Gönderen Konu: Nostaljik Haberler  (Okunma sayısı 32835 defa)

Ynt: Nostaljik Haberler
« Yanıtla #120 : 26 Nisan 2009 - 20:46:52 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
Özlem Tekin, 'Maçolar' dizisindeki rol arkadasi dunya erkek guzeli Tolgahan Sayisman ile ask yasiyor. İkili sik sik Antalya gecelerinde birlikte goruluyor....

Özlem Tekin'in 'Maçolar' dizisindeki rol arkadasi dunya erkek guzeli Tolgahan Sayisman ile ask yasadigi soyleniyor. Çekimler icin Antalya'da bulunan ikili, set biter bitmez solugu barda aliyor.

Sik sik Sayisman ile Antalya Jolly Joker Bar'da eglenirken gorulen Özlem Tekin'in, sevgilisiyle setteki samimiyeti de merakli gozlerden kacmiyor.

Kaynak : TAKVİM

2007-01-04
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

Özlem Tekin

« Yanıtla #120 : 26 Nisan 2009 - 20:46:52 »

« Yanıtla #121 : 26 Nisan 2009 - 20:57:04 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
Her alanda 2006`nın `EN`leri seçildi
16 büyük ilde yapılan anketle 2006`nın EN`leri seçildi. Ankette HABER7`de zirveye çıktı. İşte siyaset, TV, futbol, sinema, müzik, medya ve eğlence dünyasında zirveye çıkanlar:

Bu araştırma, Başkent Araştırma tarafından Türkiye`yi temsil eden 16 Metropolde(İstanbul, Bursa, Kocaeli, Sakarya, Ankara, Konya, Eskişehir, Kayseri, İzmir, Adana, Mersin, Antalya, Samsun, Diyarbakır, Gaziantep, Erzurum) 2334 kişi ile yüz yüze görüşülerek yapılmıştır. Araştırmada deneklere 28 adet açık uçlu soru yöneltilmiştir. Araştırmanın alan uygulaması 17 - 28 Aralık 2006 tarihleri arasında, Araştırma Uzmanları Mehmet Murat Pösteki ve Kemal Özkiraz`ın koordinatörlüğünde gerçekleştirilmiştir

Sizce 2006 yılının en başarılı kadın oyuncusu hangisidir ?

%

Berguzar KOREL
31,5

Özgü NAMAL

27,2

Demet AKBAĞ

15,6

Özlem TEKİN

12,3

Hümeyra

7,7

Sibel KEKİLLİ

3,4

Diğer

0,2

Fikir Belirtmeyen

2,1

TOPLAM

100
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

« Yanıtla #122 : 07 Eylül 2009 - 14:54:57 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
Bakışından bile korkuyorum

Canavar köpeği Pitbull yüzünden Özlem Tekin'le davalık olan Nurdan Birışık mahkemede, ‘‘Sadece köpeği değil, bakışları da beni korkutuyor’’ dedi.

‘BABY’ adındaki Terrier'i, çılgın rock sanatçısı Özlem Tekin'in Pitbull'u tarafından yaralanan serbest fotoğrafçı Nuran Birışık, ‘‘Özlem Tekin, olaydan sonra her karşılaştığımızda dik dik bakarak beni rahatsız ediyor’’ dedi. Nuran Birışık'ın Özlem Tekin aleyhine açtığı 2 milyar 500 milyon liralık tazminat davası, tanıkların gelmemesi nedeniyle ertelendi. Sarıyer 1. Asliye Hukuk Mahkemesi'nde görülen duruşmaya Nuran Birışık katılırken, Özlem Tekin dava başından bu yana olduğu gibi oturuma gelmedi. Birışık'a avukatı Okan Bingöl vekalet ederken Tekin'i avukat Şule Şahin savundu.

Köpeği ‘Baby’nin saldırıya uğradığı günden beri sokağa çıkamadığını söyleyen Birışık, dava ile aynı gün yayınlanan Almanya'da Pitbull cinsi bir köpeğin Volkan Kaya isimli bir çocuğu öldürdüğü haberinin kupürünü hákime sunarak yaşadığı tehlikeyi anlamasını istedi. Özlem Tekin'le her karşılaşmalarında bakışlarından rahatsız olduğunu söyleyen Birışık, ‘‘Nasıl bu kadar rahat davranabiliyor anlamıyorum’’ dedi.
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #123 : 07 Eylül 2009 - 15:57:50 »

« Yanıtla #124 : 07 Eylül 2009 - 17:27:30 »

Çevrimdışı kenny

• Deneyimli Üye
    • twitter
‘‘Sadece köpeği değil, bakışları da beni korkutuyor’’

off xD koptum ya :D kork tabiii :D :D özLemmmm :D :D
tekinizM

« Yanıtla #125 : 07 Eylül 2009 - 19:20:24 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Bu haber süpermiş :D

Bakışları yeter Özlem'in :)))

« Yanıtla #126 : 07 Eylül 2009 - 19:23:51 »

furkiii

• Ziyaretçi
melis böyle bir haberi senden beklerdim zaten..:D çok güldüm ben de açıkçası,sağolasın..:D

« Yanıtla #127 : 07 Eylül 2009 - 20:38:50 »

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!

‘‘Nasıl bu kadar rahat davranabiliyor anlamıyorum’’ dedi.

Süper yaa ...  hahaha
Düşlerinde bile göremez işler, düşlerin gördüğü işleri.
http://twitter.com/#!/gizeeemm

« Yanıtla #128 : 12 Ekim 2009 - 22:46:25 »

Çevrimdışı vegateryan

• Genel Moderator
  • that's what she said
    • ÖzbeÖZ
http://eniyion.hurriyet.com.tr/default.aspx?mekanID=1426&siraID=3512&hID=11456627&mKat=2

Müzisyenlerin gözünden en iyi 10 kırkbeşlik

Şarkıyı herkes gibi ben de ilk kez Nazan Şoray’dan, büyük ihtimalle de televizyonda dinledim ve çok beğendim. Yanımda kim vardı o sırada, hiç hatırlamıyorum. Nazan Hanım’la da yıllar içinde hiç tanışma fırsatım olmadı. Şarkının albümünü alamamıştım. Zaten ben koleksiyon yapan biri değilim. Ama şarkının bende özel bir yeri var çünkü albümüm çıktığı ilk yıl, konserlerimde rock versiyonunu yapıp seslendirdim. Bugün bile bana "Aşk Herşeyi Affeder mi" adlı o albümümün çıktığı dönemi ve o zamanki heyecanımı hatırlatıyor. Uzun zamandır dinlemediğim ve çalmadığım için şimdi duysam ne hissederim bilmiyorum. Barış Manço, şarkıyı Nazan Şoray için besteledi. Manço şarkıyı, 1981’de "Eğri Büğrü / Hal Hal" isimli 45’likte söyledi.
Chocolate, Chocolate, Chocolate Aaaack

« Yanıtla #129 : 30 Ekim 2009 - 19:18:02 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
Bu haber var mıydı bilmiyorum,varsa affınıza sığınıyorum artık.

Konak Belediyesi, Alsancak Koruma ve Güzelleştirme Derneği ile Efes Pilsen’in sponsorluğunda 27-29 Mayıs tarihleri arasında Alsancak Şenliğini düzenliyor.
Mahalle olma kültürünün birlikte yaşamanın duyguyu, paylaşmanın unutulan geleneklerin yaşanacağı şenlik, bu yıl daha renkli ve farklı etkinliklerle kutlanacak ve  festival havasında gerçekleşecek. Şenlikte sergiler, duvar resimleri, tiyatro gösterileri, şöyleşilerin yanısıra  Gurup Mavi, Özlem Tekin de konserler verecek. Konak Belediye Başkanı Hakan Tartan Sevinç Pastanesi’nde şenliğin tanıtımıyla ilgili toplantı düzenledi. Şenlik tanıtımına 9 yaşındaki torunu Elif Bayarla katılan 92 yaşındaki Alsancak doğumlu Fatma Çakaloğlu ilgi odağı oldu. Çakaloğlu, Alsancak Festivaline sahip çıkan Konak Belediye Başkanı Hakan Tartan’a teşekkür etti.

« Yanıtla #130 : 23 Aralık 2009 - 01:23:10 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
''Yeraltı Operasyonu'' adlı toplama albümde bir anda dikkatleri üzerine çeken Nefret elemanı Fuchs ilk solo albümü ''Huzur N Darem''i çıkardı ve ilk röportajını da Blue Jean için verdi. Albümü, geride bıraktığı Nefret macerası ve gelecek planları ile karşınızda Fuchs.

Evet "Huzur N Darem"in altyapılarını Mic Check ve Funky C hazırlamış. Kayıtları da Mehmet Can'ın stüdyosunda yapmışsınız. Albüm çıkmadan önce bazı web sitelerinde Özlem Tekin ve Deniz Arcak ile düet yapacağın yazılmıştı. Ama albüm çıkınca bu düetleri göremedik. Niye bu düetler olmadı?

Özlem Tekin yakın arkadaşımız. Sağolsun Nefret döneminde de bize televizyonlarda filan destek verdi. Özlem'e rica ettim, "Klip parçasında nakaratlarda sen olur musun?" dedim. Hatta daha sonra "Alternatif bir şey yapalım, değişik bir sound olsun" diye düşündük. Ama sonra ilk fikre sıcak baktık ve Özlem'le buluşup stüdyoya gittik. Daha önce stüdyoyu uyarmıştım "Kayda geliyoruz, bir problem çıkmasın, benim için çok önemli bu" diye. Stüdyoya gittik, kapalı. Çok mahcup oldum. Özlem çok hoşgörülü yaklaştı ama ben stüdyo yüzünden arkadaşıma mahcup oldum. Bir ara Nil Karaibrahimgil ile düet yapacaktım. Parçayı dinledi ve beğendi. Onun albüm çıkış dönemine geldi ve o da olmadı. Düet olayı benim için mide ağrısı gibiydi. Aksilik üstüne aksilik oluyordu. Aynı sorun Deniz Arcak'ta da yaşandı. İnsanların kaprislerinden sıkıldım ve düetten vazgeçtim.

« Yanıtla #131 : 23 Aralık 2009 - 01:24:42 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
İlginçmiş. Keşke olsaymış düet.
Kalbim pusula, sen kuzey!

« Yanıtla #132 : 23 Aralık 2009 - 02:19:20 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
Alıntı
Rock’çılar cover söyler mi?     

Cengiz SEMERCİOĞLU

24.08.2005

Haberler Anında Cebinizde Hürriyet Mobil

Haberler Anında Bilgisayarınızda Haber Alarmı

Haber Kaçırmaya Son Hürriyet Mind

Sitene Haber Ekle Kazan Bumerang

Soruyu soran yine bir rock’çı; Özlem Tekin...

Diyor ki; ‘Ben diğer rock’çılar gibi hımbıl değilim. Cover yapmak tembelliktir. Kendi söz ve müziklerini yapmak yerine tutmuş eski şarkıları yeniden söylemek kolaycılıktır’...

Tekin kendi açısından tutarlı.

Çünkü son albümü 109876543210’da tek bir cover parça yok.

İsim vermiyor ama kastettiği isimleri ben sıralayayım.

Başta Kargo...

Son albümlerinde Yıldızların Altında, Seninle Başım Dertte, Öyle Sarhoş Olsam ki, Ağlama Değmez Hayat, Sen Ağlama gibi cover parçalar var.

Sonra Aylin Aslım... Ben Kalender Meşrebim’i söyledi.

Mor ve Ötesi’nde Sevda Çiçeği var.

Grup İstasyon’un son albümü Yolcu’da üç cover şarkı yer alıyor.

Duman, Beni Yak’la fitili ilk yakanlardandı.

Özlem Tekin, 5’te 5 programında Merih Güzelarda’nın sorularını yanıtlarken bu isimleri vermedi ama ‘Hımbıl’ diye suçladığı rock’çılar çok açık ki bunlar.

Grupların eski fanatikleri ve kemikleşmiş izleyicileri de Özlem Tekin gibi düşünüyor.

Hatta onlar çok daha acımasız eleştiriyorlar.

Ben onlar kadar muhafazakar değilim.

Dünyada da bu bir trend.

Özellikle radyoların 80’li yılların şarkılarını yoğun bir şekilde çalmasıyla bu pazara uyanan yapımcılar yurt dışında da cover albümlere yükleniyorlar.

Bu moda da geçecektir.

Ancak bu arada bırakın da unutulmaz şarkıların keyfini yeniden çıkaralım.

Tabii rock’çılara da şunu söylemek lazım: ‘Biz bu şarkıları çok seviyorduk, o yüzden söylüyoruz’ gibi inandırıcılıktan uzak açıklamalara hiç gerek yok.

Hepimiz biliyoruz ki, albüm sattırmanın bir yolu bu.

O yüzden siz de susun, unutulmaz şarkıların keyfini çıkaralım.

Var mıydı bilmiyorum

« Yanıtla #133 : 23 Aralık 2009 - 02:32:15 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
Altmışlı ve yetmişli yılların şarkıları, o kadar popüler hale geldi ki, müzik piyasasında en az yeni şarkılar kadar yer tutmaya başladı. Genç müzisyenler de onları dinliyor, yeniden yorumluyor, hangi kuşaktan olursa olsun bütün müzikseverlerin "tuttuğu" bir eski şarkı muhakkak var. Bu hafta 20 kişiye, "favori 45’liğiniz hangisi" diye sorduk.

HALHAL (Özlem Tekin)

O kadar sevdim ki rock versiyonunu yaptım

Barış Manço, şarkıyı Nazan Şoray için besteledi. Manço şarkıyı, 1981’de "Eğri Büğrü / Hal Hal" isimli 45’likte söyledi.

Şarkıyı herkes gibi ben de ilk kez Nazan Şoray’dan, büyük ihtimalle de televizyonda dinledim ve çok beğendim. Yanımda kim vardı o sırada, hiç hatırlamıyorum. Nazan Hanım’la da yıllar içinde hiç tanışma fırsatım olmadı. Şarkının albümünü alamamıştım. Zaten ben koleksiyon yapan biri değilim. Ama şarkının bende özel bir yeri var çünkü albümüm çıktığı ilk yıl, konserlerimde rock versiyonunu yapıp seslendirdim. Bugün bile bana "Aşk Herşeyi Affeder mi" adlı o albümümün çıktığı dönemi ve o zamanki heyecanımı hatırlatıyor. Uzun zamandır dinlemediğim ve çalmadığım için şimdi duysam ne hissederim bilmiyorum.
___________________ ______________

"ALIŞVERİŞ merkezleri, değişen sosyal yaşam, ekonomik kriz derken, bizi "mahalleli" yapan, bizi bize bağlayan en önemli unsurlardan bir tanesi olan ’mahalle esnafı’nı unuttuk, hatta üzdük."

...

Ünlü müşterileri var

Ünlü müşterilerimiz arasında Can Dündar, Mustafa Balbay, Özlem Tekin gibi isimler var.
___________________ _________________

Farkında mısınız etrafımızdaki dövmeli insan sayısı her gün artıyor. Alt komşumuzun oğlunda, kuaförümüzde, gittiğimiz restoranın şefinde, garsonunda, iş arkadaşımızda, sevgilimizde, patronumuzda, herkeste dövme var. Belki sizde de var! Eskiden barbarlara özgü olduğu düşünülen, denizcilerle, suçlularla, çetelerle özdeşleşen dövme, önce şarkıcılar, film yıldızları, mankenler gibi göz önünde olanların tutkusu haline geldi, sonra herkese yayıldı.

Çok dövmesi olanların başında Angelina Jolie, David Beckham ve Amy Winehouse geliyor. Moda tasarımcıları arasında ise John Galliano ve Alexander McQueen çok iddialı. Türkiye’de DJ Berna Öztürk, şarkıcı Sibel Tüzün, Demir Demirkan, manken Ece Gürsel gibi isimler ilk akla geliyor. Özlem Tekin, yaşlanınca vücudunun dövmelerle kaplı olmasını istiyor.
___________________ ____________
Açık renk fondöten seçimi, elmacık kemiklerinin tam üzerine alık sürme, pembe pudra… Şimdiye dek doğru bilinen ama aslında yüzü olduğundan daha yaşlı ve yorgun gösteren bu hatalar bakın ünlüleri bile nasıl gösteriyor.

7.Yorgun görüntüyü kamufle etmek için gözleri kapkara boyamak: Bu, gözlerinin daha da yorgun görünmesinden başka bir işe yaramaz.

Kimler uyguluyor? Pink, Zeynep Tokuş, Özlem Tekin

« Son Düzenleme: 23 Aralık 2009 - 03:00:41 Gönderen: seytan_nikahı »

« Yanıtla #134 : 21 Şubat 2010 - 16:33:47 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin

Normalde yeni ama Özlem için nostaljik bir haber::: (Tv'dede çıktı birkaç kanalda)

FLAŞ! SELEN SEYVEN'İN SON SEVGİLİSİ, HANGİ ÜNLÜNÜN EVLİLİKTEN DÖNDÜĞÜ NİŞANLISI ÇIKTI?

Geçtiğimiz günlerde yine ayakligazete.com'un ortaya çıkardığı yeni bir aşka yelken açtı oyuncu Selen Seyven'in sevgilisinin kim olduğunu, yine ilk kez ayakligazete.com açıklıyor.

Güzel oyuncu Selen Seyven, geçtiğimiz günlerde sevgilisiyle İstanbul gecelerindeydi. Ayakligazete.com'un haberine göre, Kerem Kupacı'yla nişanlı kaldıktan sonra ayrılan Selen Seyven'in yeni aşkı da çok ünlü bir ismin eski nişanlısı çıktı.

'Özlem Tekin'in balet sevgilisi Can Tunalı'

Selen Seyven'in yeni aşkı, geçmişte uzun süre Özlem Tekin'le aşk yaşayan, hatta güzel şarkıcıyla evliliğin eşiğinden dönen balet Can Tunalı çıktı. Özlem Tekin'den ayrıldıktan sonra adı bir çok ünlü güzelle anılan Can Tunalı, en son geçtiğimiz yaz Seda Akman'la başbaşa tatil yaparken görüntülenmişti.

Aşk hayatlarında bir türlü aradığı mutluluğu yakalayamayan oyuncu Selen Seyven ve balet Can Tunalı'nın yeni başlayan aşklarının doldu dizgin gittiği ve çiftin şimdilerde çok mutlu olduğu söyleniyor.

http://www.ayakligazete.com.tr/haber/flas_selen_seyven_in_son_sevgilisi_hangi_unlunun_evlilikten_dondugu_nisanlisi_cikti_.htm