Gönderen Konu: Okan Bayülgen  (Okunma sayısı 28452 defa)

Ynt: Okan Bayülgen
« Yanıtla #300 : 08 Ekim 2011 - 20:36:39 »

Çevrimdışı OOT

• Özcü
  • schhh..
Serdar Ortaç'ı sevmediğini söylememiş olsaydı kendi içinde profesyonellik diyebilirdik ama adam her fırsatta dalga geçtiği birinin reklamını yapması paraya düşkünlüğü ile yorumlanabilir.

o reklamı seslendirerek ne kadar para kazanabilir sence, ya da programlardan aldığı paranın yanında o seslendirmeden aldığı paranın önemi? adamın ne milyon dolarlık arabası var ne de yatı(varsa bile bugüne kadar gören-çeken-haber yapan olmadı) neyse işte bence paraya düşkün değil.
stüdyo konusunda teyteye katılıyorum. Onun dışında en çok şaşırdığım şey, kanal d'den ayrıldıktan sonra beyaz bi kere bile aramamış, kendisi söyledi okan'ın. dün beyaz show'dan başarılar dileyip çiçek göndermiş gerçi.
ha bir de beyaz stüdyoyu fazla büyütmüş okan gidince en çok ona yaradı heralde.
ayrıca bi hafta kadar önce kanal d'nin okan'a yasak koyduğuyla ilgili haberler çıktı, bi daha okan'la ilgili kanal d'de haber yapılmaması magazin programında bahsedilmemesi gibi, neyse hemen bunun üstüne kanal d twitter'dan başarılar diledi okan'a.
falan filan işte. ilk başlarda kanal değişikliği kötü olmuş gibi gelse de, iyiki de kurtuldu ordan diyesim geliyor.
schhh..

Özlem Tekin

« Yanıtla #300 : 08 Ekim 2011 - 20:36:39 »

« Yanıtla #301 : 08 Ekim 2011 - 21:07:59 »

Çevrimdışı FIRATESER

• Bizden Biri
  • ...FIЯΔŦ...ЄЅЭЯ...
Serdar Ortaç'ı sevmediğini söylememiş olsaydı kendi içinde profesyonellik diyebilirdik ama adam her fırsatta dalga geçtiği birinin reklamını yapması paraya düşkünlüğü ile yorumlanabilir.
Adam Serdar Ortaç reklamı yapmıyor,  anlaşmalı olduğu kurumun reklamının içinde Serdar Ortaç geçiyor. İkisi farklı şeyler.
Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today...

« Yanıtla #302 : 08 Ekim 2011 - 21:08:59 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Adam Serdar Ortaç reklamı yapmıyor,  anlaşmalı olduğu kurumun reklamının içinde Serdar Ortaç geçiyor. İkisi farklı şeyler.

Her neyse, bana ters  :p

« Yanıtla #303 : 26 Ekim 2011 - 17:16:28 »

Çevrimdışı OOT

• Özcü
  • schhh..
Van depremi konusundaki gayreti ve duyarlılığı çok iyi. Bi kere daha sevdim bu adamı. Dün gece CNN INTERNATIONAL'a Van depremi ve sonrasındaki evim evimdir Van kampanyasını anlattı:
http://www.youtube.com/watch?v=uNGr2O3VRLk
http://gundem.milliyet.com.tr/yardim-kampanyasini-dunyaya-tanitti/gundem/gundemdetay/26.10.2011/1455524/default.htm
http://televizyongazetesi.com/okan-bayulgen-van-dayanismasini-dunyaya-boyle-anlatti--video_6_43923
schhh..

« Yanıtla #304 : 26 Ekim 2011 - 23:42:30 »

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!
Kanal değişikliği beni etkilemiş olmalı, izleyemiyorum programını.
Düşlerinde bile göremez işler, düşlerin gördüğü işleri.
http://twitter.com/#!/gizeeemm

« Yanıtla #305 : 26 Ekim 2011 - 23:48:36 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Kanal değişikliği beni etkilemiş olmalı, izleyemiyorum programını.

Evet büyüsü bozuldu sanki   :4

« Yanıtla #306 : 27 Ekim 2011 - 16:16:38 »

Çevrimdışı badgirl

• Aktif Üye
  • ÖZLAND
izleyin arkadaşlar! okan' a bişiler olmuş,tv 8 'e geçti geçeli inanılmaz işler yapıyor...çok daha duyarlı programlar yapıyor.eğlence programı diilde söz sende gibi bşy olmuş! atanamayan öğretmenler programının tadı hala geçmedi bende!

eğlence yok hep şehitler,van depremi var programda...eski tadı hç yok! eğlence yok yani..
FOREVER

« Yanıtla #307 : 12 Kasım 2011 - 10:48:11 »

Çevrimdışı serpil

• Özcü
    • http://www.facebook.com/pages/%C3%96ZLEM-TEK%C4%B0N/167872739935249
okan bayulgen bana itici geliyo bazi yönleri  telefonla bağlanan seyircilri azarlaması dalga geçmesi  var ya o nedir abi ya  insanları küçük düşürüyor bi de sıkıcı geliyo programları hiç de komik değil tamam zeki adam o yönüne bi lafım yok ama antipatik olmsın yeter.
Magazin malı güllü dallı motorlar gibi koca aramıyorum ki olum ben bu şarkılar niye!

« Yanıtla #308 : 12 Kasım 2011 - 14:35:58 »

Çevrimdışı halil

• Bizden Biri
okan bayulgen bana itici geliyo bazi yönleri  telefonla bağlanan seyircilri azarlaması dalga geçmesi  var ya o nedir abi ya  insanları küçük düşürüyor bi de sıkıcı geliyo programları hiç de komik değil tamam zeki adam o yönüne bi lafım yok ama antipatik olmsın yeter.

beyazıt öztürk'ten daha samimi buluyorum..

politik takılmıyor en azından..yoksa bu güne kadar Özlem çıkamazdı okan'a(sezen aksu'dan ötürü)

daha öncede yazmıştım tekrar edeyim beyaz'a dizi ve film için katıldı Özlem..albüm için almadılar hiç ama hiç
eski sevgilim yeni sevglisini benimle aldattı

« Yanıtla #309 : 12 Kasım 2011 - 15:32:22 »

Çevrimdışı badgirl

• Aktif Üye
  • ÖZLAND
beyazıt öztürk'ten daha samimi buluyorum..

politik takılmıyor en azından..yoksa bu güne kadar Özlem çıkamazdı okan'a(sezen aksu'dan ötürü)

daha öncede yazmıştım tekrar edeyim beyaz'a dizi ve film için katıldı Özlem..albüm için almadılar hiç ama hiç

neden bahsettiğini anlamadım.brz açar mısın? özlem,neden sezen aksudan ötürü çıkamasın?
FOREVER

« Yanıtla #310 : 13 Kasım 2011 - 11:19:47 »

Çevrimdışı serpil

• Özcü
    • http://www.facebook.com/pages/%C3%96ZLEM-TEK%C4%B0N/167872739935249
özlemle sezen aksu kvgalımı nedir olay?
Magazin malı güllü dallı motorlar gibi koca aramıyorum ki olum ben bu şarkılar niye!

« Yanıtla #311 : 13 Kasım 2011 - 14:20:00 »

Çevrimdışı halil

• Bizden Biri
özlemle sezen aksu kvgalımı nedir olay?

net olarak bilmiyorum ama bilenlerde burada paylaşmaz zaten..herşey her yerde yazılmaz:D

yaşamak için öldüreceksin felsefesini edinen bir grup insan var ve bunlar güclerini birilerini engellmek için kullanıyorlar..bla blaaaaa:D

sözün öz'ü çok izlenen  programlara çıkmak ister şarkıcı kısmı,albüm tanıtımı vs..ve okan bayülgen herkese ama herkese eşit

yaklaşımda bulunan biridir.beyaz gibi adam kayıranlardan değildir..

eski sevgilim yeni sevglisini benimle aldattı

« Yanıtla #312 : 13 Kasım 2011 - 14:33:02 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Özlem'in Beyaz Show'a çıkmamasının Sezen Aksu'yla pek ilgisi olduğunu sanmıyorum. Beyaz genelde daha renkli ve reytingli kişileri çağırmayı tercih ediyor. Mesela Okan'a defalarca çıkmış olan Aylin Aslım,Pamela,Aslı,Haluk Levent,Kurban vb. isimler yıllardır Beyaz Show'a çıkmıyorlar. Kısacası, Okan Bayülgen her türden insanı reyting düşünmeden çağırabiliyor Beyaz ise reyting düşmemesi adına reyting olan kişileri çağırıyor.

Son olarak; Beyaz konuklar için izleniyor, Okan Bayülgen ise program formatından dolayı izleniyor.  :D
« Son Düzenleme: 13 Kasım 2011 - 14:33:59 Gönderen: tekin ali »

« Yanıtla #313 : 13 Kasım 2011 - 16:27:02 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye

Son olarak; Beyaz konuklar için izleniyor, Okan Bayülgen ise program formatından dolayı izleniyor.  :D

Güzel tespit.
Kalbim pusula, sen kuzey!

« Yanıtla #314 : 13 Kasım 2011 - 19:24:07 »

Çevrimdışı badgirl

• Aktif Üye
  • ÖZLAND
görün bakın şu film vizyona girsin özlem de çıkar beyaz'a! beyaz'ın tarzı bu,güncel ve reytingi olan şeyler :p
o yüzden beyaz'ı izlemem :nanik:
hem daha önce de dizi ve film yaptığında çıkmıştı beyaz'a..
« Son Düzenleme: 13 Kasım 2011 - 19:28:59 Gönderen: badgirl »
FOREVER