Gönderen Konu: Ozlem Tekinden ft.  (Okunma sayısı 8457 defa)

Ynt: Ozlem Tekinden ft.
« Yanıtla #15 : 13 Aralık 2008 - 02:44:34 »

Çevrimdışı rock4eva

• Yepyeni Üye
  • *
bakalim nolacak:D ama benim hosuma gitti:D kizin yaptiklarni hem ogeday,ayben yada bir suru bildigim isimden daha basarili buldum,rape olumlu bakmaya basladim  birden:D cezadan bile iyi bence. bidekiza asik oldum o da ayri bir mevzu:D:D

Özlem Tekin

« Yanıtla #15 : 13 Aralık 2008 - 02:44:34 »

« Yanıtla #16 : 13 Aralık 2008 - 02:46:43 »

Çevrimdışı satriani

• Supertramp
  • efilnikufesin
ben hiç endişelenmiyorum.. çünkü özlem beş albüm yaptı beşininde birbiriyle alakası yok(: altıncınında farklı olmasında hiçbir sakınca göremiyorum.. birde özlemi rockcı olarak görmediğim içindir belkide bu rahatlığım(: :D özlem tekin müzik yapsında nası olduğunun pek bir önemi yok(: güzel olmazsa dinlemem olur biter:P ahahaha

ama bu demren misa özlem  olayı enteresan bir durum(: üçününde birbirleriyle alakası yok müzikal çizgi olarak( misa yı türkücü olarak kabul ediyorum burda:d) (:

edit:: hööyyt höyt hı: rock4eva  ne ara aşık oldun lan kıza zuhahaha :D
« Son Düzenleme: 13 Aralık 2008 - 02:48:26 Gönderen: satriani »
I\'m going slightly mad

« Yanıtla #17 : 13 Aralık 2008 - 02:48:55 »

Çevrimdışı rock4eva

• Yepyeni Üye
  • *
:D bende aynen senin gibi dsunuyoum. kulaga teneke seside hos gelse dinlerim.ama gecenin bu saatinde fikir fikir oldum heycan,ter basti falan.asigimm asikkkkk :D misa olmasaymis parca harbiden guzel olurmus ama:( ikisi cok guzel uymuslar,turkucu gelip ortaya etmis:S

:Dahuahuaha bende anlayamadim.ilk sayfayi actigimda kizin sesi tatliymis dedim,incelemeye aldim profili,fotograflari falan o an koptum zaten:D bide bu yasta bunlari basarmasi. :((komik geliyor olabilir ama asiikk oldum bildigin
« Son Düzenleme: 13 Aralık 2008 - 02:52:36 Gönderen: furkiii »

« Yanıtla #18 : 13 Aralık 2008 - 02:59:40 »

furkiii

• Ziyaretçi
Alıntı
Mişa yeni albümü “Vur Dibine” ile müzik severlerle buluşuyor. Orjinali Norveçli Heldorado Grubuna ait olan şarkıya Cüneyt Çakım tarafından Türkçe sözler yazıldı.. Aşkta sınır, korku tanımayanların, doğuştan aşk sarhoşu olanların şarkısı olarak lanse edilen “Vur Dibine” şu günlerde radyolarda müzik severlerle buluşmaya başladı..

Mişa yeni albümünde aynı zamanda sürpriz bir düete de imza attı.. Rock müziğin en önemli kadın vokallerinden Özlem Tekin’le bir düetin yer aldığı albüm ”Vur Dibine” çok yakında müzik marketlerdeki yerini almaya hazırlanıyor.

http://www.sarkisozu.gen.tr/misa-vur-dibine

ayrıca..:

http://www.kliplerdiyari.com/category/misa/

bu arada ismi mişa imiş,sen ingilizcen klavyen ile misa yazdın;ben de misa zannetmiştim.. :D

« Yanıtla #19 : 13 Aralık 2008 - 11:35:33 »

Çevrimdışı drown

• Cool
http://hayatmuzik.blogspot.com/2008/07/mia-vur-dibine-mia-yeni-albm-vur-dibine.html

http://www.izmirdeyasam.com/haberler/17577/11/izmirli_olmanin_ayricaligini_yasayan_bir_sanatci.htm

İkinci linkte söylemiş zaten en büyük isteğinin Özlem Tekin ya da Işın Karaca ile düet yapmak olduğunu.Gerçekleştirmiş isteğini ama ben sevmedim ÖZ ün olmadığı kısımlar hariç bence iğrenç..Albümü ise şimdi daha bi heyecanla bekliyorum..
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #20 : 13 Aralık 2008 - 13:22:02 »

Çevrimdışı rock4eva

• Yepyeni Üye
  • *
bende cok heycanlaniyorum:) misa haric hersey super

« Yanıtla #21 : 13 Aralık 2008 - 13:51:58 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
Hmm O_O Rap ve türevlerinden nefret eden biri olarak şarkıyı felaket beğendim ben =/ Ama lütfen Öz'ün çıkacak albümü rap olmasın ya :(
Kalbim pusula, sen kuzey!

« Yanıtla #22 : 13 Aralık 2008 - 13:52:41 »

ARGo_

• Ziyaretçi
Kendi kişisel görüşüm olarak, feat yapmasından yana değilim..Tek başına bir albüm çıkartırsa daha iyi bir netice alır.. Helede şu sıralar, feat yapan sanatçıları yada sanatçıyım diye geçinenleri gördükçe, bende ters bir etki bıraktı.. Helede rap sanatçısı olduğunu düşünenlerin(hiphop kültürünü mü yansıtıyorlar bize..), pop sanatçısı olduğunu düşündükleri kişilerle yaptıkları düetler, neyin düetiyse artık, ne ifade ediliyorsa..yada kime hitaben bir eser ise, ortalığa sadece ses kirliliği olarak çıkıyor..Özlem Tekin'in daha önceki rock sanatçıları ile yaptığı featlar, gayet başarılı çalışmalardı.. Misa kim şimdi, hiç beğenmedim tarzını, ekolünü..Tabiri caiz, uyduruktan bir şarkıya Özlem Tekin'in eşlik etmesi hoş gelmedi bana...Ama, yinede Özzün söylediği kısımlar güzel..(birde bende bir kuşku söz konusu, gerçekten Özz mü söylemiş..)

« Yanıtla #23 : 13 Aralık 2008 - 15:38:29 »

Çevrimdışı rock4eva

• Yepyeni Üye
  • *
sesinden anlamiyormsun:S

« Yanıtla #24 : 13 Aralık 2008 - 16:13:19 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
eh  işte der geçerim düete
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #25 : 13 Aralık 2008 - 16:29:52 »

Çevrimdışı volkanesh

• Üye
  • **
  • BeRTuĞCeMiL(iyiki varrsın)
güsel olmuşşş ;)

« Yanıtla #26 : 13 Aralık 2008 - 17:18:32 »

Çevrimdışı rock4eva

• Yepyeni Üye
  • *
ben de garip bir sekilde taptip urkucu haric.rap onyargilarim gevsedi falan:Dasktanmidir nedir:D:D

« Yanıtla #27 : 13 Aralık 2008 - 17:59:36 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Şarkıyı dinleyemedim sayfada sorun var galiba  böhü  Neler oluyor yine Özlem kim bunlar ne yapıyorsun   :v

« Yanıtla #28 : 14 Aralık 2008 - 11:09:46 »

Çevrimdışı OOT

• Özcü
  • schhh..
madem rap&rock gibisinden bişiler olcaktı keşkem mangayla düet yapsaydı. çok süper olurdu valla..
schhh..

« Yanıtla #29 : 14 Aralık 2008 - 11:15:33 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
madem rap&rock gibisinden bişiler olcaktı keşkem mangayla düet yapsaydı. çok süper olurdu valla..
onlarlada gelen geçen düet yaptı
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)