Gönderen Konu: Özlem Trafikte  (Okunma sayısı 4366 defa)

Ynt: Özlem Trafikte
« Yanıtla #15 : 10 Ağustos 2006 - 07:19:57 »

mehhmet

• Ziyaretçi
valla videolar bölümüne index çıkarcam bu aksam...
3 sayfa alt tarafı videolar bölümü..5 dakkanızı alır yani..  :))))9
mehhmet bey yeni görür özdere konserini,bak senin de sinyal programından haberin yokmuş videolar bölümündeki..(link de silinmiş zaten)...yarın yeniden upload ederim...
:))))
5dkmi almiyo haklisinda genelde kota sorun cikartiyodu bu gibi nedenlerle herseyi indirmedim surda iki basli görnmedik ne duruma duştuk
birde o klip vardi galiba diyorum ve indirmiyorum arada kayniyor şimdi bende herseyi yenden indiryorum garanti olsun diye
rapid in ne allahın cezası sinir sistemi çökeertici,dengeleri alt üst edici,ne menem bi şey oldugunu sen de anladın di mi mehhmet..onun için ben saatlerce bigisayarın basında delirmişken upload edicem diye,ki en uzun zmanımı alan senin daha dün-bugün gördüğün konser,12 şarkı 1 saatten uzun flan..
;çıkıp 4 ay sonraa "aa ben yeni gördüm" deyince içimden seni upload edesim geldi rapide..linkini de heryere dağıtmak sonra 
 :))))))

harbiden bundan sonra sen index hazirlican ordan daha detayli takip ederim

bedri  msj bu alt kismina alinma sana deyil
genel bölumude var sitemizde bu siteye sadece özlem icin girmeyenlere yani bana hitap ediyor özlem icin girmiyasan niye giryosun dicekseniz sadece özlemi konuşamayizya
sonra her klibi indirmek zorunda deyiliz herkez bu bölume atilan her videoya  tesekkur etmek zorunda deyil ister 4 ay sonra istersen gununde indirir sonunca bir kanun yada kural yok isteyen istedi yerde takılır genel bölumunde yarişmalar var kaynaşiyoruz guluyor eğleniyoruz
oyunlar var hoş vakit geciriyoruz kimse merak etmesin genel bölumune takilanlarda geyik icin girmiyo bu siteye :ehmm:
eyer geyik icin girseydik form kurallarinin bile olmadi bir cok geyik formu var
siz yakında buluşmalarada cok ön planda dersiniz cok citdi bir site dersiniz

Özlem Tekin

« Yanıtla #15 : 10 Ağustos 2006 - 07:19:57 »

« Yanıtla #16 : 10 Ağustos 2006 - 09:06:31 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
  • Ben yüksekteyim...sen Alçak...
başladım yeniden uploada..birazdan eklerim..artık 28.günde kendim indircem eklediğim bütün videoları..bari linkler silinmesin  :))

« Yanıtla #17 : 10 Ağustos 2006 - 12:10:58 »

cansu

• Ziyaretçi
ee yani mehmet haklısın bi yerde . . . 3 sene önceki bi programı ha bugün indirip izlemişim ha 2 gün sonra . . . zaten bi de şu var  . . . sadece genel ön planda diyen vatandaşlar öle bi forum varki biz de bu forumdan sonuna kadar yararlanıyoruz tey tey . . . bi de şu var kimse indirmek zorunda değil bunları . . . tekinist olmak onu anlamakla da mümkündür. . . yaptığı katıldığı her programı takip edemeyebilirz. . . ki ben tv den çook uzak biri olduğum için . . . ama pyrox sayesinde yavaş yavaş hepsiciğini indiriyorum  :çiçek:
 neyse pyrox medyadaki sağ gözümüz bekliyoruz   :hug:  :hug:
« Son Düzenleme: 10 Ağustos 2006 - 12:16:44 Gönderen: cansu »

« Yanıtla #18 : 10 Ağustos 2006 - 12:21:40 »

tanu_ozz

• Ziyaretçi
memet aaa.burası anaokulu sitesi değilki burası ciddi bi site yapma böle şeler  :dill :dill :dill valla genel bölümüne katılım çok çünkü millet eğlenceli ve eğlenmesini bilio.şunu yapmayalım bunu yapmayalım.bizim yaşımızda genç ruhumuzda genç.ama yaşça genç olup ruhça zeki müren yaşlarında olsaydım bende pek fazla takılmazdım  :D :D

burası özlem,müzik ve eğlence sitesi.ne sadece özlem ne sadece müzik nede sadece eğlence.ben genele giriommu giriom valla.ama başkada heryere yazıom.yane msj sayım 820 olmuş.bunu genele yazarak yapmadım sonuçta.yeri geldiğinde ciddi yeri geldiğinde eğlenceli olurum.yane genele yazmam filanda kimseyi ilgilendirmez.kim neyden hoşlannıosa onu yapsın diğerlerinede bişi demeye hakkı yok...ayrıca genele ben çok yazıom ama siteye bazılarından daha sonra girdim 287 msj daha fazla atmışım....

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

nese bende video bölümüne pek bakmadım ne var ne yok die.yane bu suç değil sonuçta.bişi arıcak olursam gider bakarım anca.nese ama bu index işi cidden iimiş  :D

pyroxevil valla medyadaki gözümüzsün cidden.bu arada bi projemiz var seninde yardımın olursa harika bi çalışma olur  :D hazır yeri açılmışken söleyem dedim :D sağol emeklerin için :çiçek:   çiçek vermemi yanlış anlama hee  :dill :dill
« Son Düzenleme: 10 Ağustos 2006 - 12:49:24 Gönderen: tanu_ozz »

« Yanıtla #19 : 10 Ağustos 2006 - 12:31:35 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
olayı büyütmeyelim arkadaslar..sonucta isteyen indirir isteyen indirmez..foruma tek mesajı olmayan bi sürü üye de var sonucta..burası özgür bi platform..sadece ana sayfayı açıp baska yere bakmamakta da özgürüz yani..ben sadece  mehhmete takılayım biraz dediydim..ha biraz da emek verdiğim için video bölümüne daha hassas olabiliyorum bazen..zaten bizlerin en büyük hatası kendi kişiliğimizi ölçüt alarak değerlendirmeye kalkmamız herkesi..mesela ben video olayına takıntılı oldugum için videolar bölümünde bazı videoların  farkedilmemiş olmasını aklım almıyo ama diyorum ki sonra insanların ilgi alanı farklı herkes sen diil...demem o ki"  öyle herşeyden alınmayalım"
tanu neyse proje elimden geleni yaparım  ,bilirsin..sen de yeter  :))

bu arada 15 dakka soona ekliyorum bu trafikle ilgili programı videolar bölümüne yeniden..

« Yanıtla #20 : 10 Ağustos 2006 - 12:36:59 »

tanu_ozz

• Ziyaretçi
olayı büyütmeyelim arkadaslar..sonucta isteyen indirir isteyen indirmez..foruma tek mesajı olmayan bi sürü üye de var sonucta..burası özgür bi platform..sadece ana sayfayı açıp baska yere bakmamakta da özgürüz yani..ben sadece  mehhmete takılayım biraz dediydim..ha biraz da emek verdiğim için video bölümüne daha hassas olabiliyorum bazen..zaten bizlerin en büyük hatası kendi kişiliğimizi ölçüt alarak değerlendirmeye kalkmamız herkesi..mesela ben video olayına takıntılı oldugum için videolar bölümünde bazı videoların  farkedilmemiş olmasını aklım almıyo ama diyorum ki sonra insanların ilgi alanı farklı herkes sen diil...demem o ki"  öyle herşeyden alınmayalım"
tanu neyse proje elimden geleni yaparım  ,bilirsin..sen de yeter  :))

bu arada 15 dakka soona ekliyorum bu trafikle ilgili programı videolar bölümüne yeniden..

abi sen takıl sana bişi dediğimiz yok emeklerin yane unutulamaz  :D  bu arada indircem videoyu valla.hem videolarada ilgi var bak trafik videosu için tüm site hazır kıta beklio  :D şimdiden tşk valla gene.valla bi film işi varda.şöle 1 saatlik bişi onda valla yardımın lazım  :D :D onu ayrıca konuşuruz abi  :23:

« Yanıtla #21 : 10 Ağustos 2006 - 12:37:47 »

cansu

• Ziyaretçi
pyrox abicim gazetelerin verdiği televizyon ekleri gibisin seni sefiyom  :hug:  :hug:

« Yanıtla #22 : 10 Ağustos 2006 - 12:42:21 »

mehhmet

• Ziyaretçi
bedri harbiden kimse sana demiyo imzamda bile sana tusukkuer ediyrum  benim lafim sana deyil biliyosun hem ben kliplerin yuzde %70 falan indirdim msj atmiyorum diye sadece genelde takılıyo olduk ibreti alem icin heryere msj atmaz

« Yanıtla #23 : 10 Ağustos 2006 - 12:47:57 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
arkadaslar ben alınmadım zaten üstüme..bana deseniz de alınmam zaten.ne yüzsüz oldugumu bilen bilir   :56

cansu saol be yaw-tv rehberi de olduk   :öö:  :dill :dill

neyse alınız link ..

http://rapidshare.de/files/28867139/ozz_sinyal.rar.html

videolara da ekliyorıum ayrıyetten..

indirmeyenin kafasını kırarım "dermişim"..indirip izleyin..özelden programla ilgili soru sorcam..bilemeyene kötek var  hehe  :D  :dill

« Yanıtla #24 : 10 Ağustos 2006 - 12:53:32 »

mehhmet

• Ziyaretçi
ben önceden indirmiştim sorunu bekliyorum ama genelde takıliyorumya inanmazlar şimdi :D

« Yanıtla #25 : 10 Ağustos 2006 - 13:00:27 »

tanu_ozz

• Ziyaretçi
ben önceden indirmiştim sorunu bekliyorum ama genelde takıliyorumya inanmazlar şimdi :D

bende indiriom şimdide.eğer daha indirme işlermi bitmeden soru gelirse yardımcı olursun dimi  :D ama yoook sen genele takılıon boşver yardım etme  :D genele takılıp milletten daha çok msj atmışsın aa nası oluo o yaw  :D

« Yanıtla #26 : 10 Ağustos 2006 - 13:50:42 »

Çevrimdışı Hipokondryak

• Deneyimli Üye
  • Sayid Jarrah
ÖZetle Kimse Kİmsenin Sİtede gezdiği yerlere bakarak laf atamaz...

Bu arada Emeginize sağlık efem.. Tsk ederiizz :D
Eğer sende mutLuysan Kapıyı Çek !!!

« Yanıtla #27 : 10 Ağustos 2006 - 16:27:25 »

Çevrimdışı by_haxan

• Yönetici
  • anonymous
    • http://www.ozlemtekin.biz
buradaki tartışmaya lütfen bir son verin !
SAFKAN TEKİNİZM...

Eskilerden.... Çok Eskilerden değişmeyen tek şey  Sadece SAFKANTEKİNİST'lik kaldı...

« Yanıtla #28 : 10 Ağustos 2006 - 17:02:06 »

mehhmet

• Ziyaretçi
buradaki tartışmaya lütfen bir son verin !
kimseyle tartişmak istemezdim sadece bana gelen cevap hakkini kullandim tekrar diyrum herkez özgurdur isteyen saygi gösterir kimseye laf duşmez benimle sorunu olan varsa özelden gelsinbeklerim

« Yanıtla #29 : 10 Ağustos 2006 - 17:09:01 »

cansu

• Ziyaretçi
yaaa ordaki hocaya uyuz oldum . . .sadece 1 yumurta kırdı die özlemi trafik canavarı ilan etti . . .gıcık şey  :öö:
 hocanın özleme yayaya yol ver . .. demesine özlemin cvp süperdi .  . hangi birine verim hocam o kadar çoklar ki :))))))  :mickey: