Gönderen Konu: Hadise  (Okunma sayısı 50360 defa)

Ynt: Hadise
« Yanıtla #330 : 10 Ağustos 2009 - 02:10:02 »

furkiii

• Ziyaretçi
harika söylemiş beklediğimin çok çok üstünde ancak

piyasa onu güzelliği ile tanıdı eğer o güzelliğini sergilemeyip şov yapmazsa büyük bi hayran kitlesi kaybeder

ya çok çalışıp çok iyi kaliteli işler yapıcak yada risk almadan bu yolda devam edicek

bence bu yolda devam ederse yerini kaybetmese de aynı yerde sayacak,potansiyele de yazık olmuş olacak..güzelliğine yine güzel,bir kere dediğim gibi şeytan tüyü sahibi,inanılmaz sevimli bir yüze sahip en başta..=) dediğim gibi işler yapsa,güzellik ve sevimlilik de yanına bonus olsa bence daha başarılı olur hadise;ama tabii şu an izlediği yol,en kolay olan yol..tercih kendisinin ama ben yine de bazı kararlarda başkalarının yönlendirmesine maruz kaldığını sanıyorum ki bunun için baş örneklerden biri eurovisionda kullanılan geri vokal,danslar,vs. hadise'nin yurtdışındaki şovları öyle o yarışmadaki gibi ibo showdan alınmış karelerden oluşmuyor örneğin..=)
« Son Düzenleme: 10 Ağustos 2009 - 02:12:50 Gönderen: furkiii »

Özlem Tekin

« Yanıtla #330 : 10 Ağustos 2009 - 02:10:02 »

« Yanıtla #331 : 10 Ağustos 2009 - 02:11:12 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
bu kızcağızı biri doğru yönlendirsin,bu konuda ciddiyim..:D

bence potansiyeli olan bir isim;ama demet akalın veya yıldız tilbevari şarkılarıyla yalnızca yerli piyasada 3-5 gün bazı kesimlerce dinlenen bir isim olmaya gidiyor..halbuki aslında zeki biri olduğunu düşünmekteydim,şeytan tüyüne zaten fazlasıyla sahip ve tüm eleştirilere rağmen yeterli sesi olduğunu da düşünüyorum,mesela altta vereceğim linkteki şarkı sesine gayet yakışmış..=) daha çok genç hâlâ,bir ara doğru yöne girmiş ama şu anda değil..ne eurovisiondaki parçası ne de şu yeni çıkan,yapması gerekenler değil..zaten eurovisiondaki yönlendirilme hatası da ayrı bir mesele..olması gereken bence şunun gibi bir şey,zamanında da paylaşmıştım gibi hatırlıyorum..:

http://www.youtube.com/watch?v=wFz4PH0qFMM&feature=PlayList&p=4DB88BBB9B22C9DC&playnext=1&playnext_from=PL&index=11

Şarkıya öyle bi girdi ki Mariah Carey sandım kendisini :O Helal olsun, çok bomba.
Kalbim pusula, sen kuzey!

« Yanıtla #332 : 10 Ağustos 2009 - 12:07:23 »

furkiii

• Ziyaretçi
bir de bu varmış ve bence sesine gayet yakışmış..=)

http://www.youtube.com/watch?v=EXmY9oW4-kU

« Yanıtla #333 : 16 Ağustos 2009 - 11:08:02 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
Eurovision 2009: Jüri ve Televote Sonuçları Açıklandı :
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #334 : 18 Ağustos 2009 - 22:44:15 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Anlaşılan bu sene Eurovision'da jüri sisteminin uygulanması zararımıza oldu..

« Yanıtla #335 : 18 Ağustos 2009 - 22:55:51 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
Anlaşılan bu sene Eurovision'da jüri sisteminin uygulanması zararımıza oldu..
hep öyle olacak
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #336 : 18 Ağustos 2009 - 23:01:59 »

« Yanıtla #337 : 19 Ağustos 2009 - 13:37:16 »

Çevrimdışı popkek

• Üye
  • **
  • ah sen ihanet sebebisin
jürü herzaman büyük ülkelere çalışıcak başka neden koydular sanıyonuz
baktık ki olmuyor iki adım geri gideriz

« Yanıtla #338 : 06 Eylül 2009 - 00:08:33 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin

HADİSE 2010 YILINDA BELÇİKA ADINA EUROVISION’DA YARIŞABİLİR

Rusya’nın başkenti Moskova’da yapılan 2009 Eurovision Şarkı Yarışması’nda ülkemizi temsil ederek ‘Düm Tek Tek’ şarkısıyla 4’üncü olan Hadise’nin, önümüzdeki yıl Norveç’te yapılacak yarışmaya büyüdüğü ülke, Belçika adına katılması gündemde.
Son 3 yıldır Belçika adına Eurovision’a katılması için teklifler götürülen Hadise’ye bu yıl da Belçika resmi televizyon kanalının teklif götürdüğü öğrenildi. Hadise’nin, Japonya’da Fuji TV’nin programına katılıp döndükten sonra, ekibiyle birlikte bir toplantı yaparak bu konuyu değerlendireceği açıklandı.

‘KONUYU TARTIŞIYORUZ’

Belçika Televizyonu yetkilileri, genç sanatçının Türkiye ofisi ile temasa geçip önümüzdeki yıl Norveç’te yapılacak yarışmaya Belçika adına katılması için gerekli çalışmaları yapmasını rica etti. Konu ile ilgili olarak soru yönelttiğimiz Hadise’nin Türkiye ofisinden Berna Nuri Süer, “Konuyu kendi aramızda konuşuyoruz. Kısa süre içinde kararımızı sizlerle paylaşacağız” diyerek teklife yeşil ışık yaktı.

« Yanıtla #339 : 06 Eylül 2009 - 00:09:53 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..

HADİSE 2010 YILINDA BELÇİKA ADINA EUROVISION’DA YARIŞABİLİR

Rusya’nın başkenti Moskova’da yapılan 2009 Eurovision Şarkı Yarışması’nda ülkemizi temsil ederek ‘Düm Tek Tek’ şarkısıyla 4’üncü olan Hadise’nin, önümüzdeki yıl Norveç’te yapılacak yarışmaya büyüdüğü ülke, Belçika adına katılması gündemde.
Son 3 yıldır Belçika adına Eurovision’a katılması için teklifler götürülen Hadise’ye bu yıl da Belçika resmi televizyon kanalının teklif götürdüğü öğrenildi. Hadise’nin, Japonya’da Fuji TV’nin programına katılıp döndükten sonra, ekibiyle birlikte bir toplantı yaparak bu konuyu değerlendireceği açıklandı.

‘KONUYU TARTIŞIYORUZ’

Belçika Televizyonu yetkilileri, genç sanatçının Türkiye ofisi ile temasa geçip önümüzdeki yıl Norveç’te yapılacak yarışmaya Belçika adına katılması için gerekli çalışmaları yapmasını rica etti. Konu ile ilgili olarak soru yönelttiğimiz Hadise’nin Türkiye ofisinden Berna Nuri Süer, “Konuyu kendi aramızda konuşuyoruz. Kısa süre içinde kararımızı sizlerle paylaşacağız” diyerek teklife yeşil ışık yaktı.

Katılacağını sanmıyorum.

« Yanıtla #340 : 06 Eylül 2009 - 01:43:31 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
Hatun yarışma bahanesiyle dünyayı dolaştı. Ayrıca fazla medya geçmişi de yok bildiğim kadarıyla... Ben de mi bi şarkıyla patlayıp dünya turu yapsam :b:
Kalbim pusula, sen kuzey!

« Yanıtla #341 : 08 Eylül 2009 - 19:31:29 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Azerileri şoke etti!

'Hadise bir daha Azerbaycan'da konser veremez..'

http://www.hurriyet.com.tr/magazin/haber/12436971.asp?gid=222

« Yanıtla #342 : 08 Eylül 2009 - 22:08:44 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
Azeriler Ermeni konusunda çok hassas bir toplum.Hatta gereğinden fazla ki böyle saçma bir nedenden yana Hadise'yi boykot ediyorlar.Saçma bir konu bence...

« Yanıtla #343 : 11 Eylül 2009 - 01:31:06 »

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!
Hadise'ye Belçika'dan Teklif

Belçika Eurovision 2010'da ülkelerini Hadise'nin temsil etmesini istiyor.

Hadise'nin kafası bu aralar aldığı tekliften dolayı birazcık karışık olsa gerek. Bu yılki Eurovision Şarkı Yarışması'nda ülkemizi temsil eden ve dördüncülük derecesiyle dönen Hadise'ye bu sene aynı yarışmada doğup büyüdüğü topraklar olan Belçika adına yarışması teklif edildi.
Şu sıralar Japonya'da bulunan Hadise konuyla ilgili olarak Türkiye'ye döndükten sonra ekibiyle bir toplantı yapıp teklife yanıt vereceğini belirtti.

...

Hmm.. Yerinde olsam katılırdım, atraksiyon olurdu..  :p

Düşlerinde bile göremez işler, düşlerin gördüğü işleri.
http://twitter.com/#!/gizeeemm

« Yanıtla #344 : 11 Eylül 2009 - 02:55:30 »

ARGo_

• Ziyaretçi
ne atraksiyon olurdu ya..bi kaç belçikalıyla birlikte büyük bi sinerji yaratırlardı...:)