Gönderen Konu: Gidiyorum (dönmem bahardan önce)  (Okunma sayısı 12470 defa)

Ynt: Gidiyorum...
« Yanıtla #60 : 22 Ocak 2010 - 12:33:01 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
20 günlüğüne Bandırmaya dönüyorum,daa sonra kesintisiz birlikte olmak dileğiyle,güzel haberlerle hep beraber coşmak dileğiyle,yeni albüm hakkında yorum yapabilme dileğiyle..

'öz'lemle kalın,sevgiyle kalın
İki hafta sonra görüşmek dileğiyle
Şimdili,k hoşçakalın :p .bye.
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

Özlem Tekin

« Yanıtla #60 : 22 Ocak 2010 - 12:33:01 »

« Yanıtla #61 : 22 Ocak 2010 - 21:06:53 »

Çevrimdışı mavitilki

• Aktif Üye
güle güle memlekete benden de çok selam döndüğünde umarım yeni albüm iyice şekillenmiş olur doya doya konuşuruz ha unutmadan albümün akabinde en kısa zamanda bir öz konserinde de buluşmayı diliyorum.iyi yolculuklar...

« Yanıtla #62 : 06 Şubat 2010 - 14:33:55 »

Çevrimdışı hmd23

• Deneyimli Üye
   Özlem Tekin'i tanıdığım günü hatırlayamıyorum ama Özlem'i "tam manasıyla" tanıdığım günü çok iyi hatırlıyorum. O gün, Özlem'in konser için Elazığ'a geldiği gündü. Özellikle "Dene" şarkısına hayran kaldığımı zannettiğim gün, aslında Özlem'e hayran kalmıştım. Daha sonra internette beni neşeli tavırlarıyla etkileyen Özlem'in videolarını karıştırırken bu site takıldı gözüme. Hiç tereddüt etmeden kaydoluverdim. Yazdığım ilk yoruma SuperSonic'in anında cevap vermesi, furkiii'nin sıcak ve kibar yaklaşımı benim bu sitenin kalıcı bir kullanıcısı olmamı sağladı.
   Evet, sitedeki en küçük üyelerden birisi olduğumu biliyorum. Belki de yazdığım yorumları çocuksu buldunuz. Ama şundan emin olabilirsiniz ki, ben içimden ne geliyorsa onu yazdım...
   Aslında yazıma konu olan gidiş, bu konuya pek uygun bir gidiş değil ama, " Bu aralar şu sebepten dolayı siteye fazla giremeyeceğim" türünden bir başlık bulamadığım için, mecburen bu konuya yazdım :D
   Gelelim konuya...
   Lise hayatımın bundan sonraki kısmını ailemden ve evimden uzak bir şekilde Ankara'da tamamlayacağım. Yani dönem arası tatilleri dışında hep Ankara'da olacağım ve dönem içerisinde forumda eskisi kadar aktif olamayacağım.  :cries: :cries:(Yani yazıyı baştan beri okuyanlar acıklı içerikten dolayı temelli gittiğimi zannetmesinler :D :D)
   Siteye üye olduğum günden bugüne henüz 6 ay geçmesine rağmen, burada çok samimi dostlar edindim ve çok iyi zaman geçirdim. Bana bu sitede eğlenceli anlar yaşatan başta SuperSonic, furkiii, tekin ali, 5E, Rockgirl (Kendisi biliyor :D) olmak üzere herkese ve benim  Facebook'taki Özlem Tekin sayfasının yöneticisi olmamı sağlayan seytan_nikahı'na çok çok teşekkür ediyorum. .oley. Kendinize çok iyi bakın. Sitede fazla aktif olamayacağımdan ötürü herkesten çok özür diliyorum.
   Bu arada Ankara'da olanlar herhangi bir buluşmada beni de çağırmayı sakın unutmasınlar :D .lol.
   Görüşmek üzere... .bye. .bye.
Her zaman doğruyu söyle. Böylece ne dediğini hatırlamak zorunda kalmazsın.

« Yanıtla #63 : 06 Şubat 2010 - 14:40:36 »

furkiii

• Ziyaretçi
hmd23, yazdıkların ve siteye verdiğin renkten ve ilettiğin haberlerden ötürü teşekkür ederim,bilhassa videolar konusunda -facebook hesabım olmasa da- ilgili hayran sayfası vasıtasıyla ve senin de katkınla bir canlanma yaşandığını görmek beni çok memnun etti..=)

sık sık bekleriz..=) okul hayatında da başarılar dilerim,kendine iyi bak..=)

« Yanıtla #64 : 06 Şubat 2010 - 14:51:15 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
Özlem adına yaptığın tüm şeyler için tekrar teşekür ediyorum sana hmd23.Umarım kısa sürede yine aramızda daha sık görünürsün.Ayrıca yazdıklarının çocuksu olduğunuda düşünmüyorum :) Güle güle

« Yanıtla #65 : 06 Şubat 2010 - 15:05:34 »

Çevrimdışı drown

• Cool
hiç muhabbetim olmadı seninle hmd23 ama katkıların yadsınamaz gerçekten teşekkürler herşey için :)
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #66 : 06 Şubat 2010 - 17:38:12 »

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!
Güle güle Hamid.. (Amaaan, ne acıklı oldu bu be..  :p )

En kısa zamanda tekrar görüşmek dileğiyle..

Siteyi ve facebook sayfasını boşlama haa..  ::::: Bu arada da az çok ders çalış tabii..  :D
Düşlerinde bile göremez işler, düşlerin gördüğü işleri.
http://twitter.com/#!/gizeeemm

« Yanıtla #67 : 06 Şubat 2010 - 18:12:04 »

Çevrimdışı hmd23

• Deneyimli Üye
Çok sağolun arkadaşlar .bye.
« Son Düzenleme: 24 Nisan 2010 - 16:45:14 Gönderen: hmd23 »
Her zaman doğruyu söyle. Böylece ne dediğini hatırlamak zorunda kalmazsın.

« Yanıtla #68 : 06 Şubat 2010 - 19:46:32 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
   Özlem Tekin'i tanıdığım günü hatırlayamıyorum ama Özlem'i "tam manasıyla" tanıdığım günü çok iyi hatırlıyorum. O gün, Özlem'in konser için Elazığ'a geldiği gündü. Özellikle "Dene" şarkısına hayran kaldığımı zannettiğim gün, aslında Özlem'e hayran kalmıştım. Daha sonra internette beni neşeli tavırlarıyla etkileyen Özlem'in videolarını karıştırırken bu site takıldı gözüme. Hiç tereddüt etmeden kaydoluverdim. Yazdığım ilk yoruma SuperSonic'in anında cevap vermesi, furkiii'nin sıcak ve kibar yaklaşımı benim bu sitenin kalıcı bir kullanıcısı olmamı sağladı.
   Evet, sitedeki en küçük üyelerden birisi olduğumu biliyorum. Belki de yazdığım yorumları çocuksu buldunuz. Ama şundan emin olabilirsiniz ki, ben içimden ne geliyorsa onu yazdım...
   Aslında yazıma konu olan gidiş, bu konuya pek uygun bir gidiş değil ama, " Bu aralar şu sebepten dolayı siteye fazla giremeyeceğim" türünden bir başlık bulamadığım için, mecburen bu konuya yazdım :D
   Gelelim konuya...
   Lise hayatımın bundan sonraki kısmını ailemden ve evimden uzak bir şekilde Ankara'da tamamlayacağım. Yani dönem arası tatilleri dışında hep Ankara'da olacağım ve dönem içerisinde forumda eskisi kadar aktif olamayacağım.  :cries: :cries:(Yani yazıyı baştan beri okuyanlar acıklı içerikten dolayı temelli gittiğimi zannetmesinler :D :D)
   Siteye üye olduğum günden bugüne henüz 6 ay geçmesine rağmen, burada çok samimi dostlar edindim ve çok iyi zaman geçirdim. Bana bu sitede eğlenceli anlar yaşatan başta SuperSonic, furkiii, tekin ali, 5E, Rockgirl (Kendisi biliyor :D) olmak üzere herkese ve benim  Facebook'taki Özlem Tekin sayfasının yöneticisi olmamı sağlayan seytan_nikahı'na çok çok teşekkür ediyorum. .oley. Kendinize çok iyi bakın. Sitede fazla aktif olamayacağımdan ötürü herkesten çok özür diliyorum.
   Bu arada Ankara'da olanlar herhangi bir buluşmada beni de çağırmayı sakın unutmasınlar :D .lol.
   Görüşmek üzere... .bye. .bye.

Buluşuruz, görüşürüz belki Ankara'da. Kendine çok çok iyi bak!
Kalbim pusula, sen kuzey!

« Yanıtla #69 : 10 Şubat 2010 - 13:42:24 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
hmd23 kendine çok iyi bak,bizleri ara ara da olsa ziyaret etmeyi unutma...Face deki yardımların için çok çok teşekkürlerimi sunuyorum sana...Önemlisin unutma
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

« Yanıtla #70 : 11 Şubat 2010 - 09:31:37 »

Çevrimdışı Q_ZEN

• Emekli Mod
yatılı okulmu acaba ?
hey gidi günler… göz yaşım sel

« Yanıtla #71 : 11 Şubat 2010 - 10:07:54 »

Çevrimdışı _zeynep_

• Üye
  • **
 .bye.

« Yanıtla #72 : 20 Nisan 2010 - 18:01:28 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
Gidiyorum...

Biletimi aldım,Bandırma'ya gidiyorum 4-5 gün için,oradan da 15-20 gün için İstanbul'a gidiyorum demeyeyim de,geliyorum diyeyim  :dance3:  .cool. Haliyle 7/24 aranızda-sanal-olamayacağım  böhü ...
Ama bıktırabilirim haberiniz olsun..  .lol. Herkesi (!) seviyorum,Mayıs sonlarına doğru daa sık görüşmek dileğiyle hoşça kalın...

Akşam 22.15'e kadar buradayım. (Umarım,otobüs firmasının wireless bağlantısı vardır,sormayı unutarak aldım biletimi )  :mm:  :cry2:

« Yanıtla #73 : 20 Nisan 2010 - 20:21:56 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
İyi yolculuklar şeytan  .devil.

« Yanıtla #74 : 20 Nisan 2010 - 21:39:59 »

Çevrimdışı mavitilki

• Aktif Üye