Gönderen Konu: 08 Mayıs 2007/Çukurova Üniv. Bahar Şenliklerinde ÖZ  (Okunma sayısı 7163 defa)

Ynt: 08 Mayıs 2007/Çukurova Üniv. Bahar Şenliklerinde ÖZ
« Yanıtla #90 : 12 Mayıs 2007 - 21:33:50 »

Çevrimdışı katilobidik

• Yepyeni Üye
  • *
olabilir dediklerinizde haklısınız... gerginliğini site üyeleriylede atabilirdi... neyse olan oldu bitti nediyelim sağlık olsun artık başka sefere inş.  sırf şu bir kızcağımız göremedi okadar uraştı ya ona üzüldüm... sırf onun için söz verdim getirtip akşam konserden önce yemeğe götürcem özlem le o deli kızımızı :=)))

konserin tüm video görüntüsüne ulaşmaya çalışıyorum...

Özlem Tekin

« Yanıtla #90 : 12 Mayıs 2007 - 21:33:50 »

« Yanıtla #91 : 12 Mayıs 2007 - 22:10:17 »

Çevrimdışı so_cold

• Yepyeni Üye
  • *
video da bi kac sorun cıktı tekrar düzenleyip getircem yuklemedigim diger resimleride onunla beraber upload ederim...
ya bu arada bende ugrastım o kadar ona ulasabilmek icin bende snirliyim ama en azndan konserde izleyebilme şansını yakalayabildim deyip kendimi tatmin ediyorum...

« Yanıtla #92 : 12 Mayıs 2007 - 22:30:37 »

Çevrimdışı özdry

• Gold Üye
arkadaşlar bence  hayran olarak yapmamız gereken sadece konserde şarkılarla coşmak... gördüğünüz gibi ne kadar yakın olmak istersek o bizden o kadar uzağa gidiyor.. boşverin en iyisi.... ama bencede haklısınız...
CESEDİNE TÜKÜRSEM Mİ....

« Yanıtla #93 : 13 Mayıs 2007 - 12:39:27 »

Çevrimdışı egemenism

• Üye
  • **
  • Queen_We are the champions my friends
konser cok guzeldi performansı cok iyiydi özlemin
kendimi övsem inanır mısınız?yersem ne kadar salak demez misiniz?burda yazdıklarımın hicbir onemi yok

« Yanıtla #94 : 13 Mayıs 2007 - 16:19:23 »

Çevrimdışı marjinal kız

• Deneyimli Üye
  • Nasihat kesmez bizi,bize tecrübe gerek!
ben birilerini cezalandırmak niyetiyle filan söylemedim. özlem tekinin orda site üyelerini görmesine rağmen ona ulaşmaya çalışılmasına rağmen umursamazca davranışından dolayı bir tepki verdim sadece kendi adıma. özlemin umursamaz tavrı özellikle fazlasıyla etkiledi... birde gitarcına ulaşmamıza rağmen konser bitiminde bir tek kelime etmeden gitmesi üzdü doğrusu.

sonuçta ist. dışında bir şehire konsere gelmişsin. ve orada alanda seni takip eden seven ayrı yer de tutan fanlarında olucak ve onlarda nacizane görüşmek isteyecektir. kırk yılda bir gelmişsin ve eğer fanlarını sana değer veren fan üyelerini düşünmemesi bence yanlış...   ayrıca çü ünv. nin amfisi gayet güzel ve şenlik içerisinde güvenlik tedbiri sağlam alınmış kuliside oldukca geniş rahat bir ortamdır.

neyse olan oldu bitti dicek bişey yok. ama hiç beklemedim bir tepkiyle karşılaştım özlem tekin tarafından. ben nacizane bunu belirtmek istedim kendi adıma. konser ufak tefek çıkan ses sistemi olumsuzluklarına rağmen güzeldi zaten ona lafımız yok yane...

ya sen ne saçmalamışsın kendi çabında :P Bi kere özlem'in kimseye kötü davrandığı falan yok!! ben en öndeydim ve kaç kere bana gülümsedi,içtiği suyunu üzerimize döktü, o seyircisini seviyo. kalkıp da sizin ayağınıza gelicek değil ya bi pankart açtınız diye :P sonuçta ulaşılmaz olan, sanatçı olan o!! çok seviyosanız özlem'in başka illerdeki konserlerine de gidersiniz!!! yok buraya 40yılda bir geliyomuşda.. :P o gelmiyosa sen git abi tutan mı var!! özlem'e laf söylemeyin bi daa!!
« Son Düzenleme: 13 Mayıs 2007 - 16:21:11 Gönderen: marjinal kız »
bir sis var önümde hiç bilinmeyen,bir ses var içimde yolu gösteren...

« Yanıtla #95 : 13 Mayıs 2007 - 16:22:14 »

furkiii

• Ziyaretçi
arkadaşlar sonuçta herkes kendi düşüncesini söylüyo..bunun yüzünden bi tartışma ortamı yaratmayalım..birine öyle gelen sana farklı gelebilir..herkesin yaşadığı,hissettiği farklı sonuçta..varsa anılarınız,paylaşmak istedikleriniz onları alalım.. :D..tartışmanın ne lüzumu var,tekinist tekinist geçiniyoruz burda işte ne güzel.. :D

« Yanıtla #96 : 13 Mayıs 2007 - 16:25:31 »

Çevrimdışı marjinal kız

• Deneyimli Üye
arkadaşlar sonuçta herkes kendi düşüncesini söylüyo..bunun yüzünden bi tartışma ortamı yaratmayalım..birine öyle gelen sana farklı gelebilir..herkesin yaşadığı,hissettiği farklı sonuçta..varsa anılarınız,paylaşmak istedikleriniz onları alalım.. :D..tartışmanın ne lüzumu var,tekinist tekinist geçiniyoruz burda işte ne güzel.. :D

harbi ya neyse kavgayı bırakın da fotoğraf çekenler koysun şuraya iki üç resim.benim çektiklerim silindi makinenin hafızasından :((

« Yanıtla #97 : 13 Mayıs 2007 - 16:27:02 »

Çevrimdışı zburnu31

• Bizden Biri
  • adamı deli etmeyin
sonuçta onunla konuşamazsanda yakınlaşamazsanda
bu kadar kırılmaya gerek yok sonuç ta kişi var orada üzülmeyelim
gücenmeyelim olur bazen böyle şeyelr arkadaşım  :D

« Yanıtla #98 : 13 Mayıs 2007 - 16:30:16 »

Çevrimdışı marjinal kız

• Deneyimli Üye
sonuçta onunla konuşamazsanda yakınlaşamazsanda
bu kadar kırılmaya gerek yok sonuç ta kişi var orada üzülmeyelim
gücenmeyelim olur bazen böyle şeyelr arkadaşım  :D

evet sonuçta biz onu karşılıksız seviyoruz:)

« Yanıtla #99 : 13 Mayıs 2007 - 16:35:42 »

Çevrimdışı zburnu31

• Bizden Biri
  • adamı deli etmeyin
doğru diyorsun marjinal kız
kırılmadan üzülmeyelim bak eğlenmişler ne kadar güzel

« Yanıtla #100 : 13 Mayıs 2007 - 16:38:19 »

Çevrimdışı Memocan

• Deneyimli Üye
  • Kır zincirleri utansın cümle alem

ya sen ne saçmalamışsın kendi çabında :P Bi kere özlem'in kimseye kötü davrandığı falan yok!! ben en öndeydim ve kaç kere bana gülümsedi,içtiği suyunu üzerimize döktü, o seyircisini seviyo. kalkıp da sizin ayağınıza gelicek değil ya bi pankart açtınız diye :P sonuçta ulaşılmaz olan, sanatçı olan o!! çok seviyosanız özlem'in başka illerdeki konserlerine de gidersiniz!!! yok buraya 40yılda bir geliyomuşda.. :P o gelmiyosa sen git abi tutan mı var!! özlem'e laf söylemeyin bi daa!!
   helal sana marjinal kız valla ne güzel demişşsin öyle ağzına sağlık :D karışmayın ÖZZ üme :P
Hiç bi kere hayat bayram olmadı ya da
Her nefes alışımız bayramdı....

« Yanıtla #101 : 13 Mayıs 2007 - 16:40:10 »

Çevrimdışı marjinal kız

• Deneyimli Üye
doğru diyorsun marjinal kız
kırılmadan üzülmeyelim bak eğlenmişler ne kadar güzel

ya bi şey dicem konserde fotoğraf çektiysen bana yollasana msnden ozlemtekin_rock@hotmail.com fotoğraf çeken herkes ekleyip fotoğraf yollasın bana nolur ya:( benimkiler silindi:((

« Yanıtla #102 : 13 Mayıs 2007 - 18:37:14 »

Çevrimdışı brc_nce

• Üye
  • **
    • http://www.on1k.com
konserde oze bıkez daha hayran kaldımmmmmmmmm artık tammmmmmm bı hastasıyımmm özzzzzzzzzzzümmmmmüüüüüünnnnnnn.............
Hayd! Korkma; S!L BaştaN...

« Yanıtla #103 : 13 Mayıs 2007 - 21:13:59 »

Çevrimdışı katilobidik

• Yepyeni Üye
  • *
cevap hakkım oldunu düşünerekten son kez izah ediyorum düşüncemi fikrimi. ve yanlış anlaşılmış sanırım arkadaş tarafından. kendi çapımda bişey saçmalamadım... ben kötü davranıyor demedim. veya benim ayağıma da kimse gelsin veya gelcekde demedim... özleme laf söyleyende yok...  sadece yaşanılan olumsuzluğu aktardım kendimce düşüncelerimi kataraktan. tabiiki önemli olan canlı dinlemek ve onunla o anı paylaşmak yalnız bırakmamak. sonuçtada her zaman gelmiyor ve doğal hakkımız olaraktan söyledim düşüncemi ve bunda abartılcak bişey yok. bu kendisi açısından da sıkıntı yaratır her zaman doğal olarak. çünkü bu durumları okadar çok iyi biliyorum ki kendisinede hak veriyorum zaten vermiyor değilim.  umarım anlaşılmıştır demek istediklerim marjinal_kiz.   ve bu konuyuda burda kapatırsak sevinirim... 

konserin tüm görüntüsüne ulaşmaya çalışıyorum ayrıca. ne zaman aktarılır net ortamına bilmiyorum walla. önce youtube atarım ordan artık link verilir  isteyen indirir isteyen siteye aktarır...
« Son Düzenleme: 14 Mayıs 2007 - 21:06:58 Gönderen: katilobidik »

« Yanıtla #104 : 15 Mayıs 2007 - 08:13:07 »

Çevrimdışı marjinal kız

• Deneyimli Üye
tamam ya benim kimseyle kavga etmek gibi bi niyetim yok. sadece bulunduğum yerde özlem'e laf ettirmem, ondan sana bulaştım katilobidik. sorry walla :P yinede özlem hep özlem!!! çok seviyorum onu beah!!!