Gönderen Konu: antalya buluşmasııı  (Okunma sayısı 6209 defa)

Ynt: antalya buluşmasııı
« Yanıtla #45 : 04 Eylül 2006 - 22:58:54 »

mehhmet

• Ziyaretçi
sudeye dio merak etme  :D :D
+1903 yaw tanu antalyadami gidiyoruz vaybe tristcenletine ing öyrenelim cahilkalmayalim :D :D :D

Özlem Tekin

« Yanıtla #45 : 04 Eylül 2006 - 22:58:54 »

« Yanıtla #46 : 08 Eylül 2006 - 20:05:20 »

Çevrimdışı daydream

• Üye
  • **
   pek anlamadım bu kız kim?? crazy yada bana değil galiba ama kim ki? ayrıca fane mı olur antalyada da buluşma yapsak???
ya size buluşma yapmayın diyen yokk hem bu sude antepli antepteki buluşlara pek gelmezz taa antalyalara gidip orda buluşma düzenliyor diyorumm vee ben antalya doğumluyum buluşma olursa buluşmayı bence ışıklar da yapın oralar çok güzel amcamlarda orda oturuyor :)

« Yanıtla #47 : 10 Eylül 2006 - 11:33:37 »

tanu_ozz

• Ziyaretçi
+1903 yaw tanu antalyadami gidiyoruz vaybe tristcenletine ing öyrenelim cahilkalmayalim :D :D :D

la ben biliom bi kerem  :D  my name is tanu  :D  yaw olim onu bırakta yeni biriyle tanıştım.truzim firmasında çalışıo turlarada çıkıo numarasını aldım benide böle turlar oldumu götürcekmiş hemde beleşe  :D :D bodrum fethiye kapadokya filan gidioz dedi.ben ararım seni acentayla konuşp dedi.  :alkıs: :alkıs: :alkıs: tam benlik valla yaw  :D

ayrıca bence gidelim antalyaya.yane ben istiom gelmeyi  :D sende gel işte hem gezer hem buluşuruz.artık buluşmada bizi gezdirirler temsilcilerimiz inşallah.öle 2 saat durupda gitmezler umarım  :ı-ı: :ı-ı:

« Yanıtla #48 : 10 Eylül 2006 - 22:44:34 »

mehhmet

• Ziyaretçi
la ben biliom bi kerem  :D  my name is tanu  :D  yaw olim onu bırakta yeni biriyle tanıştım.truzim firmasında çalışıo turlarada çıkıo numarasını aldım benide böle turlar oldumu götürcekmiş hemde beleşe  :D :D bodrum fethiye kapadokya filan gidioz dedi.ben ararım seni acentayla konuşp dedi.  :alkıs: :alkıs: :alkıs: tam benlik valla yaw  :D

ayrıca bence gidelim antalyaya.yane ben istiom gelmeyi  :D sende gel işte hem gezer hem buluşuruz.artık buluşmada bizi gezdirirler temsilcilerimiz inşallah.öle 2 saat durupda gitmezler umarım  :ı-ı: :ı-ı:
tanu kardesim benim :D :D :D benide beleşe götursun la :D :D :D :D
abi birde senin ing ile turistlere rezil olmayalim tanişabilirmiyiz yetr mi? site icin diyorum kendim icin deyil yani siteyi rezil etmeyelim
harbi temsilciler bir gunluk bir planyapin :D :D :D

« Yanıtla #49 : 11 Eylül 2006 - 12:53:22 »

tanu_ozz

• Ziyaretçi
tanu kardesim benim :D :D :D benide beleşe götursun la :D :D :D :D
abi birde senin ing ile turistlere rezil olmayalim tanişabilirmiyiz yetr mi? site icin diyorum kendim icin deyil yani siteyi rezil etmeyelim
harbi temsilciler bir gunluk bir planyapin :D :D :D

tmm la sen iste yeter.hatta öznuruda al beraber gezin  :D :D beraber tatil edersiniz  :alkıs: :alkıs:  aslında antalyaya olursa güzel olurdu dimi.beleşe gelirdik oraya  :ıslık: :ıslık: neyse evet temsilciler size dioz ama hala bi ses yok bea  :höö: :höö:

« Yanıtla #50 : 11 Eylül 2006 - 20:24:09 »

Çevrimdışı b.d.sude

• Daimi Üye
  • __________________________________________________
Kıza bak antepteki buluşmalara gelmezz gidip taa antalyalarda buluşma organize ederr.. neysee...

memleketime iyi bakınn ?
yapma allahıını seversen 2aydır alanyadayım buaralarda gidip geldim yaaaaaaaa...

alanyada buluşalımmmm                  mııı?sevgili tekinistleeeeeeeeee r   :king :king :yeehu :yeehu :yeehu :yeehu :yeehu :yeehu :yeehu
« Son Düzenleme: 11 Eylül 2006 - 20:26:07 Gönderen: b.d.sude »
_CEA SERA SERA_

« Yanıtla #51 : 11 Eylül 2006 - 22:19:22 »

tanu_ozz

• Ziyaretçi
anteptekine gelmiştiki sude.şahsen şahidim yane  :D :D

« Yanıtla #52 : 11 Eylül 2006 - 22:45:17 »

mehhmet

• Ziyaretçi
anteptekine gelmiştiki sude.şahsen şahidim yane  :D :D
bende resimleri gördum sahit sayilirim :D :D :D :D :D gerci yuzunu göremedik ki :D :D

« Yanıtla #53 : 11 Eylül 2006 - 22:50:44 »

Çevrimdışı wiksha

• Deneyimli Üye
temsilciler yoğun tempoda ve sessizlikte izdivaja çekildiler! bu sessizlik bozulacak ama şimdi değil arkadaşlar sezonu bitti antalyanın bu yüzden şimdilik ses çıkarmıyoruz zaten adamakıllı toplanabilmiş değiliz. 2 saat durup gitmemek içinde bu buluşmanın antalyanın kıpır kıpır zamanına denk getirmek lazım. alanya bilmem ama antalya sezon kapanıyor artık. onca yolu geldiğinize değsin demi? 3,5 kişi dışında kimseden ses çıkmıyor zaten şimdilik bu konuşmayı erteliyelim olur mu??? zaten crazy ve ben yeterince kırıldık aynı zamanda bizi tahminim mayıs aylarına kadar bir koşuşturma bekliyor.

« Yanıtla #54 : 11 Eylül 2006 - 22:55:18 »

mehhmet

• Ziyaretçi
temsilciler yoğun tempoda ve sessizlikte izdivaja çekildiler! bu sessizlik bozulacak ama şimdi değil arkadaşlar sezonu bitti antalyanın bu yüzden şimdilik ses çıkarmıyoruz zaten adamakıllı toplanabilmiş değiliz. 2 saat durup gitmemek içinde bu buluşmanın antalyanın kıpır kıpır zamanına denk getirmek lazım. alanya bilmem ama antalya sezon kapanıyor artık. onca yolu geldiğinize değsin demi? 3,5 kişi dışında kimseden ses çıkmıyor zaten şimdilik bu konuşmayı erteliyelim olur mu??? zaten crazy ve ben yeterince kırıldık aynı zamanda bizi tahminim mayıs aylarına kadar bir koşuşturma bekliyor.
valla kismet bence temsilci kardesim sen şimdi sitede antalyali herkeze ulas bence profile bak yada toplumsj at cevap yazanlar olur böylece aha kalabalik olursunuz :D :D :D

« Yanıtla #55 : 11 Eylül 2006 - 22:58:26 »

Çevrimdışı wiksha

• Deneyimli Üye
bu ilk yaptığım şeydi zaten üyelerin hepisne atamadım tabi sadece yakın zamanda uğrayanlara attım o bile kaç günümü aldı. ben biliyorum ama napıcağımı!!!!!  :dewil

« Yanıtla #56 : 11 Eylül 2006 - 23:00:49 »

mehhmet

• Ziyaretçi
bu ilk yaptığım şeydi zaten üyelerin hepisne atamadım tabi sadece yakın zamanda uğrayanlara attım o bile kaç günümü aldı. ben biliyorum ama napıcağımı!!!!!  :dewil
beni korkuttun şimdi ne yapacan anlat bakem gelecektim zaman uyarsa tanuda gelecekti hatda zakti uyarsa erkan08
aama harbi kortum yaw :D :D :D
hem senin gibi bir kıza :dewil bu yakişiyomu kulani cekecem senin

« Yanıtla #57 : 12 Eylül 2006 - 01:38:57 »

tanu_ozz

• Ziyaretçi
yaw admin arkadaşlara sölerseniz.tüm sitedekilere msj atsın o buluşma olcak die ama tarih kesinleşmeden atmaz snrm yaw.bi tarih belirleyip ozmn tüm siteye msj atarız bi ay öncesinden onlarda cvp yazar gelebilecek olanlar dimi yane

« Yanıtla #58 : 12 Eylül 2006 - 15:45:49 »

Çevrimdışı wiksha

• Deneyimli Üye
ya şimdi bırakın buluşma fln. sonra hiç bişi yapamıcaksanız geldiğinize pişman olucaksınız tabi sorumlusu ben ve crazy olucak sonra! zaten o zamana kadar artar gelicek sayısı bu tarih  meselesi sonra belirlenecek. e şimden de mart,mayıs aynın tarihini vermek saçma olur!!! ayrıca ben bu buluşma olunca ben veya crazy tüm üyelere msj atarız admin'i bu işle meşgul etmek olmaz. konu kapansın mı artık yaaa??? üstelik belki bende gelirdim oda gelirdi lafları da şüphede sonuçta ortada bi 'belki' olasılığı var...

« Yanıtla #59 : 12 Eylül 2006 - 15:48:02 »

Çevrimdışı crayz

• Aktif Üye
  • ANTALYA TEMSİLCİSİ
wiksha hakli bende bakıyorum ama antalya yok yok
:)))