Gönderen Konu: Yatağım Boş  (Okunma sayısı 11136 defa)

Ynt: Yatağım Boş
« Yanıtla #45 : 24 Temmuz 2010 - 17:31:15 »

Çevrimdışı gümüş

• Bizden Biri
vazgeçemiyceğim şarkılarından biri çok içten söylemiş
BENİM GÜZEL HATALARIM VAR

Özlem Tekin

« Yanıtla #45 : 24 Temmuz 2010 - 17:31:15 »

« Yanıtla #46 : 26 Temmuz 2010 - 00:56:54 »

furkiii

• Ziyaretçi
Su an fix tv de,hala yayinlanmasi iyi..

« Yanıtla #47 : 26 Temmuz 2010 - 00:59:54 »

Çevrimdışı teytey

• Bizden Biri
kaçırdım yahu. yalnız sıra yine değişmemiş, özlemden sonra gökhan türkmen :D
İzin verilen 400 karakter

« Yanıtla #48 : 26 Temmuz 2010 - 01:56:22 »

Çevrimdışı tekinist_mhmt

• Modaretor Grubu
Su an fix tv de,hala yayinlanmasi iyi..
tama o zaman yarın 00.56 fix tv :D
Bugün Doğanın Dengesi Yok..

« Yanıtla #49 : 13 Ağustos 2010 - 10:36:20 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
yaaa bi şarkının klibi bu kadar mükemmelmi olr yaaa..gün geştikçe klibe daha daha hasta oluyortum
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #50 : 24 Ağustos 2010 - 17:21:25 »

Çevrimdışı gümüş

• Bizden Biri
bu şarkıya gün geçtikçe daha fazla aşık oluyorum. klibine zaten diycek yok hastayım özlem sana

« Yanıtla #51 : 09 Ekim 2010 - 00:24:48 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
Burak Uçkun'un "Ateşler Dans Eder"inin girişi acayip mistikmiş ya. Piyano falan... Tüylerim ürperdi şimdi gece gece aradan çalınca.

Düzenleme: Tam olarak şu duyguyu yaşattı o iki üç nota bana: Gece tek başına bir kathedralde dolanan, korkmuş bir adam. Zamanında bolca oynanmış Resident Evil oyunlarının yan etkilerini ortaya çıkarmış olsa gerek şarkı.
« Son Düzenleme: 09 Ekim 2010 - 00:30:40 Gönderen: Super Sonic »
Kalbim pusula, sen kuzey!

« Yanıtla #52 : 16 Kasım 2010 - 10:00:21 »

Çevrimdışı Human_Tourch

• Yepyeni Üye
  • *
Şarkı gerçekten güzel hatta süper ama ama benim asıl takıldığım nokta bu şarkıdaki solo kime ait. Ya böyle duygulu armonik solo atan gitarcı az rastlanıyor ülkemizde ben Meto kokusu alıyorum ama çok merak ettim araştırdım fakat pek bi sonuca erişemedim hakkında bilgisi olan var mı acaba

« Yanıtla #53 : 16 Kasım 2010 - 10:22:46 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
Can Şengün
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

« Yanıtla #54 : 31 Aralık 2010 - 16:33:33 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
Az önce de PowerTurk "2010'da yaşanan gelişmeler" adlı bir bölüm hazırlamış.İlk sırada Özlem tekin'in albümünden bahsediyor."Rock müzik camiasında fazla hareketlilik olmasa da Özlem Tekin başarılı albümüyle adından fazlaca söz ettirdi" denildi.
Tabisi,ben öyle olmadığını biliyorum.Fonda 'Sen Anla' ve 'Kimse Bilmez' klipleri döndü.Ben ne sebeple buraya yazdım bilmiyorum  :b:
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

« Yanıtla #55 : 27 Ocak 2011 - 20:26:09 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
Bu şarkıyı Özlem'in "değişmeyi seven yanına" sarılarak beğenebildim. "Bir de arabesk rock söylemiş olsun bakalım!" düşüncesiyle sevdim. Şarkı baştan aşağı arabesk çünkü. Hatta Burak Uçkun'un söylediği iki versiyondan bile birkaç kat daha fazla arabesk kokuyor Özlem'inki.
« Son Düzenleme: 28 Haziran 2013 - 16:47:39 Gönderen: Hyper Sonic »
Kalbim pusula, sen kuzey!

« Yanıtla #56 : 26 Şubat 2011 - 15:45:37 »

Çevrimdışı gümüş

• Bizden Biri
albümde özleminde en sevdği şarkıymış benmde öyle albümdeki birnci şarkım yatağm boş bide sen anla ikiside çok ayrı benim için ikisinede klip çekmesi beni çok sevindirdi

« Yanıtla #57 : 02 Mart 2011 - 19:21:48 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
Yatağım Boş'u dinliyorum şimdi.Beni klibin yayınlandığı ilk güne götürdü birden parça.İlk kez Myspace'de görüp de döndür döndür tüm gün o klibi izlerken de böyle ağlamaklı olmuştum.Gerçi o vakit ağladıydım.
Ne kadar da cümbüş doluyduk ya hepimiz o ilk gün.Parçanın introsunu duyar duymaz bunlar geldi aklıma.Hiç de beklemediğim şu anda özel bir yere oturdu,kaldı orada şimdi.

Antrparantez,biz ilk gün klip sevinci yaşarken,Shiver,klibi furkinin izleyememesinden dem vuruyordu.Bu da böyle neden yer etti bende,bilmem.

« Yanıtla #58 : 02 Mart 2011 - 21:48:01 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Yatağım Boş'u dinliyorum şimdi.Beni klibin yayınlandığı ilk güne götürdü birden parça.İlk kez Myspace'de görüp de döndür döndür tüm gün o klibi izlerken de böyle ağlamaklı olmuştum.Gerçi o vakit ağladıydım.
Ne kadar da cümbüş doluyduk ya hepimiz o ilk gün.Parçanın introsunu duyar duymaz bunlar geldi aklıma.Hiç de beklemediğim şu anda özel bir yere oturdu,kaldı orada şimdi.

Antrparantez,biz ilk gün klip sevinci yaşarken,Shiver,klibi furkinin izleyememesinden dem vuruyordu.Bu da böyle neden yer etti bende,bilmem.

Evet, bende işyerinden girmiştim foruma videoyu görünce işi gücü bırakıp klibi izlemiştim :D

Neredeyse 1 yıl olmuş

« Yanıtla #59 : 13 Mart 2011 - 13:00:21 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
Az önce alışveriş için markete gittiğimde Yatağım Boş çalmaya başladı,son işim gazete alıp çıkmaktı,o ana denk geldi,ben de oyalandım biraz.Sonra adama sordum,"radyo mu yoksa CD'den mi çalıyorsunuz" diye,CD cevabını verdi.Sonra kendi kendime "E,ben zaten CD'den dinliyorum her gün,b*kuna beklemişim" dedim.İkisi arasında müzikal açıdan fark olmamasına rağmen,radyo,TV'da duymak daa koltuk kabartıcı.