Anket

En beğendiğiniz Sertab Erener albümü hangisi?

Sakin Ol! - 1992
2 (8.3%)
Lâ'l - 1994
2 (8.3%)
Sertab Gibi - 1997
9 (37.5%)
Sertab Erener - 1999
4 (16.7%)
Sertab - 2000
2 (8.3%)
Turuncu - 2001
1 (4.2%)
No Boundaries - 2004
0 (0%)
Aşk Ölmez - 2005
1 (4.2%)
The Best of Sertab Erener - En İyiler - 2007
1 (4.2%)
Sertab goes to the club - 2007
0 (0%)
Sertab Erener Otobiyografi: 15. Sanat Yılı Konseri - 2008
0 (0%)
Painted on Water - 2009
0 (0%)
Rengarenk 2010
2 (8.3%)

Toplam Oy Verenler: 24

Gönderen Konu: Sertab Erener  (Okunma sayısı 39704 defa)

Ynt: Sertab Erener
« Yanıtla #210 : 12 Haziran 2007 - 22:24:04 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
  • Ben yüksekteyim...sen Alçak...
çıktı sertab...allahım sesine-sözüne -müziğine laf edilmez ama bu kadın ne zaman bi tarz sahibi olucak..bu ne kıyafet ne saçtır yahu..ona da mı el atsam bi :D :D

Özlem Tekin

« Yanıtla #210 : 12 Haziran 2007 - 22:24:04 »

« Yanıtla #211 : 12 Haziran 2007 - 22:32:59 »

Çevrimdışı -tarzan-

• Bizden Biri
  • tekinist
danslar şovlar nasıl böyle .. hiç bu kadar beklemiyordum..
şarkıları canlı söylüyor. canlı okuduğu bile zor anlaşılıyor. o kadar
ayrımı zor.. rüyayı söyledi.ikinci albümünden. şov ve performans  çok iyiydi..
« Son Düzenleme: 12 Haziran 2007 - 22:33:40 Gönderen: -tarzan- »
SANAT SANAT İÇİNDİR.

« Yanıtla #212 : 12 Haziran 2007 - 22:37:12 »

Çevrimdışı kanatsız melek

• Gold Üye
çıktı sertab...allahım sesine-sözüne -müziğine laf edilmez ama bu kadın ne zaman bi tarz sahibi olucak..bu ne kıyafet ne saçtır yahu..ona da mı el atsam bi :D :D
niye öyle diyosun bedri abi...
bende geçen sene saçımı böyle yapıyordum..
sevdim ben :D
Tesadüflerle başlar her şey.

« Yanıtla #213 : 12 Haziran 2007 - 22:47:23 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici

valla ben bunu görünce ne diyeceğimi bilemedim.. :D
« Son Düzenleme: 28 Haziran 2007 - 07:15:02 Gönderen: PyRoX »

« Yanıtla #214 : 12 Haziran 2007 - 22:49:26 »

Çevrimdışı kanatsız melek

• Gold Üye
iyidir iyi...
sadece kıyafetini köy muhtarları gibi o kadar yukarı çekmesine gerek yoktu... :D
Tesadüflerle başlar her şey.

« Yanıtla #215 : 12 Haziran 2007 - 23:33:23 »

Çevrimdışı DooMsDaY

• Gold Üye

bence ilk çıktığından güzel :)) tarz olarakda La'l albümü iyiydi mesala.. hafif melankolik bi hal yakışıyo bu kişiye modacı gözüyle tarz konusuna bakış değişir tabii :p
      ▌▐

« Yanıtla #216 : 12 Haziran 2007 - 23:41:52 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
:D ne yapsa ilk çıktığı halinden iyi olur canım zaten...
hele o " sakin ol" klibi klipte oynayan tğm ünlüler için hayatlarının hatası imajlarır bence.
benim sertabın en sevdiğim albumu sertab gibi dir..incelikler yüzünden aslolan aşktır falan olan album..
görüntü olarak da bazen güzel bazen kötü buluyorum..mesela mtv türkiye partisinde ki tarz nerde bu geceki tarz nerde..değişim iyidir ama onu sindirdiğin sürece..sanki ne yapsa emanet duruyo üzerinde sertabın..çünkü sertab aslında lal albumundeki kadın belki de hala...naif ve sıradanlığı seven biri ..

« Yanıtla #217 : 12 Haziran 2007 - 23:57:31 »

Çevrimdışı DooMsDaY

• Gold Üye
:D ne yapsa ilk çıktığı halinden iyi olur canım zaten...
hele o " sakin ol" klibi klipte oynayan tğm ünlüler için hayatlarının hatası imajlarır bence.
benim sertabın en sevdiğim albumu sertab gibi dir..incelikler yüzünden aslolan aşktır falan olan album..
görüntü olarak da bazen güzel bazen kötü buluyorum..mesela mtv türkiye partisinde ki tarz nerde bu geceki tarz nerde..değişim iyidir ama onu sindirdiğin sürece..sanki ne yapsa emanet duruyo üzerinde sertabın..çünkü sertab aslında lal albumundeki kadın belki de hala...naif ve sıradanlığı seven biri ..

kendi içinde çelişiyosun sanki pyro sıradanlığı sevse bu kadar tarz değişikliği olmaz gibi sanki.. Türkiyede Madonnaya benzetilecek bi kişi varsa bu kişi bence Sertab..
      ▌▐

« Yanıtla #218 : 13 Haziran 2007 - 00:01:21 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
hayır işte çelişki değil bu...sertab aslında sıradan görünmek ve müziğini yapmaktan hoşlanıyo,bence..ama bi şekilde de görsel anlamda da  bunları yapmak zorunda kalıyo artık müzik sadece sesle olmadığı için...ve sanırım türkiyenin madonnası yapmaya çalışıyolar kadını imaj makerlar ve menejerleri..
ama türkiyenin madonnası da benim için özlemdirr..baskası da olamaz..kim var bu kadar imaj değiştirip hepsini de kendine yakıstıran..sertab bjork olsun bence :D
şimdi yine çıktı..SAPI siyah bu sefer.. :D :D
küpeleri güzel ama,şekil yani ...

seviyorum ama çok sertabı..öyle üzümün çöpü-sertabın SAPIna takılmam çok  :şok:
« Son Düzenleme: 13 Haziran 2007 - 00:03:06 Gönderen: PyRoX »

« Yanıtla #219 : 13 Haziran 2007 - 00:12:45 »

Çevrimdışı Franz

• Aktif Üye
verdıgı roportajlarla yola cıkılırsa sertabın kendısının madonnayı ornek aldıgı apacık.baskasının onu madonna yapmaya calıstıgını pek sanmıyorum.oyle olsaydı ılk zamanlarda olurdu.ne de olsa palazlanmamıs sanatcı pek cok seyı kabul etmek durumunda...

« Yanıtla #220 : 13 Haziran 2007 - 00:13:19 »

Çevrimdışı LittleHercules

• Daimi Üye
SAP tı harbiden yaa. Neydi o? Söylesem RTÜK kapatır mı bizi Pyro? :D
Yarın senin tek hazinen dolayısıyle git kuralını koy KENDİNE oyna!!!

« Yanıtla #221 : 13 Haziran 2007 - 00:16:46 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
sanatçıların etrafında o kadar çok "yaşam koçu"" varr ki,bişeyleri yap diye zorlamıyolar,sadece ikna ediyolar böyle yaparsan iyi olur diye...sertabında türkiyenin madonnası  olmaktan rahatsızz olacagını sanmam gerçi..ama olamaz sanki  gibime geliyo...ihtiyacı da yok o ses varken onda ..

« Yanıtla #222 : 13 Haziran 2007 - 00:17:05 »

Çevrimdışı DooMsDaY

• Gold Üye
hayır işte çelişki değil bu...sertab aslında sıradan görünmek ve müziğini yapmaktan hoşlanıyo,bence..ama bi şekilde de görsel anlamda da  bunları yapmak zorunda kalıyo artık müzik sadece sesle olmadığı için...ve sanırım türkiyenin madonnası yapmaya çalışıyolar kadını imaj makerlar ve menejerleri..
ama türkiyenin madonnası da benim için özlemdirr..baskası da olamaz..kim var bu kadar imaj değiştirip hepsini de kendine yakıstıran..sertab bjork olsun bence :D
şimdi yine çıktı..SAPI siyah bu sefer.. :D :D
küpeleri güzel ama,şekil yani ...

seviyorum ama çok sertabı..öyle üzümün çöpü-sertabın SAPIna takılmam çok  :şok:

Sertab yeni çıkan biri deilki plak şirketi belirlesin nası çıkacağını oturmuş bi karizması var piyasada nası istiyosa öyle çıkıyodur yani sıradan gözükmek istese sıradan  hep sıradan olur şarkısıda imajıda sıradan olur ama öyle deil işte.. çok farklılık gösterebiliyo Madonna = Sertab :p Herkisinin müziğide popa yakın olduğundan bana görde bu benzetme daha iyi :))  Bi tek Jimnastik kıyafetiyle çıkmadı ama hehe :D
      ▌▐

« Yanıtla #223 : 13 Haziran 2007 - 00:22:06 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
yahu anlatamıyorum...yeni çıkan biri gibi şunun gibi ol bunun gbi ol diye tabi ki kimse sertabın tarzını belirlemiyor..ama bu işlerle ilgilenen kişiler var..madonnanın da bi imaj maker ı var hala sonucta..ve o kişiler nasıl giyinceğini,nsıl showlar yapılcagını belirliyo,sertabın da onayıyla tabi..yoksa tabii ki sertab dünkü çocuk değil,zamanında bendenize  giydirdikleri abajur eteklerle çıkması gibi olsun..kendi özgür iradesi ama bence yanlış kararlar...
« Son Düzenleme: 13 Haziran 2007 - 00:23:29 Gönderen: PyRoX »

« Yanıtla #224 : 13 Haziran 2007 - 00:25:08 »

Çevrimdışı LittleHercules

• Daimi Üye
yahu anlatamıyorum...yeni çıkan biri gibi şunun gibi ol bunun gbi ol diye tabi ki kimse sertabın tarzını belirlemiyor..ama bu işlerle ilgilenen kişiler var..madonnanın da bi imaj maker ı var hala sonucta..ve o kişiler nasıl giyinceğini,nsıl showlar yapılcagını belirliyo,sertabın da onayıyla tabi..yoksa tabii ki sertab dünkü çocuk değil,zamanında bedenize  giydirdikleri abajur eteklerle çıkması gibi olsun..kendi özgür iradesi ama bence yanlış kararlar...
Tamamen katılıyorum. Birileri yanlış yönlendiriyor. Mutlaka kendi iradesi de var ama işte bu "imaj maker" dediğimiz insanlar kendi fikirlerini kim bilir nasıl aktarıyorlar ki bu sanatçılar da böyle kötü çıkabiliyorlar karşımıza...
Yarın senin tek hazinen dolayısıyle git kuralını koy KENDİNE oyna!!!