Gönderen Konu: Okan Bayülgen  (Okunma sayısı 28378 defa)

Ynt: Disco Kralı
« Yanıtla #105 : 01 Mart 2009 - 12:58:07 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
yaa dün gece karadenizli gecesi yapmıştı heralde .. yayına bi rizeli kadın bağlandı çook muhabbetti gülmekten öldüüm yaa :D :D var mı gören ?

Evet bende izledim o bölümünü,kadının adı Yasemin'di sanırım.Kadın her soruya ters ters cevaplar verdi.Çok matraktı :D :D

Özlem Tekin

« Yanıtla #105 : 01 Mart 2009 - 12:58:07 »

« Yanıtla #106 : 01 Mart 2009 - 13:27:27 »

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!
Evet bende izledim o bölümünü,kadının adı Yasemin'di sanırım.Kadın her soruya ters ters cevaplar verdi.Çok matraktı :D :D

doğru yaa kadın resmen Okan ı ters köşe yaptı ne cevap vereceğini bilemedi :D :D  çok eğlenceliydi ...
Düşlerinde bile göremez işler, düşlerin gördüğü işleri.
http://twitter.com/#!/gizeeemm

« Yanıtla #107 : 03 Mart 2009 - 16:40:39 »

Çevrimdışı OOT

• Özcü
  • schhh..
yaf bu haftaki programı 23.00'da başlıcak dediler, 23.00 da açtım programı yarılamışlar heralde :D o ilk başta gelenlerin söylendiği kısmı kaçırdım, acaba bu hafta programa tam olaraktan kimler geldi, yane o ilk başta bedük falan hariç onları gördümde sonralarını bilmiyom, o bedük de kaç oldu artık programa çıkalı, her 2 haftada bir geliyo heralde..
schhh..

« Yanıtla #108 : 15 Mart 2009 - 00:26:51 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
Bu son bölümümde TEMA için sanırım gelen 2 eğitmen mi diyim ehtiyarmı diyim onaların isimlerini bilen varsa bilen sölemesini istiyorum yoksa kötü olur :D

« Yanıtla #109 : 15 Mart 2009 - 08:34:11 »

Çevrimdışı OOT

• Özcü
  • schhh..
Bu son bölümümde TEMA için sanırım gelen 2 eğitmen mi diyim ehtiyarmı diyim onaların isimlerini bilen varsa bilen sölemesini istiyorum yoksa kötü olur :D

ya sen bırak ihtiyarları da bana dün gece gelenleri söyle :D sınav var diye uyudum, sonra dizi sitelerine bir baktım, hepisi yasaklanmış, tünellerden girdim :D disko kralını hiç biri eklememiş, kim vardı dün acep??
schhh..

« Yanıtla #110 : 15 Mart 2009 - 13:08:08 »

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!
dün rizeli  yasemin çemberci vardı :D :D ... yusuf güney vardıı .... asuman krause... bide yaslı kadın vardı aadını hatrlayamadm ben bunları gördmm

« Yanıtla #111 : 15 Mart 2009 - 17:53:18 »

« Yanıtla #112 : 15 Mart 2009 - 18:59:05 »

Çevrimdışı OOT

• Özcü
  • schhh..
TEMA ile ilgili birçok konuştu o iki ehtiyar.Sonrasını izlemedim ama yine tekrarlıyorum o 2 ehtiyarın isimleri neydii?

yasemin delisinden önce çıkana soruyosan muazzez ilmiye çığ ve hayrettin karaca lakin kadın 95 yaşında imiş ve yaşları toplamı 178 imiş, buna göre x kaçtır :D adam da 83 yaşında oluyo, bunlar evli değil heralde ya, nesem bide okan saçları kesmiş iyi karizma olmuş :D

bu arada yasemin çemberci daha önce de beyaz'a bağlanmış, sabıkalı yane :D :D
« Son Düzenleme: 15 Mart 2009 - 19:00:14 Gönderen: rock_ö.tekin »
schhh..

« Yanıtla #113 : 15 Mart 2009 - 19:07:05 »

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!
nesem bide okan saçları kesmiş iyi karizma olmuş :D

bu arada yasemin çemberci daha önce de beyaz'a bağlanmış, sabıkalı yane :D :D

yok bee ne karizması belki biraz havası vardı o da gitti saçlar gidince bencee :D :D

yasemini de beyaz da görmedim hayrett ...

« Yanıtla #114 : 17 Mart 2009 - 15:58:23 »

Çevrimdışı OOT

• Özcü
  • schhh..
 BEBEĞİNİN ADINI SEÇTİ

Gazeteci Hakkı Devrim, Okan Bayülgen ile Şirin Ediger'in bebeğinin cinsiyetini 'Orada Neler Oluyor'da açıkladı. Hakkı Devrim "Şirin dün bana telefon açtı. Ve bir kızları olacağını söyledi. Okan'a henüz söyledi mi bilmiyorum. Çünkü ona sürpriz yapacaktı. Şirinciğim sürprizi bozduysam kusuruma bakma. Kız torunumu kucağıma almak için sabırsızlanıyorum" dedi. Okan Bayülgen ile Şirin Ediger kızlarının adını İstanbul koyacak.

31 Aralık’ta Roma Büyükelçiliği’nde evlendiği reklamcı eşi Şirin Ediger ile ismini İstanbul koyacakları bebeklerini kucaklarına almak için gün sayan Okan Bayülgen, aynı zamanda Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün Enerji Danışmanı olan kayınpederi Volkan Ediger ile kayınvalidesini, birlikte oturmak üzere İstanbul’a çağırdı. Ankara’da oturan kayınvalidesi ve kayınpederinin İstanbul’a gelmesinin ardından büyük bir evde oturmayı planlayan Bayülgen, bir arada oturmanın çocuğunun hayrına olacağını söyledi.

KAYINVALİDESİ ve kayınpederi ile arasında “Allah aşkına beraber oturalım, Hayır, biz Ankara’da oturuyoruz, Büyük bir evde oturalım, ben her şeyi halledeceğim” şeklinde diyaloglar yaşandığını anlatan Bayülgen, şöyle devam etti: “Bunu da Hakkı (Devrim) abiden öğrendim. Döndüm kendi çocukluğuma baktım, aynı şey. Neden biliyor musunuz? Çünkü eğer büyük bir ailedeyse çocuk, yani teyzeler, nineler, dedeler varsa bir mesul çocuk oluyor. İkincisi o aileden siyasetçi çıkar, yazar çıkar. Siyasetçi ve yazar öyle çekirdek aileden, analı babalı evden çıkmaz.”

'istanbul' diye isim mi olurmuş bea :D oldu olcak ankara, izmir falan, ya da gaziantep :D :D
''istanbul bayülgen'' :D
schhh..

« Yanıtla #115 : 18 Mart 2009 - 20:26:01 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
Çocuğunun ismi İstanbul ???? Çok değişik ve acayip :D Ünlülerin çoğu çocuklarının ismini zaten değişik isimler koyuyodu ama bu bayaa değişik olmuş :D

« Yanıtla #116 : 19 Mart 2009 - 00:18:06 »

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!
Çocuğunun ismi İstanbul ???? Çok değişik ve acayip :D Ünlülerin çoğu çocuklarının ismini zaten değişik isimler koyuyodu ama bu bayaa değişik olmuş :D

yaaaww bu çocuuu hiç düşünmüyolar mı acabaa o değişik isimlee ?? :D :D

« Yanıtla #117 : 12 Nisan 2009 - 11:33:26 »

Çevrimdışı OOT

• Özcü
  • schhh..
hande yener, manga, mesut yar, pınar altuğ, flash tv'nin manyak anchormanı :D , vj bülent, ve beşiktaş'tan kovulan milica dabovic.. sonunda bir kaliteli konuklar zinciri..
schhh..

« Yanıtla #118 : 12 Nisan 2009 - 16:06:17 »

ARGo_

• Ziyaretçi
güzel bir programdı..iyi kafa geçti be okan..:) bazı sanatçılarla ancak böyle eğlence çıkartılabilir diye düşünüyorum..:)

« Yanıtla #119 : 17 Nisan 2009 - 16:12:49 »

Çevrimdışı OOT

• Özcü
  • schhh..
mmmm, okan bayülgen bugün dünya bir oyun sahnesi'nde, dünya bir oyun sahnesi atv'de :D :D bakalım kenan ışık ne kadar konuşabilecek :D
schhh..