Anket

en beğendiğiniz ya da size yakın olan karakter hangisi?

aslı
burhan
yaprak
fatoş
tanrıverdi
şahika
dilber hala
makbule
volkan
diğer

Gönderen Konu: (Dizi) Avrupa Yakası  (Okunma sayısı 24180 defa)

Ynt: (Dizi) Avrupa Yakası Karakter
« Yanıtla #150 : 19 Ekim 2008 - 19:39:12 »

Çevrimdışı OOT

• Özcü
  • schhh..
ya bişi diim bence o hotmale sansürlenmeseydi kimse farkına varmicaktı sansürlediler sonra gazetelere çıktı  şahsen ben onu hotmail olarak algıladım yane i si olmıyıncada bi esprisi vardır heralde dedim bide drown ikinci sansür olarak yüxexesi diosan o zaten sansürlenmedi
schhh..

Özlem Tekin

« Yanıtla #150 : 19 Ekim 2008 - 19:39:12 »

« Yanıtla #151 : 16 Aralık 2008 - 16:54:27 »

Çevrimdışı OOT

• Özcü
  • schhh..
pff ben avrupa yakasının ayrı topic i var sanıyodum bulamadım, neysem gülse birsel geçen sene gibi gene programları diziye taşicak galiba bu hafta yemekteyizin benzeri gibi bişi olcak dizide sanırsam bu hafta konu:

BÖLÜM ÖZETİ:

Avrupa Yakası yemek programına katılıyor!

Makbule'nin kalorili yemeklerinden bıkan Aslı, Burhan'ın yemek pişirmesini sağlamak için onu "Yemeğe Misafir" programından bekledikleri ve evde yapacağı mönüyü denemesi gerektiği ile ilgili bir yalan söyler. Bu yalan ofis ortamında yayılınca Fatoş programın yapımcısını arar ve iş gerçeğe dönüşür. Aslı, Burhan, Makbule, Dilber Hala ve Dursun, bütün hafta yemek yapıp birbirlerini ağırlayarak yarışacaklar, entrika, dedikodu ve kavga gırla gidecektir!

Mahallede yeni açılan havalı erkek berberi, Cem, Volkan, Osman, Sertaç ve Sadettin bey'in eski mahalle berberi Nejat Bey'i terk etmesine yol açar. Dursun, Tacettin, Tahsin bey ve Tanrıverdi ise eski berberde direnirler. Mahalle berberinin değiştirilmemesi gerektiği acı bir dersle anlaşılacaktır!

Volkan, kafede yapılacak bir Urfa düğününde sahne alacaktır. Ancak zayıflamak için aldığı, yağlı yiyecekle birlikte yutulduğunda tuvalete koşturan haplar, düğünde Volkan'a çok zor anlar yaşatacaktır.

valla aynı yemekteyiz :D ben haftaya semra kaynanalı desti izdivaç ı istiom :D bence kaçırılmaması gereken bi bölüm olcak..
« Son Düzenleme: 16 Aralık 2008 - 16:55:12 Gönderen: rock_ö.tekin »
schhh..

« Yanıtla #152 : 16 Aralık 2008 - 16:56:37 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Güzel güzel yine bizi gülmekten yarıcak bi bölüm geliyo :D
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #153 : 16 Aralık 2008 - 17:05:51 »

Çevrimdışı vegateryan

• Genel Moderator
  • that's what she said
    • ÖzbeÖZ
vallahi geç bile kaldılar bence
birkaç haftadır bekliyordum Gülse Birsel in yemekteyizden faydalanmasını, güzel olabilir
Chocolate, Chocolate, Chocolate Aaaack

« Yanıtla #154 : 16 Aralık 2008 - 18:49:41 »

« Yanıtla #155 : 26 Aralık 2008 - 23:04:30 »

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!
tabikide burhan yaa bi adam beni nasıl en üzgün olduğum anda bile katıla katıla güldürebilir ?? !! :D ;)
Düşlerinde bile göremez işler, düşlerin gördüğü işleri.
http://twitter.com/#!/gizeeemm

« Yanıtla #156 : 31 Aralık 2008 - 17:39:06 »

Çevrimdışı OOT

• Özcü
  • schhh..
yılbaşındaki tek umudum olan avrupa yakasından rezalet ötesi bir bölüm geliyor buğün,
sanırsam 2007'ye ve 2008'e girerkenki bölümlerden bir karma geliyor yane hümeyra sacıt macıt eski yılbaşı bölümleri var bugün, ben büyük bi sürpriz bekliyodum hayal kırıklığına uğradım şiimdi gidip yeni hayal alcam :D
schhh..

« Yanıtla #157 : 02 Ocak 2009 - 20:48:41 »

Çevrimdışı drown

• Cool
http://www.hurriyet.com.tr/magazin/anasayfa/10675281.asp?gid=222

Beklediğimiz hareketler bunlar Hümeyra sevmek için bi neden daha (:
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #158 : 07 Ocak 2009 - 22:29:30 »

Çevrimdışı OOT

• Özcü
  • schhh..
Avrupa Yakası da kriz kurbanı... 
Yaprak Dökümü, Binbir Gece, Kurtlar Vadisi derken ekranın en çok izlenen dizilerinden Avrupa Yakası da kriz kurbanı oldu... Diğer pek çok dizi gibi Avrupa Yakası da kriz nedeniyle çekimlerini durdurdu. Dizi iki ay boyunca yeni bölüm çekmeyecek ve oyunculara izin verildi.
atv'nin en pahalı yapımı olan Avrupa Yakası, kanal yönetiminin tasarruf tedbirleri doğrultusunda bu kararı aldı. Dizi iki ay boyunca tekrar bölümlerle ekrana gelirken, iki ay sonra yeni bölümleriyle atv'de yayınlanmaya devam edecek.

ohoooo böyle yapana kadar her bölüm 40'ar dakika olsa daha iyiydi, noldu hümeyrayla vural çelik bedduamı etti naptılarsa :D ama yapmayacaklardı bu sezonu bunu yapana kadar yazın 'avrupa yakası tatilde' ya da 'avrupa yakası ırak' :D :D gibisinden bi film çekip bitireceklerdi avrupa yakası'nı, ata demirer döndü batırdı diziyi çok yapmacık oynuyo, hümeyrasız bi sıkıcı oluyo dizi..
                       ''EEE NAPMİCESS AMA NAPMİCESSS BÜYÜK KONİŞMİCESSSS''
schhh..

« Yanıtla #159 : 07 Ocak 2009 - 23:39:59 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Dizi tüm sezonlardan daha iyi gidiyor reytinglerde iyiydi aslıda.Bence Gülse Birsel krizi bahane edip biraz dinlenmek istedi....Ekranda izlenecek doğru düzgün bi şey yok bütün dizilerde entirika.....Umarım dizi bitmez hatta bi dahaki sezonda devam eder :D

« Yanıtla #160 : 09 Ocak 2009 - 16:52:38 »

Çevrimdışı OOT

• Özcü
  • schhh..
Avrupa Yakası devam edecek mi? 
Dizinin senaristi ve oyuncusu Gülse Birsel'den açıklama geldi...
Ekonomik kriz nedeniyle Avrupa Yakası'nın çekimlerinin iki ay boyunca durdururduğu haberleri üzerine, dizinin senaristi ve oyuncusu Gülse Birsel bir açıklama yaptı.
Her Ocak ayında dört yerine üç bölüm çektiklerine belirten Birsel " Bu kez Ocak ayında iki yeni bölüm yayınlanacak. Şubat ayında ise normal düzene geçiyoruz" dedi.

ayrıca, diğer normalde yayında olup da şu sıra yayında olmayan dizilerin de ocak ayında reklam payının düştüğünden dolayı bir iki hafta ara verdiği söyleniyor.zaten bizdeki tv sevdası başka yerde yok, bizi vurmaz kriz :D :D
schhh..

« Yanıtla #161 : 15 Ocak 2009 - 20:40:41 »

Çevrimdışı OOT

• Özcü
  • schhh..

''Koskoca Dilber KOÇARSLANLI'nın evi Manukyan'ın evine dönüşmüş dedirtmem''

koptum yaa :D :D manyak bu nine :D
schhh..

« Yanıtla #162 : 15 Ocak 2009 - 20:51:04 »

« Yanıtla #163 : 15 Ocak 2009 - 20:53:49 »

Çevrimdışı OOT

• Özcü
  • schhh..
gazanfer özcan geçenlerde hastaneye kaldırıldı diye duymuştum bu bölümdede yoktu antep'e gitti bahanesiyle geçiştirildi ama ben o hastaneye kaldırıldı diye duyalı baya oldu neysem yine kaldırıldıysa geçmiş olsun, bu arada rutkay aziz'de döndü, neydi o gurbet kuşları'ndaki hali, bööö
schhh..

« Yanıtla #164 : 17 Şubat 2009 - 20:58:55 »

Çevrimdışı OOT

• Özcü
  • schhh..
''Tahsin Baba’dan acı haber...
Yaklaşık 1.5 aydır yatırıldığı Amerikan Hastanesi’nde tedavi gören ünlü tiyatrocu ve oyuncu Gazanfer Özcan hayata gözlerini yumdu.
Bütün Avrupa Yakası ekibinin hastaneye akın ettiği açıklandı.
Uçankuş ekibi olarak ünlü sanatçıya Allah’tan rahmet, tüm sevenlerine de başsağlığı diliyoruz.''

az önce aldım bu haberi, doğru olmamasını ümit ediyorum ama, hiç beklemiyodum böyle bişeyi, ne diyelim allah rahmet eylesin..  .cry.  :cry2:

''Gazanfer Özcan'ı kaybettik

Devlet Sanatcısı Gazanfer Özcan tedavi gördüğü Amerikan Hastanesi'nde bu akşam hayatını kaybetti.

Gazenfer Özcan, 1.5 ay önce rahatsızlanarak Amerikan Hastanesi'nde yoğun bakım ünitesine alınmıştı. Beyin'e giden damarlarda tıkanıklık bulunan Özcan Akciğerlerinden de rahatsızdı. Ünlü oyuncunun durumu bugün kötüleşmiş ve bilincini yitirmişti. Özcan en son Avrupa Yakası adlı televiyon dizisiyle seyircilerin büyük beğenisini toplamıştı.

GAZANFER ÖZCAN'IN ÖZGEÇMİŞİ

Gazanfer Özcan, İlkokulu Cihangir Firuzağa İlkokulu'nda, ortaokulu Beyoğlu Ortaokulunda, liseyi Beyoğlu Taksim Erkek Lisesi'nde tamamladı.

Lisedeyken oynadığı "Hisse-i Şayia" adlı oyundaki Bican Efendi rolüyle tiyatroyla tanıştı. İstanbul Belediyesi Şehir Tiyatroları'nın Çocuk Bölümü'ne katıldı.

1955 yılında Komedi Tiyatrosu'nda oynanan Mahallenin Romanı oyunu tiyatro yaşamının dönüm noktası oldu. Bu oyunda rahatsızlanan Reşit Gürzap'ın yerine sahneye çıkıp başarılı olunca kadroya girdi.

1962 yılına kadar hem çocuk tiyatrosunda, hem yetişkin oyunlarında görev aldı. 1962 yılında Gönül Ülkü ile evlendi ve Gönül Ülkü-Gazanfer Özcan Tiyatrosu'nu kurdu. 50'li 60'lı yıllarda çok sayıda sinema filminde de rol alan Gazanfer Özcan, uzun bir süre sinemaya ara verdikten sonra 2000yılında çevrilen Komiser Şekspir filmi ile sinemaya döndü. Pek çok dizide de rol aldı. Kuruntu Ailesi adlı dizideki Hüsnü Kuruntu rolü ile tanındı, pek çok yapımda ailenin babası rolünü üstlendi. Avrupa Yakası adlı dizideki Tahsin Bey rolü ile de "baba" rolünü sürdürdü. 1998 yılında Kültür Bakanlığı'nca verilen Devlet Sanatçısı unvanını aldı.''

ANKA

doğruymuş maalesef .cry.
« Son Düzenleme: 17 Şubat 2009 - 21:07:39 Gönderen: rock_ö.tekin »
schhh..