Gönderen Konu: Okan Bayülgen  (Okunma sayısı 28438 defa)

Ynt: Okan Bayülgen
« Yanıtla #150 : 02 Temmuz 2009 - 12:45:55 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
Dün bi sitede Okan Bayülgen'in yurtdışında bir çocuğu olduğunu okudum ama bulamıyorum o siteyiiii...

DÜZENLEME:buldum :D 

http://www.habershow.com/v4/component/content/article/44-bizden-kacmaz/192-iste-okan-in-sirri.html

Özlem Tekin

« Yanıtla #150 : 02 Temmuz 2009 - 12:45:55 »

« Yanıtla #151 : 02 Temmuz 2009 - 13:20:47 »

Çevrimdışı OOT

• Özcü
  • schhh..
Dün bi sitede Okan Bayülgen'in yurtdışında bir çocuğu olduğunu okudum ama bulamıyorum o siteyiiii...

DÜZENLEME:buldum :D 

http://www.habershow.com/v4/component/content/article/44-bizden-kacmaz/192-iste-okan-in-sirri.html

ahahaha inanmayın onlara geçen hafta yediler lafı karşı atağa geçtiler :D
schhh..

« Yanıtla #152 : 02 Temmuz 2009 - 13:23:06 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
Ya Okan bitek geliyo onların hakkındna valla...

Ama o program bu değil hem bu program değil habershow diye bi site ilk orda yayılanmış sonra Fox'ta haberi yapılmış

Gerçi banada hiç inandırıcı gelmedi adamın eski roplarından derleme yapmışlar kesip biçmişler sonrada haber yapmışlar ama yinede bi doğruluk payı olabilir?

« Yanıtla #153 : 02 Temmuz 2009 - 13:27:40 »

Çevrimdışı OOT

• Özcü
  • schhh..
Ya Okan bitek geliyo onların hakkındna valla...

Ama o program bu değil hem bu program değil habershow diye bi site ilk orda yayılanmış sonra Fox'ta haberi yapılmış

Gerçi banada hiç inandırıcı gelmedi adamın eski roplarından derleme yapmışlar kesip biçmişler sonrada haber yapmışlar ama yinede bi doğruluk payı olabilir?

onu geçtim bi de fox'un muhabiri onlara özellikle de böyle konuları hiç konuşmaz, hem saçı uzun orda :D neyse merak ettim doğrusu..
« Son Düzenleme: 02 Temmuz 2009 - 13:28:31 Gönderen: rock_ö.tekin »
schhh..

« Yanıtla #154 : 02 Temmuz 2009 - 13:29:40 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
Bana inandırıcı gelmedi ama eskiden nişanlısının çocuğuna neden o baksın ki gerçek babası varken?? pembe diziye döner bu olay :D

« Yanıtla #155 : 02 Temmuz 2009 - 13:38:37 »

Çevrimdışı OOT

• Özcü
  • schhh..
Bana inandırıcı gelmedi ama eskiden nişanlısının çocuğuna neden o baksın ki gerçek babası varken?? pembe diziye döner bu olay :D

gerçek babası ölmüş heralde, aman varsa var daha kimlerin böyle çocukları var ortalıkta görünmeyen :D şu bizden kaçmaz'da bi ayrı olay anahaber sunarmış gibi sunuyolar :D
schhh..

« Yanıtla #156 : 02 Temmuz 2009 - 20:06:43 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Şu bizden kaçmaz isimli programa bir kez denk geldim haberlerin hepsi palavra...Okan haberininde yalan olduğundan eminim,insanları aptal yerine koymaya çalışırken daha da aptal bir duruma düşüyorlar ama haberleri yok :D

« Yanıtla #157 : 03 Temmuz 2009 - 20:52:40 »

Çevrimdışı OOT

• Özcü
  • schhh..
ahahah kavga çıktı fox'u açın, o sunucuyla mehtap yüzleşiyor :D :D ayrıca aşk-ı memnu da karıştı işe okan bayülgen onlara neden bişey demez diye :D ve son olarak çıplak kral okan bayügen diye okan'ın kafasını çıplak vücuda yerleştirdiler, bi de okan'ın onları taklid ederkenki görüntülerinde kırmızı nokta koydular malum yerlere, okan ne cevap vercek merak ettim, ama iş iyice çirkinleşti..
« Son Düzenleme: 03 Temmuz 2009 - 20:54:24 Gönderen: rock_ö.tekin »
schhh..

« Yanıtla #158 : 03 Temmuz 2009 - 21:45:20 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
Evet sabahtan beri çok önemli bişeymiş gibi reklamı dönüyo FOX'ta...Çok gereksiz yere çıkan tartışmalar bunlar.Sırf reyting için rezalet denilecek görüntüler çıkıyo ortaya.

« Yanıtla #159 : 04 Temmuz 2009 - 02:48:04 »

Çevrimdışı oksidativfosforilasyon

• Üye
  • **
her şey bi yana adam haklı :D

ayrıca okan bayülgen bi tanedir olağanüstü biri ve adam gibi adam :):):) 
!!! Öz Öz Öz Le Le Le Öz Le Öz Le ÖZzzz !!!

« Yanıtla #160 : 04 Temmuz 2009 - 22:57:46 »

Çevrimdışı Alfredo_James_Pacino1

• Deneyimli Üye
var mı olayın görüntüleri ben hiç görmediğim için youtubeden görüntüyüde anlayamadım hangi olay diye bilen varsa link versinde biz de izleyelim
İlahi bir aşktır bu şakayla karışmasın...

« Yanıtla #161 : 05 Temmuz 2009 - 11:36:28 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
Okan FOX'a 1 yıl yetecek cevabı verdi :D...Çokta iyi konuştu valla.Haklı adam.Bu arada o çocuk hikayesi yalanmış.O internet siteside FOX'un bir kolumuymuş neymiş...Diskohoşmerimde harikaydı yine :)

« Yanıtla #162 : 09 Temmuz 2009 - 10:32:30 »

Çevrimdışı OOT

• Özcü
  • schhh..
geçen haftaki programa bakmadım ama dün bizden kaçmaz'da altyazıdan okan'la ilgili bi şey geçiyolardı bekledim izledim, 1. si o arkada gitar çalan murat çopur ne zamandan beri okan'ın manevi çocuğu, birisi programda çalışan birinin manevi babasıysa... o murat çopur kameraya hareket çekince ki gecenin bi saati küçücük çocuklar oturup diskokralı'nı izleyecek değil, o hareketi alıp uygun yere koymasını bilirdik ama montaja değmez diyolar, sonra da okan'a rtük ceza vercekmiş.. okan fox'a 1 yıl yetecek cevabı verdi deyince baya konuştu sandım yine de izlemedim ama dün bizden kaçmaz'da gösterdikleri, okan bu hafta medya canavarı yok dedi, orda yerde oturmuş benm yapacak bi şeyim kalmadı diyordu, bizden kaçmaz'da dün yendik onu, ezik şovmen, çökmüş şovmen falan diyo, keşke hiç aldırmadan bi şey yokmuş gibi devam etseydi..
schhh..

« Yanıtla #163 : 09 Temmuz 2009 - 12:46:12 »

« Yanıtla #164 : 09 Temmuz 2009 - 13:19:40 »

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!
uzun zamandır televizyon izlemediğimden olsa gerek ... yazılanların hiçbirinden haberim yok .. acayip şaşırdım ya .. Okan medya kavgasına mı girmiş ... yuh !
Düşlerinde bile göremez işler, düşlerin gördüğü işleri.
http://twitter.com/#!/gizeeemm