Gönderen Konu: Barlas  (Okunma sayısı 12821 defa)

Ynt: Barlas
« Yanıtla #30 : 15 Aralık 2007 - 22:53:11 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Barlas ın iki albümü var sanırım iki albümü var bende herneyse bu albümlerindeki şarkılar dier sanatçılara verdikleri kadar iyi diil ya da Barlas ta bi sorun var dinlerken ben etkilenemiyorum :s
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

Özlem Tekin

« Yanıtla #30 : 15 Aralık 2007 - 22:53:11 »

« Yanıtla #31 : 16 Aralık 2007 - 13:34:06 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
özümüze katkılarından dolayı tesekkürler
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

« Yanıtla #32 : 16 Mart 2008 - 19:07:12 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
özlem kadar şanslı olsaydı keşke
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #33 : 16 Mart 2008 - 22:14:57 »

Çevrimdışı Q_ZEN

• Emekli Mod
özlem'de çok emeği var... :alkıs:
bunun içinde binlerce kez müteşekkürüm kendisine..
hey gidi günler… göz yaşım sel

« Yanıtla #34 : 16 Mart 2008 - 22:22:43 »

Çevrimdışı -tarzan-

• Bizden Biri
  • tekinist
özlem kadar şanslı olsaydı keşke

barlas küt küt albümünü çıkardığı sıralar oldukça gündemdeydi.daha sonra şarkıcılığı değilde müzisyen kimliği ile olmayı kendi tercih etti. KÜt küt ,tango milenyum,kelebek zamanının en çok dinlenen şarkılarıydı.
« Son Düzenleme: 16 Mart 2008 - 22:23:26 Gönderen: -tarzan- »
SANAT SANAT İÇİNDİR.

« Yanıtla #35 : 17 Mart 2008 - 17:00:07 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
ama özlem kadar popiler olmadı demi..
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #36 : 17 Mart 2008 - 18:26:24 »

furkiii

• Ziyaretçi
ama özlem kadar popiler olmadı demi..

şarkıcılık anlamın hayır ama sonuçta onun tercihi bu da..söz yazarlığı ve besteciliği yönüyle özlem,aslı,teoman gibi isimlerle çalışmış olan ünlü bir isim sonuçta..

« Yanıtla #37 : 17 Mart 2008 - 19:14:37 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
şarkıcılık anlamın hayır ama sonuçta onun tercihi bu da..söz yazarlığı ve besteciliği yönüyle özlem,aslı,teoman gibi isimlerle çalışmış olan ünlü bir isim sonuçta..
aslı'ya hangi şarkıyı vermişti?

« Yanıtla #38 : 17 Mart 2008 - 19:16:44 »

furkiii

• Ziyaretçi
aslı'ya hangi şarkıyı vermişti?

ayrılan yollar..

« Yanıtla #39 : 11 Aralık 2008 - 12:17:19 »

Çevrimdışı FIRATESER

• Bizden Biri
  • ...FIЯΔŦ...ЄЅЭЯ...
Koşmaktan nefesinizi kesen, soluklanırken de yeniden koşma enerjisi depolayan, söyleyecek,bağıracak, yaşayacak canı ve kanı olanların, sınır tanımayanların, kendilerini içinde hatta en derininde bulacakları, günümüz kokan bir metal-pop albümü…
Barlas, “DAHA DERİN”le, saklanacak hiçbir şey olmadığını, söylenecek çok söz olduğunu ortaya koyuyor. Sözler, bitişin kaçınılmazlığı ile başlangıçların fütursuzluğu ve umudunu, gerçeğin romantizmiyle karıştırarak, bireyin iç dünyasında bir varoluş histerisi ve kendiyle barışık bir isyan, bir farkındalık yaratıyor. “DAHA DERİN” albümü için  Mehmet Turgut  tarafından çekilen fotoğraflarda soyunan Barlas, suni ve yüzeysel imaj dünyasının sahte cümlelerinin sonuna da bir ünlem koyuyor.
Aralık ayında "We Play/Balet Plak" etiketiyle piyasaya çıkan “DAHA DERİN”in çıkış parçası, Barlas'ın resmi web sitesi www.barlaserinc.com’da anket ve rating durumuna göre belirlenecek. Albümde 12 tanesi Barlas'ın bestesi olmak üzere, 14 parça bulunuyor. Led Zeppelin grubunun efsanevi şarkısı "Whole Lotta Love" orjinal sözleriyle İngilizce olarak  ve Papa Roach’dan "My Last Resort" ise Türkçe sözlerle "Seviş Benimle" adı ile yorumlanmış. Ayrıca Barlas bu albümünde daha önce yorumlanan ve çok beğenilen ‘Aşka Dair’ adlı şarkısını yeniden yorumluyor.
Barlas, "DAHA DERİN"le, rock müzik kulvarında özlenen, gerek müzikal gerekse anlam bazında köklerinden sapmamış sağlam bir sound'u ve cesur bir tavrı yakalıyor. Heyecanlanacaksınız!
Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today...

« Yanıtla #40 : 11 Aralık 2008 - 12:26:29 »

Çevrimdışı drown

• Cool
"Aşka Dair" i merak ettim

"Aşk Herşeyi Affeder mi?" yi pek güzel söyleyememişti kendisi ÖZ ün vokali olmasa katlanılmazdı (:

Sağol bilgi için (: 

Edit:

Dinledim normal ne iyi ne kötü :D
« Son Düzenleme: 11 Aralık 2008 - 12:28:30 Gönderen: drown »
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #41 : 11 Aralık 2008 - 13:10:43 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
aşka dairi çok çirkin sölemiş.sesini beğenmedim.söz yazarlığını seçmesi iyi bir tercih.bu arada gülhan mıydı ona çok fazla şarkı vermiş fark ettim. ;:D

« Yanıtla #42 : 11 Aralık 2008 - 15:27:12 »

Çevrimdışı FIRATESER

• Bizden Biri
  • ...FIЯΔŦ...ЄЅЭЯ...
gülhan eski kız arkadaşı. normaldir sözlerini yazması. barlas kendi halinde yaşayan bi müzisyen. albümdekilerin haricinde bir sürü bestesi olan biri. en güzeli de kasıntı bir adam değil. herkesle muhabbet edebilen bir yapısı var. bu nedenle seviyorum barlası. özlemin kariyerinde de en çok emeği geçenlerden biridir kendisi.
Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today...

« Yanıtla #43 : 12 Aralık 2008 - 00:19:32 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
Albüm kapağı çok sıradışı ve cürretkar olmuş, tebrik ediyorum bu sebepten. Gel gör ki albümün içeriğini o kadar beğenmedim :( Söz yazarlığıyla kalsın kendisi bence.
Kalbim pusula, sen kuzey!

« Yanıtla #44 : 12 Aralık 2008 - 02:57:09 »

Çevrimdışı ozz_witch

• Bizden Biri
  • tanıdık yanlızlık... evelallah tanıştık evvelden..
bu albümdede istedigini bulamayacak bence o şarkı söylememeli zaten sırf daha çok para kazanmak için yapıyor ama hata yapıyor :D söz yazarlıgıylada iyi para kazanıyor sayılır :D
neyse kısmet diyorum bellide olmaz ama ben yazdım görürsünüz :D
:dewil tek bir canın var cehennem dibinde  :dewil <br />                                         wampreeee:<br /><br />Sitenin Cadısı