Gönderen Konu: Okan Bayülgen  (Okunma sayısı 28420 defa)

Ynt: Okan Bayülgen
« Yanıtla #285 : 28 Nisan 2011 - 21:49:40 »

ARGo_

• Ziyaretçi
Okan Bayülgen demişken Televizyon Çocuğu programının finalini youtube(şom ağzımı kapayayım sonra erişimi engellerler mazallah youtube) de gezerken rast gelmesi üzerine.. Forumda paylaşma gereksinimi duydum..:)

http://www.youtube.com/watch?v=tH5UFTwUdh0&feature=share

Özlem Tekin

« Yanıtla #285 : 28 Nisan 2011 - 21:49:40 »

« Yanıtla #286 : 07 Mayıs 2011 - 22:17:53 »

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!
Alıntı
Bu Gece Disko'da ESRA BALAMİR,ECE GÜRSEL,ATİYE,AZİZ ÜSTEL,CANER CİNDORUK,AYLA ÇELİK,RUMELİ BAND,NÜKLEER BAŞLIKLI KIZ ve SERKAN ÇAĞRI !

Twitter'dan.
Düşlerinde bile göremez işler, düşlerin gördüğü işleri.
http://twitter.com/#!/gizeeemm

« Yanıtla #287 : 08 Mayıs 2011 - 00:40:17 »

Çevrimdışı hovarda

• Özcü
Nükleer başlıklı kız için bakmak gerek ama cok uykum var
« Son Düzenleme: 12 Mayıs 2011 - 11:52:56 Gönderen: hovarda »
Yag yag yagmur Her yer camur!

« Yanıtla #288 : 12 Mayıs 2011 - 11:57:03 »

Çevrimdışı hovarda

• Özcü
Bu cumartesi Zakkum sahne de..
Yag yag yagmur Her yer camur!

« Yanıtla #289 : 23 Haziran 2011 - 12:43:14 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
GÜZEL HABEEER!!!

ATV ekranlarında Temmuz ayında ekrana gelecek olan "Çek Bakalım"da bugüne dek eşine rastlanmayan bir heyecan fırtınası yaşanacak...

Gençler ya da kendini genç hissedenler, senaryosunu yazacak, oyuncu kadrosunu kuracak, filmini çekecek, milyonlar onları izleyecek...

"Çek Bakalım"da hayallerini kısa filmlere sığdırmak üzere kısa filmciler önce senaryolarını yazacak...

Çek Bakalım'da ikinci adımda bu kez Türkiye'nin yeni yüzleri olmaya aday oyuncularını bulacak...

Çek Bakalım'da üçüncü adım yazılan senaryo, kurulan oyuncu kadrosuyla çekilecek olan kısa filmler...

Hıncal Uluç, Okan Bayülgen ve çok sürpriz diğer iki jüri üyesi ATV'ye gönderilen binlerce kısa filmi tek tek izleyecek seçilen 12 filmi ve ekibini finallere bırakacak...

Finalerde 12 ekibe her hafta bir bütçe ve bir konu verilecek, kendilerinden yeni filmler çekilmesi istenecek. Jüri izlediği filmlerden her hafta birini eleyecek ve büyük final gecesine kadar sistem bu şekilde devam edecek.

Büyük maratonun sonunda mutlu sona ulaşan ekip (yönetmen, senarist, kadın ve erkek oyuncudan oluşan çekirdek grup) büyük ödülün sahibi olacak.

Çek Bakalım'ın finalindeki bir diğer sürprizse düzenlenecek mini Oscar töreni olacak.

14 haftalık süreçte elenen ya da finallere kadar gelen gruplar arasında en iyi yönetmen, en iyi senaryo, en iyi kadın oyuncu, erkek oyuncu vb. ödüller görkemli bir törenle sahiplerini bulacak...

Çek Bakalım daha nice sürprizlerle geliyor.

Çek Bakalım, Türkiye'ye yeni yüzler, yeni starlar, yepyeni yetenekler kazandırma iddiasıyla geliyor...

Ve Çek Bakalım bugüne dek hiçbir TV programında bir araya gelmemiş bundan sonra da bir araya gelmesi neredeyse imkansız dev kadrosuyla geliyor.

Hıncal Uluç'la geliyor, Okan Bayülgen'le geliyor...

http://www.atv.com.tr/cekbakalim/

« Yanıtla #290 : 23 Ağustos 2011 - 23:34:22 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Kanal D'den ayrılmış!

« Yanıtla #291 : 24 Ağustos 2011 - 02:49:11 »

Çevrimdışı _Léon_

• Aktif Üye
  • Cehennemi, ruhu hala üşüyenler için istiyorum...
Boşuna tinerlemedim sokakları, boşuna durup durup kusmadım, boşu boşuna küfretmedim orospu olan hayata...,

« Yanıtla #292 : 05 Eylül 2011 - 22:26:50 »

Çevrimdışı OOT

• Özcü
  • schhh..
tv8 le kurmayı planladığı gençlik kanalının adı tvon8 olacakmış ve dediğine göre kanala hiç reklam almayacak. tv8le çalışıp kanal d de talk show yapmak olmaz diye ayrıldı denilse de model'le yaptığı yeni jenerikteki ilginç göndermeler düşündürüyor :D buyrun bu da jenerik:
http://www.youtube.com/watch?v=PwX64EpzdAg
model'in solisti burda fazla şebnemferahvari olmuş, herneyse ekim başı tv8de denilmekte, bi yandan kanal d gibi bitmek bilmeyen dizileri yüzünden sürekli geç başlamak zorunda kaldığı için şimdi daha rahat olacak olsa da, tv8 göz önünde olmayan bi kanal, hele de Türkiye'nin en çok izlenen kanalı varken, neyse bekleyip göreceğiz.Hala kanal d'ye döneceği umuyla :D
(haaa bi de haftada 5 program denilmekte :D )
« Son Düzenleme: 05 Eylül 2011 - 22:27:37 Gönderen: O®haN »
schhh..

« Yanıtla #293 : 05 Eylül 2011 - 22:39:14 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Evet bir an için Şebnem böğürüyor sandım hahaha

« Yanıtla #294 : 15 Eylül 2011 - 00:52:24 »

Çevrimdışı OOT

• Özcü
  • schhh..
schhh..

« Yanıtla #295 : 15 Eylül 2011 - 01:29:24 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Adam her fırsatta kötülediği Serdar Ortaç'ın konser reklamını yapıyor radyolarda bangır bangır. "Serdar Ortaç konserleriyle eğlencenin dibine vurun!!!"   :weirdface:

Para adama neler yaptırıyor  hahaha

« Yanıtla #296 : 15 Eylül 2011 - 10:40:59 »

« Yanıtla #297 : 15 Eylül 2011 - 10:52:12 »

Çevrimdışı FIRATESER

• Bizden Biri
  • ...FIЯΔŦ...ЄЅЭЯ...
Adam her fırsatta kötülediği Serdar Ortaç'ın konser reklamını yapıyor radyolarda bangır bangır. "Serdar Ortaç konserleriyle eğlencenin dibine vurun!!!"   :weirdface:

Para adama neler yaptırıyor  hahaha

profesyonellik.
Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today...

« Yanıtla #298 : 08 Ekim 2011 - 02:26:34 »

Çevrimdışı teytey

• Bizden Biri
Sözlüklerde klasik olarak okana *ok atma sezonu başlamış. Ben anlamıyorum şu '' ya bu bu adam da ben sistemin dışındayım diyo televizyonu kötülüyo haftada 5 gece program yapıyo eke eke '' geyiğini. Hiç bi zaman da anlamayacağım. Ya bu adam 7 gün 24 saat program yapsa da izletir kendini,yeniliyo ne bileyim bişeyler var yani bi tılsımı var .Eleştirdiği popüler kültürün kendisi falan olmamıştır,gayet güzel programına çıkararak ' bunlar da var işte ülkemizde bende bunlar üstünden para kazanıyorum yehu ' mantığıyla çok akıllı bi iş yapıyo bence helal bi taşla iki kuş misali. Oraya mustafa topaloğlunu çıkarıp ' bu ne aptalca bi şarkı böyleee ' diyecek hali yok..Dese daha iyi olur ama bunlar çok 30-40 yıl sonrasının işleri olacak gibime geliyor hep....

----

Medya Kralının dönüşüne,Hakkı Devrimin dönüşüne çok sevindim. Stüdyo koskocaman ama o kadar boş gözüküyo ki alışamadım en başta ecük zaman geçsin ona da alışırız.
İzin verilen 400 karakter

« Yanıtla #299 : 08 Ekim 2011 - 08:33:18 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
profesyonellik.

Serdar Ortaç'ı sevmediğini söylememiş olsaydı kendi içinde profesyonellik diyebilirdik ama adam her fırsatta dalga geçtiği birinin reklamını yapması paraya düşkünlüğü ile yorumlanabilir.