Gönderen Konu: Özlem Tekin'den Yeni Albüm  (Okunma sayısı 135041 defa)

Ynt: Özlem Tekin'den Yeni Albüm
« Yanıtla #2130 : 19 Eylül 2010 - 01:51:07 »

Çevrimdışı gümüş

• Bizden Biri
bu verdiğim link son 12 ay içinde google üzerinden "özlem tekin" isminin araştırılma sayılarına göre verilmiş bir grafiği içermekte..istanbul en çok arayan şehirler arasında olmadığı için yok..:D :p
hergün yazıyom demekki beni saymamşlar :)
BENİM GÜZEL HATALARIM VAR

Özlem Tekin

« Yanıtla #2130 : 19 Eylül 2010 - 01:51:07 »

« Yanıtla #2131 : 08 Ekim 2010 - 17:11:29 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
Sony Müzik iyi çalışıyor son aylarda. Onlar da Joy Türk FM ile (89.0) ortak çalışmış. Yerli rockçıları aynı albümde buluşturmuş. Mor ve Ötesi, Hayko Cepkin, Özlem Tekin, Teoman, Manga, Göksel, Demir Demirkan, Duman gibi popüler rockçılardan birer şarkı var. Ama Sony galiba en çok genç umudu Barbaros'una asılıyor. Barbaros'un ses rengi ve yorumu çok hoş ve farklı... Geleceğin starı olabilir.

Aykut IŞIKLAR / Bugün / 08.10.10

http://www.bugun.com.tr/kose-yazisi/121778-yeni-cikan-albumler-makalesi.aspx
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

« Yanıtla #2132 : 08 Ekim 2010 - 17:44:31 »

« Yanıtla #2133 : 08 Ekim 2010 - 18:34:34 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
Dediğinden bir anlam çıkaramasam da,bahsi geçen proje;toplama bir albüm
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

« Yanıtla #2134 : 08 Ekim 2010 - 20:12:38 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
İyiymiş  :D

« Yanıtla #2135 : 08 Ekim 2010 - 20:59:16 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
Bu albümün kapağını birkaç sayfa önce paylaşmıştım. Hatta "Tüm şarkılar eski yıllardan, bir tek Özlem'inki 2010'dan!" gibi tepkiler gelmişti.
Kalbim pusula, sen kuzey!

« Yanıtla #2136 : 08 Ekim 2010 - 21:32:20 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
Bu albümün kapağını birkaç sayfa önce paylaşmıştım. Hatta "Tüm şarkılar eski yıllardan, bir tek Özlem'inki 2010'dan!" gibi tepkiler gelmişti.

E evet.
Bende farklı bişey sanmıştım !

Dediğinden bir anlam çıkaramasam da,bahsi geçen proje;toplama bir albüm

Ayrıca buna da şaşırmadım  :happy:

« Yanıtla #2137 : 08 Ekim 2010 - 22:38:51 »

Çevrimdışı w-lion

• Bizden Biri
istanbul yok ilginç :) toplu albüm hmm :/

« Yanıtla #2138 : 25 Aralık 2010 - 15:12:02 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
Tek cümleyle nasıl albüm karalanır ispatı:Gerekçesizce
Ayrıca,albüm analizi(!) için çok geç kalınmış.

"Özlem Tekin'e her zaman iltimas geçebilirim. Hem suretine hem ses rengine hem de yaratıcılığına hayranım çünkü. Aşağıdaki notum ise albüme ultra torpil geçmiş halimi gösteriyor. Varın, gerisini siz düşünün. Özlem Tekin'in en kötü albümü mü? İvet, galiba..."

http://theistanbultimes.blogspot.com/

« Yanıtla #2139 : 23 Ocak 2011 - 14:59:48 »

Çevrimdışı drown

• Cool
"2010'un Hayal Kırıklıkları"nda başı çekmiş Suat Kavukluoğlunun sitesinde.Yine hakkı verilmiş yani.
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #2140 : 23 Ocak 2011 - 15:14:38 »

Çevrimdışı teytey

• Bizden Biri
suat kavukluoğlu aynı zamanda gercekpop.com da da editör yani özlem in albümünü ilk çıktığı zamanlarda da analiz etmişti ve bu yazıya paralel eleştiriler getirmişti. Kısmen haklı ama o kadar da değil diyorum okudukça. Yatağım Boş çok büyük hit bana göre. Sen Anla da kitlelerce kabul edildi artık. (Kalpsiz den sonra gerekliydi böyle birşey.)
İzin verilen 400 karakter

« Yanıtla #2141 : 24 Ocak 2011 - 18:23:43 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
Hayal kırıklığı olarak nitelendirilmekten çok uzak bir yapım bu. Güvenin bu dediğime, çok hayal kurarım.

« Yanıtla #2142 : 24 Ocak 2011 - 18:30:54 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
Onun için hayal kırıklığı olabilir ama Yatağım Boş ile yapılan çıkış bile 2010'un en iyileri arasına girmesini sağladı albümün.
+ Sen Anla

« Yanıtla #2143 : 24 Ocak 2011 - 18:33:56 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
Onun için hayal kırıklığı olabilir ama Yatağım Boş ile yapılan çıkış bile 2010'un en iyileri arasına girmesini sağladı albümün.
+ Sen Anla

"Sen Anla" tek başına albümü satın aldırabilecek güçte ki zaten listelerde yine yukarılara çıkmış albüm. Ayrıca ben nerede albümle ilgili o şekilde bahsedildiğini görmedim. Yardımcı olabilecek var mı?

« Yanıtla #2144 : 24 Ocak 2011 - 19:36:47 »

Çevrimdışı mavitilki

• Aktif Üye
özlemin yaptığı işlere hayal kırıklığı demek de moda oldu bakıyorum bu eleştiriyi yapanlar müziğin de göreceli bir iş olduğunu hesaba katmalılar her şeyden önce evet bu albümde hayalkırıklığı oluşturacak bazı şarkılar olabilir ki onlar da özlemin altyapısına bakıldığında hayal kırıklığıdır sadece başka şarkıcıların hayatları boyunca yapamayacağı şarkılar vardır o hayal kırıklıklarının içinde ama dediğiniz gibi sırf sen anla,kimse bilmez gibi şarkılar bile bu albümü dinlemek için yeter illa hayal kırıklıklarıyla ilgilenmek isteyen eleştirmenlerin özleme gelinceye kadar daha çook materyal olmalı ellerinde 2010 yılına dair başta da söylediğim gibi özlemi eleştirmek,sevmemek,hafife almak,unutulmuş gibi davranmak,hemen karşısına'sanki varmış gibi'bir alternatif çıkarmak  moda haline geldi bazı kesimlerde beyaz türk olmanın kurallarından biri sanırım özlemi sevmemek:)) neyse bu laflar her zaman vardı ama unutulmamalı özlem de her zaman vardı tüm önyargı ve engellemelere rağmen forever özlem:))