Gönderen Konu: Nostaljik Haberler  (Okunma sayısı 30983 defa)

Ynt: Nostaljik Haberler
« Yanıtla #90 : 26 Kasım 2007 - 12:51:38 »

furkiii

• Ziyaretçi
Alıntı
Levent Yüksel , `Kadın Şarkıları ` adlı son albümünde şarkılarını seslendirdiği Sezen Aksu `dan Ajda Pekkan `a kadar pek çok ünlü sanatçının kendisini tebrik ettiğini ancak Özlem Tekin'inaramadığını vurguladı. Yüksel , bu konuyla ilgili olarak şunları söyledi: `Ben aranmayı beklerim, bu benim için çok önemlidir. Albümden sonra beni sadece Özlem Tekin aramadı. Takdir beklerim. Tabii ki beğenmeyenler çıkabilir, bu çok normal... Ama yine de takarım işte.`

`Özlem Tekin belki de dinlememiştir. Ama dinlese de aramaz. O öyle bir kız çünkü. Eminim ki beni gördüğünde, `Çok güzel okumuşsun` diyecektir` diyen Yüksel , yine de meslektaşına biraz kırgın...

5 kasım 2006 tarihli star gazetesi haberi..:s

Özlem Tekin

« Yanıtla #90 : 26 Kasım 2007 - 12:51:38 »

« Yanıtla #91 : 26 Kasım 2007 - 14:20:25 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Özlem Tekin belki de dinlememiştir. Ama dinlese de aramaz. O öyle bir kız çünkü

Yani :s Abartmış bence :D
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #92 : 01 Şubat 2008 - 11:01:08 »

furkiii

• Ziyaretçi
10 Aralık 2004 tarihli Sabah gazetesinde Bülent Cankurt'un köşesinden..:

Yapımcılığını Mustafa Oğuz'un üstlendiği "Mucizeler Komedisi" adlı müzikal, bugün seyircisiyle buluşuyor. Oğuz'un 10 yıldır uğraştığı hayalindeki proje tam bu muydu bilmiyorum ama ben daha fazla şeyler umarak Mustafa Kemal Kültür Merkezi'nin yolunu tutmuştum! Onlarca sanatçının rol aldığı müzikalde beni en çok etkileyen Özlem Tekin oldu. Meltem Cumbul'la dönüşümlü olarak 'Sütiye' rolüyle temizlikçi ve çaycıyı canlandıran Özlem Tekin'in performansına resmen hayran kaldım! Alternatif popun asi kızında meğer ne cevherler varmış! Hele görevlerini anlattığı bir sahne vardı ki, izleyicinin alkışları yüzünden iki kere kesmek zorunda kaldı. Tekin'e cidden kocaman bir alkış...

« Yanıtla #93 : 07 Nisan 2008 - 00:35:26 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
bütün habeler çok güzel bende de vardı bi tane 2005E ait yarın bulursam eklerim 'ABD usulü tanıtım' diye bişi..son albümle ilgiliydi...hem fotoya da sitede rastlamadım...
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

« Yanıtla #94 : 07 Nisan 2008 - 10:52:52 »

furkiii

• Ziyaretçi
bütün habeler çok güzel bende de vardı bi tane 2005E ait yarın bulursam eklerim 'ABD usulü tanıtım' diye bişi..son albümle ilgiliydi...hem fotoya da sitede rastlamadım...

o haberin olması lazım sitede yani haberlerde mi bilmiyorum ama orda değilse bile 109876543210 bölümündedir ama albüm çıktığı dönemde ana sayfada yer almaktaydı..

« Yanıtla #95 : 07 Nisan 2008 - 18:33:00 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
Albüme ABD Usulü Tanıtım

Özlem Tekin,yeni albümünü klip çekip ya da medyada boy göstererek tanıtmak yerine,tıpkı dünyaca ünlü yıldızlar gibi turneler vasıtasıyla yapıyor.

Uzun bir aradan sonra '109876543210' adlı albümü ile müzik dünyasına geri dönen Özlem Tekin,şu sıralar yeni çalışmasının promosyonuyla ilgileniyor.Tıpkı Amerika müzik piyasasındaki gibi klipten ziyade turnelerle bu çalışmayı yürüten Tekin,tüm Türkiye2yi kapsayan üniversite konserleri ile hayranlarıyla buluştu.Her konserinde izleyici sayısının yaklaşk 25 bini bulduğunu belirten ünlü şarkıcı, 'Albümün tanıtımını konserlerle gerçekleştirmeyi daha uygun buldum.Çünkü bu albümün diğer çalışmalarımdan en büyük farkı ilk kez canlı performans kayıtlarıyla gerçekleşmesi.Bu nedenle konserlerde hem bunu dinleyiciye aktarabiliyorum hem de hedef kitleye daha kolay ulaşabiliyoruz' dedi.

Nurbanu Güney
3 Haziran 2005
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

« Yanıtla #96 : 07 Nisan 2008 - 20:30:08 »

Çevrimdışı zburnu31

• Bizden Biri
  • adamı deli etmeyin
valla habere bak ama foto güzel ilk kez görüyorum hııımmmmm :aaaa. :aaaa. :aaaa.

« Yanıtla #97 : 07 Nisan 2008 - 20:35:24 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
valla habere bak ama foto güzel ilk kez görüyorum hııımmmmm :aaaa. :aaaa. :aaaa.
valla ben de ilk defa gördüm..sitede görmedim dedimdi ama furki inanmadı...furki varmıymış kuzum..

« Yanıtla #98 : 07 Nisan 2008 - 20:41:48 »

furkiii

• Ziyaretçi
valla ben de ilk defa gördüm..sitede görmedim dedimdi ama furki inanmadı...furki varmıymış kuzum..

2005 yılında ana sayfa haberimiz olduğuna eminim..metin tam olarak bu değildi ve resim farklıydı ama albüm tanıtımının konserlerle yapıldığına dair bir haberdi..

« Yanıtla #99 : 07 Nisan 2008 - 20:47:46 »

Çevrimdışı zburnu31

• Bizden Biri
  • adamı deli etmeyin
saol furki  yerinde açıklama ama ilk kez gördüm :13: :13: :13:

« Yanıtla #100 : 07 Nisan 2008 - 20:48:12 »

Çevrimdışı kanatsız melek

• Gold Üye
bu haberin daha önceden fazlaca gözler önünde olan bir bölümde bulunduğuna ben de eminim..

ilk defa görülmüş olması normal sizler tarafından.. Albüm çıktıktan çook çok sonra aramıza katıldığınızı göz önüne alarak...
Tesadüflerle başlar her şey.

« Yanıtla #101 : 07 Nisan 2008 - 21:12:54 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Resim çok iyiymiş yalnız sağolasın şeytan_nikahı :)
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #102 : 08 Nisan 2008 - 17:18:09 »

Çevrimdışı Lost-AnqeL

• Aktif Üye
'Laubali' Özlem
Rock şarkıcısı Özlem Tekin, uzun süren sessizlik dönemini noktaladı. Özlem Tekin, üçüncü albümü ‘‘Laubali’’yi piyasaya çıkardı. Müzik direktörlüğünü Rıza Erekli'nin üstlendiği albümde, Özlem Tekin'in kendi bestelerinin yanı sıra Fergan Mirkelam, Barlas Erinç, Hakan Tunçkıran, Murat Çekem ve Alper Erinç'in söz ve müzikleri bulunuyor.
Özlem Tekin'e albümünde Doğuş, Tolga Görsev ve Teoman vokallerde eşlik ediyor..
Hürriyet 1999..

Onun İçin ÜzüLdüm..
Belki Birgün O)Da Sever..

« Yanıtla #103 : 14 Nisan 2008 - 20:10:47 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
'Laubali' Özlem
Rock şarkıcısı Özlem Tekin, uzun süren sessizlik dönemini noktaladı. Özlem Tekin, üçüncü albümü ‘‘Laubali’’yi piyasaya çıkardı. Müzik direktörlüğünü Rıza Erekli'nin üstlendiği albümde, Özlem Tekin'in kendi bestelerinin yanı sıra Fergan Mirkelam, Barlas Erinç, Hakan Tunçkıran, Murat Çekem ve Alper Erinç'in söz ve müzikleri bulunuyor.
Özlem Tekin'e albümünde Doğuş, Tolga Görsev ve Teoman vokallerde eşlik ediyor..
Hürriyet 1999..

Bu haberde güzelmiş resimde harika

« Yanıtla #104 : 15 Nisan 2008 - 12:23:34 »

Çevrimdışı SeZzZ

• Yönetici
  • Delicious Demon!
5 kasım 2006 tarihli star gazetesi haberi..:s

levent yüksel kırgın demek biraz özlem'e.. hiperaktife çağırsın da gönlünü almış olsun : )
10...     9...     8...     7...     6...     5...     4...     3...     2...     1...     0...    BOO!! :çiçeeK:    :dans:    :yeehu