Gönderen Konu: Üstteki Kullanıcıyı Tanıt ... (?) (Versiyon 2.1)  (Okunma sayısı 99748 defa)

Ynt: Üstteki Kullanıcıyı Tanıt ... (?) (Versiyon 2.1)
« Yanıtla #615 : 09 Haziran 2010 - 23:53:05 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Avatarları çok hoş ve farklı olan bunun dışında yanlış hatırlamıyosam yatağım boşu beğenmeyen azınlıktan benim gibi.Ayrıca forumda çok mesafeli bi duruşu var.İyidir bu duruş.Ayrıca 3 mesaj kuralını ihlal eden üye.
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

Özlem Tekin

« Yanıtla #615 : 09 Haziran 2010 - 23:53:05 »

« Yanıtla #616 : 10 Haziran 2010 - 00:00:21 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
1...2...3...

İyi benden sonra 3 mesaj yazılmış.
Dikkatli üye (gerçi bunu anlamak ne kadar dikkat istiyo oda ayrı)
Sanırım İtalyanca öğreniyo ? (İtalyanca kulağa çok hoş gelir :)
Kimse Bilmez'e video çekilmesine sevinen azınlıkta (her ne kadar kapanış olmasını istesede)
Avatarını furkiii ile hep karıştırırım :)
Yatağım Boş'u bol bol dinlerse seveceğine kanaat getiriyorum (günde 6 öğün)
Eeee sonra Genel Moderator.
Bi ara onunlada atışmıştık ama ben unuttum bile :)

Umarım forumlardaki duruşumu beğeniyodur  hahaha

« Yanıtla #617 : 10 Haziran 2010 - 00:14:32 »

Çevrimdışı teytey

• Bizden Biri
Sanirim adi emre,hiperaktif,rahat ve iyi birisine benziyor. Ayrica yatagim bos batakligi olayinda beni benden almistir 5e :)
İzin verilen 400 karakter

« Yanıtla #618 : 10 Haziran 2010 - 00:19:16 »

Çevrimdışı 11:14

• Gold Üye
  • Durma öyle...
İmza gününden sonra otelde Cem Öcal'ı geren sorularla "acar ve istenmeyen muhabir" rolünü üstlenmek zorunda kalan üye.

Nickini değiştirmeli :p

« Yanıtla #619 : 10 Haziran 2010 - 00:26:04 »

Çevrimdışı teytey

• Bizden Biri
Birinin yapmasi gerekiyodu ahbap :)) erdal;ben de seni daha iri,agir tavirli,hafif kasinti sanirdim fakat tanistik aksine sempatik,her daim neseli sevgi kutucugu gbi bisey buldum karsimda. Son olarak ta nickimi kiskanan uye dermisim hahah :d
İzin verilen 400 karakter

« Yanıtla #620 : 10 Haziran 2010 - 00:28:15 »

« Yanıtla #621 : 10 Haziran 2010 - 10:30:11 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
Amàlia Rodrigues'le tanışmasına önayak olduğum için kendimle gurur duyarak başlıyorum.Müzik zevkimin en çok uyduğu üye.Bunu,Björk,Bat For Lashes,Mùm,PJ Harvey,Marilyn Manson vs. ile görmek mümkündür.Özellikle Amàlia'yı sevdirdikten sonra(özel bir çaba sarfetmedim)bu savımı daa da güçlendiren üye.
Bir an önce kendisine sunduğum listeyi ciddiye alacağını umduğum üye.İzlandalı müzisyenlere kendisinin de oldukça zaafı olup,evrensel müzik konusunda da fazlaca uyuştuğum üyedir kendisi..Şu ara,çok bi' haşır-neşiriz..Çok soru soran,çok cevap isteyen kişidir.Ayrıca,amatör fotoğrafçılıkla da uğraşıp,bir-iki tanesini beğenmişliğim vardır.
Klezmer ve ladinoya siyasi ve politik sebeplerden dolayı ayak direten,sanatla politikayı birbiriyle ilişkilendirmesini tasvip etmediğim kişi.
Where Is The Line,en sevdiği parçadır bu arada...
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

« Yanıtla #622 : 10 Haziran 2010 - 12:08:21 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
şu aralar en sexsi üye bence..albüm promosyonu için en iyi çalışanlardan..etkinlikleri iyi takip ediyo..
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #623 : 10 Haziran 2010 - 14:02:31 »

Çevrimdışı neden_sonuc

• Aktif Üye
  • pembe siyah...
nickin altında da yazdıgı gibi taa eskilerden göz asinalıgım olan bizden biri bir tekinist
Kırılgan melek...Sana da bu yakısır!

« Yanıtla #624 : 10 Haziran 2010 - 15:11:23 »

Çevrimdışı 11:14

• Gold Üye
  • Durma öyle...
Serhat!
Reklamcı.
Zamanında banlanmış. Benim gibi :D
Yeni albüm hevesiyle geri dönenlerden. Benden farksız :p

« Yanıtla #625 : 10 Haziran 2010 - 15:23:55 »

Çevrimdışı FIRATESER

• Bizden Biri
  • ...FIЯΔŦ...ЄЅЭЯ...
Erdal... Face'te ekleyince bu kim ki dediğim, tanıdıkça sevdiğim, özlemle çekildiği fotolar yüzünden şeboist camiası tarafından dışlanan :P, bu nedenle soluğu burda alan, ilginç ve bi o kadar da eğlenceli kişi. Şu aralar indirdiği filmleri seyir eylemekle meşgul kendisi. bi kaç film tavsiye etse de biz de sebeplensek... bir de şehir magandası bir ruh hali var. sağa sola ateş ediyor sürekli. aa bu arada nasıl es geçtim. ''pek'' kelimesini pek kullanıyor.

Dip not: Üstümdekinin üstündeki serhat mıymış :) isim yazın kardeşim. nedir bu nick name olayı :D
« Son Düzenleme: 10 Haziran 2010 - 15:26:12 Gönderen: FIRATESER »
Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today...

« Yanıtla #626 : 10 Haziran 2010 - 22:01:33 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
Fırat... Face'te ekleyince-hatırlamıyorum ama-direkt kabul etmişimdir,çünkü genelde öyle yaparım  ::::: Biz,bununla,bizim hayran sayfası varken bayağı bayağı konuşuyoduk,hatta bazen beni yönlendiriyodu.Sonra,sayfa kapandı,Fırat Bey,hâl hatır sormaz oldu falan,"amaaaan" dedim "hiç sevmezdim,iyi oldu böyle"  hahaha  hahaha ...
Tabi bunları demedim ama,şakaları gerçekler oluşturur haaa..Velhasım kelam,iyi çocuktur,bilmiş çocuktur,gurbetçi çocuktur,müzisyen cocuktur,sesli çocuktur,adrianvari bir sesi vardır (ben öyle sandım)  :ö:
Hızlı bir giriş yaptı foruma,sonra bir daa ritme ayak uydurup duruldu..Herhalde ben,emre,gizem falan durulamayacak ve durdurulamayacaklar danız  .lol.

Bu arada neden benden başka uzun tanıtım yapan olmuyor diye sormak istiyorum..

Günde 1-2 defa "Fırat bunu beğendi","Fırat şuna çok güldü" gibi bildirimler almasam unutulacak yahu :@ Ağustos da mı ne TR'ye geliyor,siyahi bir şekilde (gerçi eskiden beyaz mıydın bilmem)  .öö.

Öyle yani,biz oturuyoruz,çay demledik,siz neler yaparsınız?

Bu arada ,Fırat sana pm bişey sormam lazım,duymuşsundur sen kesin ;)
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

« Yanıtla #627 : 10 Haziran 2010 - 22:12:00 »

Çevrimdışı özdry

• Gold Üye
yakında GOLD ÜYE olucak :D
CESEDİNE TÜKÜRSEM Mİ....

« Yanıtla #628 : 10 Haziran 2010 - 22:15:11 »

« Yanıtla #629 : 10 Haziran 2010 - 22:35:58 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Tavır ve davranışlarına bir türlü anlam veremediğim üye.Heralde en fazla tartışmak zorunda kaldığım insandır ama forumda engellediği için şu an pek tartışamıyoruz maalesef neyse arada forumda yazdığı mesajlarla da laf sokmaya çalışır ama pek başarılı olamaz üzülürüm bu tarz zamanlarda forumda dobra olabilecek en son insandır gözümde ama Özlemin albümünü fazlasıyla tanıtmıştır o yönden takdir etmişimdir kendisini:)
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.