Gönderen Konu: Hikaye Tamamlama Oyun_u  (Okunma sayısı 10791 defa)

Ynt: Hikaye Tamamlama Oyun_u
« Yanıtla #90 : 09 Haziran 2010 - 13:52:13 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
-Şu bi kadın var ya hani adını ağzıma almak istemiyorum.O müthiş bi albüm yapmış laf aramızda.Ona inat bu kadar hırslandım dedi Orman Teyzem
-Ö...
-Hayır adını anma dedi Orman Abla.
-ÖZLEM TEKİİİİİNNN
-Sarımsak görmüş vampir gibi kaybolu verdi Orman Teyze.

Etrafta öbek öbek toz bulutları oluştu ve arka fonda Bana Bi'şey Olmaz çalmaya başladı :)
Daha sonra elinde 45 yaşlarında olmasına rağmen photoshop ile bi 20 lik genç kız edasıyla duran bir kadının resmi olan albüm vardı.
-Ahaha bu Orman Abla'ya benziyo dedi bizimki.

Albümü dinlemek için evine kapandı ve ilk şarkı SENİ SEVİYORUM BEBEĞİM'di.Alışılmış bi Orman Abla şarkısı yani :)

.....

Dün seni kumsalda gördüm bebeğim
Aşık oldum sana,bunu gizledim
Gözlerin içimi yakıyor
Söndür beni bebeğim....(derin derin çığlıklar...arada kusuyo sanırım ?) :mm:

İlk şarkıyı geçti ve sonra bir video çıktı karşısına.
İsmail Yk ile düetlerine çektikleri klipte gizli bi şifre vardı.

Özlem Tekin

« Yanıtla #90 : 09 Haziran 2010 - 13:52:13 »

« Yanıtla #91 : 09 Haziran 2010 - 14:02:51 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
Meğer bizim küçük ormancık,daa piyasada pek bilinmezken,YEKA abimizin almanyadaki back vokalistiymiş.CDnin içinde o görüntüler çıkınca odadaki herkes şok (arkadaşları vardı o gün evde) lara girmiş tabi..
Herkes,köpek sürüsü gibi lavaboya koşmuşlar,ortaya çok iğrenç bir tablo çıkmış ve tam o sırada Bahar Ormanı'ndan gelen mis gibi kokular içinde çöp kokulu ormancık belirivermiş..

-Bakın gençler,herşeyi açıklayabilirim,ben o yılla....
 Oradan birisi:
-Yıllardır ormanda yaşıyorurum ve şimdi utanıyorum ve şimdi bana bişey olmayacak bir yer aramaya gidiyorum
Ormancık:
-Hata yapıyorsun hey sen ne dediğinin farkına var,yoksa topuklarına sıktırtırım,gercek yüzümü görtermemi iztemezsen eğer,şimdi hepiniz bu odadan dışarıya çıkmıyacaksınız.

Çünkü;I wanna the play game (brutal bir biçimde seslendirdi bunu)

O sırada,çocuklardan birisinin babaannesi çıkageldi ve:
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

« Yanıtla #92 : 09 Haziran 2010 - 15:10:34 »

« Yanıtla #93 : 24 Ağustos 2010 - 13:08:07 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
Bunun üzerine çığlıklar atarak kaçar gider Orman Ablamız.

Fakat bizim oğlanın elinde artık silah niteliğinde bi ALBÜM vardır.
Orman Ablanın YEKA abiyle düeti olan o ALBÜÜÜM.
Bunu eğer herkese duyurabilirse belkide...

Hırsını bu albümü tüm Ormankolik lere dinleterek almak ister ve albümü WWW.KAÇTIYAKALA.COM'a verir.

Bu albüm ilk günden 15.000 kişi tarafından alınmak ister ve teklif gelir.
(Eee zaten bu albümler satmıyo mu ?)

Kötülük yapmak isteyen bizim oğlan tam tersi Orman Ablaya destek olmuş oldu.
Bu albümüde beğenen odunkolikler,yine Orman Ablaya tam destek verdiler.
İşleri yine eskisi gibi kıyak olan Orman Abla,Bi Biskrem Versem Beni Dinler misin ? festivali aracılığıyla tüm Türkiye'ti gezer.

bizim oğlan yine hayata küser ve diyar diyar dolaşır.

Ormanın en kötü yerlerinden bi yerde kendine barınak kurar ve orda yaşamaya başlar.

Oda ne!!!
Karşısına Acun Kıllıca çıkar ve derki;
-Hey dostum biz burda Sürvivor'a Var Mısın Yok Musun programını çekiyoruz ve sen gelmiş burda barınak kuruyosun!!!
-Allahın ormanı be nereye istersem kurarım barınağı. der bizim artizz oğlan

Ve gözlerini topuğu sakat olarak bi hastanede açar....

« Yanıtla #94 : 06 Mart 2011 - 20:26:58 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
İşte,"topuksuz" lâkabı bu olaydan sonra üzerine yapışıp kalmıştır.Aradan iki ay geçtikten sonra taburcu olacaktır.Topuksuzun aklında bir melodi;"sen gelmeden olamam ben taburcu..nananana.."
Doktor sorar:"Kim gelmeden..?"
Bizimkinin dudaklarından yalnızca iki kelime kendini gösterir;...
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

« Yanıtla #95 : 06 Mart 2011 - 21:06:41 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
Mu-mu-muam-merr  Kad-kadd-daafi!!

Sonra kendini toparladı ve Kaddafi dedi.
Onu ancak bizim Kado kurtarırdı.
Doktor hayretler içinde dona kalmıştı çünkü bizimki ne isterse oluyordu ve kapı açılmıştı bile...

« Yanıtla #96 : 06 Mart 2011 - 22:19:06 »

Çevrimdışı hovarda

• Özcü
gördükleri karsısında gözlerine inanamayan dr
ne yapacağını bilemez halde tlf sarıldı karsısındaki sesle birlikte.....
Yag yag yagmur Her yer camur!

« Yanıtla #97 : 18 Aralık 2011 - 10:47:59 »

Çevrimdışı serpil

• Özcü
    • http://www.facebook.com/pages/%C3%96ZLEM-TEK%C4%B0N/167872739935249
birden irkilip donakaldı ne yapacağını bilemeden  öylece düşünüyordu bir kaç dakika sessiz bir beklemenin ardından aniden  bıçağa sarıldı çünkü o akşam kaddafiyi öldürecekti eeee ayağına gelmiş gırsat kaçar mı .Şimdi diyeceksiniz e adam doktor işi hayat kurtarmak aslında dr değil:) ne garip o dr kılığına girmiş bir suikastçi  neyse daha sonra dr :) elindeki bıçakla
- işte artık youn sonuna geldik kaddaaaafi diyerek gevreeeekkk bir kahkaha ile yettiği gibi bıçak kaddafinin kalbine saplayıverir oracıkta soğuk bedeni yere yığılır son cümlesi

-yanlış adamı ölüüüüürrrrrrrdüüüünnnn geriiizekaaaalllııııı beyinsiiizzzz beniii değğiiiillll arkamdakini vuracaktııınnn der ve sahne biterrr
 .lol.
Magazin malı güllü dallı motorlar gibi koca aramıyorum ki olum ben bu şarkılar niye!

« Yanıtla #98 : 22 Temmuz 2012 - 13:42:46 »

Çevrimdışı munxur

• Üye
  • **
öldürdüğü yanlış adamın gözlerine baktığında hırsla kinle davrandığı o an gelmişti gözlerinin öününe sonra birden adamın son lafları geldi aklına birden arkasına döndü ve camdan bakti sokakda oynıyan çoçukların kamyonlardan çaldığı kavunları nasıl paylaştıklarını gördü ve birden aklına yanlışla öldürdüğü adamın bir ailesi oldugu fikri aklina geldi bir dalgınlık içine düşmüştü sankı
-ama birden bir ses duymuştu birden kapıya doğru baktı ama geç fark etmişti asıl öldüreceği adam  hızlıca kaçmıştı sokağa iniyordu çoçukların içine ya sonra işini halletcekti yada tabancasıla sokakda vuracaktı çoçukların gözlerinin önünde
« Son Düzenleme: 22 Temmuz 2012 - 13:44:11 Gönderen: munxur »

« Yanıtla #99 : 31 Mart 2017 - 00:27:57 »

Çevrimdışı ARGo_

• Deneyimli Üye
  • Kafası güzel düşler...
Asıl öldüreceği adam çoktan kaçıp gitmişti.. Karakterimiz tabancasını usulca kapının eşiğine bıraktı sokağa çıktı.. O esnada sokakta oynayan bebelerden biri karakterimize "dayı opp ateşle bir cigara keyfimiz yerine gelsin" der.. Karakterimiz aldırış etmeden yoluna devam ederken birden kavun yüklü kamyon hızını alamayıp karakterimize çarpar.. Kamyonun çarpmasıyla karakterimiz saniyeler içerisinde hakkın rahmetine kavuşur..  The End Bu hikayeyi de bitirmek bana nasipmiş.. :D