Gönderen Konu: Okan Bayülgen  (Okunma sayısı 28432 defa)

Ynt: Okan Bayülgen
« Yanıtla #195 : 20 Ekim 2009 - 02:32:30 »

Çevrimdışı locesta

• Üye
  • **
  • ben insan değilmişim...
okanda adam deilki zaten kendini bir halt zanneden ballının teki iki gün sonra onunda sonunu görürüz diğerleri gibi...
ben insan değilmişim

Özlem Tekin

« Yanıtla #195 : 20 Ekim 2009 - 02:32:30 »

« Yanıtla #196 : 20 Ekim 2009 - 08:38:32 »

furkiii

• Ziyaretçi
adam değil ki,vs. gibi yorumlar hakarete giriyor arkadaşlar,sadece üstteki arkadaşımız değil,bu başlık altında yazan herkes kelimelerine biraz daha dikkat ederse memnun olurum..kaldığımız yerden devam..

« Yanıtla #197 : 20 Ekim 2009 - 09:25:23 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
okanda adam deilki zaten kendini bir halt zanneden ballının teki iki gün sonra onunda sonunu görürüz diğerleri gibi...

Malesef ki (aslında iyi ki) Okan DİĞERLERİ gibi değil.

« Yanıtla #198 : 20 Ekim 2009 - 18:28:10 »

Çevrimdışı ßurçin

• Emekli Mod
    • tık tık
Üçlemeden en çok medya kralını sevdim sanırım konuklarda gerçekten ilk program için dikkat çekecek isimlerdi .. Oray Eğine değinmiyorum bile Hakkı Devrim kendisine bol bol ayar verdi zaten  :D

Büyük cesaret pazar ve pazartesi yarımdan sonra program yapmak bakalım umarım uzun ömürlü olur ben ilk programlardan keyif aldım =)

« Yanıtla #199 : 25 Ekim 2009 - 14:43:23 »

« Yanıtla #200 : 25 Ekim 2009 - 15:17:19 »

Çevrimdışı OOT

• Özcü
  • schhh..
şimdiiii :D
 disko kralı'yla medya kralı güzeldi. muhabbet kralı da zaten tipim değil :D bi de o kadar kalabalık stüdyodan sonra medya kralı'nda 120 kişicik :D bi tuhaf olmuş..
 onun dışında kanal-i-zasyon'a bugün gidecektim kiiiii :D son anda vazgeçtim :D bilmiyorum gider miyim çünkü filmi izleyenler 'boşuna para vermeyin fos çıktı' diyo, neeyse :D
« Son Düzenleme: 25 Ekim 2009 - 15:18:02 Gönderen: O®haN »
schhh..

« Yanıtla #201 : 25 Ekim 2009 - 18:17:07 »

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!
Dün Özgür programda bi pop şarkı yapmıştı, "Ben Bi Şey Buldum Okan" bölümü için çok eğlenceliydi.. Şarkı sonrası muhabbet zaten kopardı beni.. :D
Düşlerinde bile göremez işler, düşlerin gördüğü işleri.
http://twitter.com/#!/gizeeemm

« Yanıtla #202 : 10 Kasım 2009 - 21:48:21 »

Çevrimdışı locesta

• Üye
  • **
  • ben insan değilmişim...
ben bu adam olmayan insana küfür etmedim yada toplumda saygı kurallarını aşacak bir cümlede seçmedim.ben sadece bir öngörüde bulundum forumda özgürce düşünceler açıklanabilmeli herkes istediğine saygı kuralları çerçevesinde düşüncelerini yansıtabilmeli ayrıca ben söylediğim lafları tartabilirim dikkat etmeme gerekte yok...
adam değil ki,vs. gibi yorumlar hakarete giriyor arkadaşlar,sadece üstteki arkadaşımız değil,bu başlık altında yazan herkes kelimelerine biraz daha dikkat ederse memnun olurum..kaldığımız yerden devam..
ben insan değilmişim

« Yanıtla #203 : 10 Kasım 2009 - 21:59:21 »

furkiii

• Ziyaretçi
ben bu adam olmayan insana küfür etmedim yada toplumda saygı kurallarını aşacak bir cümlede seçmedim.ben sadece bir öngörüde bulundum forumda özgürce düşünceler açıklanabilmeli herkes istediğine saygı kuralları çerçevesinde düşüncelerini yansıtabilmeli ayrıca ben söylediğim lafları tartabilirim dikkat etmeme gerekte yok...

bir insana hakaret etmek için ona illa ki küfür etmek gerekmiyor..adam değil,vs. gibi bir yaklaşım da gayet hakaret unsuru içeriyor,adam olmayan insan tanımlaması gibi ve bunlar klavyenin arkasından söylenilmesi daha rahat laflar elbette; ama bu cevap hakkı doğurduğu ve hakaret olduğu gerçeğini değiştirmiyor..saygı kurallarının çerçevesi hakaretin başladığı yerde son buluyor,küfürü beklemeye lüzum yok..ayrıca dikkat etmenize gerek yoksa sizin dikkat etmenizi sağlayacak veya sağlattıracak veya bu konuyu çözüme bir şekilde ulaştıracak bir mekanizma elbet devreye girer..daha fazla itirazınız varsa konu başlığını değil de özel mesajı kullanabilirsiniz..

konuya kaldığımız yerden devam..
« Son Düzenleme: 10 Kasım 2009 - 22:00:36 Gönderen: furkiii »

« Yanıtla #204 : 10 Kasım 2009 - 22:05:23 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
Yav Muhabbet Kralı'n da en çok Hakkı Devrim'e gülüyorum :)
Adam başlı başına komedi (söyledikleri fln fln :) En büyük Hakkı başka büyük yok :)

« Yanıtla #205 : 10 Kasım 2009 - 22:50:18 »

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!
Yav Muhabbet Kralı'n da en çok Hakkı Devrim'e gülüyorum :)
Adam başlı başına komedi (söyledikleri fln fln :) En büyük Hakkı başka büyük yok :)

Hakkı abii... !!

Hastasıyım evet,.. :D

« Yanıtla #206 : 22 Kasım 2009 - 11:47:04 »

Çevrimdışı OOT

• Özcü
  • schhh..
şimdi yeşim salkım hakkında bi şey diycem ama yeşim salkım burda yok ayıp olur :D
yeşim salkım'ın kaderi bu geçen geldiğinde şebnem'den laf yedi şimdi aylin'den laf yedi ondan sonra da gel okan'a sataş :D
ve bi de geçen sefer şebnem'den laf yediğinde, o video youtube'dan 300.000 küsür kez izlenmişken yeşim salkım'ın daha 100.000 den fazla tıklanan şarkısı yok(bi videosu var 300.000'e yakın bi video o da zaten ne için o ekranlarda olduğunu belli ediyo..)
bi de suç okan'da aylin aslım, ufuk özkan gibi tatlı insanların yanına, hadi oya aydoğan da öyle :D onların yanına bu soğuk kadını niye çıkarıyosun, hadi onu geçtim yeşim teyzecim :D gece gece eğlenmeyi bekleyen kişileri serdar ortaç'ı savunarak niye geriyosun..
neyse sonlarda aylin aslım seyirciye dalcak sandım :D 'ne demek bu hallere ne demek' , ne dedin sen ne dedin sen :D :D
« Son Düzenleme: 22 Kasım 2009 - 11:55:58 Gönderen: O®haN »
schhh..

« Yanıtla #207 : 22 Kasım 2009 - 13:43:58 »

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!
şimdi yeşim salkım hakkında bi şey diycem ama yeşim salkım burda yok ayıp olur :D
yeşim salkım'ın kaderi bu geçen geldiğinde şebnem'den laf yedi şimdi aylin'den laf yedi ondan sonra da gel okan'a sataş :D
ve bi de geçen sefer şebnem'den laf yediğinde, o video youtube'dan 300.000 küsür kez izlenmişken yeşim salkım'ın daha 100.000 den fazla tıklanan şarkısı yok(bi videosu var 300.000'e yakın bi video o da zaten ne için o ekranlarda olduğunu belli ediyo..)
bi de suç okan'da aylin aslım, ufuk özkan gibi tatlı insanların yanına, hadi oya aydoğan da öyle :D onların yanına bu soğuk kadını niye çıkarıyosun, hadi onu geçtim yeşim teyzecim :D gece gece eğlenmeyi bekleyen kişileri serdar ortaç'ı savunarak niye geriyosun..
neyse sonlarda aylin aslım seyirciye dalcak sandım :D 'ne demek bu hallere ne demek' , ne dedin sen ne dedin sen :D :D

Valla çok bekledim Aylin şarkı söylicek diye amaa...... .devil. Daha fazla dayanamadım ve 3te uyudum ..

Gel gelelim tartışmaya valla O®haN şu yazdıklarına aynen katılıyorum gece gece gerildim yahu :D Yani programın dakikalarını çalan bi tartışmaydı çok gereksizdi.. hı: Ben zaten o tartışmadan sonra yattım uyudum.. Aylini falan da bekleyemedim yani o derece.. :p

« Yanıtla #208 : 22 Kasım 2009 - 15:27:25 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
Aylin'i izlemek için 4.30 a kadar uyumadım  :happy: Gözlerim şiiş  :cry2: Ama deydi :) Yeşincik güzel morardı Okan'ın benzetmelerine koptum hahaha Bu kadıncağız laf yemeği pek beğeniyo sanırım geçende Şebnem'den şimdide azda olsa Aylin'den laf yedi...Ayrıca Serdar Ortaç muhabbeti beni germed, açıkcası daha çok eğlendirdi :) Sırada Özlem'den laf yemeği bekliyo sanırım.Bunların dışında Aylin çok iyidi ve Yeşim salkımın yeni şarkıları hiç beğenmedim gerçi 1 tane söyleyebildi ama :)

Haa unutmadan Aylin'in Uludağ sözlükle girdiği muhabbet çok iyiydi bol bol Kurban konuşuldu bu arada :) Aylini seviyorumm  .flow

« Yanıtla #209 : 23 Kasım 2009 - 00:12:51 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Dün gece uykuma yenik düşüp izleyemedim programı, ama biraz önce internetten tüm programı izledim.. Aylin Aslım'ın Serdar Ortaç konusunda biraz gereksiz bir çıkış yaptığını düşünüyorum...Yeşim Salkım zaten bu aralar Serdar Ortaç'ın avukatı durumunda üstüne birde bu muhabbet iyice ekmeğine yağ sürdü...Daha önce iyi işler yapmış olabilir ama artık yaptığı işin tam bir zırvalık olduğunu düşünüyorum.Serdar Ortaç'ın o anlamsız,saçma sapan şarkıları Yeşim'e yaramamış bence. İsmail YK'ya ise değinmek bile istemiyorum..O tamamen başka dünyadan :D Giydiği t-shirtle bile kalitesini bellli etmiş. Okan Bayülgen'dede yine bitsede gitsek gibi bir durum söz konusu.