Gönderen Konu: Madonna  (Okunma sayısı 13816 defa)

Ynt: Madonna
« Yanıtla #135 : 28 Temmuz 2009 - 00:32:36 »

Çevrimdışı OOT

• Özcü
  • schhh..
ana haber'de sponsorlar anlaşırsa geliyor falan diyodu e anlaşsınlar artık bi zahmet :D bi de istanbul'da olmayanlar için, dream tv bi çekse de konseri yayınlasa sonra.. :D
schhh..

Özlem Tekin

« Yanıtla #135 : 28 Temmuz 2009 - 00:32:36 »

« Yanıtla #136 : 28 Temmuz 2009 - 12:52:38 »

Çevrimdışı Alfredo_James_Pacino1

• Deneyimli Üye
ana haber'de sponsorlar anlaşırsa geliyor falan diyodu e anlaşsınlar artık bi zahmet :D bi de istanbul'da olmayanlar için, dream tv bi çekse de konseri yayınlasa sonra.. :D

evet istanbulda olmayanlar için süper olur Türkiye'ye geldide izlemedik demeyiz muhahhah .lol.
İlahi bir aşktır bu şakayla karışmasın...

« Yanıtla #137 : 28 Temmuz 2009 - 19:00:47 »

ARGo_

• Ziyaretçi
son hali ürkütücü..

« Yanıtla #138 : 16 Ağustos 2009 - 19:07:03 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
Madonna'dan Büyük Kutlama
Her sanatçı böyle bir kariyerin hayalini kurar. Her sanatçının kariyerini kapsayan bir adet "Greatest Hits" albümü vardır... Biri haricinde!
Madonna'dan Büyük Kutlama

Her sanatçı böyle bir kariyerin hayalini kurar. Her sanatçının kariyerini kapsayan bir adet "Greatest Hits" albümü vardır... Biri haricinde!Madonna, 36 şarkıdan oluşan yepyeni bir "Greatest Hits" albümüyle geliyor. 28 Eylül'de çıkacak olan toplama albüme adını veren şarkı "Celebration", geçtiğimiz günlerde müzikseverlerin beğenisine sunuldu. Madonna ve Paul Oakenfold'un birlikte çalışmasıyla ortaya çıkan şarkı, 2009 yazının dans klasiklerinden biri olmaya aday. Madonna daha önce 1990 senesinde "The Immaculate Collection" ve 2001'de "Greatest Hits Volume 2" toplamalarını yayımlamıştı; ancak "Celebration" bunlar arasındaki en kapsamlı Madonna albümü olma özelliğini taşıyor.Like A Virgin, Music, Material Girl, Into The Groove, Hung Up, Ray Of Light, Sorry, Everybody, La Isla Bonita, Lucky Star, Erotica, Frozen, Papa Don't Preach, Like A Prayer, Express Yourself, Dress You Up gibi birçokları ve 2 yeni hit! Bu albümden siz de bir tane isteyeceksiniz…İtiraf etmeseniz bile!

« Yanıtla #139 : 17 Ağustos 2009 - 09:39:48 »

Çevrimdışı DooMsDaY

• Gold Üye
Like A Prayer şarkısı zaten "Greatest Hits" "Best Of Madonna" gibi albümlerin olmazsa olmaz şarkısıdır :)

Bence Madonnayı Madonna yapan şarkıdır. Tam anlamıyla dönüm noktası..
      ▌▐

« Yanıtla #140 : 17 Ağustos 2009 - 16:56:15 »

Çevrimdışı w-lion

• Bizden Biri
geçenlerde gazete okurken fotoğrafını gördüm de çok acayip olmuş ya kollar falan formda olucam diye michael jackson gibi kendini mahfedicek...

« Yanıtla #141 : 17 Ağustos 2009 - 17:42:30 »

Çevrimdışı popkek

• Üye
  • **
  • ah sen ihanet sebebisin
geçenlerde gazete okurken fotoğrafını gördüm de çok acayip olmuş ya kollar falan formda olucam diye michael jackson gibi kendini mahfedicek...

evet yaa çok kötü görünüyo artık
baktık ki olmuyor iki adım geri gideriz

« Yanıtla #142 : 17 Ağustos 2009 - 23:46:23 »

Çevrimdışı anonymous

• Yepyeni Üye
  • *
mydollar

« Yanıtla #143 : 19 Ağustos 2009 - 15:19:31 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
Madonna'nın Romantik Tatili
Madonna, İtalya'nın Portofino kentinde sevgilisi Jesus Luz'la öpüşürken görüntülendi.
Madonna'nın Romantik Tatili

Madonna, İtalya'nın Portofino kentinde sevgilisi Jesus Luz'la öpüşürken görüntülendi.İtalya'nın Portofino kentinde lüks yatıyla birlikte denize açılan Madonna, ikinci baharını yaşıyor. Kendisinden yaşça küçük sevgilisi Jesus Luz'la tatil yapan Madonna, artık aşkını kameralar önünde yaşamaktan çekinmiyor. Birkaç gün önce 51'inci yaş günü kutlaması için Domenico Dolce ve Stefano Gabbana'nın özel villasında özel bir parti veren Madonna'nın genç sevgilisi sadece 23 yaşında.

http://genclik.tr.msn.com/muzik/article.aspx?cp-documentid=149250953

« Yanıtla #144 : 19 Ağustos 2009 - 18:56:40 »

Çevrimdışı C_myrna

• Aktif Üye
celebration güzel olmuş hard candyden sonra coadf döneminde yapılmışta kullanılmamış bi parça gibi geldi bana
klibi merakla bekliyorum şimdi :)

« Yanıtla #145 : 27 Ağustos 2009 - 12:40:56 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
Kilise Madonna'yı İstemiyor !

Bulgaristan Ortodoks Kilisesi, halkı bu hafta sonu yapılacak Madonna konserini boykot etmeye çağırdı.

Kilise Madonna'yı İstemiyor !!

Bulgaristan Ortodoks Kilisesi, halkı bu hafta sonu yapılacak Madonna konserini boykot etmeye çağırdı.Madonna'nın Sticky and Sweet dünya turnesinde Hristiyanların kutsal değerlerine karşı saygısızlık gösterdiğini ve Hristiyan ahlakına aykırı mesajlar vermeye çalıştığını öne süren Bulgaristan Ortodoks Kilisesi, şimdi de Bulgaristan halkını konseri boykot etmeye çağırıyor.Cumartesi günü Sofya'daki Vasil Levski Stadyumu'nda gerçekleşecek konsere en fazla 5.000 Madonna hayranının gelmesi bekleniyor.

« Yanıtla #146 : 28 Ağustos 2009 - 13:38:39 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
Madonna'dan Arşivlik Albüm!
Madonna sonbaharda çıkaracğı toplama albümü ve DVD'sinin şarkı listesini açıkladı.
Madonna'dan Arşivlik Albüm!

Madonna sonbaharda çıkaracğı toplama albümü ve DVD'sinin şarkı listesini açıkladı.
'Celebration: The Video Collection', 28 Eylül'de Amerika'da raflardaki yerini alacak. Albümde bulanacak şarkılar Madonna ve hayranları tarafından seçildi. 'Like A Virgin' ve 'Into The Groove' gibi hit şarkıların bulunduğu albümde, Lil Wayne düetiyle Revolver ve Celebration gibi yeni şarkılar da albümdeki yerini aldılar.

CD 1:

01) Hung Up
02) Music
03) Vogue
04) 4 Minutes
05) Holiday
06) Everybody
07) Like A Virgin
08) Into The Groove
09) Like A Prayer
10) Ray Of Light
11) Sorry
12) Express Yourself
13) Open Your Heart
14) Borderline
15) Secret
16) Erotica
17) Justify My Love
18) Revolver

CD 2:

01) Dress You Up
02) Material Girl
03) La Isla Bonita
04) Papa Don't Preach
05) Lucky Star
06) Burning Up
07) Crazy For You
08) Who's That Girl
09) Frozen
10) Miles Away
11) Take A Bow
12) Live To Tell
13) Beautiful Stranger
14) Hollywood
15) Die Another Day
16) Don't Tell Me
17) Cherish
18) Celebration

DVD

01) Burning Up
02) Lucky Star
03) Borderline
04) Like A Virgin
05) Material Girl
06) Crazy For You
07) Into The Groove
08) Live To Tell
09) Papa Don't Preach
10) True Blue
11) Open Your Heart
12) La Isla Bonita
13) Who's That Girl
14) Like A Prayer
15) Express Yourself
16) Cherish
 17) Vogue
18) Justify My Love
19) Erotica
20) Deeper and Deeper
21) Rain
22) I'll Remember
23) Secret
24) Take A Bow
25) Bedtime Story
26) Human Nature
27) I Want You
28) You'll See
29) Frozen
30) Ray Of Light
31) The Power Of Good-Bye
32) Beautiful Stranger
 33) American Pie
34) Music
35) Don't Tell Me
36) What It Feels Like For A Girl
37) Die Another Day
38) Hollywood
39) Love Profusion
40) Hung Up
41) Sorry
42) Get Together
43) Jump
44) 4 Minutes
45) Give It 2 Me
46) Miles Away
47) Celebration

« Yanıtla #147 : 01 Eylül 2009 - 15:41:47 »

Çevrimdışı C_myrna

• Aktif Üye
http://www.youtube.com/watch?v=bb732RjGMNk

celebration videosu çıktı şarkının video editi güzel olmuş ama klibi pek beğenmedim hande yener kliplerinden bile kötü olmuş  .lol.

« Yanıtla #148 : 02 Eylül 2009 - 13:33:57 »

Çevrimdışı OOT

• Özcü
  • schhh..
http://www.youtube.com/watch?v=bb732RjGMNk

celebration videosu çıktı şarkının video editi güzel olmuş ama klibi pek beğenmedim hande yener kliplerinden bile kötü olmuş  .lol.

burda klip fln göremedim :D klip denilen videolarda da göremedim hatta dün baya bi baktım yine göremedim :D ama bugün burda gördüm :D :

http://video.mynet.com/music_chanel/Son-klibinde-sevgilisiyle-dudak-dudaga/372498/

bu şarkı daha iyi bi klip hakediyodu.. :D
schhh..

« Yanıtla #149 : 07 Eylül 2009 - 13:51:05 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
Turne Zengini: Madonna

Madonna, Sticky And Sweet turnesiyle 'Tüm Zamanların En Çok Kazanan Sanatçısı' olarak açıklandı.

Madonna, Sticky And Sweet turnesiyle 'Tüm Zamanların En Çok Kazanan Sanatçısı' olarak açıklandı.
2 Eylül'de Sticky And Sweet turnesinin son konserini Tel Aviv'de veren Madonna, Ağustos 2008'de başladığı konserler dizisinden toplam 408 milyon dolar kazandı. Madonna, 2006 yılında çıktığı Confessions turnesinden de 194 milyon dolar kazanarak yine aynı rekoru elinde bulunduruyordu.
Bu rekoru Tüm Zamanların En Çok Kazanan Grubu olarak elinde tutan isim ise The Rolling Stones. Efsanevi grup 2005 yılında başlayan ve 2 sene süren turnesinden 558 milyon dolar kazanmıştı.
32 ülkede 85 konser veren Madonna'yı 3.2 milyondan fazla hayranı izledi.