Gönderen Konu: Okan Bayülgen  (Okunma sayısı 28464 defa)

Ynt: Disco Kralı
« Yanıtla #75 : 16 Aralık 2008 - 22:10:03 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
yaa allah aşkına özlem kaçıncı parçadaa ?? çıldırcam şimdii !! :S :P
Ben hepsini izledim Özlem'in ki bölüm arasında kaynıyor heralde..Zaten son bölümünde reklamlardan sonra devam edeceğiz diyor ama devamı yok :D

Özlem Tekin

« Yanıtla #75 : 16 Aralık 2008 - 22:10:03 »

« Yanıtla #76 : 16 Aralık 2008 - 22:15:54 »

Çevrimdışı 11:14

• Gold Üye
  • Durma öyle...
Ben hepsini izledim Özlem'in ki bölüm arasında kaynıyor heralde..Zaten son bölümünde reklamlardan sonra devam edeceğiz diyor ama devamı yok :D

Burak Kut bir kez daha "Yaşandı Bitti"yi söylemişti en son. Stüdyoda öyle bitti. Tv'de ne zaman kestiler..?

« Yanıtla #77 : 16 Aralık 2008 - 22:37:19 »

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!
çok emin olmamakla beraber özlem son videoydu heralde klip olaraktan sonra kaynadı ortam galiba.heralde 7, 8 yada 9 :D çok net oldu dimi :D ama büyük ihtimalle 8..

Veeee az önce aldığım bi haberle büyük bi şaşkınlık içinde mesajı değiştiriorumm
Okan 31 aralık gecesi yane yılbaşında Roma'da Şirin Ediger'le nişanlanıomuş .cry. ne diyelim mululuklar

http://www.atv.com.tr/haber,11409be79f534079acda9ff598ff3b92.html

evet yaa sağ ol bayaa bi net olmuşş :D :D   

okan konusuna gelince hiç şaşrmadm gazetede yazıyodu bi ara :P :P
Düşlerinde bile göremez işler, düşlerin gördüğü işleri.
http://twitter.com/#!/gizeeemm

« Yanıtla #78 : 16 Aralık 2008 - 23:53:56 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Burak Kut bir kez daha "Yaşandı Bitti"yi söylemişti en son. Stüdyoda öyle bitti. Tv'de ne zaman kestiler..?

Ben Tv'den izleyememiştim internnettekinden bahsettim.Tv'de hepsini vermiştir heralde.

« Yanıtla #79 : 17 Aralık 2008 - 00:06:33 »

• Gold Üye
  • Durma öyle...
Ben Tv'den izleyememiştim internnettekinden bahsettim.Tv'de hepsini vermiştir heralde.

Bi' ara "Programı bitirip kendi aramızda devam edelim mi diye sormuştu :p Kanal yönetiminin yapımcıdan habersiz bir yayını kesme ihtimali var mı acaba..? Okan'a bunu yapmak kasar ama belli de olmaz hani...

« Yanıtla #80 : 17 Aralık 2008 - 19:16:36 »

Çevrimdışı OOT

• Özcü
  • schhh..
doğru neden üzüldün  :D .lol. :p .hıh. :mm:

hahaha
ben evlencektim ondan üzüldüm  :D
ya evlenmesini istemiyodum ondan üzüldüm, hem bi kadın için okan evlenilecek birimi ki haftanın 6 gecesi program yapıyo zaten gece uyumayıp gündüz uyuduğunu varsayarsak, ki bide gündüzleri program için çalışmalar yapması fln, eşine ne kadar zaman ayırabilirki, şahsen ayşe özyılmazelle evlenseydi ya da berrak tüzünataçla evlenseydi bu kadar üzülmezdim, şirin edigerle tanışalı ne kadar olduki, zaten tüm sevdiklerim evleniyo önce özlem şimdi okan, hem uzun sürmes evlilikleri önceden de fazla sürmemişti okanın evlilikleri  .hıh.

hem şimdi bu 31 aralık ta evlenince çarşamba gecesi oluyo sanırsam, roma fln ordan balayına heralde o hafta disko aksar ki sade vatandaş kesin aksar
Bi' ara "Programı bitirip kendi aramızda devam edelim mi diye sormuştu :p Kanal yönetiminin yapımcıdan habersiz bir yayını kesme ihtimali var mı acaba..? Okan'a bunu yapmak kasar ama belli de olmaz hani...

bide sabahın 4 ünde 5 inde diskoyu kesipte ne koycak o saatte kanal d yi izleyenler programdan izliodur tutupta kimse hadi şu disko bitsede bi aşk dizisi izlesem demes, bence
schhh..

« Yanıtla #81 : 07 Ocak 2009 - 16:43:17 »

Çevrimdışı OOT

• Özcü
  • schhh..
 Okan Bayülgen 2009'a evli girdi

Reklamcı Şirin Ediger ile 2008'in son gününde evlenen ünlü şovmen, dördüncü kez nikah masasına oturdu..
Ünlü şovmen Okan Bayülgen 2008'in son gününde evlendi. Reklamcı Şirin Ediger ile bir süredir birlikte olan Bayülgen, üç evliliğin ardından dördüncü kez nikah masasına oturdu. Çiftin nikahları Roma'da kıyıldı. 30 Aralık günü aileleriyle birlikte Roma'ya giden çiftin nikahı dün öğle saatlerinde kıyıldı. Bugüne kadar hiç görmedikleri Roma'nın çok romantik bir şehir olduklarına inandıkları için nikahı burada yapmaya karar verdiklerini açıklayan çift, yeni yılda bebek sahibi de olmaya hazırlanıyor. Şirin Ediger dört haftalık hamile. Bayülgen beraberlikleri başladıktan kısa bir süre sonra "Daha önce bu işi üç kere yapmış bir insanım ama yıllar sonra Şirin'de bu duyguyu yeniden yakaladım" diyerek evlilik sinyalini vermişti.

Okan'a polisten cip hizmeti!
Roma'da geçtiğimiz günlerde nikah masasına oturan Okan Bayülgen ve eşi Şirin Ediger, THY'nin tarifeli uçağı ile İstanbul'a geldi. Havalimanı polisi, kameralara yakalanmak istemeyen Bayülgen ve eşi için özel uygulama yaparak gümrük kontrolünden geçmeden havalimanından çıkmalarını sağladı.
Atatürk Havalimanı'na inişinin ardından pasaport kontrolü sırasında kendisini bekleyen gazetecileri gören Bayülgen, işlemleri tamamlandıktan sonra polislere, çekim yapılmasını istemediğini söyledi. Pasaport Büro Amiri S.Ç. tarafından bir süre misafir edilen Bayülgen, çıkışta tekrar kameraları görünce girilmeyecek bölgeye olan pasaport gelişe alındı. Bayülgen, gümrük kontrolünden bile geçmeden Dış Hatlar geliş katından dışarı çıkartıldı.
Bayülgen'in, büro amiri tarafından özel olarak gümrüksüz alana alınması şaşkınlıkla karşılanırken, çiftin amir nezaretinde gümrüksüz alan ve özel kapıdan geçirilerek gümrük kontrolüne tabi tutulmaksınız dışarıya çıkmalarının sağlanması dikkat çekti.( heralde havalimanında geceleri onu izliyolar ondan bu torpil :D)

neysem geçen hafta yoktu program, balayında diye heralde, işallah bu hafta vardır, çünki geçen hafta programın kriz sebebiyetiylen olmadığı da söyleniyor.
schhh..

« Yanıtla #82 : 07 Ocak 2009 - 18:38:29 »

• Gold Üye
  • Durma öyle...
"İçerideki kadın"dan aldığım bilgiye göre bu hafta da yok Kingo Disco.

17 Ocak beklenilecek...

« Yanıtla #83 : 01 Şubat 2009 - 19:08:41 »

Çevrimdışı OOT

• Özcü
  • schhh..
Dün özlem'in klibinin de gösterildiği 90'lı yıllar programının tekrarı vardı..
schhh..

« Yanıtla #84 : 07 Şubat 2009 - 14:34:14 »

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!
Dün özlem'in klibinin de gösterildiği 90'lı yıllar programının tekrarı vardı..

ve ben yine izlememe rağmen yine göremedim o tekrar programda Özlem'i ... :(

« Yanıtla #85 : 07 Şubat 2009 - 17:02:59 »

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!
bu gece yeni bölüm yayınlanıyomuşş ...!! ve Cem Karaca anılıyomuşş ... tabiki diskoya kimler gelecek her zamanki gibi bilemiyorumm ?? :P

« Yanıtla #86 : 07 Şubat 2009 - 21:02:04 »

Çevrimdışı teytey

• Bizden Biri
ya okan özlem için '' bu kız büyük buluştu '' demiş ... Özlem in tarzını en beğenen insanlardan biri.
İzin verilen 400 karakter

« Yanıtla #87 : 08 Şubat 2009 - 17:47:01 »

Çevrimdışı OOT

• Özcü
  • schhh..
dünki cem karaca özel yayını güzeldi baya, 90'lardan sonraki en iyi 2. program diyebilirim, haftaya da barış manço özel programı varmış, aslında barış manço daha erken ölmedimi, yane ben öyle biliyorum, barış manço bu hafta olsaydı daha isabetli olabilirdi zannımca, bide dün okanın 'rock' ı 'rok' diye okumasına siinir oldum baya, ikisi de denir ama 'rok' bi gıcık ya, 'rak' varken..
schhh..

« Yanıtla #88 : 08 Şubat 2009 - 17:49:19 »

• Gold Üye
  • Durma öyle...
Oysa "Rok" deyişine hastayım ben Okan'ın (=

« Yanıtla #89 : 08 Şubat 2009 - 19:23:44 »

Çevrimdışı Alfredo_James_Pacino1

• Deneyimli Üye
iyi gidiyodu reklamda uyumuşum yarısını filan izledim barış mançoyu anarken kimleri konuk edicek
İlahi bir aşktır bu şakayla karışmasın...