Gönderen Konu: "KİM O" 04.12.2007 GALA YORUMLARI (Öz'den yeni sürpriz!!)  (Okunma sayısı 13020 defa)

Ynt: Öz'den yeni sürpriz!!
« Yanıtla #135 : 04 Aralık 2007 - 11:29:23 »

Çevrimdışı gümüş

• Bizden Biri
bende biraz önce aldım bileti ama yedinci sıradan ya off çok bozuldum

bugün tiyatro başlıyo dimi vay be ne çabuk geldi giden varmı bugün
« Son Düzenleme: 04 Aralık 2007 - 12:22:04 Gönderen: furkiii »
BENİM GÜZEL HATALARIM VAR

Özlem Tekin

« Yanıtla #135 : 04 Aralık 2007 - 11:29:23 »

« Yanıtla #136 : 04 Aralık 2007 - 12:23:28 »

furkiii

• Ziyaretçi
bende biraz önce aldım bileti ama yedinci sıradan ya off çok bozuldum

bugün tiyatro başlıyo dimi vay be ne çabuk geldi giden varmı bugün

evet 8 saatten daha az kaldı..gidenler var tabii ben de dahil..acayip heyecan bastı beni zaten..:D

« Yanıtla #137 : 04 Aralık 2007 - 12:51:18 »

Çevrimdışı gümüş

• Bizden Biri
evet 8 saatten daha az kaldı..gidenler var tabii ben de dahil..acayip heyecan bastı beni zaten..:D
ben çalıştığım için pazara kaldı ben bugünden heycanlıyım pazar günü ne yapçam bilmiyom.yarın artık haberlerinizi bekliyoruz tiyatroyla ilgili ve özlemi bugün çok merak ettim

« Yanıtla #138 : 04 Aralık 2007 - 14:26:40 »

Çevrimdışı -tarzan-

• Bizden Biri
  • tekinist
siteden sadece furki ile benmi olacağız gala gecesinde.?   ilk gün performansı
kaçarmı gerçekten. bende heyecenlandım valla.5 buçuk saat kaldı.
6 buçuk iş paydos ,7 de profilo arkadaşımla buluşma ,7.30 burger king , 8:15 de tiyatro salonunda.
planım bile hazır ..  :D
SANAT SANAT İÇİNDİR.

Ynt: "KİM O" 04.12.2007 GALA YORUMLARI (Öz'den yeni sürpriz!!)
« Yanıtla #139 : 04 Aralık 2007 - 18:56:05 »

Çevrimdışı özdry

• Gold Üye
bu akşam galadaki herkese iyi eğlenceler .. Özlemi bol bol alkışlayın :D
CESEDİNE TÜKÜRSEM Mİ....

« Yanıtla #140 : 04 Aralık 2007 - 19:29:09 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Bugun gıdenlere ıyı eglenceler bızım ıcın de eglenın :D en kısa zamanda ankara ya gelsınler ya ben gıtmememe ragmen heycanlandım sızlerı dusunemıorum :D :D
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #141 : 04 Aralık 2007 - 23:10:55 »

Çevrimdışı -tarzan-

• Bizden Biri
  • tekinist
ilk ben geldim sanırım. ve inanmıyorum daha 20-25 dk evvel özle aramızda
sadece 3 koltuk vardı..oyun hiç bitsin istemedim. sanırım oyunu izleyen herkes mutlu ayrıldı.
galada pyrox ve annesi , özlemin orkestra arkadaşları ,bir kaç tiyatorucuyu gördüm.. herkes memnundu
sanırım.
    metin serezliin bu yaştaki büyük performansını tebrik etmek lazım. gençlere taş çıkarmak denen
şey onun için söylenmeli şahsımca.. oyunu izlerken ve sonunda ayıp olmaması için resim ve video çekmedim.zaten çok önlerde olduğum için hiç olmazdı. zaten orda izlememnin tadınııda vermez.
    oyun tarz ,konu ve iyi oyunculuk bakaımından çok iyiydi. bundan sonraki titayroya gideceklerde
çok beğeniceklerdir. oyunun sonunda öz iyi olduğunun farkınada olacak , göbek atıyordu.çok hoşuma gitti bu..
ayrıca oyunun sonunda bir bayan öze çiçek verdi.umarım içinde albüm istiyorız yazıyordur.
« Son Düzenleme: 04 Aralık 2007 - 23:13:22 Gönderen: -tarzan- »
SANAT SANAT İÇİNDİR.

« Yanıtla #142 : 04 Aralık 2007 - 23:16:18 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
  • Ben yüksekteyim...sen Alçak...
yepp.gayet başarrılıydı...ben annemle gittim, beş dakka bi kulise girip şans diledim o kadar..zaten özlem de tam giyinmeye başlıyodu..oldukça da heyecanlıydı :D
foto video illaki yok,zaten gerek de yok..sanırım medyada oldukça çok görürürz bu başarının yankısını bu sıralar..düşünsenize tiyatro haberi bile kaç gazeteye haber olmuştu..bi "tiyatro" dergisi kapagı daha olursak şaşmamak lazım :D

« Yanıtla #143 : 04 Aralık 2007 - 23:31:36 »

furkiii

• Ziyaretçi
mükemmeldi ya..oyun boyunca bikaç sahnede hep metin serezli'nin yerinde olmak istedim..:D özlem'in enerjisi tatlılığı herşeyi yerindeydi..kendine yakın bi karakteri canlandırmış..burcu karakteri zaten çok enteresan,tekinist olmasa bile ısınır ve sever insan..:D bubu ile oyundan önce biraz sohbet edebildim,özlem ile de çıkışa kadar beklediğim için çok az da olsa konuşabildim,sadece sevdiğimi söyleyebildim o kadar aslında..:D niyeyse çiçek getirmek aklıma gelmedi,biraz odun hissettim kendimi..

gitmeyen arkadaşlar oyunu seveceklerdir sanırım..özellikle de oyunun her anında özlem'in yer alması ve kendine yakın çılgın bi karakteri canlandırması herkesi memnun edecek diye düşünüyorum..:D

« Yanıtla #144 : 05 Aralık 2007 - 11:45:06 »

Çevrimdışı -tarzan-

• Bizden Biri
  • tekinist
bende hala işyerinde arkadaşlara oyunun güzellliğini anlatıyorum..rüyalarıma girdi,özün
sancısının geldiği anda söylediği dönsöz var nağmeleri :D :D  bir ara oyun sırasında öz metin serezliye kızıp evi
terketti. oyunun izleyen bir çocuk '' eee bebek ne olacak''' dedi.  :D ve birden bütün izleyenler gülüşüverdi.
çok komikti :D
« Son Düzenleme: 05 Aralık 2007 - 11:45:42 Gönderen: -tarzan- »
SANAT SANAT İÇİNDİR.

« Yanıtla #145 : 05 Aralık 2007 - 11:56:42 »

furkiii

• Ziyaretçi
bende hala işyerinde arkadaşlara oyunun güzellliğini anlatıyorum..rüyalarıma girdi,özün
sancısının geldiği anda söylediği dönsöz var nağmeleri :D :D  bir ara oyun sırasında öz metin serezliye kızıp evi
terketti. oyunun izleyen bir çocuk '' eee bebek ne olacak''' dedi.  :D ve birden bütün izleyenler gülüşüverdi.

o çocuk hakkaten çok iyiydi,oyunun bi parçası gibi oldu..:D oyunda biraz bel altı espriler vardı ama pek rahatsız edici değildi..genel olarak gerçekten izlenmeye değer bi oyun,sadece özlem var diye demiyorum bunu..:D oyunculuklar çok güzel,özlem gerçekten artık "oyuncu" olarak isimlendirilmeyi hak ettiğini gösterdi..oyuna giden arkadaşlar öz'den çakkıdı ve dansöz'ü de dinleyebilecekler,bi daha böyle bişeyi bulabilmek zor..:D :D özlem'in eğlendiği her yönden belliydi,özellikle de oyunun sonunda çok belli etti..albümün gelmemiş olmasına üzülsem de bu proje beni oldukça memnun etti özellikle de fesupanallah'tan sonra..
bu arada özlem sanırım biraz zayıflamış,gerçi oyunda genelde bol kıyafetlerle ve ilk bölümde de hamile olarak izliyoruz ama nedense siyah elbiseyle daha bi zayıf gördüm onu..:D yine çok hoştu,çok tatlıydı;ikinci sıradan daha da iyi gözlemledim,en çok da mimkleri çok tatlıydı;metin serezli konuşurken hep özlem'in mimiklerine dikkat ettim,süperdi..:D aslında herşeyden daha önemlisi mutluluğu hissediliyodu..

bu arada televizyon gazetesinde şöyle ufak bi haber buldum,paylaşayım dedim..

Alıntı

NTV'de Kadir Çöpdemir ve Demet Akbağ'ın sundukları 'Hiç Bunları Kendine Dert Etmeye Değer mi?" isimli programın konuğu olan Nedim Saban, Özlem Tekin'in oyunculuğu övdü ve "İnanılmaz bir oyuncu. Böyle bir yetenek olamaz. Çok tatlı" yorumunu yaptı.

katılmamak elde değil..:D
« Son Düzenleme: 05 Aralık 2007 - 11:57:31 Gönderen: furkiii »

« Yanıtla #146 : 05 Aralık 2007 - 12:23:22 »

Çevrimdışı gümüş

• Bizden Biri
oyundaki bebek gerçekmiydi.off anlatmayın yaa heycan basıyo beni :D

« Yanıtla #147 : 05 Aralık 2007 - 12:34:42 »

furkiii

• Ziyaretçi
oyundaki bebek gerçekmiydi.off anlatmayın yaa heycan basıyo beni :D

oyundaki bebek hiç görünmedi yani en azından ben görmedim..:D mutlaka gidin görün,anlatmakla zaten olmaz..:D

« Yanıtla #148 : 05 Aralık 2007 - 12:37:32 »

Çevrimdışı gümüş

• Bizden Biri
oyundaki bebek hiç görünmedi yani en azından ben görmedim..:D mutlaka gidin görün,anlatmakla zaten olmaz..:D

evet pazar günü çabuk gelsin gidip izliycem en çok merak ettiğim doğum sahnesi

« Yanıtla #149 : 05 Aralık 2007 - 16:28:34 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Baya eğlenmişsiniz anlaşılan gerçi şaşmamak lazım ama ben burda çatladımyorumları okuyunca Ankara ya gelmelerini sabırsızlıkla bekliyorum :D
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.