Gönderen Konu: Gnctrkcll - 'Sen Hayal Et' Kampanyası - Özlem Tekin'le Tanışma Fırsatı  (Okunma sayısı 4949 defa)

Çevrimdışı marjinal kız

• Deneyimli Üye
  • Nasihat kesmez bizi,bize tecrübe gerek!
yanış bilgi almışsın soru sen hayal et com sitesindeydi ve dündü bitti.sen hayal et com da bitti çünkü bütün hayaller kurulmuş sadece kazananların üstüne tıklayıp kimin kazandığını öğrenebilirsin.vede özle tanışmak için bi hayal kurup soruyu cevaplamak gerekiyomuş ben bunu yapmadığım için katılamamdım

nası yani hayal kurup? hiçbişey anlamadım.hayal kurup soruları yanıtlamak gerekiyormuş yazmssn ne hayali kurup? istediğimiz bi hayalse atsaydın kafadan bisey, bunda mı takıldın?
bir sis var önümde hiç bilinmeyen,bir ses var içimde yolu gösteren...

Özlem Tekin

Çevrimdışı gümüş

• Bizden Biri

nası yani hayal kurup? hiçbişey anlamadım.hayal kurup soruları yanıtlamak gerekiyormuş yazmssn ne hayali kurup? istediğimiz bi hayalse atsaydın kafadan bisey, bunda mı takıldın?
hayak kur derken diğer hayallerden hangisi o haftanın hayaliyse onun üstüne tıklatıp bilgilerini giriyosun ve o hayali kumuş oluyosun bende dün baktım bütün hayaller kurulmuş yapamadım
BENİM GÜZEL HATALARIM VAR

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
Ne sormuşlar ki? Bu arada bu olay iptal falan olmadıysa albümün geleceğine bi işaret olabilir. Hani "son albümün ilk konserinde tanış, havan olsun" gibisinden bi şeyler? Ne bileyim?
Kalbim pusula, sen kuzey!

Çevrimdışı igves

• Daimi Üye
  • Ay karardı Tam da günah işlemenin zamanı...
kazananlar belli olmuş..

Tarık Turan-Zonguldak
Nadir Sağıroğlu-İstanbul
İbrahim Güngör-İstanbul

çok şanlılarr.. tbrkler
"Gel sevişelim gitsin Sonumuz zindan"
https://twitter.com/SevgiGozaydin

furkiii

• Ziyaretçi
evet çok şanslılar..elimden geldiği kadar hızlı olup her şeyi yapmıştım aslında.. .cry.

neyse artık ankara üniversitesi konserindeki ve kim o'daki tanışıklıklarımızla idare edeceğim.. :D

Çevrimdışı gümüş

• Bizden Biri
siteden birinin kazanmasını çok istemiştim bide üçüde erkek niye hiç kız kazanmamış.kazananlar çok şanslı şimdi bi konser öncesi bi yerde oturup doya özle muhabbet etçekler istediği kadar foto çektircek sarılcak allahım aklıma geldikçe çıldırcam.inş tanıştıktan snra siteye üye olup ne yaptıklarını anlatırlar bizede sadece hayal etmek düşer.özün dediği gibi gençtürkcelli sen hayal et. ama sadece hayal et ( burasını ben uydurdum)
BENİM GÜZEL HATALARIM VAR

Çevrimdışı s_r_p_l

• Yepyeni Üye
  • *
drown adlı kullanıcı arkadaşım nasıl tanışabildin bende çok tanışamkaistiyorum bi yardımcı olsan diyorum