Anket

Teoman'ın müziğe dönmesini doğru buluyor musunuz?

Evet
6 (33.3%)
Hayır
2 (11.1%)
İlgilenmiyorum
10 (55.6%)

Toplam Oy Verenler: 18

Gönderen Konu: Teoman  (Okunma sayısı 103203 defa)

Ynt: Teoman
« Yanıtla #75 : 29 Haziran 2005 - 20:21:47 »

Çevrimdışı askn

• Üye
  • **
  • jb özz'ün
cyberjack sana katılmıyorum süper bence sözleri,müziği ve hiç tavisiz kafasına eseni yapmasına bayılıyorum :evil:
bir mezarlık dolusu ceset çıkar benden

Özlem Tekin

« Yanıtla #75 : 29 Haziran 2005 - 20:21:47 »

« Yanıtla #76 : 30 Haziran 2005 - 00:54:30 »

Çevrimdışı Freedevil_sf

• Aktif Üye
Bu Adamın Biraz Daha Sıcak Kanlı Olması Gerekiyor. Buz Dolabı Gibi. Birazcık Daha İçten Olabilirse...
Müşteri Daima Haklıdır :P

« Yanıtla #77 : 30 Haziran 2005 - 12:00:57 »

Çevrimdışı aly

• Yepyeni Üye
  • *
bence teoman türk rock müziğine gelecekte gölge düşürecek bir isim onun şarkılarındaki erotizm türk kültürünü alt üst ediyor ve o şarkı ypmak amacıyla çıkarıyo albümlerini ben mzüiği bıraksın demiyorum ama faydalı bişeyler yaptığını solemek çok zor

« Yanıtla #78 : 05 Temmuz 2005 - 17:31:52 »

Çevrimdışı duygucuk

• Yepyeni Üye
  • *
yaw teoman gibi biri daha varmı bu dünyada sayın arkadaşlar saygı duyun teomana harika bir kişilik we şarkılarıda öyle :D

« Yanıtla #79 : 05 Temmuz 2005 - 17:46:23 »

Çevrimdışı theBad

• Daimi Üye
gölge düşüreceğine inanmıyorum ben şahsen; aksine wakt-i zamanında haluk lewentle beraber tekrar rock müziğini gündeme taşımıştır kendisi...

şarkılarındaki erotizm diosun ya.. İÇİNE GİRDİĞİN KÜÇÜK KAYGAN DELİĞİ isimli dizeye de muhalif olmak lazım o zaman :) erotik muhabbet olsun die demiorum ama erotizm her alanda warken; şarkı sözüne ucundan kıyısından köşesinden yansıyabilir abartılmadıkça...

Bkz. "So u can suck my dick if u dont like my shit" demiş eminem bey abimiz... ee?? noluyo? satış rekorları kırmıyo mu???

biraz daa toleranstan zarar gelmez kanısındayım ama çizgiyi aşmadıkça tabi..

« Yanıtla #80 : 05 Temmuz 2005 - 22:06:49 »

Çevrimdışı Freedevil_sf

• Aktif Üye
şarkılarındaki erotizm diosun ya.. İÇİNE GİRDİĞİN KÜÇÜK KAYGAN DELİĞİ isimli dizeye de muhalif olmak lazım o zaman

Niye Herkes Bu Cümleden Aynı Manayı Çıkarıyorki. Yılan Delikleride Kaygandır. Ya da Solucan Delikleri. Ve Buna Benzer Hayvanların Yaşadıkları Delikler. Gerçi Bazı Kesim Lafı Başka Bir Yerinden Anlamak İsteyince Ne Dersen De Boş. Bende Bu Kesimden Bir Kaç Tane Arkadaş Var da...

« Yanıtla #81 : 05 Temmuz 2005 - 22:10:42 »

Çevrimdışı theBad

• Daimi Üye
:) yani o cümleyi de başka yerden anlamayacak adam ya ewliyadır ya da "bön"dür afedersin :)

ben şebnemin şarkısındaki cümleye bişe demedim; aksine gerçekten bir erkeğe söölenebilecek en anlamlı laftır eğer erkek o zihniyetteyse...

yani açık açık söölenmedikçe bu tür cümlelere ööle fazla bi tepki göstermemek lazım diorum sadece..

« Yanıtla #82 : 17 Temmuz 2005 - 16:11:17 »

Çevrimdışı newrock

• Yepyeni Üye
  • *
  • Dreamsexual
genel olarak yani sosyal hayat olarak evet çok soğuk fakat Teo nun nerdeyse her şarkısı güzell
erotizm demişsiniz yaw kaçıncı yüzyılda yaşıyoruz kaarrdeşimm :lol: :lol: :lol:
olcek okaddarda bence duş ta çok hoş bir parça 8)
aslında üstü kapalı söylemiş azcık  :D
özzz den sonra belki ikinci favorim
Yanımda Hayllerimle
Çakmağın Kalsın......................................

« Yanıtla #83 : 21 Temmuz 2005 - 12:00:37 »

Çevrimdışı cars

• Üye
  • **
Teoman türkiye deki en iyi rock çılardan biri bence de... Şarkı sözleri zaten beni etkiliyen özelliklerinden biri.. adamın kendini sevmeyebilirsiniz ama yaptığı işe laf söylemezsiniz... evet belki soğuk ve ukala olabilir zaten o da yok benn öyle değilim demiyor.. adam hayatını özgür yaşıyor kimseden de çekinmiyor rol yapmak yerine nasıl bir hayatı varsa öyle yaşıyor.. Yok konserinde alkol alıyormuş yok sigara içiyormuş komik olmayın lütfen.. ilk çıktığı günden beri dinliyorum istanbuldaki konserlerini hiç kaçırmam.. sevmeyenler sevmesin böyle daha iyi hatta yorum bile yapmasınlar...  :lol:
Biz yollarda yalnız kaldık masallarla sevgi verilmez

« Yanıtla #84 : 26 Temmuz 2005 - 11:44:51 »

R_V_N

• Ziyaretçi
Teoman türkiye deki en iyi rock çılardan biri bence de... Şarkı sözleri zaten beni etkiliyen özelliklerinden biri.. adamın kendini sevmeyebilirsiniz ama yaptığı işe laf söylemezsiniz... evet belki soğuk ve ukala olabilir zaten o da yok benn öyle değilim demiyor.. adam hayatını özgür yaşıyor kimseden de çekinmiyor rol yapmak yerine nasıl bir hayatı varsa öyle yaşıyor.. Yok konserinde alkol alıyormuş yok sigara içiyormuş komik olmayın lütfen.. ilk çıktığı günden beri dinliyorum istanbuldaki konserlerini hiç kaçırmam.. sevmeyenler sevmesin böyle daha iyi hatta yorum bile yapmasınlar...  :lol:

tamamiyle katılıom  kendimi bildim bileli   teomanı dinlerim   benim adamı   onun yerinde olmayı çok isteridm   umaarım yeni  albümü hemen gelir

« Yanıtla #85 : 26 Temmuz 2005 - 14:31:43 »

Çevrimdışı Freedevil_sf

• Aktif Üye
Ben Teoman'ı Sewmeyenlerden Değilim. Ama Son Albümde Cıvıttı. Eski Şarkılarına Bayılırım. Keşke Eskisi Gibi Olabilse. Neyse Hala Umudum Var Belki Eski Teoman Olabilir Diye...

« Yanıtla #86 : 22 Ekim 2005 - 17:25:42 »

Çevrimdışı ßurçin

• Emekli Mod
    • tık tık
radyoda duyduum habere göre 20 aralıkta teonun yeni albümü çıkıomuş .. bu konu da petekle yarışıolar  :dill

« Yanıtla #87 : 22 Ekim 2005 - 17:43:08 »

Çevrimdışı gigaoz

• Emekli Mod
  • Armanın Peşinde Adanmış Hayatlar.
    • OZ
alel acele bişeye benzemesinde yapsın tek
₯___ώ ћ € я € ע € я     |      μ á Y    я ٥ á μ___₯

« Yanıtla #88 : 22 Ekim 2005 - 17:46:29 »

Çevrimdışı firuze

• Üye