Gönderen Konu: Özlem tekin Ayşe Arman'a konuştu  (Okunma sayısı 3116 defa)

Özlem tekin Ayşe Arman'a konuştu
« : 14 Kasım 2010 - 09:36:51 »

Çevrimdışı halil

• Bizden Biri
 Deri ceketli kız da benim... Evdeki domestik kadın da...    

Ayşe ARMAN 14.11.2010

Ama benden çok alırsan overdose’dan gidersin! İnsanlar 60’ından sonra büyük şehirleri terk eder, şehrin kaosundan kaçar diye biliriz ya, yok öyle değil, Özlem Tekin, hem müzisyen hem oyuncu olarak popülerliğinin zirvesindeyken ve henüz gençken, tası tarağı toplayıp, Bodrum’a yerleşti.

Bodrum, Gündoğan’a. İki buçuk yıldır kocasıyla birlikte, mutlu mesut orada yaşıyorlar. Ama dikkatinizi çekerim, emeklilik hayatı filan değil. Domates falan yetiştirmiyorlar, birlikte iş üretiyorlar. Bir buçuk senede iki sinema filmi, bir kocaman albüm kotardılar. Onlara göre ‘merkez’den uzaklaşmak, işten uzaklaşmak anlamına gelmiyor, aksine daha çok çalışıyorlar. Çok güzel bir hayat kurmuşlar kendilerine. Özlem Tekin’le bunları konuşurken fark ettim ki, ne dediğini bilen çok akıllı bir kadın ama isterseniz röportajı okuyun kararı kendiniz verin...

« Son Düzenleme: 14 Kasım 2010 - 10:03:50 Gönderen: halil »
eski sevgilim yeni sevglisini benimle aldattı

Özlem Tekin

Özlem tekin Ayşe Arman'a konuştu
« : 14 Kasım 2010 - 09:36:51 »

Ynt: Özlem tekin Ayşe Arman'a konuştu
« Yanıtla #1 : 14 Kasım 2010 - 09:38:01 »

Çevrimdışı halil

• Bizden Biri
röportaj çok uzun,tamamı aşağıdaki adreste

http://hurarsiv.hurriyet.com.tr/goster/ShowNew.aspx?id=16292183
eski sevgilim yeni sevglisini benimle aldattı

« Yanıtla #2 : 14 Kasım 2010 - 10:04:04 »

Çevrimdışı drown

• Cool
röportaj çok uzun,tamamı aşağıdaki adreste

http://hurarsiv.hurriyet.com.tr/goster/ShowNew.aspx?id=16292183

Röportajı okumadımm daha ama resimler şahane olmuş ben bu halini özlemişim çok onu farkettim sağol halil:)
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #3 : 14 Kasım 2010 - 11:23:13 »

furkiii

• Ziyaretçi
resimler güzel; fakat ayşe arman ile röportaj yapması pek de hoşuma giden bir durum değil işin doğrusu..

« Yanıtla #4 : 14 Kasım 2010 - 11:42:36 »

Çevrimdışı tekinist_mhmt

• Moderator
yeap ne güzel resimleri bunlar :)
Bugün Doğanın Dengesi Yok..

« Yanıtla #5 : 14 Kasım 2010 - 12:00:23 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Resimler güzelmiş...

Röportajda genel olarak aile yaşamına değinilmiş...

Tşkler Halil   :D

« Yanıtla #6 : 14 Kasım 2010 - 12:08:31 »

Çevrimdışı Sınır

• Aktif Üye
  • Hiç.
bu röportajı beğendim. Çünkü sırf oyunculukla alakalı konuşulmamış. Özel konulara, özlemin çocukluğu ve özellikle ergen dönemlerine dair konuşulması keyifle okumamı sağladı röportajı.

özellikle burası iyiydi:
Kendinizle dalga geçebilir misiniz?
- Geçerim. Hatta herkesten önce yakalamaya çalışırım gerzekliğimi. Biraz da yırtmak için tabii...

..

« Yanıtla #7 : 14 Kasım 2010 - 12:49:13 »

Çevrimdışı hovarda

• Özcü
off ya cok özlemişim seni be Ozlem...

Uzun zaman olmus cevaplarını okumayalı...yepyeni fotograflar da cok güzel çıkmıssın..
Yag yag yagmur Her yer camur!

« Yanıtla #8 : 14 Kasım 2010 - 13:02:46 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
- Piyasadaki pek çok isim, yetenekli olanları bile, “Aman çok aşırıya kaçmamayım, benzer besteler yapayım da tutsun!” diye düşünür. Ben öyle değilim, istediğim her türlü besteyi yapabilecek yetenekte bir insanım. Ben ne yaşadıysam, onun müziğini yaptım. ‘Aşk Her Şeyi Affeder mi’ de dönemine göre çok ileriydi. Bir kadının çıkıp, rahat rahat söyleyeceği bir şarkı değildi. Kaç yıl geçti, hâlâ söyleyen yok. Bütün rockçılar kendilerini acındırıp duruyorlar rock şarkılarında. Hiç kuvvetli bir söz yazmış ya da yaptığı bir hatayı bağırarak söyleyecek biri daha çıkmadı.
O tip şarkılara insanlar bulaşmak istemiyorlar. Daha orta yol şarkılar tercih ediyorlar. Kimseyi kızdırmayacak, herkesin kabul edebileceği sözleri seçiyorlar. Güya rock müziği, sözler yumuşak yumuşak...

Çok güzelsin kız sen,depreştirdin gene kendine valla.Müzik sektörünü de iyice eleştirdikten sonra "bir daa yapmam albüm" diyeceğini umarken,"yaptım ve yapacağım da,masraflı  olsa da" dedin sen.Şurdan anladığım;bir semazenin bir avcu göğe açıp,Tanrı'dan istiyorsa ve diğer eliyle yere açıp,toprağı besliyorsa,sen de,sinemadan alıp,müziğe veriyorsun.

İşin aslı satır aralarında gizli aslında,albüm çıkarmak için,film çekiyor bu kadın.Aşkın tanımıdır budur aslında.

Çok güzel ve biyografik bir röportaj olmuş.Bu âna kadar böylesine rastlamamıştım.Ayşe Arman olması çok da bi' hoş,zeki kadın bir başka...

Bir de,bu kadın,son klipten bu yana iyice zayıflamış,ayrıca,hâlâ çok SEKSİ
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

« Yanıtla #9 : 14 Kasım 2010 - 13:49:12 »

Çevrimdışı hovarda

• Özcü
Sacları rasta mı O'nun....

Dikkatli baktım uzun uzun sanırım evet:)
Yag yag yagmur Her yer camur!

« Yanıtla #10 : 14 Kasım 2010 - 14:00:29 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
Son albümden hiç bahsedilmemiş mi ne? Yine de ağırlıklı olarak müzik konuşulmuş, güzel de olmuş. Talat Tekin'den, Özlem'in akademik hayatından falan bahsedilmesi de iyi olmuş. Sevdim, sevdim!

Düzenleme: Türk rock camiasına göndermede bulunduğu cevap tam yerinde olmuş. İşte bu kadınla aynı kafada olduğum için ona olan sevgim çok büyük. Ah bir de müziğe tam anlamıyla dönse...
« Son Düzenleme: 14 Kasım 2010 - 14:09:22 Gönderen: Super Sonic »
Kalbim pusula, sen kuzey!

« Yanıtla #11 : 14 Kasım 2010 - 20:30:28 »

« Yanıtla #12 : 14 Kasım 2010 - 20:52:02 »

Çevrimdışı teytey

• Bizden Biri
son albümden bahsedilmemesi çok enteresan geldi banada. ama bu yıl verdiği en iyi röportaj diyebilirim çok samimi ve sakin :) anlıyoruz ki özlem belini doğrultma aşamasında.
İzin verilen 400 karakter

« Yanıtla #13 : 14 Kasım 2010 - 21:25:01 »

« Yanıtla #14 : 14 Kasım 2010 - 23:23:25 »

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!
Röportajı tamamen okuyamadım ama fotoğrafları beğendim. =) Umarım bu röportaj dikkat çeker de Okan "Kral Çıplak"a çağırır Özlem'i.. Anladığım kadarıyla röportajın içeriği, programın formatı gibi.. =)
Düşlerinde bile göremez işler, düşlerin gördüğü işleri.
http://twitter.com/#!/gizeeemm