtla #87 : 11 Mayıs 2007 - 22:28:54 »

Çevrimdışı özdry

• Gold Üye
katilobidik , bu turne için Özlem'in bi gerrginliği olabilir.durmaksızın konser veriyo. ve sadece bi yada birkaç kişi değil bir sürü kişi senin istediğini istiyor..  bu sadece sizde yaşanan bişey değil bizde bugün aynı tavırla karşılaştık... Özlem bu böyle....  :dans:.
CESEDİNE TÜKÜRSEM Mİ....

« Yanıtla #88 : 12 Mayıs 2007 - 19:24:37 »

Çevrimdışı so_cold

• Yepyeni Üye
  • *
arkadaslar bende resim ve video cektim resimlerde elimde  fakat şenlik yogunlugu nedeniyle nete girme imkanım olmadı
bizde çok koşturduk görüşebilmek için ama olmadı en azından videolar we resimler war elimizde onlarıda en kısa zamanda paylaşıma geçiriyorum...

« Yanıtla #89 : 12 Mayıs 2007 - 19:40:02 »

furkiii

• Ziyaretçi
ben birilerini cezalandırmak niyetiyle filan söylemedim. özlem tekinin orda site üyelerini görmesine rağmen ona ulaşmaya çalışılmasına rağmen umursamazca davranışından dolayı bir tepki verdim sadece kendi adıma. özlemin umursamaz tavrı özellikle fazlasıyla etkiledi... birde gitarcına ulaşmamıza rağmen konser bitiminde bir tek kelime etmeden gitmesi üzdü doğrusu.

sonuçta ist. dışında bir şehire konsere gelmişsin. ve orada alanda seni takip eden seven ayrı yer de tutan fanlarında olucak ve onlarda nacizane görüşmek isteyecektir. kırk yılda bir gelmişsin ve eğer fanlarını sana değer veren fan üyelerini düşünmemesi bence yanlış...   ayrıca çü ünv. nin amfisi gayet güzel ve şenlik içerisinde güvenlik tedbiri sağlam alınmış kuliside oldukca geniş rahat bir ortamdır.

neyse olan oldu bitti dicek bişey yok. ama hiç beklemedim bir tepkiyle karşılaştım özlem tekin tarafından. ben nacizane bunu belirtmek istedim kendi adıma. konser ufak tefek çıkan ses sistemi olumsuzluklarına rağmen güzeldi zaten ona lafımız yok yane...

özlem bu aralar çok gergin anladığım kadarıyla..ben de şehir dışına pek çok konsere gittim ve ona dokunamadan geri döndüm..insanın içini acıtıyo bu durum bana kalırsa evet ama sonuçta bizim oraya gitme amacımız da ÖZümüzün canlı performansını izlemek..ama seni de bi ölçüde anlayabiliyorum,insanın o kadar yol gidince beklentileri de belki o kadar çok oluyo..yine de umursamazca değildir,gerginliğinin yarattığı bi etkidir..yoksa özümüzün ne kadar cana yakın,sıcakkanlı olduğunu çok iyi biliyoruz değil mi..

bu arada resim için saol sen de so_cold..