Gönderen Konu: Hülya Avşar  (Okunma sayısı 19382 defa)

Ynt: Hülya Avşar
« Yanıtla #60 : 12 Eylül 2009 - 17:12:49 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
Hülya Avşar'ı en son dizi sektöründe Kadın İsterse ya da Savunma'yla izlemiştik sanırım,farklı bi dizi olsaydı güzel olabilirdi derdim ama konusu adından belli,sarmaz.

Al Pacino'nun bir filminden kendisine teklif mi gelmiş,kendi oynayacağı filmde Al'a mı teklif götürülmüş,kendisi de "Al Pacino var diye teklife balıklama atlamam asla" demiş.
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

Özlem Tekin

« Yanıtla #60 : 12 Eylül 2009 - 17:12:49 »

« Yanıtla #61 : 11 Kasım 2009 - 14:29:33 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

« Yanıtla #62 : 11 Kasım 2009 - 20:20:17 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Sadece özlediği ve bu kez kendi istediği için albüm çıkardığı düşüncesindeyim...

Klip ile ilgili bir haber:

http://haber.mynet.com/detay/magazin/kiziyla-ayni-klipte/478901

« Yanıtla #63 : 12 Kasım 2009 - 19:14:30 »

« Yanıtla #64 : 12 Kasım 2009 - 21:47:26 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Hülya Avşar yeni imajıyla dikkat çekti!...

Avşar, 7 yıl aradan sonra “Haute couture-Kişiye Özel” adlı albümünü çıkardı. Seyhan müzik etiketiyle çıkan albümde 9 şarkı var. Farklı bir konsept çalışması uygulanan albümün fotoğraflarını ise Pelin Karamehmetoğlu çekti.

« Yanıtla #65 : 12 Kasım 2009 - 22:07:45 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
Posta'daydı bugün bu haber.Gayet güzel bir çalışma olmuş Hülya için...

« Yanıtla #66 : 12 Kasım 2009 - 23:00:59 »

« Yanıtla #67 : 13 Kasım 2009 - 17:54:00 »

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!
Hülya Avşar yeni imajıyla dikkat çekti!...

Avşar, 7 yıl aradan sonra “Haute couture-Kişiye Özel” adlı albümünü çıkardı. Seyhan müzik etiketiyle çıkan albümde 9 şarkı var. Farklı bir konsept çalışması uygulanan albümün fotoğraflarını ise Pelin Karamehmetoğlu çekti.

Rüyama gircek heralde..  :p
Düşlerinde bile göremez işler, düşlerin gördüğü işleri.
http://twitter.com/#!/gizeeemm

« Yanıtla #68 : 13 Kasım 2009 - 19:51:27 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Etkileyici bir resim güzel gözleri ortaya çıkmış..

« Yanıtla #69 : 13 Kasım 2009 - 21:26:57 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
Rüyama gircek heralde..  :p
Keşke bakmasaydın o zaman.

« Yanıtla #70 : 16 Kasım 2009 - 10:39:53 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
AVŞAR, ayrıldığı sevgilisi Sadettin Saran’a ithaf ettiği “Sonsuza Dek” isimli şarkısına çektiği ev yapımı klibini anlattı.

Büyükdere’deki evinden ayrılmadan önce çekilen klipte kızıyla kamera karşısına geçen Avşar, “Sadece internet sitelerine verdiğimiz klibi fotoğrafçım gelene kadar, evdeki yardımcım Saniye çekti. Doğallık olmasını istedik ve kızım Zehra da içinde yer alsın istedik. Son dönemde çekilen klipleri beğenmiyorum. Bana çoğu ajitasyon geliyor. Artık kliplere çok büyük ve gereksiz paralar harcanıyor. Buna hiç gerek yok. Böyle bir şey olmasaydı gerçekten klip çekmeyecektim. Klibin bana maliyeti 2 bin TL. En çok para montaj masasına gitti” dedi. “Houte Couture” adını verdiği albümünün cuma günü piyasaya çıkacağını belirten Avşar, klipte makyajsız yer almasıyla ilgili olarak ise “Ben makyajsız halimi daha çok beğeniyorum ve seviyorum” diye konuştu.

___________________ ___________________ ___________________ ___________________ ____________

H.A. an itibariyle D & R en çok satan 20 albümde 8. sıraya yükseldi.10 numaradan giriş yapmıştı.
« Son Düzenleme: 16 Kasım 2009 - 11:02:00 Gönderen: seytan_nikahı »

« Yanıtla #71 : 18 Kasım 2009 - 23:34:14 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin

İki fotoğraf arasındaki 7 farkı bulun

Hülya Avşar’ın Kişiye Özel adlı albümü için çektirdiği fotoğraflar Kylie Minogue’a mı benziyor, Marilyn Manson’a mı tartışıladursun, ben neye benzediğini buldum...
Thomas Rusch’un çalışmasına...
Thomas Rusch bir Alman fotoğrafçı. Moda çekimleri yapıyor, bazen provokatif karelere imza atıyor.
Burada gördüğünüz de Thomas Rusch’un bir çalışması. Modele beyaz bir tülbent giydirmiş, kırmızı takma kirpikler ve siyah gölgelerle bir fotoğraf çalışması yapmış.
Peki biz bu kareyi nereden hatırlıyoruz?
Bingo!
Hülya Avşar’ın geçen hafta gazetelere yansıyan yeni albüm için yaptığı fotoğraf çalışmasından.
Peki, Pelin Karamehmetoğlu’nun çektiği fotoğraflarla Thomas Rusch’un çektikleri arasındaki yedi farkı bulun desem?..
Bir tane bulan çıkar mı?..
Not 1: Google’a “thomas rusch” yazın, ilk çıkan fotoğraflardan biri bu...
Not 2: Daha fazla çalışmasını görmek için www.thomasrusch.com’a tıklayın...

http://www.hurriyet.com.tr/magazin/yazarlar/12973882.asp?yazarid=105&gid=61

« Yanıtla #72 : 19 Kasım 2009 - 00:14:58 »

« Yanıtla #73 : 18 Aralık 2009 - 01:50:24 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
Geçen yıllarda Mimar Sinan Üniversitesi’nde yine bir panel sonunda tartıştığı öğrencilere “Eğitim cahilliği alır, eşeklik baki kalır” dediği için mahkemelik olduğu hatırlatılan Avşar, bu kez “Gençler istediklerini sorabilir” dedi.  İşte Avşar’ın konuşması:

Arkadaşlık edemiyorum           

-  Magazini çok seviyorum. Sırf entelektüel olacağım diye ağzımda pipom, kıllı bacaklarıma giydiğim etekle dolaşamam. Neymiş efendim ‘Ayda bir yaptırırım ağdamı... Çünkü ben entelektüelim kafam çalışıyor.’ Belki de ben böyle takılanlardan daha entelektüel bir beyine sahibim ama dış görünüşüm nedeniyle asla o gözle görülemem. Görsel olarak entelektüel olamam.
Zaten popüler olmayı seviyorum. Bu kadar göz önündeysem insanlar beni de, sevgilimi de, ne yaptığımı da görecek. Bizim entelektüeller gündemde olmakla popülariteyi çok karıştırıyorlar. Zaten onlarla arkadaşlık bile edemiyorum, çok sıkılıyorum.

-  Benden sonraki jenerasyonda beğendiğim hiçbir oyuncu yok. Beren Saat’in sahne ışığı iyi ancak oyunculuğunu ciddi bir şekilde baştan alması gerekiyor. Bir kere her lafında o gözlerini kırpmaktan vazgeçmeli. Oyunculuğunu tamamen değiştirirse çok güzel olur. Çünkü sahneye ve televizyona çok yakışıyor. Farklı bir ışığı var bence.

Kürt kadınını oynamam     

-  Son zamanda özellikle Kürt kadınını oynamam için gelen senaryolar ağırlıkta... Kör gözün parmağına gibi, gündemde diye suyunu çıkarmak gibi geliyor bana. Şu anda Kürt kızı olsam da, Kürt kadınını oynamak iğrenç geliyor bana... Bu kadar gündemde değilken düşünülseydi oynardım. Za-manlaması doğru değil. 

-  Sevişme sahnelerini hiç aykırı ve uçuk bulmuyorum. Bana son derece çağdaş geliyor. ‘Dizilerdeki sevişme sahnelerini çocuklarımıza seyrettirmeyelim’ diyorlar. Onu kapatıyorsun, çocuk internette neler neler seyrediyor. Kendisini Beren’in ya da Kıvanç’ın kollarında hayal eden kaç kişi vardır biliyor musunuz? Sinemanın ve dizinin başarısı da buradan ileri geliyor. Herkes kendisini onların yerine koyuyor. Sonra da ayıp diyorlar. Eskiden bu kadar gerçekçi öpüşmüyorlardı. Şimdi ciddi ciddi öpüşüyorlar.

Mastürbasyon sahnesini yine çekerim   

“Benim öyle çok fazla sevişme öpüşme sahnem yok ama öyle bir sahnem var ki, Berlin In Berlin’deki mastürbasyon sahnem... O zaten hepsine bedel. Sinan Çetin’le konuşurduk senaryo üzerinde. Cem Özer’in bana tecavüz etmesi gereken bir sahne vardı ve içime sinmedi. Sinan’a ‘Sen boşanmış kadınların canı sevişmek istediğinde ne yaptıklarını zannediyorsun. Bence böyle bir sahne çekmeliyiz’ dedim. Sinan inanamadı, ‘Oynar mısın gerçekten?’ dedi. Ben önermiştim o sahneyi. Şimdi bile çekildiğinde çok konuşulur. Şimdi olsa yine eğer cuk oturuyorsa tabii ki yaparım. O dönemde demek ki çok umursamamışım Kaya’yı... O zaman sinemaya verilen önem, erkek arkadaşa verilen değer kadar önemliydi. O yüzden umursamadım demek ki...

« Yanıtla #74 : 18 Aralık 2009 - 14:08:25 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye

Mastürbasyon sahnesini yine çekerim   

“Benim öyle çok fazla sevişme öpüşme sahnem yok ama öyle bir sahnem var ki, Berlin In Berlin’deki mastürbasyon sahnem... O zaten hepsine bedel. Sinan Çetin’le konuşurduk senaryo üzerinde. Cem Özer’in bana tecavüz etmesi gereken bir sahne vardı ve içime sinmedi. Sinan’a ‘Sen boşanmış kadınların canı sevişmek istediğinde ne yaptıklarını zannediyorsun. Bence böyle bir sahne çekmeliyiz’ dedim. Sinan inanamadı, ‘Oynar mısın gerçekten?’ dedi. Ben önermiştim o sahneyi. Şimdi bile çekildiğinde çok konuşulur. Şimdi olsa yine eğer cuk oturuyorsa tabii ki yaparım. O dönemde demek ki çok umursamamışım Kaya’yı... O zaman sinemaya verilen önem, erkek arkadaşa verilen değer kadar önemliydi. O yüzden umursamadım demek ki...

Valla doğru demiş. O sahne benim de aklımda iyi yer etmiş.
Kalbim pusula, sen kuzey!