Gönderen Konu: Okan Bayülgen  (Okunma sayısı 28427 defa)

Ynt: Okan Bayülgen
« Yanıtla #165 : 31 Temmuz 2009 - 11:00:04 »

Çevrimdışı OOT

• Özcü
  • schhh..
Okan Bayülgen Picasso Oldu

Fikret Mualla'nın yaşamı "Renklerde Kaybolan Hayat" filmiyle beyaz perdeye aktarılıyor.
Başrollerini Metin Güngör (Fikret Mualla), Okan Bayülgen (Picasso), Şebnem Schafer, Bedri Baykam, Bora Gencer, Selen Görgüzel, Hıfzı Topuz gibi isimlerin oynadığı film, önümüzdeki aylarda vizyona girecek.
Filmin en büyük özelliği çok uzun yıllar vatanından uzak kalan ünlü ressam Fikret Mualla'nın hayatının konu edilmesi. Türk Sineması'nda ilk kez bir ressamın hayatının biyografik şekilde ele alındığı filmin yapımcılığını Fikret Mualla gibi ressam olan Metin Güngör üstlendi. Filmde bir döneme damgasını vuran Fikret Mualla'nın bilinmeyen yönleri de yer bulacak.

okan bayülgen-şebnem schafer  UI  .bye.
schhh..

Özlem Tekin

« Yanıtla #165 : 31 Temmuz 2009 - 11:00:04 »

« Yanıtla #166 : 22 Ağustos 2009 - 22:37:47 »

Çevrimdışı OOT

• Özcü
  • schhh..
Kanal-İ-zasyon çok konuşulacak!

Alper Mestçi’nin yönettiği ve Okan Bayülgen, Hakan Yılmaz, Erol Günaydın ile Rasim Öztekin’in oynadığı Kanal-İ-zasyon’un afişi hazırlandı.
23 Ekim 2009'da Tiglon Film tarafından vizyona çıkarılacak olan film, saf Anadolu çocuğu İmdat’ın cam siliciliğinden Televizyon Kanalı Genel Müdürlüğü’ne ve Türkiye’nin rating rekortmeni bir yapımcıya dönüşmesini, rating rekorları kıran birbirinden ilginç ve absürd televizyon şov ve programlarını anlatıyor.
Bir Televizyon kanalı olan Kanal-İ’de geçen olayların yer aldığı komedi filmi her kesimden insanı güldürme iddiasını taşıyor.
schhh..

« Yanıtla #167 : 22 Ağustos 2009 - 22:47:04 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
Hmm..Komedi filmleri ardı ardına çıkıyo bu aralar..Daha çekimde olanlarda var orası ayrı..Okan Bayülgen ve bir sinama filmi ?? Hmm ne desem ki..Konusu çok sıradan gibi geldi ama izlenmeden karar verilmemeli..

« Yanıtla #168 : 22 Ağustos 2009 - 22:58:32 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Güzel bir filme benziyor şimdiden merak ettim 2 ay var daha vizyona girmesi için..

« Yanıtla #169 : 23 Ağustos 2009 - 19:17:04 »

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!
"Kanal-İ-zasyon"...

Tam Okan Bayülgen'lik bi film olmuş ... Zaten ondan böyle televizyonla alay eden bi proje beklenirdi.. :D

Bu arada bu cam siliciliğini de bi yerlerden hatırlicam ama ... neyse :D :D
Düşlerinde bile göremez işler, düşlerin gördüğü işleri.
http://twitter.com/#!/gizeeemm

« Yanıtla #170 : 08 Eylül 2009 - 17:22:08 »

Çevrimdışı OOT

• Özcü
  • schhh..
Okan Bayülgen baba oldu
Okan Bayülgen'in yaklaşık 1 haftadır doğumu beklenen İstanbul adını verdikleri kızı, dün İstanbul Amerikan Hastanesi'nde dünyaya geldi.Bayülgen'in eşi Şirin Ediger, saat 16.30'da bebeğini dünyaya getirdi.Bebeğin 3 kilo 880 gram ağırlığında ve 52 santimetre boyunda olduğunu belirten şovmen, anne ve kızın sağlık durumunun çok iyi olduğunu, büyük bir mutluluk yaşadıklarını belirtmekle yetindi.

Hani çocuk doğana kadar belki adını değiştirirler dedim ama :D ..
« Son Düzenleme: 08 Eylül 2009 - 17:22:58 Gönderen: O®haN »
schhh..

« Yanıtla #171 : 08 Eylül 2009 - 17:30:54 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
Okan Bayülgen baba oldu
Okan Bayülgen'in yaklaşık 1 haftadır doğumu beklenen İstanbul adını verdikleri kızı, dün İstanbul Amerikan Hastanesi'nde dünyaya geldi.Bayülgen'in eşi Şirin Ediger, saat 16.30'da bebeğini dünyaya getirdi.Bebeğin 3 kilo 880 gram ağırlığında ve 52 santimetre boyunda olduğunu belirten şovmen, anne ve kızın sağlık durumunun çok iyi olduğunu, büyük bir mutluluk yaşadıklarını belirtmekle yetindi.

Hani çocuk doğana kadar belki adını değiştirirler dedim ama :D ..
Allah analı babalı büyütsün hahaha

« Yanıtla #172 : 08 Eylül 2009 - 17:36:07 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
İlk kez bi bebeğe verildiğini duyuyorum o adın =/
Kalbim pusula, sen kuzey!

« Yanıtla #173 : 25 Eylül 2009 - 23:43:43 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin

« Yanıtla #174 : 03 Ekim 2009 - 18:05:44 »

Çevrimdışı OOT

• Özcü
  • schhh..

Okan Bayülgen'den 3 Kral Program!
Okan Bayülgen Kanal D Ekranlarında hangi programlarla izleyici karşısına çıkacak? İşte ayrıntılar...
Okan Bayülgen, 17 Ekim'den itibaren Kanal D ekranında cumartesi gecesi Diskonun Kralı, pazar gecesi Medyanın Kralı ve pazartesi gecesi 'Muhabbetin Kralı' isimli programları sunacak. Bayülgen, 'Üç farklı program yapmak derdinde değilim. Talk-show'cunun gecelere yayılması gerektiğini düşünüyorum' dedi.

Süpersin ama gel şunu cuma-cumartesi-pazar yapalım :D
schhh..

« Yanıtla #175 : 04 Ekim 2009 - 13:32:01 »

Çevrimdışı OOT

• Özcü
  • schhh..

Kanal-i-zasyon'un fragmanı:
http://www.youtube.com/watch?v=ZwfIuzo8L4g

insanoğlunun kendi b.kuyla imtihanı
ve kadir s.çtı

yarıldım yaa :D :D
« Son Düzenleme: 04 Ekim 2009 - 13:36:03 Gönderen: O®haN »
schhh..

« Yanıtla #176 : 04 Ekim 2009 - 13:59:34 »

ARGo_

• Ziyaretçi
23 Ekimde gösterimde..Filmin fragmanı çok güzel olmuş izlenmeye değer bir film olacağını düşünüyorum...:)

« Yanıtla #177 : 04 Ekim 2009 - 15:16:29 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Okan Bayülgen'den 3 Kral Program!
Okan Bayülgen Kanal D Ekranlarında hangi programlarla izleyici karşısına çıkacak? İşte ayrıntılar...
Okan Bayülgen, 17 Ekim'den itibaren Kanal D ekranında cumartesi gecesi Diskonun Kralı, pazar gecesi Medyanın Kralı ve pazartesi gecesi 'Muhabbetin Kralı' isimli programları sunacak. Bayülgen, 'Üç farklı program yapmak derdinde değilim. Talk-show'cunun gecelere yayılması gerektiğini düşünüyorum' dedi.

Süpersin ama gel şunu cuma-cumartesi-pazar yapalım :D

Süper olur aslında...Tamda artık Tv'de izlenecek birşeyler kalmadı diye düşünmeye başlamıştım.

« Yanıtla #178 : 15 Ekim 2009 - 19:41:54 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Kızımın fotoğrafını 10 milyona veririm:

http://www.hurriyet.com.tr/magazin/haber/12680518.asp?gid=222

« Yanıtla #179 : 18 Ekim 2009 - 12:18:54 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
Yeni sezona çirkin bir başlangıç yaptı Okan..Özeliikle ekiplerine katılar iki APTAL (kendiside öyle diyor) Okan2ın programında yaptığı Medya Arkası'na konulacak cinste saçma olmuş...Kendiside dedi "Reyting için salaklaşmamak lazım" diye ama bence bayağı abartmış saçma olayları ve ben beğenmedim şahsen yeni sezonun ilk bölümünü.