Gönderen Konu: PATLICAN -Avea İstanbul Konseri/9 Haziran 2007  (Okunma sayısı 10810 defa)

Ynt: Avea İstanbul Konseri/9 Haziran 2007
« Yanıtla #45 : 05 Haziran 2007 - 18:36:28 »

Çevrimdışı -tarzan-

• Bizden Biri
  • tekinist
bu fiyat ne böyle.  tamam anladık çok sanatçı grup varda. ben sadece özlemi izler çıkarım
. patlıcan patllatacaklarmış.ben patlıcanı hiç sevmemki  :D
« Son Düzenleme: 05 Haziran 2007 - 18:37:04 Gönderen: -tarzan- »
SANAT SANAT İÇİNDİR.

Özlem Tekin

« Yanıtla #45 : 05 Haziran 2007 - 18:36:28 »

« Yanıtla #46 : 05 Haziran 2007 - 18:38:25 »

furkiii

• Ziyaretçi
bu fiyat ne böyle.  tamam anladık çok sanatçı grup varda. ben sadece özlemi izler çıkarım
. patlıcan patllatacaklarmış.ben patlıcanı hiç sevmemki  :D

bence programı sırasıyla vermişlerdir..:s

eğer gerçekten öyleyse özlem en son çıkıyo..:D..ve ondan önce görünen mor ve ötesinin çıkış saati 21:20..:D

« Yanıtla #47 : 05 Haziran 2007 - 20:36:23 »

Çevrimdışı zburnu31

• Bizden Biri
  • adamı deli etmeyin
valla  fiyat uygun bence tabi çalışan için

« Yanıtla #48 : 06 Haziran 2007 - 23:59:09 »

Çevrimdışı -tarzan-

• Bizden Biri
  • tekinist
özlemin çıkış saatini vermemişler hiçbir yerde. o kadar grup ve sanatçıyı
koymuşlar. saatlerini belirtmiyorlar. zaten biletlerin geç çıkışından bir organizasyon
sıkıntısı var gibi geldi bana. güzel bir reklamda olmadı..
SANAT SANAT İÇİNDİR.

« Yanıtla #49 : 07 Haziran 2007 - 08:30:35 »

furkiii

• Ziyaretçi
özlemin çıkış saatini vermemişler hiçbir yerde. o kadar grup ve sanatçıyı
koymuşlar. saatlerini belirtmiyorlar. zaten biletlerin geç çıkışından bir organizasyon
sıkıntısı var gibi geldi bana. güzel bir reklamda olmadı..

vermeseler de aslında belli gibi..özlem ya mor ve ötesinden önce çıkar ya da büyük ihtimalle sonra,yani en son isim olarak çıkar..17:00'da başlayacak konserde 20:30'dan önce görmek mümkün değil bence..eğer mor ve ötesinden sonra çıkarsa da (büyük ihtimal) 22:30'u bulur tabii..yine de ben ayrıntılı programı bulmaya çalışıcam..

yalnız şöyle bi durum da var sanırım kapıların kapatılması..durum böyle olunca sadece özleme gitmek için bile erken gitmek gerekiyo sanırım..

bu arada biletle konsere gidecek olan arkadaşların dikkatine..!!!

biletler sınırlı sayıda..

etkinliğin resmi web adresi..: www.patlican.com.tr
« Son Düzenleme: 07 Haziran 2007 - 10:25:04 Gönderen: furkiii »

« Yanıtla #50 : 07 Haziran 2007 - 15:25:36 »

Çevrimdışı gümüş

• Bizden Biri
bende gitmeyi çok istiyorum ama yanımda biri olmadan gitmem yasak. bu yüzden çıldırıcam.
BENİM GÜZEL HATALARIM VAR

« Yanıtla #51 : 08 Haziran 2007 - 19:25:07 »

furkiii

• Ziyaretçi
geç de olsa etkinliğin reklamı geniş çaplı olarak yapılmaya başlanmış sanırım..kuzenim istanbulun pek çok yerinde,otobüs duraklarının tamamına yakınında patlican konserlerinin reklamı olduğunu söyledi..:D..gerçekten güzel bi organizasyon,bu kadar iyi ismi biraraya gatirmek kolay değil..keşke biraz daha erken davranabilseydi avea..

« Yanıtla #52 : 08 Haziran 2007 - 21:06:33 »

Çevrimdışı marjinal_1

• Üye
  • **
  • efsane
    • marjinal cılgın ozlemtekin manyagı
assolistler en son cıkar tabıkıde özlem tekin bu bende ordayım ve kacak giricem benle girmek isteyenler bana muracaat etsın 34 ytl verrılmez tek o cıksa canım feda ona verimde onun hakkı cunku herkese kucak dolusu selam yarın gorusmek dilegiyle hoscaklaın

« Yanıtla #53 : 08 Haziran 2007 - 21:08:23 »

Çevrimdışı -tarzan-

• Bizden Biri
  • tekinist
şimdi dream tvde avea yaz 3459 a gönder .çift kişilik daveteiyeni al diyor.
çevremdede aveası olan yokki.ne şanssızlık bu.
SANAT SANAT İÇİNDİR.

« Yanıtla #54 : 10 Haziran 2007 - 08:40:29 »

furkiii

• Ziyaretçi
biletler çok merak edildi soruldu,sonunda da çıktı ama konsere giden yok mu arkadaşlar..ben soranlar olduğu için çok giden olacağını sanıyodum..merak ediyorum konser nasıldı..aslı hayranlarıyla konuştum sadece..onlar da gecenin çok güzel olduğunu söylediler,zaten hava da çok güzelmiş istanbulda..;)

« Yanıtla #55 : 10 Haziran 2007 - 15:01:53 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
  • Ben yüksekteyim...sen Alçak...
konser güzeldi,ama biz en son çıktığımızdan oraya gittiğimizde mor ve ötesi vardı sahnede..diğer herkes çıkmıstı...kuliste göksel geldi özlemle muhabbet ettiler..mor ve ötesi inmek bilmedi sahneden..saat 12 yi geçiyodu indiklerinde..özlem en son çıktı..ben konseri direkt dev ekrandan izledim..kayıt yapılıyodu ya ,kaydı dev ekrana vermişlerdi..yani tv de yayınlanacak haliyle izledim..son anda canlı yayın  olmadığını ögrendik zaten..kuliste dream tv çalışanları özlemle röportaj yaptı.ttüm kadro foto falan çekildi.yakında görürüz fotoları..dream tv muhabirleri ile konustum.kayıt anca 2 haftaya kadar montajlanıp yayınlanır dediler..montaj falan anca yani.tüm konseri mi verceksiniz yoksa grup grup mu yayınlanacak diye sordum..grup grup yayınlancakmıs.avea konserleri diye bi dizi konser olarak yayınlanacakmış.zaten teaser lar döner yakında dream tv de dedi muhabir..
özlem acaip güzeldi dün gece,tabi ben objektif olamıyorumiimajı ben yaptığım için bana güzel geliyo da olabilir.baskalarının düşüncesini almak gerek  bu konuda :D
youtuba bakmak lazım arada.kaydedenler konseri koymus olabilir..
bu arada tarzan kusura bakma yahui,valla canlı yayın olmadıgını özlem de dahil hepimiz son anda ögrendik :s

« Yanıtla #56 : 10 Haziran 2007 - 15:06:51 »

Çevrimdışı -tarzan-

• Bizden Biri
  • tekinist
konser 5,30 da başladığını bildiğim için dream tv nin başında 7 saat geçirdim. hep aynı klıpler döndüde döndü
.fenalık geçirecektim. canlı yayın umudum 23..00 sularında iyice kaybulduğu için bant yayına bile razıydım. oda olmadı.
şimdi keşke konsere gitseydim diyorum. neyse birdahakine artık. ben özü ve performansını merak ediyorum.
SANAT SANAT İÇİNDİR.

« Yanıtla #57 : 10 Haziran 2007 - 15:14:16 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
  • Ben yüksekteyim...sen Alçak...
geç çıkıldığı için  2-3 şarkı iptal edildi son anda..
konserde değmez-yol-hep yek-tarlalar-herkes şanslı dogmuyor-bahar-dene-cinayet-aşk herşeyi affedermi-dağları deldim i söyledi özlem..sanırım hepsi bu kadardı..dream tv nin kaydı çok güzel olacak sanırım.bi mon tajlansa da izlesk.bu 2 hafta boyunca gözümüz dream tv de olsun konserlerin reklamları dönmeye baslar yakında şu tarihte falan diye ...

« Yanıtla #58 : 10 Haziran 2007 - 15:22:17 »

Çevrimdışı özdry

• Gold Üye
süperr yaa... umarım harcamazlar konseri ... belki hayal sahnesi programında yayınlanır... ya pyrox foto falan yokmu elinde bi tane bilee
CESEDİNE TÜKÜRSEM Mİ....

« Yanıtla #59 : 10 Haziran 2007 - 15:56:12 »

Çevrimdışı deniz21

• Daimi Üye
finaller bitmedi daha konsere gidemedim  :cry1:gidenlerden çeken olmadımı koyarsanız çok sevinicem 
yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür ve bir orman gibi kardeşcesine