Gönderen Konu: Oyuncu ve Mankenlerin Şarkıcılıkları Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?  (Okunma sayısı 8262 defa)

m_akin_e

• Ziyaretçi
kişisel görüşüm Türkiye'de müzik adına çok şey yapılıyor,, yalnız gündem artık hiç sanatçı yok ,, bu sanatçıdır dediklerimize kalıyor,, manken sarkıcılar da bu grubun bi kısmı,, adam çok yakışıklı veya çok karizmatik böyle bişey yok,, egitim için kullanılan müzik,, bilimsel çalışmalar için kullanılan müzik,, gereksiz birşey diil ki,, herkes yapsın,, dinlemiyorum saygı duyuyorum da olmaz,, insan dogru bulmadıgı birşeye neden saygı duysun,,
 onlar bu piyasada oldukça,, onlara imrenen,, özenen,, onlar gibi olmaya çalışan insanımıza yazık oluyor,, bunun farkında olan abd'de belirli bir zümre,, avrupa'da belirli bir zümre,, Türkiye'de belirli bir zümre,, söylemek istedigim,,müzik dışında diger popüler kültür malzemeleri için de geçerli,,   

Özlem Tekin

Çevrimdışı antwerp

• Deneyimli Üye
bu konu için fazla yorum yapmaya gerek yokk   .... :ıy: :ıy: :ıy:
Ya bir yol bulacağız, ya da bir yol açacağız.

Çevrimdışı locesta

• Üye
  • **
  • ben insan değilmişim...
onlar seslerini sergilemiyor sadece vucütlarını sergiliyor hepsinin köküne kiprit suyu...   :öö: :öö: :öö:
ben insan değilmişim

Çevrimdışı evil_spirit

• Yepyeni Üye
  • *
  • Ben Bir Mülteciyim Yüreğimde Yaşıyorum!!!
arkadaşlar bence insanlar tek bir meslek alanında takılıp kalmamalı elbette yaptığı işin ilk önce hakkını vermeli!!!

Çevrimdışı DooMsDaY

• Gold Üye
İsteyen istediğini yapsın ama tabi belli sınırlar kurallar ve yasalar çerçevesinde bundan kime ne :höö: Dinlemek zorunda değiliz... Satıyosa kendine satmıyosada kendine  :D Bunda sorun edecek bişey göremiyorum...

Zevklerin söz konusu olduğu yerde kimse bişey diyemez...

Tartışılması gereken

Devlet Sanatçısı ünvanını taşıyan kişinin maaşı ile kurtuluş savaşı gazisinin almış olduğu maaşlardır şahsi görüşüm
      ▌▐

Çevrimdışı gigaoz

• Emekli Mod
  • Armanın Peşinde Adanmış Hayatlar.
    • OZ
Yurt Dışında Bunun Örneği Varmı Acaba ?
₯___ώ ћ € я € ע € я     |      μ á Y    я ٥ á μ___₯

Çevrimdışı LittleHercules

• Daimi Üye
Yurt Dışında Bunun Örneği Varmı Acaba ?

evet var. geçen yıllarda models diye bir grup çıkmıştı piyasaya. hatta türkiyede de yapmaya çalıştılar benzer birşey. ama tutmadı..
Yarın senin tek hazinen dolayısıyle git kuralını koy KENDİNE oyna!!!

Çevrimdışı Franz

• Aktif Üye
hımm hollywoodda suanda  herkesın hayranlıkla ızledıgı guzellıgıyle buyuleyen ve bas yapıtlarda oynayan pek cok oyuncunun eskıden yaptıgı meslek mankenlık

Çevrimdışı gigaoz

• Emekli Mod
  • Armanın Peşinde Adanmış Hayatlar.
    • OZ
hımm hollywoodda suanda  herkesın hayranlıkla ızledıgı guzellıgıyle buyuleyen ve bas yapıtlarda oynayan pek cok oyuncunun eskıden yaptıgı meslek mankenlık

Biz Şarkıcılardan Bahsediyoruz Ama Oyunculardan Diil :))
₯___ώ ћ € я € ע € я     |      μ á Y    я ٥ á μ___₯

Çevrimdışı Franz

• Aktif Üye
Biz Şarkıcılardan Bahsediyoruz Ama Oyunculardan Diil :))
bence burda sadece sarkıcılık degıl mankenlerın dıger mesleklere yapmasını ızın verılmemesı gıbı bı dusunce sezdım cunnku herkes o kadar katı dusunuyor kı bence yetenek bu  kımde olucagı bellı olmaz eger bu yetenegıde guzel kulllanabılcekse ıstedıgı meslekten olsun ...

Çevrimdışı Q_ZEN

• Emekli Mod
söz konusu olan şey şarkıcılık olunca kendilerini çok zorluyorlar...
eğitim yok, müzik kulagı yok ondan sonra da yok sesının bılmem su kadarı kendne aıt, yok bilmem bu kadarı şuna ait falan diye bi dunya münakaşa çıkıyo...
hey gidi günler… göz yaşım sel

Çevrimdışı coolz

• Üye
  • **
sadece yakaldıkları popilerliği müzikjtede deneyip daha çok görünmek ve para belkide

aslı

• Ziyaretçi
ya iyice komik oluyolar

Çevrimdışı eminem006

• Üye
  • **
iğrenç be müzikten anlamayanların müzik yapması çok saçma
BETÜL
  M
  R
  E

Çevrimdışı LittleHercules

• Daimi Üye
iyi de müzik kimsenin tekelinde değildir ki. yetenek işidir. becerebilenin şarkı söylemesinde ne sakınca var anlamış değilim bunu.. zaten becerebildiğini sananlar silinip gider..
Yarın senin tek hazinen dolayısıyle git kuralını koy KENDİNE oyna!!!